Jump to content

Samsung SGH-F490


g13Niog13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 88
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδες.εχω το κ850 ...κ θελω να το αλλαξω με το φ 480 η φ490,θα μου λυσετε μερικες αποριες¨

1.παιρνει θεματα αλλα εκτος της μαμας του?

2.ηχοκλησης βαζει οτι mp3 θες?

3.screensaver βαζω οτι θελω?

4.ραδιο τελικα δεν εχει?

ευχαριστω εκ των πρωτερον

 

Για F480

1) οχι

2) ναι

3) screensaver βγαζει μονο του τα wallpappers που εχει μεσα το τηλ..(τα εναλασσει μεταξυ τους..)

4) ναι

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημερα σας και καλες γιορτες να εχετε ολοι σας. ανειγω αυτο το θεμα γιατι είμαι σε τρομερο δείλημα και χρειαζομαι τη βοηθεια σας. λοιπον μιας και βρήκα μια προσφορα στο saturn που αν κανεις φορητοτητα η νεα σύνδεση σε αλλη εταιρεία σου δίνουν εκτος απο την επιδότηση που σου δίνει ο παροχέας και αλλα 100 ευρά επιπλεον αποφασισα να παρω μια νεα συσκευή. είδα λοιπον το LG viewty και είπα αυτο θα παρω τελος. στο saturn ομως την μέρα που πήγα είχαν προσφορα επισης ένα Samsung f490 και εκλεισα τελικα το samsung. ευτηχως βεβαια δεν το εχω παρει ακόμα γιατι περιμένω την εγριση της φορητοτητας και ειδα καποια reviews και είδα ότι εκτος του ότι δεν εχει ραδιο, δεν μπορεις να κανεις και πολλα πραγματακια στο samsung (πχ themes και αλλα)

μπορείτε σας παρακαλώ να με συμβουλεψετε ποιο κινητο να πάρω και γιατι? θα με βγαλετε απο τεράστιο δείλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ακομα 250 ευρω ειναι η τιμη του στα saturn αλλα απ'οτι μου ειπαν για λιγες μερες..τα αξιζει και με το παραπανω αυτα τα λεφτα..κ το viewty εχει πεσει στα 240 αλλα αν ειχα να επιλεξω αναμεσα σε αυτα τα δυο, θα επελεγα το samsung. =]
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
δεν εχω ψαξει για καμια εφαρμογή , πάντως το κινητό τα σπάει παιδιά....και από εμφάνιση αλλά καί από δυνατότητες.!! ένα απ'τα πιό όμορφα στην κατηγορία των touch-screen.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Σκέφτομαι κι εγώ να το πάρω αλλά με ενδιαφέρει να μάθω αν ακούγονται δυνατά αλλά και με καλή ποιότητα τα mp3s από τα ακουστικά..
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω επειδή μόλις πήρα το f490 πως μπορώ να κάνω εγκατάσταση κάποια παιχνίιδια. Thanx!!!:)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Προσφατα αγορασα απο Γαλλια ενα f490v κ δουλευει κανονικα με γαλλικη καρτα sim. Σημερα εντελως τυχαια δοκιμασα να του βαλω την ελληνικη καρτα sim της cosmote (δοκιμασα κ με vodafone) κ συνηδητοποιησα οτι δε δουλευει.

Μου εβγαλε κατι sim card bloked by the provider κλπ.

Η φαση ειναι οτι πριν την αγορα του τσεκαρα αν εχει ελληνικο μενου σε περιπτωση που δουλεψει στην Ελλαδα κ δε περιμενα να μου βγαλει κατι τετοιο.

Απο τα λιγα που ξερω, ειναι προφανως κλειδωμενο????

Κ αν ναι, τι γινεται τωρα?

Το κραταω διακοσμητικο η υπαρχει τροπος να κανω κατι?

Αν παω σε κανα Γερμανο θα ξερουν να μου πουν τιποτα η τσαμπα ο κοπος?

 

Παιδια βοηθηστε γιατι το βλεπω να το τρωει η μαρμαγκα σε κανα συρταρι κ ειναι κριμας γιατι ειναι καινουργιο το καημενο.

 

πιο συγκεκριμενα το τηλ γραφει τα εξης επ'ακριβως.

 

Phone Freeze

SIM μη διαθεσιμη

επικοιν. με παροχεα.

 

Τι ειναι αυτο ρε παιδια???

Link to comment
Share on other sites

Μην πανικοβαλεσαι.Το πιο απλο που εχεις να κανεις ειναι να το πας σε ενα σχετικα μεγαλο μαγαζι κινητων(οχι παροχο δικτυου κινητων πχ cosmote vodafone...) και με καποιο αντιτιμο να στο ξεκλειδωσουν.

 

Ριξε μια ματια εδω και πιστευω οτι θα κανεις την δουλεια σου.http://www.9volto.gr/menu/

 

Αλλιως με μια αναζητηση στο google θα δεις διαφορες σελιδες οπου πληρωνεις ηλεκτρονικα και σου δινουν κωδικο ξεκλειδωματος και την διαδικασια να το κανεις μεσω email.Αμεσα δηλαδη.Οι τιμες αυτου του τροπου απο οσο ειδα κυμαινονται στα 30 ευρω. (παλιοτερα με αυτο τον τροπο ειχα ξεκλειδωσει ενα palm treo αλλα με μολις 7 ευρω.Τελος παντων.) Ρωτα και στο 9volto αν μπορουν να κανουν κατι και ποσο θα κοστισει.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • The title was changed to Samsung SGH-F490

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...