Jump to content

Samsung SGH-G810


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστώ vagelisda και ολους τους υπόλοιπους για τις απαντήσεις...

 

όσον αφορά αυτό που ρωτάει κάποιος πιο πάνω σχετικά με την κάμερα, τελικά υπάρχει τρόπος να μην κάνει κάποιο θόρυβο η κάμερα όταν δεν είναι στο αθόρυβο το κινητό....???

 

επίσης ξέρει κανένας αν υπάρχει αυτό που ρωτάω παρά πάνω: δηλαδή εκείνη η μαυρισμένη οθόνη που υπάρχει και στα νόκια που δείχνει την ώρα αλλά και τις κλήσεις που έχουν γίνει και τα μηνύματα που έχουν έρθει ωστε να μην χειάζεται να πατήσουμε κάπιο κουμπί για να τα δούμε..??

 

και κάτι άλλα που μου ήρθε τώρα:

δεν υπάρχει κάποιο πλήκτρο για απαντηση όταν σε καλούν χωρίς να ανοίξει το slide έτσι...??? φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει και για το πλήκτρο απόρριψης....

τουλάχιστον υπάρχει κάποιο πλήκτρο που να κλείνει τον ήχο όταν κάποιος καλεί...???

 

ευχαριστώ προκαταβολικά.............:):):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 820
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ευχαριστώ vagelisda και ολους τους υπόλοιπους για τις απαντήσεις...

 

όσον αφορά αυτό που ρωτάει κάποιος πιο πάνω σχετικά με την κάμερα, τελικά υπάρχει τρόπος να μην κάνει κάποιο θόρυβο η κάμερα όταν δεν είναι στο αθόρυβο το κινητό....???

 

επίσης ξέρει κανένας αν υπάρχει αυτό που ρωτάω παρά πάνω: δηλαδή εκείνη η μαυρισμένη οθόνη που υπάρχει και στα νόκια που δείχνει την ώρα αλλά και τις κλήσεις που έχουν γίνει και τα μηνύματα που έχουν έρθει ωστε να μην χειάζεται να πατήσουμε κάπιο κουμπί για να τα δούμε..??

 

και κάτι άλλα που μου ήρθε τώρα:

δεν υπάρχει κάποιο πλήκτρο για απαντηση όταν σε καλούν χωρίς να ανοίξει το slide έτσι...??? φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει και για το πλήκτρο απόρριψης....

τουλάχιστον υπάρχει κάποιο πλήκτρο που να κλείνει τον ήχο όταν κάποιος καλεί...???

 

ευχαριστώ προκαταβολικά.............:):):):)

 

Λοιπόν, στίς: ρυθμίσεις - κάμερα - γενικά - "ήχος διαφράγματος" είναι η ρύθμιση γιά τόν ήχο τής κάμερας άν τόν απενεργοποιήσεις δέν ακούγεται τίποτα είναι εντελώς αθόρυβη....

 

Γιά τό άλλο πού ρωτάς (τή μαύρη οθόνη πού έχουν τά νόκια γιά τίς αναπάντητες) ΝΑΙ τήν έχει καί τό G810.

 

Καί γιά το τρίτο πού ρωτάς, στίς ρυθμίσεις κλήσεως έχει ρύθμιση γιά τό πλαινό πλήκτρο έντασης ήχου ωστέ νά μπορείς μέ αυτό είτε νά απορρίψεις μία κλήση είτε να τήν κάνεις αθόρυβη....

 

Ελπίζω νά σέ κάλυψα......:)

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ vagelisda και ολους τους υπόλοιπους για τις απαντήσεις...

 

όσον αφορά αυτό που ρωτάει κάποιος πιο πάνω σχετικά με την κάμερα, τελικά υπάρχει τρόπος να μην κάνει κάποιο θόρυβο η κάμερα όταν δεν είναι στο αθόρυβο το κινητό....???

 

επίσης ξέρει κανένας αν υπάρχει αυτό που ρωτάω παρά πάνω: δηλαδή εκείνη η μαυρισμένη οθόνη που υπάρχει και στα νόκια που δείχνει την ώρα αλλά και τις κλήσεις που έχουν γίνει και τα μηνύματα που έχουν έρθει ωστε να μην χειάζεται να πατήσουμε κάπιο κουμπί για να τα δούμε..??

 

και κάτι άλλα που μου ήρθε τώρα:

δεν υπάρχει κάποιο πλήκτρο για απαντηση όταν σε καλούν χωρίς να ανοίξει το slide έτσι...??? φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει και για το πλήκτρο απόρριψης....

τουλάχιστον υπάρχει κάποιο πλήκτρο που να κλείνει τον ήχο όταν κάποιος καλεί...???

 

ευχαριστώ προκαταβολικά.............:):):):)

 

Υπαρχει τροπος να απαντησεις η να αποριψεις,αλλα θα πρεπει να πατησεις 2-3 φορες κουμπι,γινεται αθορυβο με ενα πατημα,αλλα το slide για αυτο ειναι ενεργο.

Αυτο που λες με την οθονη δεν υπαρχει οπως νομιζω δεν υπαρχει ουτε στα προσφατα νοκια ,η καμερα ειπαμε κανει εναν ηχο το ζουμ,αν δεν το χρησιμοποιησεις σαν να λεμε,δεν κανει,ειπαμε πως το μενου και οι λειτουργιες του,ειναι κοινα με τα νοκια,και οι απαντησεις ολων πιο πανω ηταν σαφεις,μη ρωτατε τα ιδια ξανα..

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εμενα θα μου απαντησει κανεις αν υπαρχουν και πως βαζουμε screensaver???

 

ευχαριστω εκ των προτερων...

:rocket:
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες με την οθονη δεν υπαρχει οπως νομιζω δεν υπαρχει ουτε στα προσφατα νοκια

 

Aν δέν κάνω λάθος εννοεί τό μαύρο κουτάκι πού βγάζει σάν ειδοποίηση όταν έχεις αναπάντητη κλήση η νέο μήνυμα..... άν εννοεί κάτι άλλο δέν τό γνωρίζω...

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εμενα θα μου απαντησει κανεις αν υπαρχουν και πως βαζουμε screensaver???

 

Γιά screensaver δέν ξέρω να σού πώ... αλλά από θέματα παίρνει ότι καί τά Ν95, N95 8gb, N82.....δέν έχεις παρά νά δοκιμάσεις...:)

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εμενα θα μου απαντησει κανεις αν υπαρχουν και πως βαζουμε screensaver???

 

ευχαριστω εκ των προτερων...

 

Υπαρχουν αν δεν κανω λαθος,wallpaper κινουμενο αν καταλαβα καλα θες,υπαρχουν καποια που κινουνται και δουλευουν μεσω του flash player νομιζω,κοιτα στο ipmart,στην ενοτητα themes, υποκατηγορια: s60 οs 9.1, οτι σχετικο υπαρχει θα το βρεις εκει στανταρ

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Aν δέν κάνω λάθος εννοεί τό μαύρο κουτάκι πού βγάζει σάν ειδοποίηση όταν έχεις αναπάντητη κλήση η νέο μήνυμα..... άν εννοεί κάτι άλλο δέν τό γνωρίζω...

 

Εννοει ενα screensaver που ειχαν τα νοκια και τα ερικσον,και οταν εσβηνε η οθονη,εδειχνε χωρις φωτισμο την ωρα,αν εχεις μηνυμα,αναπαντητη κτλ,το οποιο δεν υπαρχει στα s60 fp1

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

χμμμ...οκ,λαθος μου,απλα το ειπα γιατι στα τοπικ της νοκια κραζαν για αυτο το λογο ακριβως,εδω στο φορουμ,περιεργο...θα κανω λαθος ισως:blink:
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

:confused::lost: εγω που το ξανακοιταξα στον κολλητο μου σε ν 95 δεν το βγαζει παιδια,τι να πω,δεν το βρισκω ισως.αυτο που βρηκα με λιγη ερευνα ειανι πως υπαρχει σαν screensaver να το βαλεις μετα,ενα που βρηκα ειναι το large clock π.χ ,αν το ειχε τ κιν ποιος ο λογος να υπαρχει σαν aftermarket?
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να απαντησεις η να αποριψεις,αλλα θα πρεπει να πατησεις 2-3 φορες κουμπι,γινεται αθορυβο με ενα πατημα,αλλα το slide για αυτο ειναι ενεργο.

 

πιο συγκεκριμενος μπορεις να γινεις?

πως απανταμε ή απορριπτουμε κληση χωρις να ανοιξουμε το slider? :O

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

πως απανταμε ή απορριπτουμε κληση χωρις να ανοιξουμε το slider? :O

 

Oταν δέχεσαι μία κλήση τό ένα από τά 2 πλήκτρα γράφει "επιλογές" άν πατήσεις εκεί λοιπόν σού βγάζει 3 επιλογές: απάντηση - αποστολή μην. - απόρριψη...

Γιά τήν απόρριψη υπάρχει πάντα η δυνατότητα νά ρυθμίσεις ωστέ με τό κουμπί έντασης νά κάνεις απόρριψη κατευθείαν, αυτό τό κάνεις από τίς ρυθμίσεις κλήσεων...:)

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,εχοντας διαβασει αμετρητα αμετρητα forum εχω μπλεξει ρε παιδεια.Λοιπον!

Ειχα το se k800i απο το οποιο ημουν υπερευχαριστιμοενος, οσο αφοα ποιοτητα κατασκευησ, φωτογραφικη και ηχο στο ηχειο και στα ακουστικα.Επιδη λοιπον μετα απο 2,5 χρονια λιωσιμο το κινητο τα εφτυσε,πρεπει να αλλαξω.Με ενδιαφερει λοιπον να αγορασω ενα κινητο που να με καλυπτει τουλαχιστον σε αυτα τα 3 βασικα πραγματακια, δηλαδη φωτογραφια, ηχος στο ηχειο, ηχος στα ακουστικα

Αρχικα μου προταθηκε το nokia n82. Οκ δεν λεω μπορει να ειναι καλο χρυσο σε χιλια δυο πραγματα αλλα..! Ουτε ο σχεδιασμος του μου αρεσει, ουτε η ποιοτητα κατασκευης με ενθουσιαζει αλλα ισως και ο ηχος του υστερει, ασε που εμαθα μετα κ για το sar (κατι που δεν ειχα παρατηρισει ποτε ως τωρα στα κινητα μου) . Ετσι μεσα στην απογοητευση μου ημουν ετοιμος να αγορασω το se k810 με λιγα χρηματα αλλα δοκιμασμενο καθωτι ιδιο με το k800 στα χραχτηριστικα που ζηταω. Τελευταια ανακαλυψα αλλες 3 συσκευες , με αντστοιχα αλλη κατηγορια τιμης η καθε μια και θα ηθελα παρακαλω πολυ και σεβομενοι το ερωτημα μου να μου πειτε απροβληματιστα και ανεπιρεαστοι απο τιςν δικες σας επιλογες την γνωμη σας κυριως πανω σε αυτα που ζηταω (γιατι φανταζομαι οσο αφορα τα υπολοιπα, θα ειναι σιγουρα καλυτερες ολες απο το k800).Οι συσκευες αυτες ειναι samsung g810, lg kc550 (αρκετα κ ποιο φτηνο), και se c905 (Αν και ακομα αυτο δεν εχει κυκλοφορησει), αλλα κυριως για τα πρωτα 2. Συγνωμη αν βγηκα λιγο εκτος θεματος καθως και για το μακροσκελες μου μυνημα που πιθανως σας κουρασε,αλλα εχω πηξει, κ δεν θελω να κανω πατατια στην αγορα,δεν ειμαι κ κανας πολυ σχετικος με αυτα ,οποτε καταλαβαινεται. Αυτα και παλι ευχαριστω για την κατανοηση!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,εχοντας διαβασει αμετρητα αμετρητα forum εχω μπλεξει ρε παιδεια.Λοιπον!

Ειχα το se k800i απο το οποιο ημουν υπερευχαριστιμοενος, οσο αφοα ποιοτητα κατασκευησ, φωτογραφικη και ηχο στο ηχειο και στα ακουστικα.Επιδη λοιπον μετα απο 2,5 χρονια λιωσιμο το κινητο τα εφτυσε,πρεπει να αλλαξω.Με ενδιαφερει λοιπον να αγορασω ενα κινητο που να με καλυπτει τουλαχιστον σε αυτα τα 3 βασικα πραγματακια, δηλαδη φωτογραφια, ηχος στο ηχειο, ηχος στα ακουστικα

Αρχικα μου προταθηκε το nokia n82. Οκ δεν λεω μπορει να ειναι καλο χρυσο σε χιλια δυο πραγματα αλλα..! Ουτε ο σχεδιασμος του μου αρεσει, ουτε η ποιοτητα κατασκευης με ενθουσιαζει αλλα ισως και ο ηχος του υστερει, ασε που εμαθα μετα κ για το sar (κατι που δεν ειχα παρατηρισει ποτε ως τωρα στα κινητα μου) . Ετσι μεσα στην απογοητευση μου ημουν ετοιμος να αγορασω το se k810 με λιγα χρηματα αλλα δοκιμασμενο καθωτι ιδιο με το k800 στα χραχτηριστικα που ζηταω. Τελευταια ανακαλυψα αλλες 3 συσκευες , με αντστοιχα αλλη κατηγορια τιμης η καθε μια και θα ηθελα παρακαλω πολυ και σεβομενοι το ερωτημα μου να μου πειτε απροβληματιστα και ανεπιρεαστοι απο τιςν δικες σας επιλογες την γνωμη σας κυριως πανω σε αυτα που ζηταω (γιατι φανταζομαι οσο αφορα τα υπολοιπα, θα ειναι σιγουρα καλυτερες ολες απο το k800).Οι συσκευες αυτες ειναι samsung g810, lg kc550 (αρκετα κ ποιο φτηνο), και se c905 (Αν και ακομα αυτο δεν εχει κυκλοφορησει), αλλα κυριως για τα πρωτα 2. Συγνωμη αν βγηκα λιγο εκτος θεματος καθως και για το μακροσκελες μου μυνημα που πιθανως σας κουρασε,αλλα εχω πηξει, κ δεν θελω να κανω πατατια στην αγορα,δεν ειμαι κ κανας πολυ σχετικος με αυτα ,οποτε καταλαβαινεται. Αυτα και παλι ευχαριστω για την κατανοηση!

 

Γιά τό lg δέν ξέρω νά σού πώ αλλά τό g810 σέ αυτά πού ψάχνεις χάνει μόνο στά εξωτερικά ηχεία δέν είναι στερεοφωνικός ο ήχος καί αρκετά χαμηλός σέ ένταση... σέ όλα τ' άλλα είναι μακράν καλύτερο άν λοιπόν δέν σέ ενοχλεί τόσο αυτό στό προτείνω ανεπιφύλακτα..:D

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Γιά τό lg δέν ξέρω νά σού πώ αλλά τό g810 σέ αυτά πού ψάχνεις χάνει μόνο στά εξωτερικά ηχεία δέν είναι στερεοφωνικός ο ήχος καί αρκετά χαμηλός σέ ένταση... σέ όλα τ' άλλα είναι μακράν καλύτερο άν λοιπόν δέν σέ ενοχλεί τόσο αυτό στό προτείνω ανεπιφύλακτα..:D

απο τις ψειρες ο ηχος ειναι καλος και δυνατος? οταν λες χανει,ενοεις πως ειναι πολυ χαμηλος οταν χτυπαει στις κλησεις κ τα μηνυματα?

Link to comment
Share on other sites

απο τις ψειρες ο ηχος ειναι καλος και δυνατος? οταν λες χανει,ενοεις πως ειναι πολυ χαμηλος οταν χτυπαει στις κλησεις κ τα μηνυματα?

 

Από τά ακούστικα δεν ξέρω νά σού πώ γιατί σε μένα έχει πρόβλημα, μόλις τά βάζω μου κλείνει το κινητό (αλλά σήμερα με πήραν τηλέφωνο από το κατάστημα θα μου τό αντικαταστήσουν...:D) αλλά από άλλα παιδιά πού έχουν γράψει καί δέν έχουν πρόβλημα λένε ότι με τά ακούστικα είναι καλύτερο απο τά υπόλοιπα.

Όσον αφορά τα εξωτερικά ηχεία όταν χρησιμοποίησα ένα mp3 γιά ήχο κλήσης έχανα όλες μου τίς κλήσεις δέν άκουγα σχεδόν ποτέ... άφησα λοιπόν τόν ηχο πού δίνει από μέσα τό κινητό και όλα είναι μία χαρά, θα πρέπει δηλ. νά ψαχτείς λίγο μέ τό τί ήχο θα χρησιμοποιήσεις να είναι πολύ καλός γιά να ακούγεται δυνατά από τα ηχεία..:O

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

μηπως θα μπορουσες εσυ η καποιος αλλος κατοχος ,να ανεβασεις μια φωτο μακρινη μερα, μια μακρινη σουρουπο και μια νυχτερινη με φλας, για να μπορεσω να δω πως βγαζει σε ολες τις συνθηκες? σε ευχαριστω προκαταβολικα, ειμαι υποχρεος
Link to comment
Share on other sites

Eγώ μπορώ νά ανεβάσω φωτό αλλά από βδομάδα πού θά είμαι Αθήνα, γιατί εδώ πού είμαι έχω wind adsm καί μιλάμε ότι μπαίνω ίντερνετ με την "εκπληκτική" ταχύτητα τών 25kbps οπότε είναι λίγο δύσκολο νά ανεβάσω οτιδήποτε....:mad:
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Eκανα την ολη εγκαταστασγη για το Garmin μεχρι και την αντιγραφη του αρχειου sw.unl και οταν ξεκιναω το Garmin δεν μπορει να βρει GPS (κανει αναζητηση αλλα τιποτα!)

Εχω κανει καποιο λαθος στην εγκατασταση ή πρεπει να κανω καποια ακομα ρυθμιση?

 

Please Help!

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδεία βοήθεια επειδή έχω αγανακτήσει στην προσπάθεια μου να καταφέρω να κάνω το GPS να δουλέψει.

Που λέτε, αυτή τη στιγμή είμαι στην Ουγγαρία λόγω σπουδόν και πήρα το κινητό αυτο πριν καμιά 10ρια μέρες. Όταν πάω στο GPS data μενού αμέσως μου βγάζει "no connection", 0.5 δευτερόλεπτο μόνο προσπαθεί να βρεί σήμα και σταματά που κανονικά θα επρέπε να έψαχνε παραπάνω. Το positioning server είναι σωστό, έχω τσεκαρισμένα το integrated kai network GPS.

Επειδή δεν έχω της όυγγρικης εταιρείας τα wap/mms settings είπα να δοκιμάσω με την κυπριακή μου κάρτα και κατάτεφαρα και κατέβασα το XTRA.BIN το οποίο βοηθά στο να βρίσκει το κινητό πιο έυκολα τους δορυφόρους, και πάλι ομως μου βγάζει "no connection" χωρίς να προσπαθεί να βρεί σήμα. Καταλαβένει κανείς τι πάει λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Eκανα την ολη εγκαταστασγη για το Garmin μεχρι και την αντιγραφη του αρχειου sw.unl και οταν ξεκιναω το Garmin δεν μπορει να βρει GPS (κανει αναζητηση αλλα τιποτα!)

Εχω κανει καποιο λαθος στην εγκατασταση ή πρεπει να κανω καποια ακομα ρυθμιση?

 

Please Help!

 

Ευχαριστω!

 

Πηγαινε ρυθμισεις,συστημα,πατα το 1 και διαλεξε ενσωματωμενο gps,και πες τι εγινε

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδεία βοήθεια επειδή έχω αγανακτήσει στην προσπάθεια μου να καταφέρω να κάνω το GPS να δουλέψει.

Που λέτε, αυτή τη στιγμή είμαι στην Ουγγαρία λόγω σπουδόν και πήρα το κινητό αυτο πριν καμιά 10ρια μέρες. Όταν πάω στο GPS data μενού αμέσως μου βγάζει "no connection", 0.5 δευτερόλεπτο μόνο προσπαθεί να βρεί σήμα και σταματά που κανονικά θα επρέπε να έψαχνε παραπάνω. Το positioning server είναι σωστό, έχω τσεκαρισμένα το integrated kai network GPS.

Επειδή δεν έχω της όυγγρικης εταιρείας τα wap/mms settings είπα να δοκιμάσω με την κυπριακή μου κάρτα και κατάτεφαρα και κατέβασα το XTRA.BIN το οποίο βοηθά στο να βρίσκει το κινητό πιο έυκολα τους δορυφόρους, και πάλι ομως μου βγάζει "no connection" χωρίς να προσπαθεί να βρεί σήμα. Καταλαβένει κανείς τι πάει λάθος;

 

Αυτο που παει λαθος φιλε,μαλον ειναι οτι δεν εχεις προγραμμα πλοηγησης :p

θα πας στα γνωστα μερη να κατεβασεις το garmin ,για χαρτες ουγγαριας...ελπιζω να βρεις εκει,ριχτε καμια ματια και πισω,καντε ενα search,ολο τα ιδια λεμε!

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που παει λαθος φιλε,μαλον ειναι οτι δεν εχεις προγραμμα πλοηγησης :p

θα πας στα γνωστα μερη να κατεβασεις το garmin ,για χαρτες ουγγαριας...ελπιζω να βρεις εκει,ριχτε καμια ματια και πισω,καντε ενα search,ολο τα ιδια λεμε!

 

Έχω και αρκετά προγράμματα πλοήγησεις. Δοκίμασα απο tom tom, garmin, google maps, και navigon (αυτό ήταν εγκατεστημένο απο την αρχή). Με κανένα δεν δούλεψε το GPS. Μόνο το google maps βρήκε περίπου που είμαι αλλά δεν ήταν μέσω gps αλλά δικτύου. Ούτε και το geo tagging δουλέβει που έρχετε ενσωματομένο.

Ασχέτως όμως προγραμμάτων πλοήγησεις, το GPS data (δεδομένα GPS η ελληνική ονομασία της εφαρμογής) θα έπρεπε να δουλέβει και να δίνει τις στοιχειώδεις συντεταγμένες, ενώ μόλις μπώ μέσα αμέσως μου λέει πως είναι "χωρίς σύνδεση" Απλά δεν ξέρω πλέον τι να κάνω μιας και όταν χρησιμοποιάς το ενσωματομένο GPS δεν υπάρχουν και πολλά πράγματα για να ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...