Jump to content

Πακέτο καρτοκινητής Ολυμπιακός


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έλαβα το παρακάτω μύνημα

ΣΤΕΙΛΕ ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΩΣΗ ''ΘΡΥΛΟΣ'' ΣΤΟ 19345 ΕΩΣ 12/12 ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ & ΣΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΣΤΙΣ 15/12 .

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει αναφερθει τιποτα

 

γιατι η voda αναγκαζεται να 'πληρωνει' τους συνδρομητες με τα γκολ του θρυλου, και τωρα τελευταια ο θρυλος εχει ξεκ@λ@θει στα γκολ! Επισης, μεχρι πριν λιγο καιρο, οι συνδρομητες μπορουσαν να κανουν sharing τα γκολ προς άλλα καρτοκινητα voda (που ειχαν πολυ φτηνοτερες χρεωσεις ομιλιας), αλλά τωρα το εκοψαν αυτο..

 

 

 

σωστά τα λες! Αλλά δεν έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο αυτην την στιγμή! Άρα μην το γρουσουζευουμε!. Εγώ σκέφτομαι να τον βάλω ως βασικό -καθημερινό αυτόν τον αριθμό αλλά το σκέφτομαι και το ξανά σκέφτομαι. Τώρα θα δείξει. Αλλά άμα γίνει να μην το κάνω!. Τώρα σκέφτομαι να γυρίσω στο νέο καρτοκινητο!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

σωστά τα λες! Αλλά δεν έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο αυτην την στιγμή! Άρα μην το γρουσουζευουμε!. Εγώ σκέφτομαι να τον βάλω ως βασικό -καθημερινό αυτόν τον αριθμό αλλά το σκέφτομαι και το ξανά σκέφτομαι. Τώρα θα δείξει. Αλλά άμα γίνει να μην το κάνω!. Τώρα σκέφτομαι να γυρίσω στο νέο καρτοκινητο!

 

εαν μιλάς πολυ προς voda, καντο 1ο αριθμο. Εαν μιλας και με άλλες εταιριες, ξεχνα το (0.40/λεπτο). Εαν εξαιρέσεις το διπλασιασμο του Frog στη πρωτη ανανεωση του μηνα, το vodafone international εχει τα φτηνοτερα sms και χρονο ομιλιας (0.27/λεπτο) και χρεωση ανα δευτερολεπτο, απο το πρωτο δευτερολεπτο. Και το frog τα εχει ολα αυτα, αλλά εαν μιλας προς voda, σε συμφερουν τα πακετα προς voda.

Link to comment
Share on other sites

εαν μιλάς πολυ προς voda, καντο 1ο αριθμο. Εαν μιλας και με άλλες εταιριες, ξεχνα το (0.40/λεπτο). Εαν εξαιρέσεις το διπλασιασμο του Frog στη πρωτη ανανεωση του μηνα, το vodafone international εχει τα φτηνοτερα sms και χρονο ομιλιας (0.27/λεπτο) και χρεωση ανα δευτερολεπτο, απο το πρωτο δευτερολεπτο. Και το frog τα εχει ολα αυτα, αλλά εαν μιλας προς voda, σε συμφερουν τα πακετα προς voda.

 

κοίτα εχω και την ιντερτελεκόμ άρα δεν εχω πρόβλημα! Για τα αλλά δίκτυα. Σκεφτόμουνα να μετατρέψω το international που εχω σε νέο καρτοκινητο και να βάλω το έναν αριθμό της ιντερτελεκομ ως 0,01εύρω/λεπτό και το δεύτερο έναν βοντα που μιλάω πολύ και την μια ώρα με κάθε ανανέωση 10ευρώ προς όλους. Έτσι ώστε όταν θέλω να καλώ αλλά δίκτυα και δεν εχω λεπτά προς όλα τα δίκτυα να καλώ μέσω ιντερτελεκόμ και να μην μου αφαιρεί 3λεπτά που είναι ο ελάχιστος χρονος χρέωσης αλλά 1λεπτό το λεπτό. Πιστεύω ότι βολεύει καλύτερα και σε συνδυασμό με ένα πακέτο 3ευρώ για μυνήματα προς όλους διότι το μύνημα είναι πανάκριβο σε αυτό το πακέτο πιστεύω ότι θα με καλύψει. Άμα δω ότι δεν με βολεύει θα τον πετάξω αυτόν τον αριθμό και θα βάλω τον ολυμπιακό ως βασικό και τελείωσε η υπόθεση. Επίσης δεν ξέρω εάν έχει αναφερθεί παραπάνω αλλά δεν μπορεί κάποιος συνδρομητης καρτοκινητου ολυμπιακός να ενεργοποιήσει το vodafone passport.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

δεν ειπα οτι θα το σταματησει...αν το σταματησει (υποθετικα μιλαω)θα ειναι τεραστια βλακεια

Υ.Σ αλλα 3 ευρω σημερα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ο αυτοσκοπος του καρτοκινητου ολυμπιακος ειναι να δινει το μπονους με καθε γκολ. δεν ακουστηκε πουθενα,δεν αναφερθηκε πουθενα και δεν προκειται να σταματησει. ας ληξει εδω το θεμα λοιπον
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ο αυτοσκοπος του καρτοκινητου ολυμπιακος ειναι να δινει το μπονους με καθε γκολ. δεν ακουστηκε πουθενα,δεν αναφερθηκε πουθενα και δεν προκειται να σταματησει. ας ληξει εδω το θεμα λοιπον

 

ακριβώς. Επίσης δεν υπάρχει λόγος να σταματήσει αυτό το πρόγραμμα διότι άμα σταματήσει θα φύγουν όλοι οι χρήστες προφανώς σε vodafone international που είναι το πιο οικονομικό. Βέβαια στο 1286 του ολυμπιακού λέει ότι αυτό το πρόγραμμα μπορεί να αλλάξει χωρίς προειδοποίηση , έτσι θυμάμαι-νομίζω δηλαδή!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια χαρα παντως μας παει! εγω αυτο το μηνα εχω βαλει μια 5αρα καρτα μονο στις αρχες και μαζι με τα 16-17 γκολ εχω παρει το πακετο μετα 600 λεπτα προς vodafone που κανει 7ευρω, τα 300sms & τo surf mail με τα 60μβ που κανουμ απο 3ευρω καμονικα....... Διορθωστε με αλλα νομιζω με κανενα αλλο καρτοκινητο δε παιζει αυτο.

 

Ξερει κανεις ομως ποσο κανει το sms αμα στειλω σε whatsup?

Link to comment
Share on other sites

0,0532 € / SMS (προς ελληνικά δίκτυα)

0,3011 € / SMS (προς δίκτυα εξωτερικού)

 

μη ξεχνας πως πρεπει να βαζεις τουλαχιστον 5 ευρω καθε μηνα, ωστε να ισχυει το μπονους 1e/γκολ

Link to comment
Share on other sites

Δλδ ειναι πιο φθηνο να στειλω απο το καρτοκινητο ολυμπιακος sms στο whatsup απο οτι με το whatsup μου? εχει 9 λεπτα αποτι θυμαμαι...

Κοιτα εχω και ενα whatsup (για αυτο ρωτησα) και λεω να το πεταξω η να το κρατησω μονο για εισερχομενες... ακριβως γιατι πρεπει να βαζω τουλαχιστον 10-15ευρω καθε μηνα για να εχω και λεπτα..

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι πολύ φτηνό το μήνυμα από καρτοκινητό Ολυμπιακός .

Εγώ πάντως προτιμάω να βάζω 10 ευρώ κάρτα για να έχω και τα 120 λεπτά δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ ειναι πιο φθηνο να στειλω απο το καρτοκινητο ολυμπιακος sms στο whatsup απο οτι με το whatsup μου? εχει 9 λεπτα αποτι θυμαμαι...

Κοιτα εχω και ενα whatsup (για αυτο ρωτησα) και λεω να το πεταξω η να το κρατησω μονο για εισερχομενες... ακριβως γιατι πρεπει να βαζω τουλαχιστον 10-15ευρω καθε μηνα για να εχω και λεπτα..

 

αρχιζουν να ξυπνανε οι whatsupηδες... καλο σημαδι αυτο :up:

 

μια χαρα στο sms ειναι το ολυμπιακος, στην ομιλια ομως... 0,408/λεπτο (πρεπει να ειναι το ακριβοτερο καρτοκινητο σε ομιλια)

Link to comment
Share on other sites

Παλι πληρωσε ο θρυλος.......... Παμεεε

 

πόσα; έβαλε ; δεν έβαλα κάρτα κρίμα :-( διότι δεν εχω λεφτά! Που θα πάει θα φτάσουν τα χριστούγεννα και θα βάλω!

Edited by JOHNMEGARYTHMOS
Διόρθωση

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τέσσερα γκολ.:D

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

εγω μεχρι στιγμης εχω παρει 2 φορες μεχρι στιγμης και παραπονεθηκα που διεκοψαν τη μεταφορα του χρονου. ελπιζω οσοι μπορειτε να κανετε το ιδιο μπας και το αλλαξουν
Link to comment
Share on other sites

εγω μεχρι στιγμης εχω παρει 2 φορες μεχρι στιγμης και παραπονεθηκα που διεκοψαν τη μεταφορα του χρονου. ελπιζω οσοι μπορειτε να κανετε το ιδιο μπας και το αλλαξουν

 

εγώ περιμένω εδώ και περίπου μια εβδομάδα να μου φέρει το κούριερ το νέο πακέτο σύνδεσης . Για να βάλω σαν βασικό αριθμό τον ολυμπιακό, και θα πάρω και ένα δεύτερο για να εκμεταλευτώ την προσφορά του διπλασιασμού.ξέρω ότι έχει πανάκριβη χρέωση ομιλίας και ότι πρέπει να έχεις υπόλοιπο από 42λεπτά και πάνω για να μπορείς να κανείς αναπάντητη λόγω ότι έχει ελάχιστη χρέωση ανά λεπτό αλλά μου αρέσει περισσότερο να λαμβάνω χρήματα σε ευρώ και να τα καταναλώνω όπως εγώ θέλω, παρά μπόνους χρόνο ομιλίας. Και άμα ξανά αλλάξει κάτι πχ κοπεί η μεταφορά μεταξύ τους ή αλλάξει το πακέτο αλλάζω πρόγραμμα μέσω του 1266! Ή άμα αλλάξει και αυτό ξανά αλλάζω αριθμό ή κάνω διπλή φορητότητα και βλέπουμε. Με τόσες αλλαγές γενικότερα τους έχει φοβηθεί το μάτι μου πρέπει να προβλέψεις τα χειρότερα για να ξέρεις τι αποφάσεις θα πάρεις!. Δεν γίνεται αλλιώς!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εγω μεχρι στιγμης εχω παρει 2 φορες μεχρι στιγμης και παραπονεθηκα που διεκοψαν τη μεταφορα του χρονου. ελπιζω οσοι μπορειτε να κανετε το ιδιο μπας και το αλλαξουν

 

Ναι και τώρα σκιάχτηκαν! Ίσα ίσα που χαίρονται που πέτυχαν αυτό που ήθελαν!:)

Link to comment
Share on other sites

εγώ περιμένω εδώ και περίπου μια εβδομάδα να μου φέρει το κούριερ το νέο πακέτο σύνδεσης . Για να βάλω σαν βασικό αριθμό τον ολυμπιακό, και θα πάρω και ένα δεύτερο για να εκμεταλευτώ την προσφορά του διπλασιασμού.ξέρω ότι έχει πανάκριβη χρέωση ομιλίας και ότι πρέπει να έχεις υπόλοιπο από 42λεπτά και πάνω για να μπορείς να κανείς αναπάντητη λόγω ότι έχει ελάχιστη χρέωση ανά λεπτό αλλά μου αρέσει περισσότερο να λαμβάνω χρήματα σε ευρώ και να τα καταναλώνω όπως εγώ θέλω, παρά μπόνους χρόνο ομιλίας. Και άμα ξανά αλλάξει κάτι πχ κοπεί η μεταφορά μεταξύ τους ή αλλάξει το πακέτο αλλάζω πρόγραμμα μέσω του 1266! Ή άμα αλλάξει και αυτό ξανά αλλάζω αριθμό ή κάνω διπλή φορητότητα και βλέπουμε. Με τόσες αλλαγές γενικότερα τους έχει φοβηθεί το μάτι μου πρέπει να προβλέψεις τα χειρότερα για να ξέρεις τι αποφάσεις θα πάρεις!. Δεν γίνεται αλλιώς!

συμφωνω μαζι σου αλλα εγω μιλουσα για την κινηση της vodafone να διακοψει τη δυνατοτητα μεταφορας χρονου ομιλιας απο ολυμπιακος σε cu. ας κανουμε ολοι μια κινηση να παραπονεθουμε λιγο και να μην αποδεχομαστε τα παντα

 

Ναι και τώρα σκιάχτηκαν! Ίσα ίσα που χαίρονται που πέτυχαν αυτό που ήθελαν!:)

 

καλα το ξερω οτι με εγραψαν κανονικοτατα,αλλα οπως λες και εσυ πετυχαν αυτο που ηθελαν γιατι οι περισσοτεροι το αποδεχονται. μην ξεχναμε πελατες ειμαστε...

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Νο φορητότητα, No Honey!:lol:

 

διπλή φορητότητα θέλω να πω! Ή αλλαγή σε καινούργιο αριθμό βοντα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ειδικα τον τελευταιο καιρο που ο θρυλος εχει ξεσκιστει στα γκολ, η voda οχι μονο δεν θα αλλαξει το sharing, αλλά θα δινει 0,50/γκολ!!!
Link to comment
Share on other sites

ειδικα τον τελευταιο καιρο που ο θρυλος εχει ξεσκιστει στα γκολ, η voda οχι μονο δεν θα αλλαξει το sharing, αλλά θα δινει 0,50/γκολ!!!

 

και πάλι υπέρ μας θα είναι! Άρα πάλι κέρδος θα έχουμε. Αυτό που με ανχωνεί είναι μην κάνει καμία πατάτα και κόψει τα πακέτα προς όλη την βοντα εκεί θα είναι μεγάλο λάθος!. (δεν έχει αναφερθεί κάτι τέτοιο αλλά σκέφτομαι τα πάντα διότι πότε δεν ξέρεις).

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησαμε με εναν φιλο μου στον ολυμπιακο γιατι δεν γινεται η μεταφορα χρονου σε αλλα καρτοκινητα και μας ειπαν οτι αυτο που ξερουν ειναι πως πηγαιναν λεει ολες οι φυλες του ισραηλ και μεταφεραν τα ευρω των γκολ σε ιντερνασιοναλ και αγοραζαν τζαμπα πακετα προς εξωτερικο (πακισταν,ινδια,κτλ)
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησαμε με εναν φιλο μου στον ολυμπιακο γιατι δεν γινεται η μεταφορα χρονου σε αλλα καρτοκινητα και μας ειπαν οτι αυτο που ξερουν ειναι πως πηγαιναν λεει ολες οι φυλες του ισραηλ και μεταφεραν τα ευρω των γκολ σε ιντερνασιοναλ και αγοραζαν τζαμπα πακετα προς εξωτερικο (πακισταν,ινδια,κτλ)

 

καλα μας δουλεουν? αν ειναι ετσι ας κοψουν τη μεταφορα μονο για international

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...