Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά αυτό το κομμάτι το ξέρει κανένας;

 

http://www.youtube.com/watch?v=dFcKWMdExHQ

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια αν ετυχε καποιος σημερα να δει το τηλεπαιχνιδι του αντ1 supergame αυτο το ολιγολεπτο που δινει 500 ευρω λεω.γυρω στις 2 ηταν και επαιζε απο πισω ενα ανεβαστικο κομματι με γυναικεια φωνητικα και ελεγε i need your love..ειχε παρα πολυ ωραιο ρυθμο και μελωδια..αν το ξερει καποιος ας μου πει ποιο ειναι...
Link to comment
Share on other sites

παιδια αν ετυχε καποιος σημερα να δει το τηλεπαιχνιδι του αντ1 supergame αυτο το ολιγολεπτο που δινει 500 ευρω λεω.γυρω στις 2 ηταν και επαιζε απο πισω ενα ανεβαστικο κομματι με γυναικεια φωνητικα και ελεγε i need your love..ειχε παρα πολυ ωραιο ρυθμο και μελωδια..αν το ξερει καποιος ας μου πει ποιο ειναι...

 

ok το βρηκα..νικη ποντε ηταν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Μπορεί κάποιος να μου πει το καινούριο τραγούδι που έχει στην διαφήμιση του ΟΤΕ; Επίσης μπορείτε να μου πείτε στο Παρά Πέντε στο επεισόδιο που έγινε το ατύχημα των αντικαταστατών του τύπου με τα μαύρα ποίο τραγούδι έπαιζε στο background πριν το ατύχημα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Μπορεί κάποιος να μου πει το καινούριο τραγούδι που έχει στην διαφήμιση του ΟΤΕ;

 

 

Αυτό εδώ λες;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Πολυ καλησπερα σας...θα ηθελα να μου πειτε αν ξερετε το soundtrack απο την εκπομπη ''σαν σημερα τον 20ο αιωνα'' της ΝΕΤ.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια γεια σας!Ενα τραγουδι νομιζω το ακουσα σε διαφημιση του vampire diaries κ λεει σε καποια φαση τικ τοκ και γενικα ειναι πολυ δυνατο...αν καταλαβετε κ μπορειτε να βοηθησετε θα ταν τελεια xD:p
Link to comment
Share on other sites

heeelp. εχω κολλησει με ενα τραγουδι που δεν μπορω να βρω..παιζει στην αρχη της διαφημισης για την τανια ΑΝ του παπακαλιατη..οχι το τρειλερ..διαφημιση..

και νομιζω ξεκιναει tonight black lights αλλα δεν ειμαι και σιγουρη,οποιος το ξερει ας

βοηθησει pleaseeee.. ευχαριστω εκ των προτερων :)

Link to comment
Share on other sites

heeelp. εχω κολλησει με ενα τραγουδι που δεν μπορω να βρω..παιζει στην αρχη της διαφημισης για την τανια ΑΝ του παπακαλιατη..οχι το τρειλερ..διαφημιση..

και νομιζω ξεκιναει tonight black lights αλλα δεν ειμαι και σιγουρη,οποιος το ξερει ας

βοηθησει pleaseeee.. ευχαριστω εκ των προτερων :)

 

Καλό είναι όταν ζητάτε τη μουσική από κάποια διαφήμηση να μας δίνετε και ένα youtube link για να ξέρουμε ποιο τραγούδι ψάχνουμε. Κυκλοφορούν πολλά trailer και spots της συγκεκριμένης ταινίας, πιστεύω ότι ψάχνεις αυτό:

Δεν λέει το στίχο που έγραψες αλλά κάτι ομόηχο: "You and I look like".:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει να βοηθησει κανεις? Ειδα χθες το τρειλερ της σειρας Fringe στο star και προσπαθω να βρω το τραγουδι που παιζει στο τρειλερ, αλλα δε μπορω. Βοηθεια κανεις?

Είναι τέτοιου είδους τραγούδι και το βαζει μονο στο τρειλερ του star. Δεν το βρισκω σε youtube.

Please!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει να βοηθησει κανεις? Ειδα χθες το τρειλερ της σειρας Fringe στο star και προσπαθω να βρω το τραγουδι που παιζει στο τρειλερ, αλλα δε μπορω. Βοηθεια κανεις?

Είναι τέτοιου είδους τραγούδι και το βαζει μονο στο τρειλερ του star. Δεν το βρισκω σε youtube.

Please!!!

 

Το κομμάτι δεν το ξέρω, αλλά το τρέιλερ παίζει εδώ: http://www.star.gr/tv/el/Pages/Series.aspx?artId=20&artTitle=fringe_

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ! Ευχαριστώ, αλλά πως το βρίσκω τώρα?

 

Κάποιος από τα υπόλοιπα μέλη που παρακολουθούν αυτή το thread θα ξέρει το τραγούδι και θα σου απαντήσει. :)

Εγώ απλά έδωσα το Link για να κερδίσουμε χρόνο γιατί άλλο να το ακούσεις τώρα κι άλλο να έχεις το νου σου να το πετύχεις στην τηλεόραση. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Ξέρετε ποια μουσική παίζει στα πρώτα δευτερόλεπτα του παρακάτω video? Πχ εκεί που ο Τότσικας είναι επάνω στο jetski κτλ...

 

http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=agy_t4%2f_xbph8%3d

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας....θελω να ρωτησω ποιο ειναι το τραγουδι στο trailer του star για την ταινια jarhead. το τραγουδι που ψαχνω ακουγεται στο παρακατω link απο το 00:19 ως 00:44....και θα το ακουσετε αν πατησεται πανω στο trailer για να παιξει....το link ειναι http://www.star.gr/tv/el/Pages/Movie.aspx?artId=491&artTitle=jarhead.....ελπιζω οποιος ξερει το τραγουδι να μου απαντησει, ευχαριστω πολυ! Edited by pink_bubble
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας..ειμαι καινουργια στο forum και χρειαζομαι λιγο τη βοηθεια σας..θελω να ρωτησω κατι για ενα τραγουδι αλλα δεν ξερω πως συντασσω δικο μου μνμ και ετσι σκεφτηκα να σας ρωτησω, με απαντηση:), πως μπορω να το κανω..ελπιζω στη βοηθεια σας να μου πειτε πως δημιουργω δικο μου μνμ και σας ευχαριστω εκ των προτερων!

 

Το ίδιο ακριβώς θα κάνεις και για να ρωτήσεις. "Απάντηση" και γράψε την ερώτησή σου.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα,

γνωριζει κανεις το τραγουδι που παιζεται στην διαφημιση τις lavazza?

Πρεπει να ειναι καινουριο το σποτ, και επισης εχει καπως βραχνη φωνη η τραγουδιστρια.. Προσπαθησα κιολας να την βρω στο youtube, αλλα δεν μπορεσα..

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε καποιος/α να μου πει τα soundtracks του διαφημιστικου σποτ του mega που παιζεται αυτες τις μερες για ξενες ταινιες που προκειται να δειξει? Νομιζω διαφημιζει κ το ΖΟΡΟ... Αλλα δυστυχως δεν εχω ιδεα για τα κομματια που ειναι πασιγνωστα μεν αλλα εγω δεν...!:help:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...