Jump to content

Sony Ericsson C702


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πλαστικό,το οποίο από ασημί έχει αρχίσει να ξεβάφει σε κάποια σημεία...

Το ίδιο συμβαίνει και με τις πλαινές ασημί γραμμές(δεν ξέρω πως αλλιώς να τις πω) οι οποίες ξεβάφουν και αυτές...

Και αν συμπεριλάβω και το ότι μου χάλασε από τον πρώτο μήνα το κάλλυμα της κάμερας το εν λόγω κινητό...μόνο ανθεκτικό δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω!

 

αυτο το πραγμα με τη βαφη ρε παιδια καλυπτεται απο εγγυηση??

Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s -S24 Ultra - Xperia 1 VI

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτο το πραγμα με τη βαφη ρε παιδια καλυπτεται απο εγγυηση??

Οχι βεβαια..:!: :cold:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.....Θα δούμε τι χρεώνουν στις αρχές Δεκεμβρίου που θα έρθει η λυπητερή.....
Link to comment
Share on other sites

παντως αυτο με το καπακι που η δεξια μερια δε κλεινει καλα στο πισω μερος, το εξησα λιγο το καπακι με το νυχι και εκλεισε σωστα.

(επισης το πρωι που πηγα σε καταστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ και ειδα ενα αλλο C702 και αυτο ειχε το ιδιο προβλημα με το καπακι. αρα ειναι γενικο το κακο)

Link to comment
Share on other sites

σαν γενικη εικονα, τι θα προτεινατε; να το αγορασει καποιος η οχι;;::ninja:

 

The music mixing device.

Youtube Channel

Blog

Check it out.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, σαν κινητο ειναι πολυ καλο στο μεγαλυτερο μερος (μενου, σημα, καμερα, αψογος music player)

τα μονα αρνητικα για μενα ειναι

1.η βαφη που φευγει σχετικα γρηγορα αν δε το προσεχεις (το οποιο ομως ισχυει και για πολλα αλλα κινητα)

2.το ηχειο δεν ειναι αυτο που περιμενα (καμια σχεση με το 6290 πχ το οποιο βεβαια εχει 2 ηχεια,αλλα ουτε σαν ενταση. βεβαια γουστα ειναι αυτα)

3. το gps ειναι ιστορια για να το λειτουργησεις με αποθηκευμενους χαρτες

το πουλαω και παω για nokia ξανα..

Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s -S24 Ultra - Xperia 1 VI

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με wind plus non stop δεν χρεώνομαι όταν χρησιμοποιώ εφαρμογές με το GPS!

 

Ουτε εμενα δεν εχει εξτρα χρεωσεις και εχω Wind αμα ειχα αλλη εταιρια θα χρεωνε εξτρα

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμενα δεν εχει εξτρα χρεωσεις και εχω Wind αμα ειχα αλλη εταιρια θα χρεωνε εξτρα

 

Μια απορία....Στις ρυθμίσεις internet για WIND ποιά ρύθμιση πρέπει να διαλέξω?

Ενοώ μου βγάζει 5 επιλογές...

 

WIND-MMS

SEMC GPRS

WIND_MMS_OTA

WIND_OTA_internet

WIND_Plus_OTA

 

To έχω ρυθμισμένο στο πρώτο και δουλεύει κανονικά το googlemaps.Μήπως όμως χρεώνομαι εξτρά?

 

Κάποιος να με διαφωτήσει?

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία....Στις ρυθμίσεις internet για WIND ποιά ρύθμιση πρέπει να διαλέξω?

Ενοώ μου βγάζει 5 επιλογές...

 

WIND-MMS

SEMC GPRS

WIND_MMS_OTA

WIND_OTA_internet

WIND_Plus_OTA

 

To έχω ρυθμισμένο στο πρώτο και δουλεύει κανονικά το googlemaps.Μήπως όμως χρεώνομαι εξτρά?

 

Κάποιος να με διαφωτήσει?

Ευχαριστώ πολύ

 

Εγω το εχω wind wap αλλα (τις εκανα αυτοματα) πηγα να τις παρω απο το καταστημα για ενα ξαδερφο μου και το χαρτι με τις χειροκινητες ρυθμισεις λεει προφιλ WIND MMS μαλλον καλα το εχεις αλλα ελενξε μηπος χρεωνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είμαι καινουργιος σχετικα στο forum και διάβασα ολες τις σελίδες του θέματος(μπερδεύτηκα να πω την αλήθεια γιατι αλλος λέει οτι δουλεύει χωρίς χρέωση με προγράμματα καί άλλος όχι) και θα'θελα να μάθω αν τελικα στο c702 δουλευει το gps χωρίς χρέωση και με ποιόν τρόπο (π.χ προγράμματα ή χειροκίνητες οδηγίες)?

Επίσης είχα το k770i και το πούλησα για να πάρω το c702(με επιδότηση από τη Wind και περιπου στα ίδια χρήματα μου βγαίνει) που έχει gps! (σχεδόν τα ίδια είναι από χαρακτηριστικά απλά το c702 έχει gps)

Συμφωνείτε με την κίνηση που έκανα να πουλήσω το k770 και να πάρω το c702?(καλή επιλογή ή όχι?)

Υπάρχει τρόπος να δουλέψει το gps χωρίς χρέωση?

Xiaomi Poco X3 NFC (128GB)

Official Android 11 | MIUI 12.0.6.0 (RJGEUXM)

 

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά του να σε κάψει!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω κάτι για την αναβάθμιση λογισμικού.

Τι ακριβώς είναι?Πως μπορώ να την κάνω?Διαγράφονται τα αρχεία από το κινητό μου?Μπορώ να την κάνω απο κάποιο κατάστημα Wind?Και αν ναι,θα κρατήσουν την συσκευή μου ή θα γίνει εκείνη την ώρα?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω κάτι για την αναβάθμιση λογισμικού.

Τι ακριβώς είναι?Πως μπορώ να την κάνω?Διαγράφονται τα αρχεία από το κινητό μου?Μπορώ να την κάνω απο κάποιο κατάστημα Wind?Και αν ναι,θα κρατήσουν την συσκευή μου ή θα γίνει εκείνη την ώρα?

Ευχαριστώ!

Μπορεις να το κανεις και μονος σου! επισης τα αρχεια τα χανεις (εικονες,εφαρμογες,μηνυματα)

καλυτερα να το πας σε επσιημο service point απο το να'πας σε καταστημα της wind!

στην sony ericsson τα στελνουν και αυτοι τα κινητα.

συνηθως για αναβαθμιση αναλογα και το service point το παιρνεις το κινητο την ιδια μερα,αλλιως το πολυ σε 1 ημερα!

 

αληθεια γιατι θελεις να κανεις αναβαθμιση??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το κανεις και μονος σου! επισης τα αρχεια τα χανεις (εικονες,εφαρμογες,μηνυματα)

καλυτερα να το πας σε επσιημο service point απο το να'πας σε καταστημα της wind!

στην sony ericsson τα στελνουν και αυτοι τα κινητα.

συνηθως για αναβαθμιση αναλογα και το service point το παιρνεις το κινητο την ιδια μερα,αλλιως το πολυ σε 1 ημερα!

 

αληθεια γιατι θελεις να κανεις αναβαθμιση??

 

Για ενα ξαρδεφο μου θελω να ρωτησω το δικο μου μια χαρα ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Αμα το εχεις φορτισει 8ωρες τις 3 πρωτες φορες ετσι μου ειπαν απο το Γερμανο και η μπαταρια δεν κραταει το καλυπτει η εγγυηση;
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει πρώτα να αφήσεις τη μπαταρία να κάνει τον πρώτο κύκλο της!Κι εγώ πήρα χθες το W302 κ δε κρατάει πολύ,επειδή είναι η πρώτη φόρτισή του!
Link to comment
Share on other sites

Εγω το κινητο το εχω 1 εβδοκμαδα και η μπαταρια δεν κραταει γνωριζει κανεις αν το καλυπτει η εγγυηση ή να παρω αλλη μπαταρια
Link to comment
Share on other sites

Εγω το κινητο το εχω 1 εβδοκμαδα και η μπαταρια δεν κραταει γνωριζει κανεις αν το καλυπτει η εγγυηση ή να παρω αλλη μπαταρια

ακομη ειναι νωρις! ασε να περασουν καμια 10ρια φορτισεις και πιστεψε'με οτι θα :blink: διαφορα στην αποδοση της μπαταριας.

τωρα αμα το "πειραζεις" το κινητο {καμερα-παιχνιδια} μην περιμενεις να εχεις καλη αποδοση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά το gps τρώει πάρα πολύ μπαταρία.Καλό είναι να είναι απενεργοποιημένο όταν δεν χρειάζεται
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το κανεις και μονος σου! επισης τα αρχεια τα χανεις (εικονες,εφαρμογες,μηνυματα)

καλυτερα να το πας σε επσιημο service point απο το να'πας σε καταστημα της wind!

στην sony ericsson τα στελνουν και αυτοι τα κινητα.

συνηθως για αναβαθμιση αναλογα και το service point το παιρνεις το κινητο την ιδια μερα,αλλιως το πολυ σε 1 ημερα!

 

αληθεια γιατι θελεις να κανεις αναβαθμιση??

 

Όταν λες ότι μπορω να την κάνω και μόνος μου,τι εννοείς?

Και γιατί λες ότι είναι καλύτερα να την κάνω σε service point παρά σε κατάστημα wind?

Ποια η διαφορά?

Δεν ξέρω τίποτα για την αναβάθμιση για αυτό ρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες ότι μπορω να την κάνω και μόνος μου,τι εννοείς?

Και γιατί λες ότι είναι καλύτερα να την κάνω σε service point παρά σε κατάστημα wind?

Ποια η διαφορά?

Δεν ξέρω τίποτα για την αναβάθμιση για αυτό ρωτάω.

Γιατι το καταστημα της wind θα το στειλει στα επισημα service.δεν κανουν αυτοι αναβαθμιση!

μπορεις απο τον υπολογιστη σου και με καλωδιο να μπεις στο site της sony ericsson και να κανεις update της συσκευης.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είμαι καινουργιος σχετικα στο forum και διάβασα ολες τις σελίδες του θέματος(μπερδεύτηκα να πω την αλήθεια γιατι αλλος λέει οτι δουλεύει χωρίς χρέωση με προγράμματα καί άλλος όχι) και θα'θελα να μάθω αν τελικα στο c702 δουλευει το gps χωρίς χρέωση και με ποιόν τρόπο (π.χ προγράμματα ή χειροκίνητες οδηγίες)?

Επίσης είχα το k770i και το πούλησα για να πάρω το c702(με επιδότηση από τη Wind και περιπου στα ίδια χρήματα μου βγαίνει) που έχει gps! (σχεδόν τα ίδια είναι από χαρακτηριστικά απλά το c702 έχει gps)

Συμφωνείτε με την κίνηση που έκανα να πουλήσω το k770 και να πάρω το c702?(καλή επιλογή ή όχι?)

Υπάρχει τρόπος να δουλέψει το gps χωρίς χρέωση?

 

Τελικά δουλεύει το gps χωρίς χρέωση και αν ναι με ποιον τρόπο?

Xiaomi Poco X3 NFC (128GB)

Official Android 11 | MIUI 12.0.6.0 (RJGEUXM)

 

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά του να σε κάψει!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το καταστημα της wind θα το στειλει στα επισημα service.δεν κανουν αυτοι αναβαθμιση!

μπορεις απο τον υπολογιστη σου και με καλωδιο να μπεις στο site της sony ericsson και να κανεις update της συσκευης.:)

 

Ευχαριστω!!!Αμα εχω αλλες αποριες θα ξαναρωτησω.

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Και αν κάνω αναβάθμιση μόνος μου από το site της se θα διαγραφούν τα αρχεία ή οι ρυθμίσεις μου?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C702

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...