Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έμενα εδώ και 2-3 μέρες κρασάρει συνέχεια το facebook (στον firefox) και μου βγάζει ότι η διεργασία

http://static.ak.fbcdn.net/rsrc.php/v2/y3/r/rtwojj04NdT.js:51 σταμάτησε κλπ.

 

Δοκίμασα ν' αφαιρέσω τα cookies, διορθώθηκε για λίγο αλλά τώρα άρχισε πάλι...... :mad:

Mobile: OnePlus 9 Pro & Realme Pad 10.4" 

Link to comment
Share on other sites

Έμενα εδώ και 2-3 μέρες κρασάρει συνέχεια το facebook (στον firefox) και μου βγάζει ότι η διεργασία

http://static.ak.fbcdn.net/rsrc.php/v2/y3/r/rtwojj04NdT.js:51 σταμάτησε κλπ.

 

Δοκίμασα ν' αφαιρέσω τα cookies, διορθώθηκε για λίγο αλλά τώρα άρχισε πάλι...... :mad:

 

δοκιμη απο αλλον browser?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν με αφηνει να κανω add μια κοπελα που δεν εχουμε τιποτα και κανεναν κοινο φιλο...??? Μου λεει οτι πρεπει να ειναι συμμαθητρια μου και μπουρδες....

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν με αφηνει να κανω add μια κοπελα που δεν εχουμε τιποτα και κανεναν κοινο φιλο...??? Μου λεει οτι πρεπει να ειναι συμμαθητρια μου και μπουρδες....

 

μαλλον για αυτο..επειδη δεν εχετε κοινους φιλους κλπ..ζητα απο αυτην να σε κανει add

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

μαλλον για αυτο..επειδη δεν εχετε κοινους φιλους κλπ..ζητα απο αυτην να σε κανει add

 

Εε γιατι αυτη θα μπορει και εγω οχι...? κ να πεις οτι εχω κ πολλους φιλους η πολλους αγνωστους, δεν εχω...

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Εε γιατι αυτη θα μπορει και εγω οχι...? κ να πεις οτι εχω κ πολλους φιλους η πολλους αγνωστους, δεν εχω...

 

τι να σου πω δεν ξερω..εμενα ενα παιδι απο το φορουμ παντως με εχει κανει κανονικα add

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Εε γιατι αυτη θα μπορει και εγω οχι...? κ να πεις οτι εχω κ πολλους φιλους η πολλους αγνωστους, δεν εχω...

 

Δε σ αφήνει γιατί το έχει θέσει σαν περιορισμό στο προφίλ της κατά πάσα πιθανότητα. Δοκίμασε να της στείλεις μήνυμα (αν δε το χει μπλοκάρει και αυτό) να σε προσθέσει αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Δε σ αφήνει γιατί το έχει θέσει σαν περιορισμό στο προφίλ της κατά πάσα πιθανότητα. Δοκίμασε να της στείλεις μήνυμα (αν δε το χει μπλοκάρει και αυτό) να σε προσθέσει αυτή.

 

πως γινεται να βαλεις τετοιο περιορισμο...? οχι τιποτα αλλο, την φιλη της θελω να βρω...! δεν με νοιαζει για αυτην...! :X

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να μεγαλώσω το μέγεθος της γραμματοσειράς στο Facebook; Άλλαξα το μέγεθος στον Firefox αλλά στο fb τα γράμματα συνεχίζουν να είναι μικρά :(

 

 

Edit:

Το βρήκα ήταν σε άλλη ρύθμιση του FX :)

Edited by gianpithio
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για σας, το δικό μου το facebook πάντως από χθες τα "έχει παίξει" εντελώς! :down:

Δεν μπορώ να κάνω σχεδόν τίποτα! Δεν μου στέλνει αιτήματα φιλίας, δεν μου φορτώνει η συνομιλία, δεν μπορώ να αναρτήσω video, δεν μπορώ να κάνω like, δεν μου ανοίγει τις σελίδες από τις ομάδες... Με λίγα λόγια δεν δουλεύει σχεδόν τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για σας, το δικό μου το facebook πάντως από χθες τα "έχει παίξει" εντελώς! :down:

Δεν μπορώ να κάνω σχεδόν τίποτα! Δεν μου στέλνει αιτήματα φιλίας, δεν μου φορτώνει η συνομιλία, δεν μπορώ να αναρτήσω video, δεν μπορώ να κάνω like, δεν μου ανοίγει τις σελίδες από τις ομάδες... Με λίγα λόγια δεν δουλεύει σχεδόν τίποτα...

 

δοκίμασε να σβήσεις το ιστορικό του browser σου ή και τα κουκης και ξανά μπες στο facebook συνήθως μετά απο αυτο στρώνει μου έχει τύχει αρκετές φορέσ .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για σας, το δικό μου το facebook πάντως από χθες τα "έχει παίξει" εντελώς! :down:

Δεν μπορώ να κάνω σχεδόν τίποτα! Δεν μου στέλνει αιτήματα φιλίας, δεν μου φορτώνει η συνομιλία, δεν μπορώ να αναρτήσω video, δεν μπορώ να κάνω like, δεν μου ανοίγει τις σελίδες από τις ομάδες... Με λίγα λόγια δεν δουλεύει σχεδόν τίποτα...

 

Οι αλλες σελιδες φορτωνουν κανονικα;

Link to comment
Share on other sites

εμενα χτες το βραδυ η αρχικη σελιδα ηταν λευκη..δεν ειχε τιποτα μεσα..επειτα απο πανω απο 100 refresh εφτιαξε

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κάνουν αναβαθμίσεις στον κώδικα γι αυτό κολλάει το σύμπαν. Υπομονή θα στρώσει.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς κάνουν αναβαθμίσεις στον κώδικα γι αυτό κολλάει το σύμπαν. Υπομονή θα στρώσει.

 

Εγώ πάντως δεν έχω κολλήματα. Μια χαρά τρέχει το FB..

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση πως δεν μπορω να κανω add σε ατομο το οποιο δεν εχω ουτε εναν κοινο φιλο... γιατι μου κανει αυτα τα χαζα..? Δεν μου βγαζει καν την επιλογη να κανω προσθηκη... τιποτα... Μονο να στειλω μηνυμα με αφηνει...

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

ελεος με το τσατ. συνέχεια με βγάζει θαυμαστικα όταν παω να στείλω μήνυμα. grrrrrrrrrrr

 

νομιζω η λυση ειναι να πας δειτε ολη την συζητηση και να μιλατε απο εκει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εκει δε βολευει, γιατι πρεπει να πατας το send, ενω στο τσατ γινεται αυτοματα πατωντας enter(στην τελικη ετσι θα κάνω). πφφφ. με χει εκνευρίσει. και σχεδον παντα συμβαινει όταν θέλω να στειλω ή να μου ρθει κάτι σημαντικό. γκαντεμιά :(
Link to comment
Share on other sites

εκει δε βολευει, γιατι πρεπει να πατας το send, ενω στο τσατ γινεται αυτοματα πατωντας enter(στην τελικη ετσι θα κάνω). πφφφ. με χει εκνευρίσει. και σχεδον παντα συμβαινει όταν θέλω να στειλω ή να μου ρθει κάτι σημαντικό. γκαντεμιά :(

 

εε?σε μενα δεν πατας τιποτα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Έχει επιλογή.. αν θέλεις επιλέγεις να στέλνει τα μηνύματα αυτόματα πατώντας enter.. ή αν θέλεις να πατάς reply για να το στείλει!
Link to comment
Share on other sites

στο χαζοχρονολογιο μαθαμε με ποια λογικη βγαζει τους 6 φιλους πανω παμω και τους αλλους 8 πιο κατω?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...