Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

isidorosr20595 απλα οι συμφορουμιτες σου λενε να χαλαρωσεις με την εννοια οτι μιλαμε για μια συσκευη,,δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι αν θα βγει αρχες ιουνη ή τελη ιουνη το σταθερισμικο για το τατσ....ολα θα γινουν...

εμεις να μαστε καλα να παρουμε και το τατσ 2,3,4,5...:)

πις:p

Pws sas exei mpei i idea pws exw agxwthei?Egw tha perimenw kai tou xronou na bgei!O monos logos pou tin thelw einai gia na grafw sta ellinika(kuriws gia to myphone)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο εδω το βλεπω (οτι "πολυ λιγο σ'ενδιαφερει το 3"):

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2803934#post2803934

 

απο εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2800069#post2800069

 

κι απο εδω που λες οτι το εγκατεστησες κι ολας.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2803776#post2803776

 

Φαντασου δηλαδη να σε ενδιεφερε κι ολας...

me endiaferei alla sou eipa giati tin thelw.Kai den exw agxwthei. An eixa agxwthei me ayto...

Link to comment
Share on other sites

me endiaferei alla sou eipa giati tin thelw.Kai den exw agxwthei. An eixa agxwthei me ayto...

Computer δεν εχεις σπιτι σου? Απο το touch grafeis syneheia? Ελπιζω να μην κοιμασαι και μαζι του!!!!!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε παιδιά, δεν είπε και κάτι κακό ο Ισίδωρος. 'Αλλωστε, αν κρίνω από το πόσοι εδώ μέσα πλήρωσαν τα 5/99 $ για να μπορούν να βάλουν τη beta, δεν είναι ο μόνος που τον ενδιαφέρει λίγο παραπάνω η 3.0

:)

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε παιδιά, δεν είπε και κάτι κακό ο Ισίδωρος. 'Αλλωστε, αν κρίνω από το πόσοι εδώ μέσα πλήρωσαν τα 5/99 $ για να μπορούν να βάλουν τη beta, δεν είναι ο μόνος που τον ενδιαφέρει λίγο παραπάνω η 3.0

:)

Για τα greeklish εκανα το σχολιο;)

Link to comment
Share on other sites

Computer δεν εχεις σπιτι σου? Απο το touch grafeis syneheia? Ελπιζω να μην κοιμασαι και μαζι του!!!!!!!!!:lol:

Φυσικα και εχω!Τωρα απο αυτο ειμαι!Βαριεμαι τωρα να τον ανοιγω για να ειμαι στο http://www.myphone.gr.Δεν εχει και πολυ καλο επεξεργααστη...;)

Διπλα στο γραφειο μου το εχω...που αλλου να το βαλω;...:confused:...

Link to comment
Share on other sites

mipws kserete an ipardei kapoio programma gia to PC pou diagrafei MP3 i eikones?oxi san to iTunes pou ta diagrafei ola.apo oti kserw oxi alla to anaferw mipws kserete eseis pou eiste perissotera xronia panw sta iPod(nomizw)
Link to comment
Share on other sites

Nai to kserw auto.An thelw na diagrapsw.Thelw kapoies eikones na diagrapsw.

 

απλα τις σβηνεις(ή αν δεν θες να τις σβησεις απο τον υπολογιστη τις μεταφερεις σε καποιον αλλο φακελο) απο τον φακελο του υπολογιστη σου και κανεις sync...

Link to comment
Share on other sites

απλα τις σβηνεις(ή αν δεν θες να τις σβησεις απο τον υπολογιστη τις μεταφερεις σε καποιον αλλο φακελο) απο τον φακελο του υπολογιστη σου και κανεις sync...

Αυτο δεν το καταλαβα!Σε ποιο φακελο τις περναω;

Δηλαδη δεν γινεται να σβησω λιγες.:mad:(<-στην Αpple για αυτο που εκανε):cry::X

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!..σκεφτομαι να αγορασω το ipod touch (τα 8gb καθως μου ειναι αρκετα και με το παραπανω..) και εχω μια απορια..

Για να περασεις εφαρμογες/παιχνιδια στο ipod touch θα πρεπει οπωσδηποτε να κανεις αυτο το jailbreak??..αν το κανεις δν χανεται η εγγυηση του??:confused:

 

ευχαριστω!!

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!..σκεφτομαι να αγορασω το ipod touch (τα 8gb καθως μου ειναι αρκετα και με το παραπανω..) και εχω μια απορια..

Για να περασεις εφαρμογες/παιχνιδια στο ipod touch θα πρεπει οπωσδηποτε να κανεις αυτο το jailbreak??..αν το κανεις δν χανεται η εγγυηση του??:confused:

 

ευχαριστω!!

Φυσικα οχι. Υπαρχουν χιλιαδες εφαρμογες και παιγνιδια στο appstore

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!..σκεφτομαι να αγορασω το ipod touch (τα 8gb καθως μου ειναι αρκετα και με το παραπανω..) και εχω μια απορια..

Για να περασεις εφαρμογες/παιχνιδια στο ipod touch θα πρεπει οπωσδηποτε να κανεις αυτο το jailbreak??..αν το κανεις δν χανεται η εγγυηση του??:confused:

 

ευχαριστω!!

Mπορεις κανονικα να περασεις apps&games.Μπορεις να τα κατεβασεις και απο το iTouch.Πρεπει να εχεις γραφτει πρωτα στην Apple.Δεν χρειαζεται jailbreak.Αν ομως κανεις jailbreak και μετα θελεις να το βγαλει νομιζω κανεις Restore και γινεται σαν να μην εκανες τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Χμμ..να υποθεσω οτι θα υπαρχουν και δωρεαν και επι πληρωμης εφαρμογες και παιχνιδια..επισης ειχα βρει σε ενα τορρενταδικο ενα πακετο με παιχνιδια της EA GAMES για το ipod touch..σε αυτη την περιπτωση θα χρειαστει να γινει jailbreak προκειμενου να μπορεσω να τα περασω..??:confused:

 

EDIT: Με το jailbreak δεν χανεται η εγγυηση ετσι??

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Χμμ..να υποθεσω οτι θα υπαρχουν και δωρεαν και επι πληρωμης εφαρμογες και παιχνιδια..επισης ειχα βρει σε ενα τορρενταδικο ενα πακετο με παιχνιδια της EA GAMES για το ipod touch..σε αυτη την περιπτωση θα χρειαστει να γινει jailbreak προκειμενου να μπορεσω να τα περασω..??:confused:

 

EDIT: Με το jailbreak δεν χανεται η εγγυηση ετσι??

Να θα χρειαστεί να κάνεις jailbreak και απο cydia να περάσεις το mobileinstallation patch πρώτα, πριν τις περάσεις με το iTunes.

Αν χρειαστεί να το πας πίσω για κάποιο λόγο, π.χ. service, καλό είναι να το κάνεις restore πρώτα για να φύγουν όλα τα στοιχεία του jailbreak καθώς jailbroken συσκευή δεν υποστηρίζεται, αλλα το jailbreak είναι πλήρως αναστρέψιμο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να θα χρειαστεί να κάνεις jailbreak και απο cydia να περάσεις το mobileinstallation patch πρώτα, πριν τις περάσεις με το iTunes.

Αν χρειαστεί να το πας πίσω για κάποιο λόγο, π.χ. service, καλό είναι να το κάνεις restore πρώτα για να φύγουν όλα τα στοιχεία του jailbreak καθώς jailbroken συσκευή δεν υποστηρίζεται, αλλα το jailbreak είναι πλήρως αναστρέψιμο.

 

Δηλαδη δεν μπορω να περασω αυτα τα games χωρις να κανω ολα αυτα..??σαν να τα αγοραζα απ'το apple appstore..δν ειναι το ιδιο..??..σορρυ για την ασχετοσυνη μου στο θεμα αυτο αλλα το παω με βαση την απλη λογικη..:p

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δεν μπορω να περασω αυτα τα games χωρις να κανω ολα αυτα..??σαν να τα αγοραζα απ'το apple appstore..δν ειναι το ιδιο..??..σορρυ για την ασχετοσυνη μου στο θεμα αυτο αλλα το παω με βαση την απλη λογικη..:p

Oxi den ginetai.Eixa katebasei kai egw kati tetoia games kai den ginotan na ta perasw:cry:

Link to comment
Share on other sites

το πιο απλα που μπορεις να κανεις ειναι να τα αγορασεις τα παιχνιδια...

βεβαια και το jailbreak ειναι αρκετα ευκολο και θα σου δοσει αρκετες δυνατοτητες.

σημειωσεις:το jailbreak ειναι δωρεαν,μπορεις να το κανεις μονος σου,δεν πειραζεις το hardware της συσκευης,δεν περνει πανω απο 1 ωρα στην πολυ χειροτερη περιπτωση(30 λεπτα θα σου ειναι αρκετα) και οπως ειπαν και παραπανω μπορεις να το γυρισεις οποτε και οσες φορες θες στην αρχικη του κατασταση...

ειναι σαν να 'τσιπαρεις' ας πουμε ενα playstation για να παιζει πειρατικα παιχνιδια αλλα θα εχεις και αλλες συνατοτητες στην συγκεκριμενη περιπτωση.

η εγγυηση κανονικα δεν θα επρεπε να χανοταν για καποια βλαβη hardware αλλα καλο θα ειναι να το επαναφερεις στην αρχικη του κατασταση πριν το δωσεις στο servise για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

μπηκα στο itunes store και ειδα οτι εχει αρκετες δωρεαν εφαρμογες και παιχνιδακια..μαλιστα μερικες μου φανηκαν αρκετα χρησιμες..:)..οσον αφορα τα παιχνιδια η αγορα γινεται σε $ με paypal να υποθεσω??..δν εχω πιστωτικη καρτα ακομα γιατι ειμαι ανηλικος..(σε 4μισι μηνες γινομαι 18..:p)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

προφανως μπηκες στο αμερικανικο.η πληρωμη γινετα σε ευρο και οι τιμες διαφερουν απ'οτι στο ελληνικο,εχω την εντυπωση οτι ειναι πιο φθινο το ελληνικο..τωρα για λεπτομεριες πρεπει να υπαρχει καποιο θεμα με πληροφοριες πιο αναλυτικα αν θυμαμαι καλα σχετικα με τους τροπους πληρωμης..

αν και δεν συμφερει να τα αγοραζεις...εχω αγορασει γι αυτο σου λεω...μπορει την αλλη μερα να πεσει η τιμη της εφαρμογης ή να την βγαλουν σε προσφορα για καποιες μερες...

μπορεις να βρεις τα παντα!!!και οι free μερικες ειναι αρκετα καλες και χρησιμες!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...