Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πριν καιρό είχα βάλει να χω χρονολόγιο,υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω στην κλασσική μορφή;

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πριν καιρό είχα βάλει να χω χρονολόγιο,υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω στην κλασσική μορφή;

Όχι. Δεν μπορεί πλέον να γυρίσει στην παλιά μορφή του.

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

αυτο το ακουω εδω και ενα χρονο περιπου αλλα οκ,κατανοητο οτι γινεται σταδιακα
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως το φθινόπωρο όλα τα προφίλ θα μεταφερθούν σε timeline.

 

απο το πασχα λενε παντου...επισης ακουστηκε οτι θα αλλαξει παλι η εμφανιση του προφιλ στο facebook

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου έβαλε ειδοποίηση ότι από 15 Αυγούστου γυρίζει μόνο του σε timeline...
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το άλλαξε μόνο του,εγώ το βλέπω σε timeline, οι άλλοι ακόμα όπως πριν,αλλά θα αλλάξει από τον 15αύγουστο. Πως μπορώ να κρύψω όλο το wall μου από ένα άτομο; πριν γινόταν γιατί το είχα κάνει παλιότερα , τώρα μόνο μπορώ να αποκρύψω posts τρίτων,τα tags, αυτά που ποσταρω εγώ. Αλλά δεν βρίσκω τρόπο να το αποκρύψω όλο, να φαίνεται άδειο σε αυτό το άτομο.
Link to comment
Share on other sites

επισης ακουστηκε οτι θα αλλαξει παλι η εμφανιση του προφιλ στο facebook

 

Εδώ δεν έχουν περάσει ακόμα όλοι σε timeline, θα αλλάξουν πάλι την εμφάνιση του προφίλ; Δύσκολο το κόβω...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν έχουν περάσει ακόμα όλοι σε timeline, θα αλλάξουν πάλι την εμφάνιση του προφίλ; Δύσκολο το κόβω...

 

ειχα διαβασει σε μια αλλη ιστοσελιδα οτι θα αλλαξει και αλλο επειδη δεν αρεσε σε κανεναν το χρονολογιο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ειχα διαβασει σε μια αλλη ιστοσελιδα οτι θα αλλαξει και αλλο επειδη δεν αρεσε σε κανεναν το χρονολογιο

 

Μακάρι βασικά! Δεν ξέρω για σας αλλά εμένα το χρονολόγιο δεν μου άρεσε καθόλου... Ευτυχώς δεν μου το έχουν αλλάξει ακόμα και το προφίλ μου εμφανίζεται στην παλιά του μορφή! Ως πότε να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι βασικά! Δεν ξέρω για σας αλλά εμένα το χρονολόγιο δεν μου άρεσε καθόλου... Ευτυχώς δεν μου το έχουν αλλάξει ακόμα και το προφίλ μου εμφανίζεται στην παλιά του μορφή! Ως πότε να δούμε...

 

και εγω στην παλια ειμαι...απο τους μονους...ενα που εχω παρατηρισει στο χρονολογιο ειναι οτι κολλαει πιο ευκολα η σελιδα στο scrolling απο το κανονικο προφιλ

 

μου το αλλαξανε σε timeline:/

βεβαια δεν εχει ενεργοποιηθει ακομα

πρεπει να πατησω δημσιευση αλλα δεν μπορω να το αλλαξω

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

μου το αλλαξανε σε timeline:/

βεβαια δεν εχει ενεργοποιηθει ακομα

πρεπει να πατησω δημσιευση αλλα δεν μπορω να το αλλαξω

 

Δεν πρόλαβες καλά-καλά να το πεις ότι έχεις το παλιό προφίλ ακόμα και τσουυυπ,να το timeline! Καλώς το δέχτηκες! :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόλαβες καλά-καλά να το πεις ότι έχεις το παλιό προφίλ ακόμα και τσουυυπ,να το timeline! Καλώς το δέχτηκες! :D

 

τα εχω παρει αγρια...βεβαια δεν εχω ακομα αλλα δεν ξερω πως φευγω...εσενα σου αλλαξε?

 

ρε παιδια...οι φιλοι μου βλεπουν το απλο προφιλ...εγω γιατι βλεπω χρονολογιο?

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

τα εχω παρει αγρια...βεβαια δεν εχω ακομα αλλα δεν ξερω πως φευγω...εσενα σου αλλαξε?

 

Εμένα δεν μου άλλαξε ακόμα ευτυχώς αλλά από ότι φαίνεται είναι θέμα χρόνου... (μην το μελετάω και πολύ-πολύ και ξυπνήσω αύριο και δω κανένα χρονολόγιο και εγώ! :D :D :D )

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου άλλαξε ακόμα ευτυχώς αλλά από ότι φαίνεται είναι θέμα χρόνου... (μην το μελετάω και πολύ-πολύ και ξυπνήσω αύριο και δω κανένα χρονολόγιο και εγώ! :D :D :D )

 

συμφερει να το ενεργοποιησω??οι φιλοι μου δεν το βλεπουν αλλα εγω το βλεπω..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

συμφερει να το ενεργοποιησω??οι φιλοι μου δεν το βλεπουν αλλα εγω το βλεπω..

 

Αναλόγως τι προτιμάς, κινήσου αναλόγως! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως τι προτιμάς, κινήσου αναλόγως! ;)

 

θα περιμενω μια βδομαδα...εγω βλεπω χρονολογιο...οι φιλοι μου οχι...7 μερες σου δινει...μετα γινεται μονο του

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

θα περιμενω μια βδομαδα...εγω βλεπω χρονολογιο...οι φιλοι μου οχι...7 μερες σου δινει...μετα γινεται μονο του

Αν δεν πατήσεις Δημοσίευση , δε θα το δουν οι φίλοι σου το Χρονολόγιο. Το βλέπεις μόνο εσύ, τύποις πιλοτικά.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται ΚΑΤΩ απο καθθε ποστ να εμφανιζεται η περιοχη που είσαι και το γραφεις?

ΚΑΤΩ...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πως γινεται ΚΑΤΩ απο καθθε ποστ να εμφανιζεται η περιοχη που είσαι και το γραφεις?

ΚΑΤΩ...

 

Πας και γραφεις το στατους σου κανονικα και μετα απο κατω εκει πατας αυτο που ειναι καπως σαν μπαλονακι κ εκει γραφεις που εισαι (η αν θες διαλεγεις καποια απο αυτες που θα σ βγαλει) και μετα πατας δημοσιευση. τωρα αν θελεις απλα να γραφεις το στατους σου και να μπαινει η τοποθεσια σου απο μονη της... αυτο γινεται με το app του facebook kαι το κατεβαζεις απο το google play για android συσκευες. κ εκει μπορεις να το κανεις να σου βαζει αυτοματα την τοποθεσια σου οταν στελνεις κατι! **αν κανω καποιο λαθος διορθωστε με!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

έτσι θα το γραψει δίπλα απο το στατους μου...Εγω ρωτησα πως το γραφει απο ΚΑΤΩ!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

έτσι θα το γραψει δίπλα απο το στατους μου...Εγω ρωτησα πως το γραφει απο ΚΑΤΩ!

 

σε υπολογιστη σωστα?

στο κινητο το βρισκει μονο του οπως ειπε και ο φιλος απο πανω

εκει που γραφεις στατους κανονικα εχει αυτο της τοποθεσιας...λογικα θα λεει την πολη εργασιας εκει...εμενα το εχει αυτοματα..αμα δεν εχει πολη η θες να το αλλαξεις πατας εκει το αλλαζεις..και θα βγαινει απο κατω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Στο μπαλονακι εννοεις?

τοδοκιμασα και δε το βγαζει απο κάτω αλλά μόνο δίπλα απο το στατους.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως μόνο μέσω κινητού το βγάζει κάτω.

 

οχι...εγω μεσω υπολογιστη το βγαζω κατω..

να ρωτησω και εγω κατι...αριστερα στην αρχικη σελιδα μπορω να σβησω καποιες απο τις λιστες φιλων..και αν ναι πως?

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...