Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστώ, καλημέρα
Να έχεις υπομονή με τους ανθρώπους...δεν ξέρεις τι ζόρια κουβαλάει ο καθένας...
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, ξέρει κανένας αν αλλάξω το όνομά μου στο facebook αυτό θα γίνει ειδοποίηση στους φίλους μου;

 

ευχαριστώ

Όχι δεν στέλνει τίποτα

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Έχω μια απορία, γίνεται όταν είμαι με δεδομένα να μην παίζουν τα βίντεο αυτόματα; με WiFi ας παίζουν , δεν με πειράζει

Edit το βρήκα

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mήπως ξέρετε σε πόσο καιρό σε αφήνει να δεις το marketplace από τότε που εγγράφεσαι?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα .Σε υπολογιστη στην αρχικη σελιδα επανω δεξια υπηρχε ενα "κουμπι" με τα γενεθλια φιλων καθε μερα . Εχει χαθει πολυ καιρο .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Τι να μας πει το φουμπού το τελευταίο και καταϊδρωμένο που θα βάλει και dark mode...αυτο και ποσα αλλα χαρακτηριστικά τα έχει το minds εδώ και πολύ καιρό!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι να μας πει το φουμπού το τελευταίο και καταϊδρωμένο που θα βάλει και dark mode...αυτο και ποσα αλλα χαρακτηριστικά τα έχει το minds εδώ και πολύ καιρό!

Αλλά minds πόσοι γνωστοί μας έχουν; Εγώ πάλι πρώτη φορά το ακούω το minds! Δεν έχω πρόβλημα να χρησιμοποιήσω και άλλες εφαρμογές, αλλά αν δεν τις έχει κανείς τι να τις κάνω;

Είχα κάποτε Telegram επειδή το είχε μόνο η αδελφή μου που είναι εξωτερικό. Όταν το έκλεισε και έκανε WhatsApp, το έκλεισα κι εγώ. Τι να το κάνω αν δεν έχω με ποιόν να μιλήσω!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αλλά minds πόσοι γνωστοί μας έχουν; Εγώ πάλι πρώτη φορά το ακούω το minds! Δεν έχω πρόβλημα να χρησιμοποιήσω και άλλες εφαρμογές, αλλά αν δεν τις έχει κανείς τι να τις κάνω;

Είχα κάποτε Telegram επειδή το είχε μόνο η αδελφή μου που είναι εξωτερικό. Όταν το έκλεισε και έκανε WhatsApp, το έκλεισα κι εγώ. Τι να το κάνω αν δεν έχω με ποιόν να μιλήσω!

Πάντως τελεγκραμ όσοι παψατε να έχετε καταλάβατε πως χάσατε μια εφαρμογή θησαυρό που μπορείς να κάνεις πάρα πολλά πράγματα... Έχει μέσα καταπληκτικές ομάδες ενημέρωσης, έχει μέσα να βάζεις μποτ για να σε ενημερώνουν με άρθρα και πόσα άλλα...

Όσο για το minds , επιγραμματικά θα σου πω ότι είναι το κοινωνικό δίκτυο που πληρώνεσαι με κρυπτονομίσματα για την αλληλεπίδραση σου με άλλους και όχι να είσαι εσύ το προϊόν.

Φυσικά και έχω φβ...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας σημερα το πρωι παρελαβα ενα μηνυμα απο καποιο με ψευτικο προφιλ επειδη το ονομα του ηταν τορfun κατι τετοιο και με ρωτησε κατι εντελως ηλιθιο ανουσιο στην ουσια για μενα αν ειμαι hacker ή κατι τετοιο τελιωσπατον με ρωτησε. Φυσικα τον εβρισα και τον εβαλα στην θεση του τον αρρωστο τον μαλακα δεν ξερω ουτε ποιος ειναι ουτε πως με βρηκε κλπ. Το οτι ο καθενας εχει 5 10 15 20 25 γνωσεις περισσοτερες στον χωρο της τεχνολογια των κινητων τηλεφωνων και ειναι σπουδασμενος τεχνικος η/υ γνωριζει περισσοτερα απ οτι οι αλλοι δεν τον κανει hacker με την καμια εννοια αυτο το πραγμα. Θα ηθελα να περιορισω το Μεσσενγερ μου ετσι ωστε να μην μπορουν αγνωστοι χ να μου στελουν τις ******** τις βλακιες τους περα απο οσους εχω στην λιστα των φιλων μου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τελεγκραμ όσοι παψατε να έχετε καταλάβατε πως χάσατε μια εφαρμογή θησαυρό που μπορείς να κάνεις πάρα πολλά πράγματα... Έχει μέσα καταπληκτικές ομάδες ενημέρωσης, έχει μέσα να βάζεις μποτ για να σε ενημερώνουν με άρθρα και πόσα άλλα...

Όσο για το minds , επιγραμματικά θα σου πω ότι είναι το κοινωνικό δίκτυο που πληρώνεσαι με κρυπτονομίσματα για την αλληλεπίδραση σου με άλλους και όχι να είσαι εσύ το προϊόν.

Φυσικά και έχω φβ...

Δεν χάνεις και τίποτα, αν δεν έχεις με ποιον να μιλήσεις.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γνωρίζει κανείς πως μπορείς να σβήσεις από το μεσεντζερ κάποιον με τον οποίον στέλνατε μηνύματα?! Δεν εννοώ απλά τι συνομιλία μας...τι εννοώ, είχα ανταλλάξει κάποια μηνύματα με κάποιον που δεν είμαστε "φίλοι" στο Facebook, και παρ'ολο που έχω διαγράψει τη συνομιλία μας, συνεχίζει κ μου τον εμφανίζει στο μεσεντζερ (ειτε όταν είναι ονλαιν είτε κ όχι)

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως μπορείς να σβήσεις από το μεσεντζερ κάποιον με τον οποίον στέλνατε μηνύματα?! Δεν εννοώ απλά τι συνομιλία μας...τι εννοώ, είχα ανταλλάξει κάποια μηνύματα με κάποιον που δεν είμαστε "φίλοι" στο Facebook, και παρ'ολο που έχω διαγράψει τη συνομιλία μας, συνεχίζει κ μου τον εμφανίζει στο μεσεντζερ (ειτε όταν είναι ονλαιν είτε κ όχι)

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τον μπλοκάρεις

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως μπορείς να σβήσεις από το μεσεντζερ κάποιον με τον οποίον στέλνατε μηνύματα?! Δεν εννοώ απλά τι συνομιλία μας...τι εννοώ, είχα ανταλλάξει κάποια μηνύματα με κάποιον που δεν είμαστε "φίλοι" στο Facebook, και παρ'ολο που έχω διαγράψει τη συνομιλία μας, συνεχίζει κ μου τον εμφανίζει στο μεσεντζερ (ειτε όταν είναι ονλαιν είτε κ όχι)

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πας στο προφίλ του στο Messenger και τον μπλοκάρεις!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Άλλη λύση?! εκτός από μπλοκ

Άλλη δεν υπάρχει. Αν το θελήσεις μπορείς να τον ξεμπλοκάρεις αργότερα! Σαν τι άλλη λύση ήθελες;

 

Πώς το έκανες αυτό πριν; Έστειλες το ποστ χωρίς χαρακτήρες αρχικά! Μετά εμφανίστηκε η ερώτηση σου!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Άλλη λύση?! εκτός από μπλοκ

 

και την πιτα αφαγωτη και τον σκυλο χορτατο θελεις εσυ

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως έγινε αυτό πριν, εγώ έγραψα κανονικά το μήνυμα κ όταν μπήκα αργότερα να δω τις απαντήσεις που είχατε δώσει, δεν έδειχνε τίποτα!! Μετά έκανα επεξεργασία προφανώς να το γράψω από την αρχή κ πάλι ενώ έλεγε ότι δημοσιεύτηκε, πάλι έβγαζε κενή ανάρτηση, με την τρίτη το πήρε (όμως και τις δύο πρώτες φορές έλεγε ότι δημοσιεύτηκε κανονικά το μήνυμα μου, ναι είχα γράψει μήνυμα)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρξει και αλλαγή για το Facebook στο Android...

https://techmaniacs.gr/ta-schedia-toy-facebook-gia-to-messenger-sto-android/

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρξει και αλλαγή για το Facebook στο Android...

https://techmaniacs.gr/ta-schedia-toy-facebook-gia-to-messenger-sto-android/

 

Η φινέτσα του iOs και η προχειρότητα του android αποδεικνύεται για άλλη μιά φορά!

 

Αν δείτε πως τρέχει το Facebook app στο Iphone που έχω, μοντέλο 2015 δεν θα το πιστεύεται!:superman:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...