Jump to content

CMWeather - Για δείτε αυτό το πρόγραμμα καιρού


ioma
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το σωστο λινκ ειναι http://rapidshare.com/files/356096375/CMWeather_V_1.0.CAB Συνδεσε την συσκευη σου με τον υπολογιστη,τρεξε το msi και θα εισαι ενταξει.Το λινκ στο πρωτο ποστ δεν μπορω να το αλλαξω γιατι το συστημα δεν με αφηνει να κανω edit

 

Αξιολογη προσπαθεια και σε ευχαριστoυμε πολυ. Εχω μπερδευτει ομως με το ποια ειναι τελικα η τελευταια εκδοση για να την εγκαταστησω. Ειναι αυτη που παραθετεις , ειναι η 1.1 που αναφερεται ποιο πανω ή ειναι αυτη που υπαρχει στο "my files" στην κεντρικη σελιδα του myphone?

Pixel 4a (5g) < Nexus 4 < HTC HD2 AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτη ειναι η τελευταια http://rapidshare.com/files/35609637...ther_V_1.0.CAB

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
Παιδια εφτιαξα ενα προγραμμα καιρου το οποιο ουσιαστικα παρουσιαζει τις προγνωσεις οπως ακριβως εμφανιζονται στο meteo.Ολες οι περιοχες που καλυπτει το meteo εμφανιζονται και στο προγραμμα.Το προγραμμα το εφτιαξα γιατι μεσω ppc δεν μπορουσα να δω τις προγνωσεις.Ειναι εντελως σε beta εκδοση οποιος θελει το δοκιμαζει και σημειωνει τα λαθη να τα διορθωσω :) Το κατεβαζετε απο εδω http://rapidshare.com/files/88776896/CMWeather.CAB.html

ΥΓ Στην today screen δεν μπαινει.

Δεν μου ανοίγει το λινκ! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου ανοίγει το λινκ! :(

 

Εκτός από το ότι έχουν περάσει 5,5 χρόνια από το τελευταίο μήνυμα (οπότε είναι προφανές ότι δεν θα παίζει το link μιας υπηρεσίας που αν θυμάμαι καλά δεν υπάρχει πλέον), η εφαρμογή παίζει σε Windows Mobile 6.5.x και όχι στις σύγχρονες Windows Mobile 10/ Windows Phone 8.X.

 

Αν παρόλα αυτά χρειάζεσαι το .cab για παλιότερη συσκευή μπορώ να ψάξω σε παλιά backups μου μήπως το βρω, γιατί από ότι θυμάμαι το χρησιμοποιούσα σε ένα HTC Touch HD.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το ότι έχουν περάσει 5,5 χρόνια από το τελευταίο μήνυμα (οπότε είναι προφανές ότι δεν θα παίζει το link μιας υπηρεσίας που αν θυμάμαι καλά δεν υπάρχει πλέον), η εφαρμογή παίζει σε Windows Mobile 6.5.x και όχι στις σύγχρονες Windows Mobile 10/ Windows Phone 8.X.

 

Αν παρόλα αυτά χρειάζεσαι το .cab για παλιότερη συσκευή μπορώ να ψάξω σε παλιά backups μου μήπως το βρω, γιατί από ότι θυμάμαι το χρησιμοποιούσα σε ένα HTC Touch HD.

 

Όχι, εγώ νόμιζα ότι λειτουργούσε με τα 8.1! Δεν είχα πιο παλιά Windows phone ή mobile που λεγόταν τότε! Τι phone τι mobile το ίδιο ειναι νομίζω! Ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Υ.Γ. Δεν είδα την ημερομηνία καθόλου, ειναι η αλήθεια!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όχι, εγώ νόμιζα ότι λειτουργούσε με τα 8.1! Δεν είχα πιο παλιά Windows phone ή mobile που λεγόταν τότε! Τι phone τι mobile το ίδιο ειναι νομίζω! Ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Υ.Γ. Δεν είδα την ημερομηνία καθόλου, ειναι η αλήθεια!

 

Δυστυχώς δε σου κάνει η εφαρμογή τότε... κανένα πρόβλημα - εξάλλου και η ίδια η Microsoft έχει μεπρδέψει τον κόσμο με την ορολογία της (Windows Mobile -> Windows Phone -> πάλι Windows Mobile) :mad:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...