Jump to content

Πακέτο καρτοκινητής Ολυμπιακός


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας και πάλι!

Αύριο, μου είπατε σωστά, θα έχει αγώνα η κόκκινη ομάδα. Οπότε το μεσημέρι θα ανανεώσω το νέο μου πακέτο για να πάρω τα τυχόντα € μου.

Για να μην ρωτάω όλη την ώρα, υπάρχει κάποια λίστα με όλους τους αγώνες που θα δώσει η ομάδα τους επόμενους μήνες; Είμαι πανάσχετη με τα αθλητικά, αλλά υποθέτω ότι θα πρέπει να υπάρχει ένα προδιαγεγραμμένο, ανακοινωμένο πρόγραμμα αγώνων για όλη τη σαιζόν, έτσι; Πού θα το βρω αυτό αναρτημένο σε μια συνοπτική μορφή;

Σήμερα είναι ο Αγώνας με τον Ατρόμητο !

Για να δεις το πρόγραμμα πήγαινε στο http://www.olympiacos.org/

στην μέση -προς τα κάτω , αριστερά έχει το ημερολόγιο

έχει 6 αγώνες αυτόν τον μήνα και αν πας στον Φεβρουάριο ο Πρώτος αγώνας είναι στις 5 . Άρα δεν καλύπτεται από την σημερινή ανανέωση ....

 

 

δες και κατευθείαν στο http://www.olympiacos.org/calendar Αλλά να ξέρεις ότι οι αγώνες κυπέλου, και Europe, προστίθενται (εφόσον περάσει κάθε φορά στον επόμενο γύρο )

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

λοιπον, ολα οκ, ανανέωσα 1 ώρα πριν τον αγώνα και πήρα στις 22:08 το ευρώ μου. Άρα, το πακέτο φορτώνει ευρώ περισσοτερο στην αρχή της σαιζον και αν μετά η ομάδα αποκλειστεί (λέμε τωρα) νωρίς απο τα εθνικά και ευρωπαϊκά κύπελα το πακέτο πληρώνει λιγοτερα € οσο προχωράει η σαιζον. Και προφανώς το καλοκαίρι που δεν υπάρχουν επίσημα παιχνίδια, δεν δινει τιποτα. οκ!
Link to comment
Share on other sites

Λέω "λέμε τώρα" γιατί -αν έχω καταλάβει- φέτος δεν αποκλείστηκε νωρίς και έτσι συνεχίζει. Και απο μια αίσθηση που έχω και απο πιο παλιά, σχεδον κάθε χρονο δεν αποκλείεται νωρίς και άρα πιθανον το ίδιο να συμβεί και στο μέλλον και να παιρνουμε κάθε χρονο πιο πολλά ευρώ.

Αν και βαριέμαι τις ομάδες και τα πρωταθλήματα, cool!

Link to comment
Share on other sites

Το πακετάκι για κάποιον που μιλάει κυρίως προς Vodafone, είναι MUST.

 

ακριβως! Απο τη στιγμη που ο ολυμπιακος βαζει τουλαχιστον 7 γκολ/μηνα, μπορεις να αγοραζεις το πακετο των 7ε τσαμπα και ετσι εχεις 600' προς ολη τη vodafone. Επισης εχει πολυ φτηνο sms προς ελληνικά δίκτυα 0,0532. Εκει που δε συμφερει ειναι στην ομιλια προς ελληνικα δικτυα (0,408/λεπτο).

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Ειναι που ενεργοποιησα νουμερακια.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο στο ματς με το Θρασύβουλο ελπίζω να υπάρξει ξέσπασμα και 4-5 ευρώ στο υπόλοιπό μας!:)

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

 

τους τα ειπε ο προεδρος...για να μην μπλεκουμε στα αθλητικα...μακαρι να ερθει κανενα καλο μπονους με θρασυβουλο

αν και εγω οταν το πρωτοχρησημοποιησα ηταν οταν ριχναμε 4αρες συνεχεια και 3αρες

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε μήνυμα ότι έχω 5€ δώρο να τα χρησιμοποιήσω μέχρι 29/01 (κάτι είναι και αυτό)

αν πάρω το πακέτο των 600 λεπτών με τα 7€ θα τραβήξει αυτά τα 5€ του δώρου και 2€ από το κανονικό μου υπόλοιπο;

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει ποτέ σε κάποιον να μην μπουν κανονικά τα ευρώ για κάποιον αγώνα;

Γιατί λέω να μην τσεκάρω αν μπήκαν ή όχι κάθε φορά (τη sim δεν την έχω σε συσκευή μόνιμα), λέτε να με ξεχάσουν καμιά φορά ή να μείνω ήσυχη;

:)

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει ποτέ σε κάποιον να μην μπουν κανονικά τα ευρώ για κάποιον αγώνα;

Γιατί λέω να μην τσεκάρω αν μπήκαν ή όχι κάθε φορά (τη sim δεν την έχω σε συσκευή μόνιμα), λέτε να με ξεχάσουν καμιά φορά ή να μείνω ήσυχη;

:)

 

Μέχρι τώρα δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα, δύο φορές μαλίστα τα ευρώ που μπήκαν ήταν διπλάσια απο τα γκόλ του ολυμπιακού.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα, δύο φορές μαλίστα τα ευρώ που μπήκαν ήταν διπλάσια απο τα γκόλ του ολυμπιακού.

 

χαχαχα, σσσσσς!

είσαι σίγουρος, όμως; Γιατί κι εγώ νόμιζα ότι πήρα διπλάσια ευρώ αλλά τελικά απλά μου είχε διαφύγει ένα ματς! :lol:

Link to comment
Share on other sites

τα 2πλασια γκολ τα δινει σε ντερμπυ (φετος, μετα απο ενημερωση με sms πριν τον αγωνα, εδινε 2πλασια στο οσφπ-παο).

 

@tseapis: θα πρεπει τουλαχιστον 1 φορα το μηνα να το ανανεωνεις με 5ε, ωστε να ισχυει το μπονους

Link to comment
Share on other sites

^ αχα, δεν το ήξερα αυτο για τα ντέρμπι!

Και, ναι το γνωρίζω οτι πρέπει να έχω κάνει ανανέωση το πολύ 30 ή 31 μέρες πριν τον αγώνα. Τώρα, έχω κάνει ανανέωση 4/1. Άρα για το ματς στις 5/2 πρέπει το αργοτερο την ίδια μέρα πριν τον αγώνα να ανανεώσω ξανα.

 

υγ. το ημερολογιο αγώνων που έψαχνα, ΥΠΑΡΧΕΙ περίπου οπως το φανταζομουν, στο σάιτ! Κάτω-κάτω αριστερά στη σελιδα, πριν τους χορηγούς! πέρφεκτ! :-)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα, σσσσσς!

είσαι σίγουρος, όμως; Γιατί κι εγώ νόμιζα ότι πήρα διπλάσια ευρώ αλλά τελικά απλά μου είχε διαφύγει ένα ματς! :lol:

Σιγουρος, γραφω σε ενα αρχειο excel τις ανανεωσεις που κανω σε αυτο το καρτοκινητο οπως επισης και τα μπονους που παιρνω.

τα 2πλασια γκολ τα δινει σε ντερμπυ (φετος, μετα απο ενημερωση με sms πριν τον αγωνα, εδινε 2πλασια στο οσφπ-παο).

 

@tseapis: θα πρεπει τουλαχιστον 1 φορα το μηνα να το ανανεωνεις με 5ε, ωστε να ισχυει το μπονους

Αυτο για τα ντερμπι δεν το ηξερα, ειμαι ομως σχεδον σιγουρος οτι τη μια φορα δεν ηταν ντερμπι.Θα ελεγξω τα τεφτερια μοτ αργοτερα και θα επανελθω.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρος, γραφω σε ενα αρχειο excel τις ανανεωσεις που κανω σε αυτο το καρτοκινητο οπως επισης και τα μπονους που παιρνω.

 

Αυτο για τα ντερμπι δεν το ηξερα, ειμαι ομως σχεδον σιγουρος οτι τη μια φορα δεν ηταν ντερμπι.Θα ελεγξω τα τεφτερια μοτ αργοτερα και θα επανελθω.

 

Είναι επειδή είσαι ομορφάααντραςςςςςςςςςςςςςς και φοβήθηκε η Βονταφον μην πας Κοσμοτέ!:lol: Και είπε να σε δωροδοκήσει να μείνεις!

Link to comment
Share on other sites

@mythos_bt

Στο excel τι πληροφορίες έχεις ακριβώς; Γράφεις και ποια ματς ήταν και το σκορ;

Θέλω να δω ποιος είναι ο πιο βολικός τρόπος για την περίπτωση που έτυχε τώρα, που ξέχασα τα ματς που παίξανε και δεν τα είχα σημειώσει και έχασα λίγο τη μπάλα...

Link to comment
Share on other sites

Είναι επειδή είσαι ομορφάααντραςςςςςςςςςςςςςς και φοβήθηκε η Βονταφον μην πας Κοσμοτέ!:lol: Και είπε να σε δωροδοκήσει να μείνεις!

:lol::lol::lol::lol:Δυστυχώς έκανα λάθος, ντέρμπι ήταν. Αναφερόμουν στον αγώνα ολυμπιακός - πάοκ (02/10/2011) που ενώ έληξε 2-1 μπήκαν 4€. Κρίμα, χάθηκε μια μοναδική ευκαιρία να αποδειχθεί αυτό που η μετριοφροσύνη μου εμποδίζει να παραδεχτώ δημόσια.:lol::lol::lol:

@mythos_bt

Στο excel τι πληροφορίες έχεις ακριβώς; Γράφεις και ποια ματς ήταν και το σκορ;

Θέλω να δω ποιος είναι ο πιο βολικός τρόπος για την περίπτωση που έτυχε τώρα, που ξέχασα τα ματς που παίξανε και δεν τα είχα σημειώσει και έχασα λίγο τη μπάλα...

 

Όχι, γράφω μόνο ημερομηνία και ποσό που μπήκε.

Edited by mythos_bt
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι ποσό πηγαίνει στον Ολυμπιακό από τις ανανεώσεις και τη χρήση; Για να ξέρω αν είναι να το διακόψω τελείως...
Link to comment
Share on other sites

^ αχα, δεν το ήξερα αυτο για τα ντέρμπι!

Και, ναι το γνωρίζω οτι πρέπει να έχω κάνει ανανέωση το πολύ 30 ή 31 μέρες πριν τον αγώνα. Τώρα, έχω κάνει ανανέωση 4/1. Άρα για το ματς στις 5/2 πρέπει το αργοτερο την ίδια μέρα πριν τον αγώνα να ανανεώσω ξανα.

 

υγ. το ημερολογιο αγώνων που έψαχνα, ΥΠΑΡΧΕΙ περίπου οπως το φανταζομουν, στο σάιτ! Κάτω-κάτω αριστερά στη σελιδα, πριν τους χορηγούς! πέρφεκτ! :-)

ολα καλά, ολα ωραια, αλλά χρεωση ομιλιας 0,40/λεπτο... ευτυχως 0,054/sms (για ελλαδα μονο)... εαν αγοραζεις πακετα 600' προς vodafone, ειναι πραγματι περφεκτ!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι ποσό πηγαίνει στον Ολυμπιακό από τις ανανεώσεις και τη χρήση; Για να ξέρω αν είναι να το διακόψω τελείως...

 

Έλα μωρέ Σουβλάκι τώρα! :lol: Πες ότι αστιεύσαι! Αντί να κοιτάς την τσέπη σου, κοιτάς την τσέπη του Μαρινάκη!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ Σουβλάκι τώρα! :lol: Πες ότι αστιεύσαι! Αντί να κοιτάς την τσέπη σου, κοιτάς την τσέπη του Μαρινάκη!:wacko:

 

Ο καθενας τα βλεπει διαφορετικα τα πραγματα. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...