Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια..Εβαλα και αυτη 7.52.630..

Την δοκίμασες; Έχει Ελληνικά στο μενού και φωνητικές οδηγίες; Γιατί, απ'όσο βλέπω, έχει μόνο οδηγίες για Τσεχία, Σλοβακία και Αγγλία.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την δοκίμασες; Έχει Ελληνικά στο μενού και φωνητικές οδηγίες; Γιατί, απ'όσο βλέπω, έχει μόνο οδηγίες για Τσεχία, Σλοβακία και Αγγλία.

 

k'omos paidia yparxei kai pio nea ekdosi apo auth pou leei io filos pio pano,7.52514,enoeite ellhnika menou k fwnitika

 

[Application]

title=Sygic DRIVE

name=Sygic

version=704400

fps=8.0

memory=autodetect

voiceAlphanumeric=alphanumeric.pak

voiceMenu=menu.pak

voiceNavigation=navigation.pak

swVersion=7.52514

topMost=true

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Την δοκίμασες; Έχει Ελληνικά στο μενού και φωνητικές οδηγίες; Γιατί, απ'όσο βλέπω, έχει μόνο οδηγίες για Τσεχία, Σλοβακία και Αγγλία.

 

Ναι Ελληνικο μενου και οδηγιες(παντα κρατω τα voices ιδια δηλ(greek woman)μεσα στο φακελο res, αλλαζω μονο τα αλλα,να μην πιανουν και χωρο οι αλλες φωνες,πχ.Τσεχία, Σλοβακία, Αγγλία,αυτα τα πεταμε.

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Αμαν,στο γκαρμιν εκανε τρελλα το κατω δεξιο πληκτρο,τωρα στο σιγκικ τα δυο πληκτρα αριστερα-δεξια ειναι αναποδα!!!!!

Για εξοδο πρεπει να πατησω....ακυρο!!!!!!

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια

 

Ξέρει κανείς που θα βρώ να κατεβάσω το Sygic????

 

Εκεί που τα βρίσκουμε όλα

 

Διαβάστε πριν ρωτήσετε:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253361#post2253361

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Αμαν,στο γκαρμιν εκανε τρελλα το κατω δεξιο πληκτρο,τωρα στο σιγκικ τα δυο πληκτρα αριστερα-δεξια ειναι αναποδα!!!!!

Για εξοδο πρεπει να πατησω....ακυρο!!!!!!

Σε όλους έτσι είναι τα κουμπιά!! Μάλλον ενννοείς όταν βλέπεις το sygic σε landscape mode. Έτσι?

Αν είναι αυτό απλά πρέπει να τα συνηθίσεις!

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή δεν έχω προλάβει ακόμα να εγκαταστήσω την νέα έκδοση του Sygic (είμαι ακόμα με την 7199), μπορεί κάποιος να με πληφορήσει αν στην έκδοση 7.52 έχει προστεθεί η αυτόματη περιστροφή στην εφαρμογή (δηλαδή η απεικόνιση portrait <-> landscape) ή πρέπει να το επιλέγεις κάθε φορά χειροκίνητα όπως στην προηγούμενη έκδοση???

Ευχαριστώ. :bow:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

σωστη απορια καπου ειχα δει και οτι αλλαζεις και γινεται.καποιος που το εψαξε ας μας πει.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή δεν έχω προλάβει ακόμα να εγκαταστήσω την νέα έκδοση του Sygic (είμαι ακόμα με την 7199), μπορεί κάποιος να με πληφορήσει αν στην έκδοση 7.52 έχει προστεθεί η αυτόματη περιστροφή στην εφαρμογή (δηλαδή η απεικόνιση portrait <-> landscape) ή πρέπει να το επιλέγεις κάθε φορά χειροκίνητα όπως στην προηγούμενη έκδοση???

Ευχαριστώ. :bow:

Ακόμα στο χειροκίνητο σύστημα είναι.

Link to comment
Share on other sites

τελικα ποια ειναι ητελευτεα εκδοση ,7.52 αυτη ειναι? μειπος κανενα pm? com/files/13161384...4beta.rar.html αυτο δεν ειναι beta
TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή δεν έχω προλάβει ακόμα να εγκαταστήσω την νέα έκδοση του Sygic (είμαι ακόμα με την 7199), μπορεί κάποιος να με πληφορήσει αν στην έκδοση 7.52 έχει προστεθεί η αυτόματη περιστροφή στην εφαρμογή (δηλαδή η απεικόνιση portrait <-> landscape) ή πρέπει να το επιλέγεις κάθε φορά χειροκίνητα όπως στην προηγούμενη έκδοση???

Ευχαριστώ. :bow:

 

Ακόμα στο χειροκίνητο σύστημα είναι.

 

Εμένα γυρνάει αυτόματα από potrait σε lanscape όταν γυρίζω το κινητό

 

τελικα ποια ειναι ητελευτεα εκδοση ,7.52 αυτη ειναι? μειπος κανενα pm? com/files/13161384...4beta.rar.html αυτο δεν ειναι beta

 

Μάλλον η τελευταία έκδοση είναι η 7.52 (630) αλλά χωρίς να ήμαστε και σίγουροι

μόλις τη πέρασα και όλα δείχνουν να πήγαν καλά

(επειδή δεν έχει μέσα ελληνική γλώσσα για το μενού και για τη φωνητική πλοήγηση απλά πέρασα τα αρχεία από άλλη έκδοση)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Πήπως παίζει ρόλο αν η έκδοση που έχεις είναι Sygic ή McGuider για το αν θα περιστρέφεται αυτόματα με βάση το accelerometer??? :what:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Πήπως παίζει ρόλο αν η έκδοση που έχεις είναι Sygic ή McGuider για το αν θα περιστρέφεται αυτόματα με βάση το accelerometer??? :what:

 

Τις τελευταίες μέρες που έχω δοκιμάσει όσες εκδόσεις βρήκα (409 514 529 630) όλες περιστρεφόντουσαν αυτόματα

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, πολύ καλά νέα. Πάντα μου καθόταν στο λαιμό το θέμα με την περιστροφή της οθόνης στο Sygic. Αν τελειοποιήσουν και το χάρτη, θεωρώ ότι είναι μια πολύ καλή αναβάθμιση μιας έτσι κι αλλιώς πολύ καλής εφαρμογής GPS. Συνυπάρχοντας με το Garmin, δημιουργούν ένα ακτύπητο δίδυμο για οποιαδήποτε συσκευή S60. :D
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

εκανα εγκαταστση αυτο sysgic_7.52.630 μου βγαζει το εικονιδιο McCuider παω να τρεξω το προγραμμα και λεει KERN-EXEC 3 ΚΑΜΙΑ ΕΙΔΕΑ?
TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κανεις πληρη απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει πληρη απεγκατασταση πεταξα και τον φακελο ξανα εγκατασταση τρεχω το προγραμμα παλι το ιδιο
TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Μην παλεύεις με την έκδοση αυτή την στιγμή που την ίδια δουλειά κάνεις και με τις άλλες εκδόσεις. Βάλε την 7.50529
Link to comment
Share on other sites

εκανα εγκαταστση αυτο sysgic_7.52.630 μου βγαζει το εικονιδιο McCuider παω να τρεξω το προγραμμα και λεει KERN-EXEC 3 ΚΑΜΙΑ ΕΙΔΕΑ?

 

και μενα το βγαζε.αναγκαστηκα να διαγραψω χειροκινητα ολα τα αρχεια απο την προηγουμενη εκδοση που ειχα και ξαναεβαλα ολους τουσ φακελους και τα αρχεια αυτης και ολα οκ. τωρα αυτην εχω

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

και μενα το βγαζε.αναγκαστηκα να διαγραψω χειροκινητα ολα τα αρχεια απο την προηγουμενη εκδοση που ειχα και ξαναεβαλα ολους τουσ φακελους και τα αρχεια αυτης και ολα οκ. τωρα αυτην εχω

 

Ακριβώς αυτό έκανα κι εγώ για να περάσω την 630

 

Παρατήρησα κι ένα εικονίδιο στο μενού με τίτλο "κίνηση" που δεν το είχαν οι προηγούμενες εκδόσεις, αλλά είναι ανενεργό

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

το εικονιδιο "Εμφανιση διαδρομης" ειναι ανενεργο

τι συμβαινει

 

Έχεις επιλέξει διαδρομή και παρ' όλα αυτά είναι ανενεργό;

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...