Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια εφαρμογη που αναγνωριζει τα τραγουδια που ακους. Το ειδα στο revιew του P1.

 

Υπάρχει το πρόγραμμα Shazam ID το οποίο αναγνώριζει τουλάχιστον για τα .mp3 (που έλεγξα εγώ), τον τίτλο του τραγουδιού,τον τραγουδιστή και το album που ανήκει με την φωτογραφία του. Δεν μου δούλεψε για τα ελληνικά .mp3 καθώς και για τραγούδια που άκουγα από το ραδιόφωνο (θα ποστάρω και στο σχετικό θέμα με τις εφαρμογές μήπως και γνωρίζει κανείς)

 

Σου έχουμε πει οτι κορυφαίο πρόγραμμα για διαχείρηση φωτογραφιών είναι το Resco Photo Viewer αλλά μάλλον το ξέχασες. :)

 

Μην ξεχνάς οτι στο Ν82 (και σε όλα τα 3rd edition βέβαια), μπορείς στην έκθεση να κάνεις αναζήτηση και να βρείς πολύ γρήγορα αυτό που ψάχνεις.

 

Επίσης είναι καλό στην έκθεση και ειδικά όταν έχουμε πολλές φωτογραφίες να δημιουργούμε ξεχωριστά album (κάτι σαν νοητούς φακέλους). Με τον τρόπο αυτό καθώς επιλέγουμε ένα συγκεκριμένο album ανοίγει πάλι η έκθεση μόνο για τις φωτογραφίες που έχουμε τοποθετήσει κάτι που είναι εξαιρετικά βολικό και γρήγορο.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σου έχουμε πει οτι κορυφαίο πρόγραμμα για διαχείρηση φωτογραφιών είναι το Resco Photo Viewer αλλά μάλλον το ξέχασες. :)

 

Μην ξεχνάς οτι στο Ν82 (και σε όλα τα 3rd edition βέβαια), μπορείς στην έκθεση να κάνεις αναζήτηση και να βρείς πολύ γρήγορα αυτό που ψάχνεις.

δεν το εχω ξεχασει φιλε. το εχω βαλει...αν ανοιγε κιολας πατωντας το κουμπι της εκθεσης θα ηταν ολα τελεια......οχι οτι δεν ειναι πολυ καλο....

αλλα επειδη το coreplayer εχει τη δυνατοτητα να φτιαχνει playlists ακομα και με φωτος, αν υποστηριζε και mjpeg (που μου βγαζει ερορ σ εμερικες φωτος),θα ηταν το απολυτο ολ ιν ουαν προγραμμα....

 

 

 

Επίσης είναι καλό στην έκθεση και ειδικά όταν έχουμε πολλές φωτογραφίες να δημιουργούμε ξεχωριστά album (κάτι σαν νοητούς φακέλους). Με τον τρόπο αυτό καθώς επιλέγουμε ένα συγκεκριμένο album ανοίγει πάλι η έκθεση μόνο για τις φωτογραφίες που έχουμε τοποθετήσει κάτι που είναι εξαιρετικά βολικό και γρήγορο.

η τσαντιλα μου ειναι οτι πχ αν κανω ενα αλμπουμ να εμφανιζονται οι φωτος που ειναι τραβηγμενες απο την καμερα(στον φακελο που ειναι ονομασμενος με νουμερα), οτι νεα φωτο τραβας, πρπει να ενημερωνεις ρε φιλε το αλμπουμ....στο σονυ ερικοσον δε χρειαζοταν αυτο...γιαυτο νευριαζω,ηταν το λεγομενο αλμπουμ καμερας....

Link to comment
Share on other sites

Σου έχουμε πει οτι κορυφαίο πρόγραμμα για διαχείρηση φωτογραφιών είναι το Resco Photo Viewer αλλά μάλλον το ξέχασες. :)

 

Μην ξεχνάς οτι στο Ν82 (και σε όλα τα 3rd edition βέβαια), μπορείς στην έκθεση να κάνεις αναζήτηση και να βρείς πολύ γρήγορα αυτό που ψάχνεις.

 

Oταν ειχα το κινητο ειχα βαλει και εγω το Resco Photo Viewer αλλα δε ου πολυαρεσε.Νομιζω εδειχνε τις φωτο πιο ξεθωριαζμενες και εντελη στην εκθεση μου φαινοντουσαν πιο ζωντανες,τι λετε κ εσεις που το εχετε,το εχετε παρατηρησει αυτο,η μονο σε μενα συνεβαινε

 

Για να κανεις αναζητηση με την εκθεση πως ακριβως γινετε,πρεπει να κανεις μετονομασια τις φωτο που βγαζει το κινητο για παραδειγμα,γιατι αλλιως πως να θυμασαι πιο νουμερο ειναι η καθε μια?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Oταν ειχα το κινητο ειχα βαλει και εγω το Resco Photo Viewer αλλα δε ου πολυαρεσε.Νομιζω εδειχνε τις φωτο πιο ξεθωριαζμενες και εντελη στην εκθεση μου φαινοντουσαν πιο ζωντανες,τι λετε κ εσεις που το εχετε,το εχετε παρατηρησει αυτο,η μονο σε μενα συνεβαινε

 

Την ίδια αίσθηση έχω και εγώ, νομίζω ότι οι φωτογραφίες είναι πιο "ζωντανές" στην έκθεση. Επίσης στην προβολή της παρουσίασης μου αρέσει και η δυνατότητα που έχει η έκθεση να κάνει "zoom in" & "zoom out" κάτι αρκετά ατμοσφαιρικό θα έλεγα.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον δεν αντεξα να περιμενω το μαυρο και σημερα το παρηγγειλα. Το περιεργο ειναι οτι πριν μια βδομαδα το πλαισιο εδινε τιμη 489 για αγορα απτο ιντερνετ και σημερα το ειχε 493!!! Μια ερωτηση μονο για τους ειδικους. Την πρωτη φορα να το βαλω αμεσως για φορτιση ή να το ανοιξω κατευθειαν και μολις σβησει απο μονο του να το βαλω?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον δεν αντεξα να περιμενω το μαυρο και σημερα το παρηγγειλα. Το περιεργο ειναι οτι πριν μια βδομαδα το πλαισιο εδινε τιμη 489 για αγορα απτο ιντερνετ και σημερα το ειχε 493!!! Μια ερωτηση μονο για τους ειδικους. Την πρωτη φορα να το βαλω αμεσως για φορτιση ή να το ανοιξω κατευθειαν και μολις σβησει απο μονο του να το βαλω?

Βασικά δεν έχει σημασία. Αλλά επειδή ξέρω πως θα νιώθεις όταν το πρωτοπιάσεις... παίξε μαζί του μέχρι να σβήσει και τις πρώτες 3-4 φορές να εξαντλείς τη μπαταρία πριν το βάλεις για φόρτιση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχην σας ευχαριστω ολους οσους με καλωσορισατε και εδω αλλα και στο θεμα του garmin στο club του υπεροχου Ν82 :)

 

Στο Ν82 λειτουργει αυτο το κολπο η μονο στο δικο μου δεν γινετε. Εχω κανει 2 φορες hard format στην συσκευη και 3 στην καρτα αλλα τιποτα :(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά...

Σκέφτομαι να πάρω το N82..

Διάβασα σχεδόν όλες τις σελίδες.. (εφαγα 5 ώρες για να κάτσω να διαβάσω..)

Ομολογώ πως προβληματίστηκα...

 

Λέτε για την χαμηλή φωτεινότητα του, ότι έχει χαμηλή ένταση κακή ποιότητα σε ανοιχτή ακρόαση το ραδιόφωνο.. Και μετά βλέπω ότι λέει ένας για ένα άλλο πρόβλημα όσο αφορά την λήψη βίντεο... (πέρα απο τα κουμπιά που λίγοι μείναν ευχαριστιμένοι..)

 

Σκέφτομαι να το πάρω σε 2 εβδομάδες, αλλά δεν ξέρω...

Οι περισσότεροι έχουν πρόβλημα με το GPS..

 

Όσο αφορά το GPS τι παίζει? Χρεώνει ? θέλει να συνδέεται με το δίκτυο ώστε να δώσει στίγμα στον χάρτη του? Η απλά είναι ενσωματομένο και κάθε φορά εντοπίζει αυτομάτως?

 

Το WiFi πως λειτουργεί πάνω κάτω? ο Browser που έχει το κινητό έχει την δυνατότητα να παίξει Flash Macromedia και τα λοιπά? Την Οθόνη του πως την βρίσκετε?

 

Και κάτι άλλο, μήπως αν βγάλω καμιά 200αριά φώτος θα καθυστερεί να μπεί στην έκθεση?

έχω τώρα ενα Ν70, μπορώ να πω πως έχω μείνει ευχαριστημένος απο την χρήση του..

Αλλά η έκθεση είναι το ελλατωμά του.. Κάνει ώρα να φορτώσει τις εικόνες ,και οι φώτος στην έκθεση εμφανίζονται με κακή ανάλυση, άσχετα αν έβαζα πρόγραμμα.. *Στα προγράμματα η ανάλυση δεν είχε καμιά σχέση..**

Στο Ν82 ισχύει αυτό?

 

Το Βίντεο τι ανάλυση έχει? *Σε 3GP τραβάει βίντεο?* Μπορεί να παίξει *avi, wmv, asf βίντεο?

Η κάμερα 3G τι ανάλυση είναι? 0.3Mpixel?

 

Μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα?

 

Πείτε μου γενικά τι προβλήματα αντιμετωπίσατε με το κινητό.. Και πως τα διορθώσατε..

Σκέφτομαι να το πάρω αλλά μήπως δεν συμφέρει τα 519,00 €?

Γιατί με τόσα παίρνω και PDA η ακόμα κ αν βάλω άλλα 100Ε ένα laptop..

LoL...

 

Thanks για τις απαντήσεις όσοι απαντήσετε...

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι και η φωτεινότητα της οθόνης αλλά και τα ηχεία του καθώς και η ανοικτή ακρόαση, δεν θα έχεις πρόβλημα.

 

Ποιος έχει πρόβλημα με το GPS...;

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με το GPS. Εντάξει μη το συγκρίνεις και με Windows Mobile.

Το A-GPS χρεώνει. Αν θέλεις το απενεργοποιείς. Το A-GPS χρειάζεται στην αρχή μέχρι να κλειδώσει τους δορυφόρους, και κατεβάζει περίπου 5kb. Δεν πρόκειται και ΓΙΑ τη χρέωση...:p

 

Μια χαρά είναι και το WiFi. Η χρήση του είναι πανεύκολη.

Ο browser είναι από τους καλύτερους, αν όχι ο καλύτερος. Βεβαία ακόμη δεν έχει τη δυνατότητα (στο N82) να αναπαράγει flv video. Με τη νέα αναβάθμιση θα έχει και αυτή τη δυνατότητα.

 

Μη φοβάσαι για την έκθεση. Καμία σχέση με αυτή του N70. Θα μείνεις ευχαριστημένος από τη ταχύτητά της.

Η συσκευή τραβάει βίντεο μέγιστης ανάλυσης 640 x 480 στα 30 fps. Βέβαια μπορεί να αναπαράγει 3gp, mp4 κλπ.

Αν το επιθυμείς μπορείς να τραβάς και βίντεο όπως του N70.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχην σας ευχαριστω ολους οσους με καλωσορισατε και εδω αλλα και στο θεμα του garmin στο club του υπεροχου Ν82 :)

 

Στο Ν82 λειτουργει αυτο το κολπο η μονο στο δικο μου δεν γινετε. Εχω κανει 2 φορες hard format στην συσκευη και 3 στην καρτα αλλα τιποτα :(

δε μου εχει πετυχει Γιαννη :)

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχην σας ευχαριστω ολους οσους με καλωσορισατε και εδω αλλα και στο θεμα του garmin στο club του υπεροχου Ν82 :)

 

Στο Ν82 λειτουργει αυτο το κολπο η μονο στο δικο μου δεν γινετε. Εχω κανει 2 φορες hard format στην συσκευη και 3 στην καρτα αλλα τιποτα :(

 

Ούτε εμένα μου δούλεψε. Αν και στην αναζήτηση για "Sys" μου έβγαλε ένα αρχείο του Opera που έχω εγκαταστήσει και δεν μπορώ να το βρω στους φακέλους που εμφανίζει με πλοήγηση...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν θα γινετε στο κινητο μας κριμα γιατι στο Ν73 που ειχα εκανα συχνα αυτο το κολπακι :(
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά...

Σκέφτομαι να πάρω το N82..

Διάβασα σχεδόν όλες τις σελίδες.. (εφαγα 5 ώρες για να κάτσω να διαβάσω..)

Ομολογώ πως προβληματίστηκα...

 

Λέτε για την χαμηλή φωτεινότητα του, ότι έχει χαμηλή ένταση κακή ποιότητα σε ανοιχτή ακρόαση το ραδιόφωνο.. Και μετά βλέπω ότι λέει ένας για ένα άλλο πρόβλημα όσο αφορά την λήψη βίντεο... (πέρα απο τα κουμπιά που λίγοι μείναν ευχαριστιμένοι..)

 

Σκέφτομαι να το πάρω σε 2 εβδομάδες, αλλά δεν ξέρω...

Οι περισσότεροι έχουν πρόβλημα με το GPS..

 

Όσο αφορά το GPS τι παίζει? Χρεώνει ? θέλει να συνδέεται με το δίκτυο ώστε να δώσει στίγμα στον χάρτη του? Η απλά είναι ενσωματομένο και κάθε φορά εντοπίζει αυτομάτως?

 

Το WiFi πως λειτουργεί πάνω κάτω? ο Browser που έχει το κινητό έχει την δυνατότητα να παίξει Flash Macromedia και τα λοιπά? Την Οθόνη του πως την βρίσκετε?

 

Και κάτι άλλο, μήπως αν βγάλω καμιά 200αριά φώτος θα καθυστερεί να μπεί στην έκθεση?

έχω τώρα ενα Ν70, μπορώ να πω πως έχω μείνει ευχαριστημένος απο την χρήση του..

Αλλά η έκθεση είναι το ελλατωμά του.. Κάνει ώρα να φορτώσει τις εικόνες ,και οι φώτος στην έκθεση εμφανίζονται με κακή ανάλυση, άσχετα αν έβαζα πρόγραμμα.. *Στα προγράμματα η ανάλυση δεν είχε καμιά σχέση..**

Στο Ν82 ισχύει αυτό?

 

Το Βίντεο τι ανάλυση έχει? *Σε 3GP τραβάει βίντεο?* Μπορεί να παίξει *avi, wmv, asf βίντεο?

Η κάμερα 3G τι ανάλυση είναι? 0.3Mpixel?

 

Μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα?

 

Πείτε μου γενικά τι προβλήματα αντιμετωπίσατε με το κινητό.. Και πως τα διορθώσατε..

Σκέφτομαι να το πάρω αλλά μήπως δεν συμφέρει τα 519,00 €?

Γιατί με τόσα παίρνω και PDA η ακόμα κ αν βάλω άλλα 100Ε ένα laptop..

LoL...

 

Thanks για τις απαντήσεις όσοι απαντήσετε...

 

Οτι και να λενε αμα δεν το παρεις το κινητο δεν προκειτε να καταλαβεις. Ειναι απλα κορυφη σε ολα του, δεν ξερω αν ξανα ειχες symbian αλλα για εμενα που ηταν η πρωτη φορα λιγο στην αρχη κανα 2 μερες με συσκολεψε μεχρι να το συνιθισω (μη φανταστης τπτ σπουδαιο)

 

Τωρα ολα αυτα που αναφερεις προκειτε για προβληματα στο software κοματι και μπορουν να ληθουν με ενα καινουργιο firmwire. Ακομα δεν εχει βγει κανενα που να βελτιωνει κατι το περιμενουμε. Οπως για φοτηνοτητα, ενταση και βιντεο (εμενα δεν με κανει κανενα προβλημα με το βιντεο), λιγο η φοτηνοτητα ειναι χαμηλη αλλα λεινετε με αναβαθμιση οπως και η εντασθη, οχι οτι ειναι χαλια απλα ειναι χαμηλη σε ενταση.

 

Προβλημα με το GPS? δεν υπαρχει κανενα προβλημα, λοκαρει κατευθειαν μεσα σε μερικα δευτερα. Να ξες εχει 2 πραγματα ενα GPS και ενα που λεγεται Α-GPS το δευτερο απλα ειναι μια δυνατοτηα στο software να παιρνει πληροφοριες απο το δικτυο (vodafone,wind,cosmote) για να βρει ποιο γρηγορα την τοποθεσια σου (μην φανταστεις καμια χρεωση απιστευτει, κανα 0.01 χρεωσει και αμα). Αυτο μπορεις να το κανεις disable απο τοις ριθμισεις και ουτε γατα ουτε ζημια. Μετα το GPS ειναι το κανονικο GPS με ενσωματομενο δεκτη και βρισκει την τοποθεσια σου (Αυτο δεν εχει χρεωσει ειναι δωρεαν απο οτι συσκευη και να εχεις αρκει να εχει GPS, το μονο που χρεωνεσε ειναι η συσκευη (το κινητο που θα αγορασεις,pda, καποιον gps receiver απο εκει και περα δεν εχει χρεωση η ευρεση κτλ).

 

Τωρα για την εκθεση τι να σου πω, εχω αρκετε (στην 8αρα καρτα) αλλα οχι και 200 και παει μια χαρα. Επισης το ν82 ειναι απο τα γρηγοροτερα symbian κινητα οποτε μην το συγκρινης με ν73. Για το βιντεο γραφει σε mp4 και ναι με προγραμα μπορει να παιξει οτι θες και avi, ogg, mpeg , και οτι αλλο θες. To wifi ειναι τελειο, βρισκει τα παντα και συνδεεται κανονικα οπως και ο browser του επισης, flash θα παιζει επισημα απο το επομενο firmwire με την ενσοματωση του flash lite 3.0 (και τωρα παιζει αλλα πρεπει να περασεις αλλο προγραμα)

 

Ελπιω να σε καλυψα και σου προτεινω το ν82 ανεπιφιλακτα μιας και με εχει αφιση απολυτα ικανονοποιημενο και πιστευω πως θα μηνεις και εσυ το ιδιο οπως εγω ικανοποιημενος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια, μετά από 2 μήνες χρήσης χθες ανακάλυψα το πρώτο bug! Είχα όλο κι όλο 14 φωτογραφίες στην έκθεση! Δημιούργησα 2 άλμπουμ και τοποθέτησα 4 στο ένα άλμπουμ και 2 στο δεύτερο. Το αποτέλεσμα ήταν να εξαφανιστούν (σβηστούν εντελώς) όλες οι φωτογραφίες! Ευτυχώς που τις κράτησα backup στον υπολογιστή μου. :O:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια, μετά από 2 μήνες χρήσης χθες ανακάλυψα το πρώτο bug! Είχα όλο κι όλο 14 φωτογραφίες στην έκθεση! Δημιούργησα 2 άλμπουμ και τοποθέτησα 4 στο ένα άλμπουμ και 2 στο δεύτερο. Το αποτέλεσμα ήταν να εξαφανιστούν (σβηστούν εντελώς) όλες οι φωτογραφίες! Ευτυχώς που τις κράτησα backup στον υπολογιστή μου. :O:wacko:

Τι μου θυμησες τωρα... :rolleyes:

 

Οποιος απο εσας στο μελλον εχει παρομοιο προβλημα λογικα με αυτο τον τροπο θα ξανα βρει τα χαμενα αρχεια του :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=868685#post868685

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Κάτι του συνέβει και μένα το πρωί αλλά δε ξέρω κατα πόσο είναι bug:

 

Είχα βάλει αφύπνιση 8:45, χτύπησε κανονικά, πάτησα αρχικά αναβολή αλλά το μετάνιωσα αμέσως, μπήκα στο ξυπνητήρι, πάτησα νέα αφύπνιση 9:30 και μου έγραψε πως μένουν ακόμα 44 λεπτά

 

Μέχρι εδώ καλά, αλλά η αφύπνιση χτύπησε 8:50 :X (ουσιαστικά σαν αναβολή)

Μετά που το σταμάτησα και μπήκα στο ξυπνητήρι, έγραφε κανονικά αφύπνιση στις 9:30:confused:

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Κάτι του συνέβει και μένα το πρωί αλλά δε ξέρω κατα πόσο είναι bug:

 

Είχα βάλει αφύπνιση 8:45, χτύπησε κανονικά, πάτησα αρχικά αναβολή αλλά το μετάνιωσα αμέσως, μπήκα στο ξυπνητήρι, πάτησα νέα αφύπνιση 9:30 και μου έγραψε πως μένουν ακόμα 44 λεπτά

 

Μέχρι εδώ καλά, αλλά η αφύπνιση χτύπησε 8:50 :X (ουσιαστικά σαν αναβολή)

Μετά που το σταμάτησα και μπήκα στο ξυπνητήρι, έγραφε κανονικά αφύπνιση στις 9:30:confused:

 

Πρώτη φορά το ακούω κάτι τέτοιο.

Εγώ ήξερα ότι αυτό γίνεται με το ημερολόγιο. Εκεί όταν αναβάλλεις ή δεν προλάβεις να διακόψεις μια υπενθύμιση και μετά τη σβήσεις, η αναβολή θα λειτουργήσει κανονικά. Δεν ξέρω, μπορεί να ισχύει και με το ξυπνητήρι αυτό. :confused:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το ακούω κάτι τέτοιο.

Εγώ ήξερα ότι αυτό γίνεται με το ημερολόγιο. Εκεί όταν αναβάλλεις ή δεν προλάβεις να διακόψεις μια υπενθύμιση και μετά τη σβήσεις, η αναβολή θα λειτουργήσει κανονικά. Δεν ξέρω, μπορεί να ισχύει και με το ξυπνητήρι αυτό. :confused:

Λογικό μου ακούγεται αφου στην ουσία δεν έκανες ακύρωση της αφύπνισης στις 08:45 αλλά νέα ταχεία αφύπνιση στις 09:30.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το ξανα-δοκίμασα, όντως έτσι είναι, δε αναιρείται η αναβολή παρόλο που βάζεις νέα αφύπνιση, τα βλέπει σαν δυο ξεχωριστά γεγονότα

οπότε υπάρχουν και η αναβολή και η αφύπνιση στο μενού

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το ακούω κάτι τέτοιο.

Εγώ ήξερα ότι αυτό γίνεται με το ημερολόγιο. Εκεί όταν αναβάλλεις ή δεν προλάβεις να διακόψεις μια υπενθύμιση και μετά τη σβήσεις, η αναβολή θα λειτουργήσει κανονικά. Δεν ξέρω, μπορεί να ισχύει και με το ξυπνητήρι αυτό. :confused:

 

αν εχεις μια αφυπνηση ειτε σε αναβολη ειτε να μην εχει χτυπησει ακομα και πατησεις νεα υπενθυμιση θα μπει και 2η ωρα ειδοποιησης και 3η κλπ οσες φορες δλδ πατησεις 'νεα υπενθυμιση'. Στα 2nd edition αντικαθηστουσε την υπαρχουσα...στα 3rd απλα δημιουργει ακομα μια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το ξανα-δοκίμασα, όντως έτσι είναι, δε αναιρείται η αναβολή παρόλο που βάζεις νέα αφύπνιση, τα βλέπει σαν δυο ξεχωριστά γεγονότα

οπότε υπάρχουν και η αναβολή και η αφύπνιση στο μενού

 

αν εχεις μια αφυπνηση ειτε σε αναβολη ειτε να μην εχει χτυπησει ακομα και πατησεις νεα υπενθυμιση θα μπει και 2η ωρα ειδοποιησης και 3η κλπ οσες φορες δλδ πατησεις 'νεα υπενθυμιση'. Στα 2nd edition αντικαθηστουσε την υπαρχουσα...στα 3rd απλα δημιουργει ακομα μια.

 

Λογικό μου ακούγεται. Μάλλον είναι το τίμημα του να έχεις πολλαπλές υπενθυμίσεις. Μικρό το κακό. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις προβλημα με σκονη στην οθονη? Γδερνεται ευκολα? Καμια διακριτικη θηκη παιζει? Ποιο πολυ η οθονη με ενδιαφερει να μη γρατζουνιστει. Καπου ειχα δει που πουλουσαν μια ζελατινα αλλα δεν θυμαμαι που... Ξερει κανεις να μου πει? Βασικα σκεφτομαι να μη βγαλω την αρχικη ζελατινα αφου ειναι τοποθετημενη ετσι ωστε να μην εξεχει κανενα μερος της.
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ετσι γκρι ειναι το χρωμα οπως φαινεται ή ειναι πιο μαυρο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...