Jump to content

Samsung SGH-U900 Soul


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 591
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ενα ωραιο review απο gsm arena

 

http://www.gsmarena.com/samsung_u900_soul-2243.php

 

το κινητακι πρεπει να ειναι τρομερο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΡΙΑ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΡΙΑ?

Ακόμα και όταν κυκλοφορήσει στην Ελλάδα η Samsung στην Ελλάδα θα σου λέει ; Δεν έχουμε ενημέρωση ακόμα γι αυτό το μοντέλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Review & Photos: Mobile-Review.com

 

 

http://www.mobile-review.com/review/image/samsung/u900soul/pic/pic19.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε αν θα μπορεις να βλεπεις ful screen τις φωτογραφιες που θα εχεις αποθηκευμενες ση καρτα μνημης;;

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό πρέπει να είναι super...

 

Το έχω σταμπάρει απο τις αρχές του χρόνου

 

Σαν γνήσιος Samsungακιας αυτό θα είναι το επόμενο κινητό μου μετά απο τα:

 

Ε700

Ε800

D500

D600

U600

:O

 

Σας έχω νέα λοιπόν, το κινητό έχει βγεί στην αγορά και τιμάται... 425 ευρώ...

Προβλέπω θα σφίξουν πολλά ζωνάρια...

Ελπίζω να πέσει σύντομα η τιμή του...

 

Πηγή τιμής

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Ποτε το βλεπεις στην ελλαδα σκαντζοχοιρε?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Φώτη το e-shop που έβαλα είναι Ελληνικό.

Σε άλλα δε το έχω δει προς το παρόν, αλλα πιστεύω σε καμμια εικοσαριά μέρες - ένα μήνα θα γεμίσει ο τόπος! :happy::happy::happy:

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

 

Σαν γνήσιος Samsungακιας αυτό θα είναι το επόμενο κινητό μου μετά απο τα:

 

 

 

skatzoxoiros μηπως εσυ σα γνησιος Sansunakias ξερεις αν θα μπορεις να βλεπεις ful screen τις φωτογραφιες που θα εχεις αποθηκευμενες στη καρτα μνημης;;

Με ενδιαφερει και εμενα σα 2ο τηλεφ. και αυτο ειναι απ τα λιγα αλλα τρανταχτα μειον της Samsung

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

skatzoxoiros μηπως εσυ σα γνησιος Sansunakias ξερεις αν θα μπορεις να βλεπεις ful screen τις φωτογραφιες που θα εχεις αποθηκευμενες στη καρτα μνημης;;

Με ενδιαφερει και εμενα σα 2ο τηλεφ. και αυτο ειναι απ τα λιγα αλλα τρανταχτα μειον της Samsung

 

Πράγματι ήταν μείον παλιότερων μοντέλων, μετά το U600 διορθώθηκε όμως, μπορείς να ζουμάρεις την φωτό ή τις ληφθέντες εικόνες που σου έχουν στείλει και τις έχεις αποθηκευμένες στην κάρτα μνήμης και να πιάσουν όλη την οθόνη σου.

Πιστευω στον ίδιο δρόμο θα είναι και το U900, δεν είμαι σίγουρος όμως γιατι δεν έχω δει το κινητό απο κοντά.

Αυτό που ελπίζω να διορθώθηκε είναι η αργή ταχύτητα πλοήγησης στην κάρτα μνήμης ιδίως όταν αυτή είναι μεγάλη (πάνω απο 1Gb) και φορτωμένη Data...

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι ήταν μείον παλιότερων μοντέλων, μετά το U600 διορθώθηκε όμως, μπορείς να ζουμάρεις την φωτό ή τις ληφθέντες εικόνες που σου έχουν στείλει και τις έχεις αποθηκευμένες στην κάρτα μνήμης και να πιάσουν όλη την οθόνη σου.

Πιστευω στον ίδιο δρόμο θα είναι και το U900, δεν είμαι σίγουρος όμως γιατι δεν έχω δει το κινητό απο κοντά.

Αυτό που ελπίζω να διορθώθηκε είναι η αργή ταχύτητα πλοήγησης στην κάρτα μνήμης ιδίως όταν αυτή είναι μεγάλη (πάνω απο 1Gb) και φορτωμένη Data...

 

Γινετε αυτο το πραγμα στο U600?Γιατι στο G600 που εχω τωρα οπως και στα 2 προηγουμενα Samsung που ειχα (G800 k D900) δε γινετε.:wacko:

Αν γνωριζεις πες λεπτομερειες πως γινετε,γιατι σκεφτομαι να το δωσω (το G600)ακριβος για αυτο το λογο:worry:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Γινετε αυτο το πραγμα στο U600?Γιατι στο G600 που εχω τωρα οπως και στα 2 προηγουμενα Samsung που ειχα (G800 k D900) δε γινετε.:wacko:

Αν γνωριζεις πες λεπτομερειες πως γινετε,γιατι σκεφτομαι να το δωσω (το G600)ακριβος για αυτο το λογο:worry:

 

:wacko::wacko::wacko: Τι λές τώρα...

Λοιπόν όταν ανοίξεις την φωτό απο την μνήμη, πάτα το κουμπάκι που δυναμώνει την ένταση στα αριστερά της συσκευής. Στο πρώτο πάτημα η φωτό γεμίζει την οθόνη, μετά όσες φορές το πατήσεις, τόσο μεγενθύνει την φωτό.

... και πές μας τα αποτελέσματα γιατι με κούφανες λίγο :wacko:

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

:wacko::wacko::wacko: Τι λές τώρα...

Λοιπόν όταν ανοίξεις την φωτό απο την μνήμη, πάτα το κουμπάκι που δυναμώνει την ένταση στα αριστερά της συσκευής. Στο πρώτο πάτημα η φωτό γεμίζει την οθόνη, μετά όσες φορές το πατήσεις, τόσο μεγενθύνει την φωτό.

... και πές μας τα αποτελέσματα γιατι με κούφανες λίγο :wacko:

 

Και ομως εγω κουφαθικα που μου ειπες οτι γινετε:)

Το ειχα δοκιμαση και με αυτον το τροπο και με πολλους αλλους αλλα..τιποτα:wacko:

Το ξαναδοκιμασα τωρα αλλα..

δυστυχως δε μεγαλωνει(μιλαμε παντα για τη καρτα μνημης):(

Ξερεις παροτι ειναι πιο καινουργιο το G απο το U600 με πιο καινουργιο software δε το κανει οπως επισεις δε μπορεις να κανεις και νεους φακελους στα sms σε αντιθεση με το U600:cry:

 

Βεβαια διαβαζει γρηγορα τη καρτα,ειναι 5ΜΡ

κ.α. αλλα Full Screen..γιοκ:lol:

 

Εκτος αν υπαρχει καποιος που τα εχει καταφερει και μπορει να μς βοηθηση,αν και πιστευω στο συγκεκριμενο μοντελο δε γινετε(μιλαμε παντα για τη καρτα μνημης)

 

Σορρυ για το οφ τοπικ

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλησπέρα

Δεν έχω δουλέψει την σειρά G αλλα νομίζω κάπου έχω διαβάσει πως το λογισμικό αυτής της σειράς το αναπτύσει άλλη ομάδα, ανεξάρτητη απο αυτή που αναπτύσει το λογiσμικό των U series

Iσως σε αυτή να είναι και η εξήγηση για την διαφορές στα firmware. Απο τα μενού που βλέπω πάντως στα διάφορα review του U900 βλέπω πως έχει πολύ μεγάλη ομοιότητα με το U600 - U700. Μακάρι να έχει μια βελτιωμένη έκδοση του λογισμικού του U600

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει σε ολα σχεδον το G600 εκτος απο αυτο κυριος με τις φωτογραφιες.

Παντως ας ελπισουμε να μη συνεχιση αυτες τις μικροβλακειες η Σαμυ!

Αν τελικος παντως καποιος γνωριζει καποιο τροπο να της βλεπουμε full screen στη καρτα ας μας το πει,αν και πιστευω οτι δυστυχως δεν..:(

Α,η ερωτηση ισχυη και για το U900:ninja: οποιος ξερει κατι

 

Any way tnx skatzoxoiros αν και η..χαρα μου κρατησε λιγο!!!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μια τρελή απορία τι είδους φορτηστή θα φορά το κινητάκι ξέρει κάποιος έχω το i 780 και θα ήθελα να φορά και αυτό τον ίδιο. Γιατι η Samsung μας το κάνει συχνα. Θα είναι ίδιος με τα G600 G800;
Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

estila email sta katastimata germanos kai oriste i apantisi

 

Sas enimeronoume oti to Samsung U900 anamenete stin Elliniki agora peri ta teli Maiou. H timi tou den exei kathoristei, alla anamenete (ektimiseis) na einai peripou sta 480€.

 

Efxaristoume gia tin epikoinonia,

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα σήμερα σε ένα κατάστημα Vodafone και μου είπαν ότι την Τετάρτη θα το έχουν :worry:
Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U900 Soul

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...