Jump to content

HTC Touch Cruise P3650 Accessories


yorgos00
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Yπάρχει θέμα ασυμαβατότητας του συγκεκριμένου Bluetooth handsfree με το Cruise; i-Tech Clip Radio

Aυτή τη θήκη την έχει δοκιμάσει κανείς; Universal Leather Pouch Case

και τέλος,ποια από τα 2 screen protectors της brando είναι καλύτερα,Anti-Glare ή UltraClear;

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 73
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδη ψαχνω βαση αυτοκινητου με βεντουζα + φορτιστη εχει να προτεινει κανεις κατι?
HTC Wildfire, Xperia Ray, Xperia Mini Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Μολις παρελαβα την θηκη.Σε ποιοτητα και εμφανιση ειναι πολυ ωραια.Τωρα απο εφαρμογη δεν ξερω.Αν το παρω απο το service το κινητο θα το δω.

Μαζι μου εστειλε δωρο ενα πενακι και μια ζελατινα οθονης.

Ολα μαζι με 19$ δηλ. 12 ευρω:p

Link to comment
Share on other sites

 

Οι βασεις στο πρωτο και στο δευτερο λινκ ειναι ολοιδιες με αυτες που πηρα απο τα φαναρια.ΟΛΟΙΔΙΕΣ:p

Φορτιστη να παρεις μονο τον αυθεντικο HTC και οχι φτηνους αλλους.

19 ευρω εχει παντου εδω στην Ελλαδα.Αν δεν θες να τιναξεις το κινητο σου;)

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα την θηκη.Σε ποιοτητα και εμφανιση ειναι πολυ ωραια.Τωρα απο εφαρμογη δεν ξερω.Αν το παρω απο το service το κινητο θα το δω.

Μαζι μου εστειλε δωρο ενα πενακι και μια ζελατινα οθονης.

Ολα μαζι με 19$ δηλ. 12 ευρω:p

 

Απο που πήρες την συγκεκριμένη;

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτές που έχω δεί μου φαίνεται η καλύτερη , ωραία επιλογή, η τιμή που γράφεις είναι τελική μαζί με μεταφορικά , τα πάντα;

 

ΟΛΑ μαζι:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβα σήμερα από την expansys τη θήκη και τον φορτιστή μου αλλά με χαλάει ότι ήρθαν σε ένα απλό σακουλάκι όπως η μπαταριά που πήραμε εμείς από το δεύτερο γκρουπ.

.

Konandrio thanks for everything!:respect:
Link to comment
Share on other sites

εγω μιλησα με την ace και μου ειπαν οτι αυτοι προτεινουν για θηκη την θηκη του TyntII. αλλα απο οτι ειδα το tyntII ειναι καποια εκατοστα μεγαλυτερο ιδιαιτερος στο παχος οποτε μαλλον θα κολυμπαει μεσα στο κινητο.και απο βλεπω και ο ovios αυτη πρεπει να πηρε απο το expansys μιας και εγω την ειχα σταμπαρισμενη εδω και καιρο.για πες μας τι γινεται.κανει μπλατσα πλουτσα το κινητο μεσα στη θηκη?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εγω μιλησα με την ace και μου ειπαν οτι αυτοι προτεινουν για θηκη την θηκη του TyntII.

 

:wacko::wacko::wacko::wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω μιλησα με την ace και μου ειπαν οτι αυτοι προτεινουν για θηκη την θηκη του TyntII. αλλα απο οτι ειδα το tyntII ειναι καποια εκατοστα μεγαλυτερο ιδιαιτερος στο παχος οποτε μαλλον θα κολυμπαει μεσα στο κινητο.και απο βλεπω και ο ovios αυτη πρεπει να πηρε απο το expansys μιας και εγω την ειχα σταμπαρισμενη εδω και καιρο.για πες μας τι γινεται.κανει μπλατσα πλουτσα το κινητο μεσα στη θηκη?

 

Κοιτα η θηκη ειναι ανετη παιζει ελαχιστα εαν τραβιξεις λιγο παραπανο το σκριτσ σκρατσ αυτοκολητο ειναι μια χαρα!

Απλως σκεψου οτι στο πλαι που εχει λαστιχο οπου το cruise ισα ισα που το τεντονει ανεπεστητα!

Λογικα ο τιτανας θα το ξεχειλωνε το λαστιχο το δικο μας ειναι ανετα μεσα αυτο με βολευει γιατι βοηθαει στο να βγει πολυ ευκολα με το ενα χερι ισως σε καποιον αλλον να τον ενοχλει.

Παντως εαν ψαχνεις καποια θηκη που ενω ειναι ανοικτο το σκριτσ σκρατσ αυτοκολητο το κινητο να ειναι σφηνομενο μεσα μην την παρεισς γιατι οπως ειπα το λαστιχο δεν τεντονει καθολου παρα ελαχιστα!

Η θηκη λεγεται htc standard pouch οποτε δεν ειναι ακριβος για καμια συσκευη ειναι λιγο για ολες!

Konandrio thanks for everything!:respect:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κοιτα η θηκη ειναι ανετη παιζει ελαχιστα εαν τραβιξεις λιγο παραπανο το σκριτσ σκρατσ αυτοκολητο ειναι μια χαρα!

Απλως σκεψου οτι στο πλαι που εχει λαστιχο οπου το cruise ισα ισα που το τεντονει ανεπεστητα!

Λογικα ο τιτανας θα το ξεχειλωνε το λαστιχο το δικο μας ειναι ανετα μεσα αυτο με βολευει γιατι βοηθαει στο να βγει πολυ ευκολα με το ενα χερι ισως σε καποιον αλλον να τον ενοχλει.

Παντως εαν ψαχνεις καποια θηκη που ενω ειναι ανοικτο το σκριτσ σκρατσ αυτοκολητο το κινητο να ειναι σφηνομενο μεσα μην την παρεισς γιατι οπως ειπα το λαστιχο δεν τεντονει καθολου παρα ελαχιστα!

Η θηκη λεγεται htc standard pouch οποτε δεν ειναι ακριβος για καμια συσκευη ειναι λιγο για ολες!

 

Apo proswpiki xrisi (sto Kaiser) mporw na pw oti i sygkekrimeni thiki einai poly katw tou metriou kai anaferomai stin poiotita tou ylikou pou lerwnei kai ftheiretai poly efkola (ki as exei to brand tis HTC panw). Tha synistousa kapoia alli apo derma.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Apo proswpiki xrisi (sto Kaiser) mporw na pw oti i sygkekrimeni thiki einai poly katw tou metriou kai anaferomai stin poiotita tou ylikou pou lerwnei kai ftheiretai poly efkola (ki as exei to brand tis HTC panw). Tha synistousa kapoia alli apo derma.

 

Συμφωνω σε αυτο για το οτι λερωνει ευκολα παντως να σου πω αυτες οι θηκες απο δερμα ή με τη δερματινη καπως με χαλανε αισθητικα!:(:

Konandrio thanks for everything!:respect:
Link to comment
Share on other sites

εγω μιλησα με την ace και μου ειπαν οτι αυτοι προτεινουν για θηκη την θηκη του TyntII.

 

Οπως ειδα απο εναν συναδερφο μου η θηκη του Artemis ειναι μια χαρα για cruise και πιο εφαρμοστη απο αυτη που πηρα τελικα εγω:(:

Konandrio thanks for everything!:respect:
Link to comment
Share on other sites

το πουγκι που εχει μεσα στην αρχικη συσκευασια ξερει κανεις αν μπορουμε να την βρουμε πουθενα η να βρουμε κανενα καλυτερο?δερματινο π.χ.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το πουγκι που εχει μεσα στην αρχικη συσκευασια ξερει κανεις αν μπορουμε να την βρουμε πουθενα η να βρουμε κανενα καλυτερο?δερματινο π.χ.

 

Θα συνιστούσα κάτι από αυτά:

http://cgi.ebay.co.uk/PDair-Leather-Case-HTC-Touch-Cruise-P3650-Polaris-B-BK_W0QQitemZ320206333629QQihZ011QQcategoryZ57253QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQ_trksidZp1638.m118.l1247QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.co.uk/Crystal-Clear-Case-Silicone-Skin-for-HTC-Touch-Cruise-K_W0QQitemZ370035783345QQihZ024QQcategoryZ10364QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...