Jump to content

Περί Facebook


rodriguez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχω συχαθεί πλέον το facebook. Βλέπω ανθρώπους όμως που δεν μπορούν να το αποχωριστούν ...:O
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η αντίσταση καθίσταται καθήκον
Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτο το καινουριο skin για το facebook μεγαλη μαπα μου φαινεται..βγαζουν κατι αχρειαστα πραγματα ωρες ωρες ομως και το κανουν too much το θεμα...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω συχαθεί πλέον το facebook. Βλέπω ανθρώπους όμως που δεν μπορούν να το αποχωριστούν ...:O

 

ναι για καποιους ειναι εξαρτηση

 

Δηλαδή εγώ που έχω ανεβάσει κάπου στους 3,000 πρέπει να κατεβαίνω μια μέρα κάτω στο προφίλ μου για να τους βρω??? έλεος δηλαδή:mad::mad:

 

ναι αυτο γινεται...δεν υπαρχει αλλος τροπος

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

ναι αυτο γινεται...δεν υπαρχει αλλος τροπος

 

Έλεος δηλαδή αντί να το κάνουν καλύτερο το κάνουν χειρότερο

Link to comment
Share on other sites

Έλεος δηλαδή αντί να το κάνουν καλύτερο το κάνουν χειρότερο

 

σε θεμα εμφανισης ειναι καλυτερο αλλα σε λειτουργια αστα να πανε...οποιος ξερει πως εμφανιζονται οι συνδεσμοι ας το πει

και πλεον ολο το facebook εχει το καινουριο προφιλ

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

σε θεμα εμφανισης ειναι καλυτερο αλλα σε λειτουργια αστα να πανε...οποιος ξερει πως εμφανιζονται οι συνδεσμοι ας το πει

και πλεον ολο το facebook εχει το καινουριο προφιλ

 

 

Εμφάνιση και εμενα μου άρεσε...αλλα μονο μέχρι εκεί

Link to comment
Share on other sites

σε θεμα εμφανισης ειναι καλυτερο αλλα σε λειτουργια αστα να πανε...οποιος ξερει πως εμφανιζονται οι συνδεσμοι ας το πει

και πλεον ολο το facebook εχει το καινουριο προφιλ

 

Εγώ έχω το παλιό. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ απλά δεν αναβαθμίσαμε στο καινούριο προφίλ... Αν και κάποια στιγμή θα αναγκαστούμε όπως και να έχει...

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Σιγα τη πολυ καλη εμφανιση ..απλα κατι διαφορετικο ειναι με τις φωτος κλπ να ειναι πανω και να φαινονται αμεσως στο προφιλ
Link to comment
Share on other sites

Πολύ απλά δεν αναβαθμίσαμε στο καινούριο προφίλ... Αν και κάποια στιγμή θα αναγκαστούμε όπως και να έχει...

μακάρι να μας δώσει τη δυνατότητα [αν και χλωμό το βλέπω] να παραμείνουμε στο παλιό προφίλ. το νέο είναι τελείως μάπα και δεν μου αρέσει καθόλου. :down:

Link to comment
Share on other sites

μακάρι να μας δώσει τη δυνατότητα [αν και χλωμό το βλέπω] να παραμείνουμε στο παλιό προφίλ. το νέο είναι τελείως μάπα και δεν μου αρέσει καθόλου. :down:

 

δεν νομιζω...καποιον φιλων μου αναβαθμηστικε απο μονο του

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

μακάρι να μας δώσει τη δυνατότητα [αν και χλωμό το βλέπω] να παραμείνουμε στο παλιό προφίλ. το νέο είναι τελείως μάπα και δεν μου αρέσει καθόλου. :down:

Κοίτα, σιγά σιγά θα βλέπεις στα προφίλ των φίλων σου τη νέα διάταξη με αποτέλεσμα να συνηθίσει το μάτι.

Έτσι, κάποια στιγμή αργότερα, θα είναι πανεύκολη η μετάβαση σου από το παλιό στο νέο προφίλ.

Έτσι δεν γίνεται συνέχεια; Δεν το άλλαξαν μόνο μια φορά...;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ειδα κατι αλλο πολυ καλο στο προφιλ αλλα και κατι σπαστικο...το καλο ειναι οτι προστεθηκαν παππους γιαγια εγγονος εγγονη θειος θεια ξαδελφος και ξαδελφη στην οικογενεια...και το σπαστικο ειναι οτι στην δραστηριοτητα γραφει το σχολιο σου δεν γραφει ο ταδε σχολιασε ...........

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ειδα κατι αλλο πολυ καλο στο προφιλ αλλα και κατι σπαστικο...το καλο ειναι οτι προστεθηκαν παππους γιαγια εγγονος εγγονη θειος θεια ξαδελφος και ξαδελφη στην οικογενεια...και το σπαστικο ειναι οτι στην δραστηριοτητα γραφει το σχολιο σου δεν γραφει ο ταδε σχολιασε ...........

 

Οντως ειναι σπαστικο αυτο που φαινεται στο προφιλ σου τι εχεις γραψει,αν και ακουσα οτι αυτο καπως αφαιρειται...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

ενω εχω ΜΙΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΗ φωτογραφια στο λογαριασμο(προφιλ) μου, το fb εχει αντιθετη αποψη.

επιμενει οτι εχω 2.

 

πηγαινοντας profile-->επειτα αριστερα κατω απο την φωτο προφιλ-->view photos of me(2)

 

τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

ενω εχω ΜΙΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΗ φωτογραφια στο λογαριασμο(προφιλ) μου, το fb εχει αντιθετη αποψη.

επιμενει οτι εχω 2.

 

πηγαινοντας profile-->επειτα αριστερα κατω απο την φωτο προφιλ-->view photos of me(2)

 

τι γινεται?

 

μηπως εχει μπει η ιδια φωτογραφια 2 φορες...εμενα μου το κανει στα αλμπουμ εχω 4 μου βγαζει 7:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου προτείνω να την σβήσεις ,μετά να κάνεις μια διαγραφή cookies και ύστερα να την ξαναβάλεις.

Το έχω κάνει και έχει πιάσει...

Link to comment
Share on other sites

επειδη αλλαξα hotmail και θελω να το αλλαξω και στο fecebook παω εκει που κανεις αλλαγη μειλ βαζω το καινουργιο στελνει αιτηση αλλα δεν μου ερχεται.

στο μειλ που βαζεις δεν ερχεται η αιτηση?

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται e-mail επιβεβαίωσης αλλαγής. Τουλάχιστον εγώ που άλλαξα από yahoo σε gmail, μου ήρθε.
Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι σπαστικο αυτο που φαινεται στο προφιλ σου τι εχεις γραψει,αν και ακουσα οτι αυτο καπως αφαιρειται...

 

Πώς; :) :)

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται e-mail επιβεβαίωσης αλλαγής. Τουλάχιστον εγώ που άλλαξα από yahoo σε gmail, μου ήρθε.

 

δεν μου ηρθε.

το εκανα πολλες φορες.

ερχεται η επιβεβαιωση στο καινουργιο μειλ η στο παλιο

Edited by geo_1983petra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...