Jump to content

BlackBerry Bold 9000


panagiog
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα σε ολους,... εχω ενα iclip bluetooth handsfree. ενεργοποιω το μπλε δοντι στο bold μου κανω search for device ΚΑΙ ΔΕΝ μου το αναγνωριζει,,, βρισκει αλλα τηλεφωνα αλλα αυτο οχι...

 

βοηθεια !!!!! εχει να προτεινει κατι καποιος??

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους,... εχω ενα iclip bluetooth handsfree. ενεργοποιω το μπλε δοντι στο bold μου κανω search for device ΚΑΙ ΔΕΝ μου το αναγνωριζει,,, βρισκει αλλα τηλεφωνα αλλα αυτο οχι...

 

βοηθεια !!!!! εχει να προτεινει κατι καποιος??

 

 

ok to elisa ,,, λαθος δικο μου...

Link to comment
Share on other sites

παιδες γεια! θελω τη γνωμη σας , δεν ειχα ποτε blackberry κ τωρα θα παρω ενα αλλα δεν ξερω ποιο να παρω. λοιπον το θελω περισσοτερο για να ειμαι συνεχως στο ιντερνετ χωρις να περιμενω να βρεθω καπου με wifi. και στο ιντερνετ να μπορω να μπαινω σε ολες τις εφαρμογες με φλας κ.τλ δηλ να μπορω να κανω οτι θα εκανα απο το pc. τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

παιδες γεια! θελω τη γνωμη σας , δεν ειχα ποτε blackberry κ τωρα θα παρω ενα αλλα δεν ξερω ποιο να παρω. λοιπον το θελω περισσοτερο για να ειμαι συνεχως στο ιντερνετ χωρις να περιμενω να βρεθω καπου με wifi. και στο ιντερνετ να μπορω να μπαινω σε ολες τις εφαρμογες με φλας κ.τλ δηλ να μπορω να κανω οτι θα εκανα απο το pc. τι λετε?

 

Όποιο απ τα 8300 / 8900 / 9000 / 9500 και να διαλέξεις , είναι ακριβώς για την δουλειά που τα χρειάζεσαι. Για αυτό είναι τα BB εξ άλλου. Τώρα από εκεί και πέρα πρέπει να δεις τα χαρακτηριστικά του καθενός, για να δεις τι σε βολεύει και τι όχι.

Link to comment
Share on other sites

παιδες γεια! θελω τη γνωμη σας , δεν ειχα ποτε blackberry κ τωρα θα παρω ενα αλλα δεν ξερω ποιο να παρω. λοιπον το θελω περισσοτερο για να ειμαι συνεχως στο ιντερνετ χωρις να περιμενω να βρεθω καπου με wifi. και στο ιντερνετ να μπορω να μπαινω σε ολες τις εφαρμογες με φλας κ.τλ δηλ να μπορω να κανω οτι θα εκανα απο το pc. τι λετε?

flash δεν έχει και ούτε θα έχει σύντομα.

 

πήγαινε σε wm 6.5 δλδ ακόμα περιμένεις.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

παιδες γεια! θελω τη γνωμη σας , δεν ειχα ποτε blackberry κ τωρα θα παρω ενα αλλα δεν ξερω ποιο να παρω. λοιπον το θελω περισσοτερο για να ειμαι συνεχως στο ιντερνετ χωρις να περιμενω να βρεθω καπου με wifi. και στο ιντερνετ να μπορω να μπαινω σε ολες τις εφαρμογες με φλας κ.τλ δηλ να μπορω να κανω οτι θα εκανα απο το pc. τι λετε?

 

Πάρε ένα HP ή Acer με 7/10' οθόνη και μια 3G κάρτα... Τα ΒΒ είναι κυρίως για ανταλλαγή email άμεσα...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! έχω ένα πρόβλημα και δεν μπορώ να κάνω setup το gmail στο bb 9000! καμιά βοήθεια?

 

στις ρυθμίσεις του gmail έχεις ενεργοποιήσει τα pop και το Imap?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! έχω ένα πρόβλημα και δεν μπορώ να κάνω setup το gmail στο bb 9000! καμιά βοήθεια?

 

στις ρυθμίσεις του gmail έχεις ενεργοποιήσει τα pop και το Imap?

 

Από το email setup στο κινητό βγαίνει κάποιο σφάλμα? Δοκίμασε να στείλεις ξανά τα βιβλία υπηρεσιών.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμίσεις του gmail έχεις ενεργοποιήσει τα pop και το Imap?

 

δεν με αφήνει καν να το κάνω setup! μου λέει ότι δεν έχω καλό σήμα και εγώ είμαι με wifi δίπλα στο router!!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Από το email setup στο κινητό βγαίνει κάποιο σφάλμα? Δοκίμασε να στείλεις ξανά τα βιβλία υπηρεσιών.

 

πως τα στέλνω ξανά?

Link to comment
Share on other sites

δεν με αφήνει καν να το κάνω setup! μου λέει ότι δεν έχω καλό σήμα και εγώ είμαι με wifi δίπλα στο router!

 

θέλει ΒΙS! την έχεις ενεργοποιήσει?

Link to comment
Share on other sites

θέλει ΒΙS! την έχεις ενεργοποιήσει?

 

δεν κατάλαβα τι ακριβώς λες!!!!! μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ?:O

Link to comment
Share on other sites

δεν κατάλαβα τι ακριβώς λες!!!!! μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ?:O

 

blackberry internet service δηλαδή πρέπει να βάλεις ένα προγραμμα με όγκο απο τον πάροχο σου και να κάνεις register το τηλέφωνο σου στην rim.

τα γραμματα του gprs η του 3g είναι μικρά η κεφαλαία?

Link to comment
Share on other sites

blackberry internet service δηλαδή πρέπει να βάλεις ένα προγραμμα με όγκο απο τον πάροχο σου και να κάνεις register το τηλέφωνο σου στην rim.

τα γραμματα του gprs η του 3g είναι μικρά η κεφαλαία?

 

τα γράμματα είναι μικρά! δεν γίνεται αυτό με wi-fi? έχω σύνδεση με cosmote!

Link to comment
Share on other sites

τα γράμματα είναι μικρά! δεν γίνεται αυτό με wi-fi? έχω σύνδεση με cosmote!

 

Πρέπει να ενεργοποιήσεις κάποιο data plan απο την cosmote και να ενεργοποιηθεί η συσκευή σου στην rim. αν δεν θές, κατέβασε την εφαρμογή του gmail, αλλά ΒΒ χωρίς την υπηρεσία δεν αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ.

BlackBerry χωρίς BIS, είναι σαν να είσαι έξω από την πόρτα σου χωρίς τα κλειδιά. Έχεις την πόρτα αλλά δε μπορείς να μπεις!!! Χαχαχα!!!

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Αν πουλαει κανεις το bold ας στειλει pm. Επισης αν ξερεται καπου αγγελιες για κινητα...

 

μπορείς να δείς και σε μαγαζιά με μεταχειρισμένα, το storm Μου το πήρα απο ένα τέτοιο. απλά πρέπει να προσέξεις πρίν το αγοράσεις οτι η συσκευή πρέπει να έχει αποδεσμεύτει απο τον προηγούμενο κάτοχο (στέλνει fax στόν πάροχο του)

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ όλους σας για τις απαντήσεις σας!!!!!

 

τίποτα φίλε μου, ότι χρειαστείς εδώ είμαστε

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πήγα να κάνω εγκατάσταηση μια εφαρμογή μέσω DM και ταυτόχρονα μου έκανε και ένα αυτόματο update στο Application Data, με αποτέλεσμα να μην έχω ελληνικά στο input ΑΛΛΑ ούτε μου το έχει πλέον σαν επιλογή στον Desktop Manager..

 

Θέλει upgrade από την αρχή??

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πήγα να κάνω εγκατάσταηση μια εφαρμογή μέσω DM και ταυτόχρονα μου έκανε και ένα αυτόματο update στο Application Data, με αποτέλεσμα να μην έχω ελληνικά στο input ΑΛΛΑ ούτε μου το έχει πλέον σαν επιλογή στον Desktop Manager..

 

Θέλει upgrade από την αρχή??

 

Τρέξε το app loader και δρα αν έχει ελληνικά για input, καμία φορά δεν στο περνάει από μόνο του. Αλλιώς Κάνε uninstall οποιοδήποτε ος έχεις περάσει στον υπολογιστή σου και κατέβασε την τελευταία european έκδοση και πέρασε την πάλι. Και μετά κάνε restore το backup

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...