Jump to content

[Επίσημο] Νokia N-Gage


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού το πήραν σήμερα γιατί δεν μας λένε τις εντυπώσεις τους;

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ετσι θα ειναι τα παιχνιδια-mmc καρτες του N-Gage

 

http://www.club-sx1.de/images/n-games.jpg

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το έγραψες 2 φορές για να το εμπεδώσουμε;

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την manos the greek

Γιατί το έγραψες 2 φορές για να το εμπεδώσουμε;

 

Oxi file mou apla epeidi mpainw apo to wap kata lathos to patisa 2 fores.Parakalw na diagrafei to ena apo ton mod!

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνω και εγώ το έχω πάθει !!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Flight mode?

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την BestMan

Flight mode?

 

To ngage tha upostirizei oles tis efarmoges twn 3650 kai 7650 ektos apo video kai photo.Ara kai to system tools ara tha mpainei(logika) se flight mode.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μικρή εσωτερική μνήμη του βάλαν ρε γαμώτο. Τόσο δύσκολο τους είναι να βάλουν ας πούμε 10ΜΒ να μας κάνουν και την ζωή πιο εύκολη; Τώρα πρέπει να αλλάζουμε συνέχεια κάρτες όταν τελειώνουμε με ένα παιχνίδι.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia5100/1.0 (3.02) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Min akouw vlakies to n-gage einai polusiskeui.Eno to play... Kanei mia mono douleia!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον manos the greek

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia5100/1.0 (3.02) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Min akouw vlakies to n-gage einai polusiskeui.Eno to play... Kanei mia mono douleia!

 

Κατάλαβες τι έγραψα;;; Ξαναδιάβασέ το! :o

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia5100/1.0 (3.02) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Arketa asxeta post exoume kanei as min kanoume kai alla!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον manos the greek

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia5100/1.0 (3.02) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Arketa asxeta post exoume kanei as min kanoume kai alla!

 

Που είδες τα άσχετα post;

Για το τηλέφωνο συζητάμε! :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mirrorofsorrow

 

Πολύ μικρή εσωτερική μνήμη του βάλαν ρε γαμώτο. Τόσο δύσκολο τους είναι να βάλουν ας πούμε 10ΜΒ να μας κάνουν και την ζωή πιο εύκολη; Τώρα πρέπει να αλλάζουμε συνέχεια κάρτες όταν τελειώνουμε με ένα παιχνίδι.

 

 

mmc 32 ΜΒ για μουσική και προγράμματα. όταν θέλω παιχνίδι βάζω το sonic (αυτό θα αγοράσω πρώτο) και μετά παίζω... άσε που στα 3,4 ελέυθερα για τον χρήστη μπορούμε να βάλουμε τα βασικά όπως seleQ και zipman...κλπ κλπ :o

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το θέμα. Τα 3,5ΜΒ δε φτάνουν ούτε για τα πολύ βασικά. Στο 3650 μου έχω στη μνήμη τηλ το βιντεοσκόπηση με ήχο, camera fx, pocketcounter (γιατί δεν λειτουργεί στη μνήμη κάρτας) και έχω ελεύθερα 900ΚΒ. Το κακό είναι οτι τα προγράμματα που εγκαθιστούμε στην κάρτα μνήμης τρώνε και λίγο απο το χώρο της μνήμης τηλ. Τα 3,5ΜΒ είναι πάρα πολύ λίγα. Λίγα καλά προγραμματάκια να βάλεις πχ seleQ, irremote πάνε τα 3,5ΜΒ.
Link to comment
Share on other sites

μα γιατι τις εχουμε τις mmc καρτες? επιμενω οτι τα 3.5 ΜΒ ειναι καλα αν σκεφτουμε τα 3 του 7650 που εμενα με καλυπτουν οριακα ;)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

το πηρα! (μαζι με τον Αγγελο :) )

 

πρωτες αποψεις απο την επαφη:

 

1. ποιοτητα κατασκευης καλυτερη απο 7650... αγγιζει το 6210.

2. οθονη ΤΦΤ με τελεια απεικονηση... ναι! φαινεται στο φως!

3. εινα πολυ λεπτο (σε σχεση με το π800 :Ρ)

4.ακουστικη παρομοια με π800.

5. περιεχονται 32ΜΒ καρτα... ισως εχει και ντεμο παιγνιδια.

6. πολυ καλο πληκτρολογιο.... συνηθιζεταο πολυ ευκολα (μετρο: φιξ-κατεχακη)

7. λειουργικο 3650 με ελληνικα. :)

 

αυτα προς το παρον!

 

φιλικα Αλεξης :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

επισης, τιμη 330.40 και δωρο δευτερος γνησιος φορτηστης.

 

αομα ειναι αρκετα πιο ελαφρι απο το π800...

νομιω πως αξιζει πολλα... ισως περισσοτερο και απο το 6600 αν καποιος δε θελει καμερα.

 

οντως εχει λιγα εικονιδια γιατι εχει και 3 φακελους που περιεχουν 6-7 εικονιδια ο καθενας :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

4.ακουστικη παρομοια με π800.

 

-Αλεξη οταν λες ακουστικη φανταζομαι εννοεις απο το ακουστικο του (και οχι handsfree) σε τηλεφωνημα ε; Το ρωταω αυτο για εχει γραφτει καπου στο net οτι εχει χαλια ακουστικη και στο μεγαφωνο του και στο μικροφωνο του. Δεν εχω τηλεφωνησει ποτε απο P800 αλλα φανταζομαι οτι θα εχει μια αξιοπρεπη ακουστικη πανω απο το μεσο ορο.

 

-Η 32 Mb καρτουλα που εχει μεσα ειναι αδεια;

 

-Και κατι αλλο αν γνωριζει κανεις:

Υπαρχουν εδω στην Ελλαδα MMC 256 Mb; Και αν ναι τις υποστηριζει το N-Gage;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια :)

 

ακουστικη= ομιλια, ακοη ;)

θελει συνηθεια ο τροπος που το κρατας, αλλα σε ξεκουραζει απολυτα :)

η 32αρα εχει 11μεγκα ελευθερα... εχει το nokia game μεσα, δεν ξερω τι ειναι. οταν το φορτησω θα σας πω. το αδειασα ηδη :)

 

οσο για τις 256, αν τις υποστηριζε το 3650, τοτε και με το ν-γκαγκε :IoI: ειναι οκ. :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...