Jump to content

Πακέτο καρτοκινητής Ολυμπιακός


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ δύσκολο ματς αλλά, αν δε βάλει τουλάχιστον 1 γκολ, λέει αντίο στο φετινό πρωτάθλημα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΟΚ 0 - 2 Ολυμπιακός Πειραιώς = 2€ Μόλις τώρα!

 

εγω περιμενα να το κανει 1 goal = 2euros επειδη ηταν ντερμπυ, αλλα τζιφος

Link to comment
Share on other sites

Τρελα με το θρυλο παμεεεεεε!!

Αλλα 6 γκολ με το αεκακι (οπωσ περσυ) και βγαλαμε τζαμπα το μηνα παλι...!

 

Σοβαρα τωρα, δεν υπαρχει το ποσο φθηνα την βγαζω οπως παει η ομαδα....βαζω μια 5αρα και μετα αγοραζω πακετα προς vodafone με τα γκολοευρα..

Link to comment
Share on other sites

Τρελα με το θρυλο παμεεεεεε!!

Αλλα 6 γκολ με το αεκακι (οπωσ περσυ) και βγαλαμε τζαμπα το μηνα παλι...!

 

Σοβαρα τωρα, δεν υπαρχει το ποσο φθηνα την βγαζω οπως παει η ομαδα....βαζω μια 5αρα και μετα αγοραζω πακετα προς vodafone με τα γκολοευρα..

 

:lol: (γ)κολόευρα ή γκολοευρα? ειδωμεν!:p 6 γκολ στην αεκ??? μακαρι, αν και δυσκολο νομιζω να ξαναγινει!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειναι η πιο παραγωγικη χρονια του ολυμπιακου φετος

 

Και του χρόνου και του χρόνου!!! Μα τι βλακεία που είχε χάσει παλιά από μία χαζομάδα με πόσα γκολ και τώρα βρίσκεται 2ος στο πρωτάθλημα!

Στο Γιουρόπα Λιγκ πώς τον βλέπεις; Θα περάσει επόμενη φάση;

Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου και του χρόνου!!! Μα τι βλακεία που είχε χάσει παλιά από μία χαζομάδα με πόσα γκολ και τώρα βρίσκεται 2ος στο πρωτάθλημα!

Στο Γιουρόπα Λιγκ πώς τον βλέπεις; Θα περάσει επόμενη φάση;

 

δυσκολο.ακομα και να περασει τα γκολ δεν ειναι ευκολα. Ευτυχως συνεχιζει και στο κυπελο και μαλιστα με ευκολο αντιπαλο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανετα περναει απο ρουμπιν καζαν, 3 γκολακια στα 2 παιχνιδια θα τα βαλει σιγουρα!!

 

αρκετα γκολ θα βαλει στα 2 ματς των ημιτελικων του κυπελλου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωπ - καλη φαση...

 

ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΕ 2Ε ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΓΚΟΛ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚ! ΒΑΛΕ ΚΑΡΤΑ ΤΩΡΑ! ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ!

*

Link to comment
Share on other sites

Ωπ - καλη φαση...

 

ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΕ 2Ε ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΓΚΟΛ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚ! ΒΑΛΕ ΚΑΡΤΑ ΤΩΡΑ! ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ!

*

 

μολις ηρθε και σε μενα!

Link to comment
Share on other sites

μολις ηρθε και σε μενα!

 

Τέλειο μου ήρθε και σε εμένα σε ένα δεύτερο αριθμό ολυμπιακός που έχω. Στον βασικό μου αριθμό ολυμπιακός δεν το έλαβα. Ισχύει για ολους τους χρήστες ολυμπιακου ; ή μόνο σε όσους λάβουν το μυνημα ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο μου ήρθε και σε εμένα σε ένα δεύτερο αριθμό ολυμπιακός που έχω. Στον βασικό μου αριθμό ολυμπιακός δεν το έλαβα. Ισχύει για ολους τους χρήστες ολυμπιακου ; ή μόνο σε όσους λάβουν το μυνημα ;

 

σε οσους το λαβουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο ματς Ολυμπιακός - Π.Α.Ο.Κ. 2-1 δεν έλαβα το μήνυμα περί διπλασιασμού αλλά πήρα κανονικά 4 ευρώ bonus.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο μου ήρθε και σε εμένα σε ένα δεύτερο αριθμό ολυμπιακός που έχω. Στον βασικό μου αριθμό ολυμπιακός δεν το έλαβα. Ισχύει για ολους τους χρήστες ολυμπιακου ; ή μόνο σε όσους λάβουν το μυνημα ;

 

σε ολους τους συνδρομητες;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

σε ολους τους συνδρομητες;)

 

σε μενα ρε παιδια στο ολυμπιακος παοκ δεν μου ηρθε το μηνυμα και πηρα μονο 2 ευρω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στον αγώνα του α' γύρου;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Στο ματς Ολυμπιακός - Π.Α.Ο.Κ. 2-1 δεν έλαβα το μήνυμα περί διπλασιασμού αλλά πήρα κανονικά 4 ευρώ bonus.

 

Σου ήρθε μήνυμα που έλεγε συγχαρητήρια πήρες 4 ευρώ για τον τάδε αγώνα, ή είχες ξεχάσει να κοιτάξεις το υπόλοιπό σου και μπερδεύτηκες;:( Εμείς γιατί δεν το πήραμε;:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα. Έχω σημειωμένα τα bonus που έχω πάρει από το κάθε ματς. Μιλώ για το ματς του α' γύρου και όχι της περασμένης Κυριακής.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα. Έχω σημειωμένα τα bonus που έχω πάρει από το κάθε ματς. Μιλώ για το ματς του α' γύρου και όχι της περασμένης Κυριακής.

 

:p οκ λαθος!

Link to comment
Share on other sites

Κανονικότατα. Έχω σημειωμένα τα bonus που έχω πάρει από το κάθε ματς. Μιλώ για το ματς του α' γύρου και όχι της περασμένης Κυριακής.

 

εγω μιλαω για προχθες οποτε ακυρο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αύριο είναι το επόμενο ματς; ή κυριακή ; έχω μπέρδευτει με το μυνημα του διπλασιασμόύ που έλεγε για αύριο . Ενώ εγώ ήξερα για κυριακή στήσ εφτά και μισή ποίο ισχύει απο τα δυο ;. Δεν ασχολουμαι απλά να δω πότε θα περιμένώ καποιο μπόνους χρονο ομιλίας .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αύριο, ώρα 21:00.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...