Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Παιχνίδια N-Gage σε όλα τα κινητά Series 60


pentraks
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια απο τα καινουρια παιχνιδια N-gage πως παμε?

Ποια παιζουν στο 6600?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δηλαδη για να παιζουν ολα τα παιχνιδια στο 7610 μου τι θα πρεπει να κατεβασω?διαβασα ολα αυτα αλλα δεν εβγαλα ακρη!μπορει να μου πει κανεις?

ΘΡΥΛΕ ΘΕΕ ΜΟΥ......

METAL IS THE F*CKING BEST!METAL RULEZZZ....!

Link to comment
Share on other sites

Πώς να βάλω τα παιχνίδια του N-GAGE στο NOKIA 6600

 

1.Κατευάζω το πρόγραμμα Blizzard

 

2. Το κάνω install στην MMC

 

3. Βρίσκω παιχνίδι του N-GAGE με καταλήξει blz

 

4. Αν το παιχνίδι είναι σε μορφή rar το κάνω extract me το winrar κάνοντας search sto download.com και το κατεβάζω, έτσι με το winrar το κάνω extract μέχρι να βρω ένα εικονίδιο με κατάληξη .blz.

 

5. Κάνω copy το παιχνίδι στην MMC ΔΗΛΑΔΗ το κάνω copy μέσα στην MMC και όχι σε κανένα άλλο φάκελο δηλαδή μόλις ανοίξω την κάρτα με το SeleQ ή με άλλο πρόγραμμα το παιχνίδι να βρίσκετε μόλις μπω στο E.

 

6. Δεν πατάω πάνω στο παιχνίδι να το κάνω install αλλά πηγαίνω στο πρόγραμμα blizzard και από εκεί το κάνω install και μετά καλή διασκέδαση !!!

==========

 

Τωρα αν δεν ειναι blz to arxeio θα σου εχει τους φακελοus system,libs ktl.Αυτα παλι μεσω file manager θα τα παρεις και θα τα βαλεις στους αναλογους φακελους του Ε:/.Που ειναι οι ιδιοι..

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Ενοοω πως θα μπορω να παιξω ΟΛΑ τα παιχνιδια τοy n-gage sto 7610 οχι γενικα πως τα παιζω!διαβασα πως πρεπει να εγκαταστησω κατι libs η κατι τετοιο αλλα δεν καταλαβα τι ακριβως..

ΘΡΥΛΕ ΘΕΕ ΜΟΥ......

METAL IS THE F*CKING BEST!METAL RULEZZZ....!

Link to comment
Share on other sites

Ενοοω πως θα μπορω να παιξω ΟΛΑ τα παιχνιδια τοy n-gage sto 7610 οχι γενικα πως τα παιζω!διαβασα πως πρεπει να εγκαταστησω κατι libs η κατι τετοιο αλλα δεν καταλαβα τι ακριβως..

 

Στα παιχνιδια που κυκλοφορουν θα βρεις συνηθως και οδηγιες .

Αν δε το δοκιμασεις ,δεν μαθαινεις ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γράφοντας στο main του #aivanet !NGAGE-GAMES σας αποστέλονται άμεσα ΟΛΑ τα N-Gage games.

 

<@AdamG-SRV> TDCC Server Online Desc:«ALL THE NGAGE GAMES PUT TOGETHER FOR YOU iNTO 1 BiG RAR FiLE!!!» Trigger:«!NGAGE-GAMES» Size:«596MB» Sends:«3/5» Queues:«0/25» Record CPS:«256.4 Kbs by fish_bait» Downloads:«21»
Link to comment
Share on other sites

Γράφοντας στο main του #aivanet !NGAGE-GAMES σας αποστέλονται άμεσα ΟΛΑ τα N-Gage games.

 

Καλα "πεταει" η ομαδα του aivanet :up: ,αυτο και ειναι εξυπηρετηση :cool:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ρε ξερει κανεις που μπορω να κατεβασω το urban gt με σωστα χρωματα? Το 1.3.κατι που εχω στο 6600 δειχνει μονο το πρασινο και το μπλε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε ξερει κανεις που μπορω να κατεβασω το urban gt με σωστα χρωματα? Το 1.3.κατι που εχω στο 6600 δειχνει μονο το πρασινο και το μπλε.

Δεν είναι θέμα έκδοσης του urban gt, αλλα ασυμβατότητας με το 6600.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στα παιχνιδια που κυκλοφορουν θα βρεις συνηθως και οδηγιες .

Αν δε το δοκιμασεις ,δεν μαθαινεις ;)

δεν βρισκω οδηγιες!ξερω να τα κανω εγκατασταση και αυτα που ειναι αρχεια .blz και τα αλλα!απλα διαβασα εδω πως υπαρχει ενα πακετο με libs κτλ που αμα το εγκαταστησω θα παιζουν και αλλα παιχνιδια οπως το tomb raider κτλ που δεν παιζουν στο 7610 τωρα!αλλα πηγα να κατεβασω το πακετο αυτο απο το site του i-phone και παρολο που ειμαι μελος δεν μου βγαζει το αρχειο για να το κατεβασω......

ΘΡΥΛΕ ΘΕΕ ΜΟΥ......

METAL IS THE F*CKING BEST!METAL RULEZZZ....!

Link to comment
Share on other sites

Paidia ola afta ta exei dokimasei kaneis se Panasoni X700; Logika tha paizoun afou einai S60 alla rwtaw na sigoureutw...
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

δεν βρισκω οδηγιες!ξερω να τα κανω εγκατασταση και αυτα που ειναι αρχεια .blz και τα αλλα!απλα διαβασα εδω πως υπαρχει ενα πακετο με libs κτλ που αμα το εγκαταστησω θα παιζουν και αλλα παιχνιδια οπως το tomb raider κτλ που δεν παιζουν στο 7610 τωρα!αλλα πηγα να κατεβασω το πακετο αυτο απο το site του i-phone και παρολο που ειμαι μελος δεν μου βγαζει το αρχειο για να το κατεβασω......

 

νομίζω πρέπει να έχεις τουλάχιστον 20 posts για να κάνεις download!!

 

:kill:αντιγράφουν το myphone δηλαδη... :lol:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πρέπει να έχεις τουλάχιστον 20 posts για να κάνεις download!!

 

:kill:αντιγράφουν το myphone δηλαδη... :lol:

 

Οχι εγω εχω μολις 1 post και κανω κανονικα download. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

νομίζω πρέπει να έχεις τουλάχιστον 20 posts για να κάνεις download!!

 

:kill:αντιγράφουν το myphone δηλαδη... :lol:

 

Ισχυει αυτο μονο στην περιπτωση που θες να κατεβασεις εκδοσεις software για το τηλεφωνο σου ;)

Ισως ισχυει και για τα n-gage παιχνιδια :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Paidia ola afta ta exei dokimasei kaneis se Panasoni X700; Logika tha paizoun afou einai S60 alla rwtaw na sigoureutw...

 

Ρωτησε καλυτερα στο θεμα της Panasonic

Ειμαι σιγουρος οτι τα παιδια εκει θα σε βοηθησουν :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Re paidia prin apo ligo kairo eixa dei s'ena post oti vgike emulator gia snes gia ta series 60 kai n-gage sto site tou vampnet.com kserete apo pou mporo na to katevaso??blink:
And God Said E={m.c.d+1/4g.10.k + (m.c.).2 + {(e.c.q.q)/10 and there was light
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα σε όλους. μήπως μπορεί κάποιος να δωσει έναν οδηγό για εγκατάσταση n-gage games στο 7610; δεν είδα κάπου να υπάρχει και για οικονομία χρόνου σκέφτηκα να ρωτήσω ο άσχετος...

 

άκυρο παιδιά, o teorizo μια σελίαδα πιο πίσω έδωσε οδηγό. ευχαριστούμε

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν μπορεί να στείλει κανείς στο xsiv74@yahoo.com libs kai n-gage games θα του ήμουν ευγνώμων. έχω χώρο στο mail so don't worry
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν μπορεί να στείλει κανείς στο xsiv74@yahoo.com libs kai n-gage games θα του ήμουν ευγνώμων. έχω χώρο στο mail so don't worry

 

Λιγο δυσκολο να στα στειλει καποιος τα games.Τα περισσοτερα ειναι αρκετα MBs . Διαβαζεις τα θεματα και βρισκεις απο που τα κατεβαζεις :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

re paidia mia aporia.exw to 6630 kai perasa to spiderman2 tou n-gage.otan to fortwnw paizei kanonika thn eisagwgh,otan omws kanei loading gia na fwrtwsei thn prwth kiolas pista trwei kollhma.to paketo pou katevasa eixe mesa ta ekseis,tous fakelous apps kai libs.Ta periexomena tou libs:NGMWEXT.DLL,SC_LIB.DLL,SCXMLPARSER.DLL,SNAPCOMM.DLL,SUS TANDARD.DLL,ZLIB.DLL.kanw egw kati strava h mhpws to spiderman2 den paizei se 6630?
Link to comment
Share on other sites

re paidia mia aporia.exw to 6630 kai perasa to spiderman2 tou n-gage.otan to fortwnw paizei kanonika thn eisagwgh,otan omws kanei loading gia na fwrtwsei thn prwth kiolas pista trwei kollhma.to paketo pou katevasa eixe mesa ta ekseis,tous fakelous apps kai libs.Ta periexomena tou libs:NGMWEXT.DLL,SC_LIB.DLL,SCXMLPARSER.DLL,SNAPCOMM.DLL,SUS TANDARD.DLL,ZLIB.DLL.kanw egw kati strava h mhpws to spiderman2 den paizei se 6630?

Όχι δεν κάνεις κάτι λάθος, απλά παίζει μόνο στο N-gage, λόγω έλλειψης μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

οχι johner παιζει μια χαρα στο 6630;)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε να το κατεβάσεις και απο πουθενά αλλου και ξαναπέρασέ το.μπορεί να φταίει και αυτό ;)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...