Jump to content

BlackBerry Bold 9000


panagiog
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το backup το κάνεις χειροκίνητα όπως και το restore. Το restore δεν επαναφέρει στοιχεία os! Μη σε νοιάζει.

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Όπως θα έχεις καταλάβει είμαι νέος στην πλατφόρμα ΒΒ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ok. Δεν παίζει θέμα. Είμαστε εδώ για απορίες και προβλήματα. Θα δεις και στο advanced οτι επιλέγεις τι ακριβώς θα κάνει backup και τι θα κάνει restore.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι απο μενα... γνωριζει καποιος που θα βρω το τελευταιο τελευταιο update για το BOLD??? να εχει και ελληνικα στη γραφη??

 

βοηθηστε παρακαλω.

 

τα περισσοτερα που βρισκω ενω λενε multilaguage δε γραφουν ελληνικα :(

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι απο μενα... γνωριζει καποιος που θα βρω το τελευταιο τελευταιο update για το BOLD??? να εχει και ελληνικα στη γραφη??

 

βοηθηστε παρακαλω.

 

τα περισσοτερα που βρισκω ενω λενε multilaguage δε γραφουν ελληνικα :(

 

Μα τα multilanguage νομιζω οτι εχουν Ελληνικα μεσα...

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικά επίσης δεν έχουν οι Dutch και east Asian κι ας λένε miltulanguage. Δες και το αντίστοιχο πόστ στο bb FAQ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για μπολντ ακόμα δεν έχω συναντήσει μουλτι χωρίς Ελληνικά...

 

και εγώ μέχρι την 148 για το storm. απλά για να μήν μπαίνει σε τζάμπα κόπο κατέβασε, πέρασε την έκδοση κλπ το αναφέρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το εξής θέμα: Όταν μπαίνω στο internet μέσω wifi, έχω την εντύπωση οτι μπαίνει μέσω GPRS. Πως μπορώ να ξέρω κάθε φορά πώς έχω συνδεθεί (μέσω wifi ή GPRS);
iphone 4 16gb, iPAD2 32gb WIFI
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το εξής θέμα: Όταν μπαίνω στο internet μέσω wifi, έχω την εντύπωση οτι μπαίνει μέσω GPRS. Πως μπορώ να ξέρω κάθε φορά πώς έχω συνδεθεί (μέσω wifi ή GPRS);

 

όταν είναι ενεργή η σύνδεση του wifi δίνει αυτόματα προτεραιότητα σε αυτήν, οπότε μην ανησυχείς.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν μπορείς να το καταλάβεις από κάποια σύμβολα ίσως πάνω στην οθόνη;
iphone 4 16gb, iPAD2 32gb WIFI
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν μπορείς να το καταλάβεις από κάποια σύμβολα ίσως πάνω στην οθόνη;

 

όχι δυστυχώς. κατέβασε κάποια third party εφαρμογή όπως το mini moni η το data alerter. απο εκεί θα καταλάβεις. πάντως δεν υπάρχει λόγος, τζάμπα μπαταρία θα τρώει. μην ανησυχείς έτσι κι αλλιώς και με gprs να συνδεόσουν έχεις ΒΒ που σημαίνει μεγάλη συμπίεση δεδομένων. ενδεικτικά εγώ έχω το storm του κάνω μεγάλη χρήση Internet και με το ζόρι φτάνω τα 30mb.

 

τι data plan έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το εξής θέμα: Όταν μπαίνω στο internet μέσω wifi, έχω την εντύπωση οτι μπαίνει μέσω GPRS. Πως μπορώ να ξέρω κάθε φορά πώς έχω συνδεθεί (μέσω wifi ή GPRS);

 

Όταν έχει 'φωτίσει' το σήμα του WiFi τότε έχεις συνδεθεί.. Έχει συζητηθεί πολλάκις..

Link to comment
Share on other sites

Paidia hi! Mia erwthsoula! Exw to bold kai den mporw na bgalw thn apokrypsh me tipota... Pairnw synexeia me apokrypsh xwris na to 8elw! Pou na paw akribws gia na to apenergopoihsw? Thank's!

Spyros

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

Paidia hi! Mia erwthsoula! Exw to bold kai den mporw na bgalw thn apokrypsh me tipota... Pairnw synexeia me apokrypsh xwris na to 8elw! Pou na paw akribws gia na to apenergopoihsw? Thank's!

Spyros

 

phone-bb button-options-general options-restrict my identity-never

 

φίλε αν μπορείς γράφε στα ελληνικά, τα greeklish καταργήθηκαν

Link to comment
Share on other sites

phone-bb button-options-general options-restrict my identity-never

 

φίλε αν μπορείς γράφε στα ελληνικά, τα greeklish καταργήθηκαν

 

thnx kai pali ..To bb button pion einai??:cry:

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

thnx kai pali ..To bb button pion einai??:cry:

Το κουμπί με τα μούρα. Αριστερά από το trackball.

 

ps: Τα greeklish πέθαναν.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

bb button, το κουμπί με τα μούρα

 

νομίζω οτι απαντήθηκε ακριβώς απο πάνω και με τον ίδιο τρόπο μάλιστα

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία guys. Τρέχτε σήμερα στο Πλαίσιο, που θα έχει θήκες Bold. Μου το είπε πωλητής χτες. Στο site ακόμα δεν έχει αναρτηθεί.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Τι θήκες? Όσο για το ηρεμία, έχουμε συνηθίσει από σπαμ.. :)

Silicone cases μου είπε. Ψάχνω για ένα φίλο. Αν το ανεβάσουν στο site θα ποστάρω το link.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Θα περάσω τότε σήμερα να δω τι παίζει.. Αν και δεν έχω σκοπό να αντικαταστήσω το εργοστασιακό holster που απλά τα σπάει :)
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πήρα κάτι silicon αλλά δεν με βολέψαν καθόλου. Holster και πάλι holster. Σου γλυτώνει και μπαταρία το προστατεύει σχεδόν όλο, τι άλλο να ζητήσει κανείς από μια θήκη; :lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...