Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

einai eksipiretikoi i tha me grafoun kanonika?ama einai apo E.E. apeyuynome sta noia shops e?

oso gia to mauro dn mou pate pote anamente?akssizei na perimenw?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

einai eksipiretikoi i tha me grafoun kanonika?ama einai apo E.E. apeyuynome sta noia shops e?

oso gia to mauro dn mou pate pote anamente?akssizei na perimenw?

Ναι αναμένεται... και προσωπικά πιστεύω πως αξίζει να περιμένεις.

Δεν γνωρίζω φίλε μου αν είναι εξυπηρετικοί.

Ναι, αν είναι εισαγωγή από ΕΕ, απευθύνεσαι σε κανονικά σε Nokia Shops.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ειδα της φωτο του μαυρου και σορρυ π ρωτησα κ ολας αλλα δν ειχα δει πριν,.λετε να σκασει μυτη μεχρι 5-7 απριλιου;

τελικα για expansys ειναι 435€ και 15€(εστω οτι ειναι 1 kg η συσκευασια,καλα δν υπολογισα;)οποτε παμε στα 450 € και plaisio 470 αρα χαλαλι το 20αρικο!ετσι για σιγουρια οχι τπτ άλλο!δν τα εχω δει κ απο κοντα τα χρωματα αλλα το σαββατοκυριακο θα μαι αθήνα οποτε θα μπορω να τα δω και αν εχει ερθει και το μαυρο διαλέγω κ πέρνω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν παρω το Ν82 απο πλαισιο με επιδοτηση πληρωνω την τιμη "καταστηματος" ή την τιμη "ιντερνετ"? εχει διαφορα περιπου 50 ευρω
Link to comment
Share on other sites

απο οσο ξερω οι τιμες internet ειναι αποκλειστικα για συσκευη και δεν συνδιαζεται με επιδοτηση

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

αν παρω το Ν82 απο πλαισιο με επιδοτηση πληρωνω την τιμη "καταστηματος" ή την τιμη "ιντερνετ"? εχει διαφορα περιπου 50 ευρω

 

η τιμη ιντερνετ ειναι για αγορα του κινητου μονο μεσω ιντερνετ και δεν υπαρχει δυνατοτητα χρησης της επιδοτησης σου.οποτε θα πρεπει να πας απο εκει και να χρεωθεις τιμη καταστηματος.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Για το Route υπαρχει το επισημο θεμα οπου συζηταμε εκει οτι εχει σχεση με αυτο:

Route 66 [symbian 9.1]

 

Εαν θελεις να κατεβασεις το Route η αλλες εφαρμογες για το κινητο σου διαβασε εδω

 

Επισης δες το θεμα του Garmin και του Sygic που ειναι καλυτερα απο το Route. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

http://www.biskero.org/?p=2380

 

συμφωνα με το παραπανω το μαυρο μπορει να ερθει με flash lite 3 ενσωματωμενο

Link to comment
Share on other sites

κανενα. αλλα λογικα κυκλοφορει αρχες απριλιου. πιστευω αργει λογω του οτι θα εχει τη νεα εκδοση οχι λογω προσοψης
Link to comment
Share on other sites

vraia.lew na perimenw!lete na iparxei pithanotita na skasei myth mexri paraskevi?diskolo e?

 

Με τίποτα...

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα με το πολυπληκτρο. Οταν παταω να μετακινηθει αριστερα δεν πατιεται πολυ καλα και τις πιο πολλες φορες πατιεται το κεντρικο. Κοιταω μεσα κι εχει μια κιτρινη ζελατινα που πιθανον να το εμποδιζει. Λετε να την κοψω με καμια καρφιτσα ή θα εχει κανα καλωδιακι??

 

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ και είναι το 2ο Ν82 μετά απο αλλαγή στο Πλαίσιο για το συγκεκριμένο λόγο. Το πήρα απόφαση οτι είναι έτσι και δεν ασχολούμαι.

Με τον καιρό πάντως ή έφτιαξε ή το συνήθισα...!

Link to comment
Share on other sites

opote pame gia telso aprili e?

 

Δεν ξέρω για την υπόλοιπη αγορά (Ευρωπαϊκή κλπ), αλλά αν υποθέσεις ότι μέσα στον Απρίλιο εμείς εδώ έχουμε τις διακοπές του Πάσχα, το 'πιασες το υποννοούμενο φαντάζομαι... Μία από τα ίδια όπως και με την αρχική έκδοση.

Πριν τα Χριστούγεννα το περιμέναμε, γύρω στις 10 Ιανουρίου ήρθε επίσημα (πολύ μετά τις γιορτές δηλαδή). ;)

 

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ και είναι το 2ο Ν82 μετά απο αλλαγή στο Πλαίσιο για το συγκεκριμένο λόγο. Το πήρα απόφαση οτι είναι έτσι και δεν ασχολούμαι.

Με τον καιρό πάντως ή έφτιαξε ή το συνήθισα...!

 

Δεν ξέρω, εμένα δεν είχε τόσο μεγάλο πρόβλημα, στην αρχή μόνο.

Με τον καιρό, όπως λες κι εσύ, το συνήθισα και πλέον το πατάω κατάλληλα ώστε να μην κάνω λανθασμένα πατήματα. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Κανένα νεότερο για το update υπάρχει ?

 

Λογικά θα διατεθεί πάνω-κάτω ταυτόχρονα με τη μαύρη έκδοση (αν όχι λίγο αργότερα), η οποία από ό,τι ακούγεται θα έρθει με ενσωματωμένο το νέο firmware.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

http://www.biskero.org/?p=2380

 

συμφωνα με το παραπανω το μαυρο μπορει να ερθει με flash lite 3 ενσωματωμενο

 

 

Εδώ είναι ολόκληρο το data sheet που είχε ανακοινωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Ν82 σε αντίθεση με το Ν82 black edition θα εχουν σπουδαία διαφορά εκτος απο το χρώμα και ίσως ενα firmware update που το μαυρο θα εχει απο το εργοστάσιο?

Γιατι θα το είχα παραγγείλει ήδη το ασημί αλλα διαβάζω απο δω και απο κεί και μπερδεύτικα λιγάκι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Ν82 σε αντίθεση με το Ν82 black edition θα εχουν σπουδαία διαφορά εκτος απο το χρώμα και ίσως ενα firmware update που το μαυρο θα εχει απο το εργοστάσιο?

Γιατι θα το είχα παραγγείλει ήδη το ασημί αλλα διαβάζω απο δω και απο κεί και μπερδεύτικα λιγάκι.

Αν εξαιρέσεις τη νεότερη έκδοση λογισμικού που θα φέρει το μαύρο N82, θα είναι ακριβώς τα ίδια είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε Ιtchrist86!Οποτε μαλλον το παραγγελνω αν μ αρεσει ετστω και λιγο γιατι ειμαι ανυπόμονος!εχεις καμια πληροφορια για το πότε ερχετε το μαύρο;

 

:off-topic: ακολουθείς τα posts μου;? :P στις ποιο πολλές ερωτησεις π εχω κάνει εχεις απαντήσει διαφωτιστικά και ευχαριστώ φίλε!!!χωρις να θελω να πω βεβεα οτι τα αλλα παιδια δεν απαντανε ετσι ;) απλα ΄παρατήρησα την συμπτωση :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είσαι συνονόματος... απαντάω:D

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ετσι μπράβο...Άλλωστε αμα δεν παινεψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει λενε;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ ότι φυσικά μιλάμε για το ίδιο product code, έτσι???

Δεν πιστεύω να μας κάνει καμιά ντρίπλα η Nokia... :p

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

paidia diabasa arketes selides alla 108 einai para poles...

mipos tha mporouse kapoios na mou kanei mia mikrh anaskopish ta thetika kai ta arnitika tou kinitou giati me endiaferei sobara...

tha eimai ebnomon se opoion to kanei....

Sas euxaristw prokatabolika...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...