Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ανεβασε την φιλε να την κατεβασω και εγω :)

 

 

 

Καλο πασχα και Αληθως ο Κυριος

 

Οριστε η εκδοση https://drive.google.com/file/d/0BwDUMEqCH5SUTXRNLVNFSXI1bWc/

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλο πασχα και Αληθως ο Κυριος

 

Οριστε η εκδοση https://drive.google.com/file/d/0BwDUMEqCH5SUTXRNLVNFSXI1bWc/

Τι αίτημα ζητά για να το κατεβάσω; δώσε δημόσιο link, ευχαριστώ

Καλό Πάσχα

 

Στάλθηκε από το HTC One M9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι αίτημα ζητά για να το κατεβάσω; δώσε δημόσιο link, ευχαριστώ

Καλό Πάσχα

 

Στάλθηκε από το HTC One M9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Το εφτιαξα,απλα ετσι δουλευει το Google Drive...την περασες;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το εφτιαξα,απλα ετσι δουλευει το Google Drive...την περασες;

 

Οχι φιλε, μολις το κατεβαζω βγαζει σφαλμα, δεν δουλευει ετσι το google drive (ληψη συνδεσμου για κοινη χρηση ,εκει πηγαινεις)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε νέο update στο playstore για το Facebook. Την δοκιμαζω και φαίνεται πολύ καλή. Είναι πιο γρήγορη από τις προηγούμενες και πλέον μου δείχνει τις πιο πρόσφατες δημοσιεύσεις στην αρχική!!!

Έκδοση 75.0.0.23.69

Επιτέλους ένα καλό update για το Facebook..... Προς το παρόν πάει καλά!!! Πιστεύω να μην αρχίσει πάλι να κολλάει και να αργεί....

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία τελικά τρώει η επίσημη εφαρμογή όπως λένε και γράφονται(?), ή τζάμπα χρησιμοποιώ το metal που - για εμένα - δεν είναι βολικό όσο η επίσημη εφαρμογή Facebook.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία τελικά τρώει η επίσημη εφαρμογή όπως λένε και γράφονται(?), ή τζάμπα χρησιμοποιώ το metal που - για εμένα - δεν είναι βολικό όσο η επίσημη εφαρμογή Facebook.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Δοκίμασε την επίσημη να δεις... Εγώ δεν έχω παρατηρήσει κατανάλωση. Δοκίμασε την για λίγο κ αν δεις ότι σου τραβάει πολλή μπαταρία σβηστη!

Η διαφορετικά μπες από Chrome που έχει και ειδοποιήσεις για το Facebook. Μέχρι τώρα έμπαινα σχεδόν αποκλειστικά από τον Chrome γιατί η επίσημη ήταν όλο προβλήματα. Την είχα βέβαια στο κινητό αλλά δεν έμπαινα συχνά. Τώρα βλέπω πως την έκαναν καλύτερη με αυτό το update και θα μπαίνω (και) από κει πλέον.

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

οχι. browser firefox σε windows 8.1

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

εχει μέρες τώρα που τρώει κολλήματα κατά διαστήματα.

Και σε chrome και σε mozilla.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

ο διαχειριστης μιας σελιδας μπορει να δει ποιος χρηστης εκανε unlike;

 

επισης, το poke Μπορει να ακυρωθει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά..

Εμένα δεν εχει αλλάξει η εμφάνιση του φβ. Δηλαδη δεν μου δείχνει την εικόνα προφιλ στο κέντρο..Μου τα εμφανιζει οπως ηταν παλια.τι να κανω;;

Εχω lg g3 huawei p8 lite και lg g tab και δεν μου εμφανίζει αυτήν την προβολη των προφιλ

Υπάρχει λύση;η εφαρμογή ειναι ενημερωμένη απο το play store

Link to comment
Share on other sites

εφαρμογη facebook ή τροπος, whatever, για να βλεπουμε τα αδιαβαστα (οπως στο feedly για οποιον ξερει) του newsfeed υπαρχει;

 

edit: οσο γι αυτους που λεγαν οτι το lite ειναι χαλια και καλυτερα με browser κλπ,

δοκιμασα τις τελευταιες φορες με opera mini και αφου μπηκα σε ενα ποστ και ανοιξα μια φωτογραφια,

πατωντας το κουμπι "πισω" για να γυρισω εκει που ημουνα, με πηγε στην αρχη/κορυφη της σελιδας,

κατι που δεν συμβαινει με το lite, σε πηγαινει εκει που ησουνα

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

εφαρμογη facebook ή τροπος, whatever, για να βλεπουμε τα αδιαβαστα (οπως στο feedly για οποιον ξερει) του newsfeed υπαρχει;

 

edit: οσο γι αυτους που λεγαν οτι το lite ειναι χαλια και καλυτερα με browser κλπ,

δοκιμασα τις τελευταιες φορες με opera mini και αφου μπηκα σε ενα ποστ και ανοιξα μια φωτογραφια,

πατωντας το κουμπι "πισω" για να γυρισω εκει που ημουνα, με πηγε στην αρχη/κορυφη της σελιδας,

κατι που δεν συμβαινει με το lite, σε πηγαινει εκει που ησουνα

Έχεις δοκιμάσει τον Chrome browser? Έχει και ειδοποιήσεις για το Facebook. Το κάνεις και εικονίδιο στην αρχική σου οθόνη και μπαίνεις κατευθείαν

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

ναι, τα ιδια ειναι και στο mini, οκ, για αυτο που ειπα απλα το κανεις ανοιγμα σε νεα οθονη και καθαρισες
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδες, καλημερα.

Εχω την εξης απορια με την εφαρμογη FB.

ηθελα να ανεβασω κατι βιντεο που τραβηξα με slow motion Μεσα, και αφου εψαξα την εφαρμογη του κινητου, εκανα το share και η ποιοτητα που ανεβηκαν ηταν χαλια.. Καπου εχει μια ρυθμιση για HD στις φωτο αλλα δεν εκανε δουλεια.

Υπαρχει τροπος να ανεβασουμε καλη ποιοτητα βιντεο απο την εφαρμογη FB?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδες, καλημερα.

Εχω την εξης απορια με την εφαρμογη FB.

ηθελα να ανεβασω κατι βιντεο που τραβηξα με slow motion Μεσα, και αφου εψαξα την εφαρμογη του κινητου, εκανα το share και η ποιοτητα που ανεβηκαν ηταν χαλια.. Καπου εχει μια ρυθμιση για HD στις φωτο αλλα δεν εκανε δουλεια.

Υπαρχει τροπος να ανεβασουμε καλη ποιοτητα βιντεο απο την εφαρμογη FB?

 

ΗD στις φωτογραφίες είναι η ρύθμιση. Για βίντεο δεν λέει κάτι. Δεν έχει σχέση η ανάλυση της φωτο με του βίντεο.

Το ανέβασες σε 4k? Δηλαδή Ανάλυση UHD? Αν ναι, δεν υποστηρίζει

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

ΗD στις φωτογραφίες είναι η ρύθμιση. Για βίντεο δεν λέει κάτι. Δεν έχει σχέση η ανάλυση της φωτο με του βίντεο.

Το ανέβασες σε 4k? Δηλαδή Ανάλυση UHD? Αν ναι, δεν υποστηρίζει

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

σε HD ηταν το slow motion και το ανεβασε σε τραγικη, εντελως σπασμενα ειναι..δεν ξερω ποσο. Δε μπορει να μην γινεται να ανεβασεις με λιγο καλυτερη..

Ασε που μου τελειωσαν τα data που δεν ξερω ποσα ειχα αλλα απο το 1,5GB ποτε δεν τρωω πανω απο 500.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται... Δοκίμασα κ εγώ σε HD και δεν το υποστηρίζει. Τα ανεβάζει τραγικά. Και σε UHD το ίδιο

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται... Δοκίμασα κ εγώ σε HD και δεν το υποστηρίζει. Τα ανεβάζει τραγικά. Και σε UHD το ίδιο

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

Άρα μόνο μέσω YouTube .

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ειμαι διαχειρηστης σελιδας.

μπορω να κανω invite ατομα που δεν εχω φιλους; κοινως ασχετα;

 

αναφερεσαι σε σελιδα του facebook ? Ομαδα ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι, σελιδα στο facebook

 

Μπορεις να προσκαλεσεις τους φιλους σου

Επήσεις μπορεις να προσκαλεσεις αλλους βαζοντας το mail τους ( αν το γνωριζεις) εκει που γραφεις τα ονοματα. η προσκληση θα σταλει στο mail τους

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

αρα δε γινεται αυτο που θελω :/

ευχαριστω

 

πες μας τι θελεις ...

μπορει καποιος αλλος να ξερει περισσοτερα και να σε βοηθησει

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...