Jump to content

Sony Ericsson C702


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν τα permissions ειναι για το filesystem αυτο το ξεπερνας ευκολα :) στηνοντας ένα halmer certificate

??????????

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα.παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν τα led της καμερας μπορουν να γινουν και φακος οπως στο παλιο και καλο w810 και αν η αποδοση του εξωτερικου ηχειου ειναι καλη.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

??????????

 

Τι δεν κατάλαβες να σου εξηγήσω...

Δες το μήνυμα που σου βγαζει για τα perissions και θα σου εξηγήσω την εγκατάσταση του halmer μέσω PM γιατί αλλοιώς θα βγούμε offtopic :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια ηθελα να το παρω αλλα μετα απο αυτα που διαβασα σχετικα με το gps που δηθεν εχει.λεω ενα μεγαλο ΟΧΙ.

 

να στε καλα παντος κανετε φοβερη δουλεια

HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

Τι δεν κατάλαβες να σου εξηγήσω...

Δες το μήνυμα που σου βγαζει για τα perissions και θα σου εξηγήσω την εγκατάσταση του halmer μέσω PM γιατί αλλοιώς θα βγούμε offtopic :)

ευχαριστω δεν το εχω

εχω το w760i

 

αν διαπιστωσω το ιδιο θα σου στειλω pm

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν τα led της καμερας μπορουν να γινουν και φακος οπως στο παλιο και καλο w810 και αν η αποδοση του εξωτερικου ηχειου ειναι καλη.ευχαριστω

 

τα led μπορουν να γίνουν φακός και ναι το ηχείο ειναι πολύ δυνατο και χωρις να παραμορφώνει

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Αν τα permissions ειναι για το filesystem αυτο το ξεπερνας ευκολα :) στηνοντας ένα halmer certificate

 

Απορίες:

 

1ον Το δοκίμασες? Δούλεψε?

2ον Χάνεις την εγγύηση έτσι?

Link to comment
Share on other sites

τα led μπορουν να γίνουν φακός και ναι το ηχείο ειναι πολύ δυνατο και χωρις να παραμορφώνει

 

Νασαι καλα φιλε μου.ευχαριστω για την απαντηση:)

Link to comment
Share on other sites

paideia fotografies apo to kiito mera k nixta gia na doume pos dixnei einai eykolo na balete? eyxaristo

 

Τι εννοείς, φωτογραφίες απο το ίδιο το κινητό ή απο την καμερά του??? Απο την κάμερα δές εδώ samples: http://www.esato.com/phonephotos/index.php?make=Sony%20Ericsson&model=C702

 

Φοτο του ίδιου του κινητού: βάλε 'c702 review' στο google.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς, φωτογραφίες απο το ίδιο το κινητό ή απο την καμερά του??? Απο την κάμερα δές εδώ samples: http://www.esato.com/phonephotos/index.php?make=Sony%20Ericsson&model=C702

 

Φοτο του ίδιου του κινητού: βάλε 'c702 review' στο google.

mia xara foto nomizo bgazi, eseis ti lete?

Link to comment
Share on other sites

na rwthsw giati merikes fwtografies pou vgazw tis vgazei kitrines?

opws kai to vrady otan paw na vgalw tis vgazei miso skoteines akoma kai me to flash ektos an ayxhsw thn fwteinothta.

gia na mh pw ayta ta mode topio th nyxta h portreto th nyxta...

thn mera einai mia xara

einai fysiologiko ayto?

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

na rwthsw giati merikes fwtografies pou vgazw tis vgazei kitrines?

opws kai to vrady otan paw na vgalw tis vgazei miso skoteines akoma kai me to flash ektos an ayxhsw thn fwteinothta.

gia na mh pw ayta ta mode topio th nyxta h portreto th nyxta...

thn mera einai mia xara

einai fysiologiko ayto?

 

Φίλε μου αν και δέν έχω δεί τις φώτο στις οποίες αναφέρεσαι να ξέρεις ότι ολα τα κινητά δέν τα πάνε καλά με βραδινές φωτογραφίες. Αν θές να σώσεις κάποιες απο την κιτρινίλα b;althn sto photoshop kai pata -->image-->adjustments-->auto levels και κατέβασε δωρεάν το neat image για να διώξεις τον θόρυβο.

Τώρα αν θές πραγματικά καλές φωτογραφίες το βράδυ αγόρασε μια καή φωτογραφική μηχανή, δέν γίνεται να τα έχεις όλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, sorry για το spam, αλλά έχω ένα προς πώληση στις αγγελίες, σφραγισμένο. Επειδή φεύγω σε λίγες μέρες για διακοπές το γράφω και εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, sorry για το spam, αλλά έχω ένα προς πώληση στις αγγελίες, σφραγισμένο. Επειδή φεύγω σε λίγες μέρες για διακοπές το γράφω και εδώ.

 

 

Και που ειναι οι αγγελιες? δωσε λινκ

Link to comment
Share on other sites

δε μπορείς να τις δεις φίλε...75 μνμτ κ 75 μέρες...
Link to comment
Share on other sites

δε μπορείς να τις δεις φίλε...75 μνμτ κ 75 μέρες...

 

 

 

για να καταλαβω πρεπει να εχω 75 μηνυματα ή 75 μερες γραμμενος ή και τα δυο γιατι γραμμενος ειμαι απο το 2004

 

Ευχαριστω και συγνωμη για το off topic

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα........μιπως ξερει κανεις αν κ ποτε θα ερ8ει σε γαλαζιο??στον γερμανο λενε πωςσ δ ξερουν ακομα.........:(

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω ένα σε σφραγισμένο κουτί, με χτεσινή ημερομηνία.. και φεύγω διακοπές... :)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα........μιπως ξερει κανεις αν κ ποτε θα ερ8ει σε γαλαζιο??στον γερμανο λενε πωςσ δ ξερουν ακομα.........:(

 

Φίλε απ όσο εχω ψάξει, υπάρχει ετοιμοπαράδοτο σε γαλάζιο στην wind και στο νετ είδα πως το έχει και ο κωτσόβολος. Και εγώ ψήνομαι για το γαλάζιο αλλά προτιμώ να το πάρω σε cosmote. Αλήθεια ο Κωτσό κάνει συνδέσεις με εταιρίες? Γιατί θέλω να αξιοποιήσω την μικρή έστω επιδότηση που έχω.

 

Όποιος πάντως το δεί σε γαλάζιο σε γνωστό δίκτυο που προσφέρει συνδέσεις ας το πει και σε μας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C702

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...