Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου εβγαλε το μηνυμα οτι πλεον ειμαι μελος σε παρα πολλες ομαδες και πρεπει να αποχωρησω απο καποιες για να γινω μελος σε νεες ομαδες.

 

Υπαρχει τροπος ομαδικης αποχωρησης?? γιατι βρηκα μονο τον τροπο να διαγραφομαι μια μια απο τις ομαδες.

 

Account -> Edit Friends, και στην αριστερη στηλη πατα στο Pages.

Θα σου εμφανισει ολες τις Pages που εισαι μελος, πατα στο Χ για να διαγραφτεις.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Account -> Edit Friends, και στην αριστερη στηλη πατα στο Pages.

Θα σου εμφανισει ολες τις Pages που εισαι μελος, πατα στο Χ για να διαγραφτεις.

Ναι μονο που αλλο οι σελιδες αλλο οι ομαδες:p Εκει που λες δεν εχει ομαδες, μονο σελιδες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Μου εβγαλε το μηνυμα οτι πλεον ειμαι μελος σε παρα πολλες ομαδες και πρεπει να αποχωρησω απο καποιες για να γινω μελος σε νεες ομαδες.

 

Υπαρχει τροπος ομαδικης αποχωρησης?? γιατι βρηκα μονο τον τροπο να διαγραφομαι μια μια απο τις ομαδες.

 

Πανε στο προφιλ σου / πληροφοριες / εκει που λεει ομαδες πατα προβολη ολων

και μετα πατα απο διπλα που λεει : Αποχωρηση απο την ομαδα !!

αλλο τροπο δεν ξερω..!!

:p:p

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

αλλο τροπο δεν ξερω..!!

:p:p

 

take the first step...quit fb!

Σβήστο..Μετά τον ηλίθιο έτοιομο τρόπο απάντησης που μου έστειλαν..Δεν περιμένω πολλά από αυτό το site,γιαυτό δεν επανέρχομαι..

- - - -

Link to comment
Share on other sites

take the first step...quit fb!

Σβήστο..Μετά τον ηλίθιο έτοιομο τρόπο απάντησης που μου έστειλαν..Δεν περιμένω πολλά από αυτό το site,γιαυτό δεν επανέρχομαι..

 

Ενώ εσύ περίμενες σε ένα site με πάνω από 400.000.000 χρήστες να σου στείλει ο δημιοιυργός, "έλα ρε φιλαράκι, σόρυ για τα προβλήματα, πες μου τι έπαθες;" και σε απογοήτευσαν; :wacko::lol:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πανε στο προφιλ σου / πληροφοριες / εκει που λεει ομαδες πατα προβολη ολων

και μετα πατα απο διπλα που λεει : Αποχωρηση απο την ομαδα !!

αλλο τροπο δεν ξερω..!!

:p:p

Πφφφφ... οτι πιο βαρετο.:p

 

Ενώ εσύ περίμενες σε ένα site με πάνω από 400.000.000 χρήστες να σου στείλει ο δημιοιυργός, "έλα ρε φιλαράκι, σόρυ για τα προβλήματα, πες μου τι έπαθες;" και σε απογοήτευσαν; :wacko::lol:

ΜisSRaiN χαχα καυστικος οπως παντα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ΜisSRaiN χαχα καυστικος οπως παντα.

 

Λέγε με deserts. Στο επιτρέπω χαχαχα :p

Το MissRain είναι σαν να διαβάζω "βροχερή γκόμενα"

χαχαχα

 

Και ναι, αν μη τι άλλο, παραμένουμε καυστικοί :))

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι τα emails απτο facebook πηγαινουν απο μονα τους στα "Ανεπιθυμητη αλληλογραφια"...γινεται με καποιο τροπο να πηγαινοπυν και παλι στα "εισερχομενα"?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι τα emails απτο facebook πηγαινουν απο μονα τους στα "Ανεπιθυμητη αλληλογραφια"...γινεται με καποιο τροπο να πηγαινοπυν και παλι στα "εισερχομενα"?

 

μαλλον ειναι θεμα του mail σου, οποτε δε νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ειναι θεμα του mail σου, οποτε δε νομιζω...

 

Nαι αλλα πως τουρθε ετσι ξαφνικα να αλλαξει τις ρυθμισεις?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θα ηθελα αν ξερει καποιος να μου πει αν υπαρχει τροπος να μην εμφανιζονται οι φιλοι μου σε κανεναν... ουτε στους φιλους μου?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θα ηθελα αν ξερει καποιος να μου πει αν υπαρχει τροπος να μην εμφανιζονται οι φιλοι μου σε κανεναν... ουτε στους φιλους μου?

 

αυτο θελω να ελπιζω οτι θα ισχυει απο τις νεες ρυθμισεις απορρητου που ετοιμαζουν...(απ'οτι ακουγεται....)!

:)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θα ηθελα αν ξερει καποιος να μου πει αν υπαρχει τροπος να μην εμφανιζονται οι φιλοι μου σε κανεναν... ουτε στους φιλους μου?
Εγω εχω βαλει σε αποκλεισμο μερικους φιλους μου ωστε να μην μπορουν να δουν τους φιλους μου...λογικα αυτο μπορεις να το κανεις σε ολους τους φιλου σου αν θες. Μεσα απο τις ρυθμισεις απορρητου γινεται...

 

 

Tωρα που το ξανακοιταξα βλεπω αλλαξαν λιγο το μενου...πανε στο προφιλ σου και πατα το μολυβακι που εχει διπλα απο τους φιλους σου, πατα "Αλλάξτε τις ρυθμίσεις Εμφάνισης" επειτα "Εμφάνιση ρυθμίσεων" και εκει που λεει see my friehd list πατα μορφοποιηση μετα εκει που λεει "Να γίνει ορατό σε" πατα "μονο εγω" :)

Επισης ειναι ειναι η καταλληλη στιγμη να αναφερω οτι το μενου του fb ειναι Γ.Τ.Π.

Edited by THEO_LEGEND

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω βαλει σε αποκλεισμο μερικους φιλους μου ωστε να μην μπορουν να δουν τους φιλους μου...λογικα αυτο μπορεις να το κανεις σε ολους τους φιλου σου αν θες. Μεσα απο τις ρυθμισεις απορρητου γινεται...

 

 

Tωρα που το ξανακοιταξα βλεπω αλλαξαν λιγο το μενου...πανε στο προφιλ σου και πατα το μολυβακι που εχει διπλα απο τους φιλους σου, πατα "Αλλάξτε τις ρυθμίσεις Εμφάνισης" επειτα "Εμφάνιση ρυθμίσεων" και εκει που λεει see my friehd list πατα μορφοποιηση μετα εκει που λεει "Να γίνει ορατό σε" πατα "μονο εγω" :)

Επισης ειναι ειναι η καταλληλη στιγμη να αναφερω οτι το μενου του fb ειναι Γ.Τ.Π.

Με τον αποκλεισμο...δεν ειναι απλα οτι δεν βλεπει την λιστα των φιλων σου,αλλα γενικα δεν βλεπει ουτε εσενα..ουτε τιποτα απο τις δημοσιευσης που κανεις...ουτε να σε βρει μπορει....!!

 

Τωρα για το αλλο που λες για το κουτακι....εμενα το μονο που εχει..ειναι να μην εμφανιζετε η λιστα φιλων μου σε ΜΗ φιλους μου....!!!

:)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Με τον αποκλεισμο...δεν ειναι απλα οτι δεν βλεπει την λιστα των φιλων σου,αλλα γενικα δεν βλεπει ουτε εσενα..ουτε τιποτα απο τις δημοσιευσης που κανεις...ουτε να σε βρει μπορει....!!

 

Τωρα για το αλλο που λες για το κουτακι....εμενα το μονο που εχει..ειναι να μην εμφανιζετε η λιστα φιλων μου σε ΜΗ φιλους μου....!!!

:)

Λαθος λεξη χρησιμοποιησα..δεν εννοουσα αποκλεισμο, αλλα να τους βαλεις σε ειδικη κατηγορια με περιορισμενες δυνατοτητες.Αυτο εχω κανει σε mερικους.

 

Σχετικα με αυτο που ειπα δες...

 

Αφου πατησεις μορφοποιηση

 

http://img692.imageshack.us/img692/8411/63511888.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Πας εδω

 

http://img717.imageshack.us/img717/2045/91131024.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

:D

 

 

Ανεφερα ποσο Γ.Τ.Π. ειναι το μενου του fb?

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Λαθος λεξη χρησιμοποιησα..δεν εννοουσα αποκλεισμο, αλλα να τους βαλεις σε ειδικη κατηγορια με περιορισμενες δυνατοτητες.Αυτο εχω κανει σε mερικους.

 

Σχετικα με αυτο που ειπα δες...

 

Αφου πατησεις μορφοποιηση

 

http://img692.imageshack.us/img692/8411/63511888.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Πας εδω

 

http://img717.imageshack.us/img717/2045/91131024.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

:D

 

 

Ανεφερα ποσο Γ.Τ.Π. ειναι το μενου του fb?

εσυ εχεις κανει σε λιστες και ετσι φαση τους φιλους σου..!!?

εγω τους εχω χυμα...! :p:p

και δεν με εχει αυτη την επιλογη.....!:p

 

και θα συμφωνησω μαζι σου για το ποσο Γ.Τ.Π ειναι το μενου του ΦΒ !!

:p

 

και

Υ.Γ : εμενα παντως εχει τελειως διαφορετικο απορρητο αποτι εσενα..!!

:p

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

εσυ εχεις κανει σε λιστες και ετσι φαση τους φιλους σου..!!?

εγω τους εχω χυμα...! :p:p

και δεν με εχει αυτη την επιλογη.....!:p

 

και θα συμφωνησω μαζι σου για το ποσο Γ.Τ.Π ειναι το μενου του ΦΒ !!

:p

 

και

Υ.Γ : εμενα παντως εχει τελειως διαφορετικο απορρητο αποτι εσενα..!!

:p

Bασικα εχω βαλει τους συγγενεις μου που εχουν περασει το 25ο ετος της ηλικιας τους σε μια κατηγορια ωστε να τους βαζω offline στο chat.

Και μια ακομη λιστα με ατομα που ειναι κουτσομπολιδες μεχρι αηδιας σε μια αλλη λιστα με περιορισμενες δυνατοτητες(να μην βλεπουν τους φιλους μου, να μην μπορουν να σχολιασουν φωτο,συνδεσμους κτλ κτλ,ειμαι τοσο δημοκρατικος αλλωστε :p )

 

Ολοι οι αλλοι ειναι μαζι..

 

 

Τωρα σχετικα με το μενου νομιζω θα εχετε το παλιο μενου πριν την αναβαθμιση που εκαναν...το λεω αυτο γιατι κι εγω πριν λιγο καιρο ενω σε καποιους ειχαν γινει η αναβαθμισεις και στον τροπο που παρουσιαζονται οι πληροφοριες στο προφιλ κτλ εμενα ηταν με το παλιο στυλ..τωρα βεβαια αλλαξε.

 

Παντως ακομα και ετσι μπορειτε να βαλετε να μην βλεπουν τους φιλους σας οι αλλοι φιλοι σας και οποιοσδηποτε ακυρος που δεν ειναι φιλος σας.:p

 

Συμπερασμα, το μενου του fb ειναι Γ.Τ.Π. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Πανε στο προφιλ σου / πληροφοριες / εκει που λεει ομαδες πατα προβολη ολων

και μετα πατα απο διπλα που λεει : Αποχωρηση απο την ομαδα !!

αλλο τροπο δεν ξερω..!!

:p:p

 

Επειδη και μενα αυτο το μηνυμα μου βγαζει,στο προφιλ πια δεν υπαρχουν οι ομαδες αλλα μονο οι "σελιδες"......αλλο τροπο κανεις?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι τα emails απτο facebook πηγαινουν απο μονα τους στα "Ανεπιθυμητη αλληλογραφια"...γινεται με καποιο τροπο να πηγαινοπυν και παλι στα "εισερχομενα"?

 

το ίδιο παρατήρησα και εγώ. έχω δώσει στο facebook το hotmail μου και εδώ και ένα μήνα περίπου αντί να μου έρχονται οι ειδοποιήσεις στα εισερχόμενα πάνε κατευθείαν στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία. :blink:

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι το εξής , να αποθηκεύσεις την διευθύνση email σαν νεό φίλο στο hotmail & όταν σου έρχετε κάτι απο facebook να μην σου πηγαίνουν στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία τα email , να σου πηγαίνουν στα εισερχόμενα. Πιστεύω να γίνεται έτσι .

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο παρατήρησα και εγώ. έχω δώσει στο facebook το hotmail μου και εδώ και ένα μήνα περίπου αντί να μου έρχονται οι ειδοποιήσεις στα εισερχόμενα πάνε κατευθείαν στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία. :blink:

 

Oχι..εγω οταν ειδα οτι πηγαιναν στα ανεπιθυμητα,ανοιξα ενα mail απτο facebook και πατησα πανω στη μπαρα επιλογων του hotmail που λεει "Μη ανεπιθυμητα αλληλογραφια" και τοτε ερχονται παλι κανονικα στα εισερχομενα

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εδω επρεπε να το βαλω///

σας εχει τυχει να σας βγαλει τετοια μηνυματα?:lol:

 

http://img534.imageshack.us/f/1234567l.png/

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

http://userscripts.org/scripts/show/74982

 

Για mass remove groups

Aψογα..:)...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...