Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά τι έγινε το ποστ στο ρώσικο site; Το σβύσανε; Ύπαρχει κανένας άλλος τρόπος να το κάνουμε ενεργοποίηση το Sygic;
Είμαι και γω ένας Freemuser...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δοκίμασε αυτό το λινκ.

 

http://3ppc.net/forum/showthread.php?t=5084

 

Κάναν εκκαθάριση στο θέμα και άλλαξαν τα λίνκ.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό το λινκ.

 

http://3ppc.net/forum/showthread.php?t=5084

 

Κάναν εκκαθάριση στο θέμα και άλλαξαν τα λίνκ.

 

Σε ευχαριστώ φίλε να σαι καλα!

Είμαι και γω ένας Freemuser...
Link to comment
Share on other sites

Όχι αναγκαστικά στα ξένα φόρουμ. Ετοιμάζονται λίνκ. ;)

Ωραίος!!! Μπράβο για την προσπάθεια πάντως

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

προς το παρόν δεν γίνεται ούτε αν γράφτηκες. Πρέπει να έχεις publisher ID.

Κοίτα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2254600#post2254600

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι,για να πάρουμε κωδικό απο το ρωσικό site πρέπει να κάνουμε post αυτό: Program: Sygic drive Symbian (Series 60 3rd edition)

Phone: Nokia xxx

Nickname: xxxxxxx

ID: xxxxxxx

Όπου ID τι βάζω?

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς γράφτηκες, έτσι; Όπου xxxx βάζεις αντίστοιχα το μοντέλο του κινητού σου, το όνομα που δήλωσες στην εγγραφή και το ID που σου δίνει η εφαρμογή.

 

Στο πρώτο ποστ έχω γράψει:

 

Ανοίγουμε την εφαρμογή και πηγαίνουμε στις ρυθμίσεις. Επιλέγουμε το μενού «Σχετικά με το Sygic».

Στην οθόνη που θα δούμε θα αναφέρεται ένας κωδικός ως device code. Αυτό θα είναι το ID της συσκευής μας.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο το πρωί θα σου έχουν απαντήσει. :)

 

Κυκλοφόρησε νέα έκδοση της εφαρμογής.

 

Sygic Mobile Version 7.52

 

Δόθηκε απο τους γνωστούς μας ρώσσους. Επίσης, ποσταρήστηκαν τα λινκ στο xxxxxxxxxxxx μαζί με νέους χάρτες με την ονομασία 2008.Q1 maps.

 

Μόλις περάσω την νέα αυτή έκδοση θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωσε μας και αν ισχύει ο κωδικός που είχαμε απο τους ρώσους στο καινούργιο Sygic
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωσε μας και αν ισχύει ο κωδικός που είχαμε απο τους ρώσους στο καινούργιο Sygic

 

Ισχύει. Διέγραψα όλα τα αρχεία απο την κάρτα μνήμης, πέρασα τα νέα, μου ζήτησε κωδικό ενεργοποίησης, έβαλα τον ίδιο και τον δέχτηκε.

 

Την πρώτη φορά μου έτρεξε κανονικά η εφαρμογή και συνδέθηκε με το BT GPS μου. Με πέταξε όμως έξω και τώρα δεν μπορώ να την ξανανοίξω. Μου βγάζει KERN-EXEC 3 και κλείνει κατευθείαν.

 

Θα κάνω φορμάτ την κάρτα μνήμης και θα ξαναδοκιμάσω μήπως έχει μείνει κανένα σκουπιδάκι απο την προηγούμενη έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως δεν ξεκινάει καθόλου!!! Μου βγάζει το παραπάνω μήνυμα! Έβαλα όλον τον φάκελο στην κάρτα μνήμης και έκανα εγκατάσταση το sis. Και στο φάκελο maps τους χάρτες. Έτσι?
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα διάφορους τρόπους.

 

Φόρμαρα την κάρτα, πέρασα την εφαρμογή στην κάρτα, στο τηλέφωνο, πάντα όμως μου βγάζει KERN-EXEC 3 και με πετάει έξω.

 

Μέχρι στιγμής, δεν το έχεο δοκιμάσει κανένας. Ούτε και αυτός που το πόσταρε. Ίσως υπάρχει πρόβλημα με καποιο απο τα αρχεία στον φάκελο.

 

Ελπίζω να διοριωθεί. Πάντως, με μια πρώτη ματιά, όσο η εφαρμογή μου έμεινε ανοιχτή την πρώτη φορά, είδα νέα εικονίδια και μερικά με άλλη ονομασία.

Link to comment
Share on other sites

εγώ εγκαταλείπω για σήμερα!!! χωρίς αποτέλεσμα! Αύριο πρωί ξεκινάει νέα προσπάθεια! Ίσως να φταίνε και τα αρχεία ακόμα μιας και είναι πολύ νωρίς!
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Αντε παιδιά...καντε τα κολπακια σας εσεις που το κατεχετε το αθλημα και να μαθουμε και εμεις το πως.....

δοκιμασε κανεις με Νοκια6110????

 

 

Εις το επανειδειν....:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγκαταστάθηκε τέλια η εφαρμογή στο Νοκια Ν95 αλλά έχω ένα πρόβλημα η μισή οθόνη γίνετε μαύρη και έτσι δεν βλέπω το μενού????

Satnews

Admin Team :http://www.satplanet.gr

http://rapidshare.com/users/R73U5V

Link to comment
Share on other sites

Οι οδηγίες εγκατάστασης έχουν αλλάξει σε σχέση με την ήδη υπάρχουσα έκδοση. Μόλις μάθουμε ποιές είναι οι σωστές οδηγίες, θα ενημερώσουμε το πρώτο ποστ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στο φορουμ. Δηλαδη αν καταλαβα καλα , Νεοι χάρτες Νεο λογισμικο ? Μακαρι να στρωσει γιατι υστερουσε του γκάρμιν η εφαρμογη αλλα ηταν πιο ευκολο στη χρηση νομιζω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Στο site των Ρώσων απαντάνε με prive msg ή πρέπει να ψάξω στα πόστς?

Με posts απαντάνε.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε αυτους που εχουν βαλει την καινουργια version 7.52 να πω οτι το σφαλμα kern κτλ πρεπει να το βγαζει γιατι οι χαρτες οι παλιοι δεν ειναι συμβατοι με αυτην την εκδοση.εχουν βγει καινουργιοι που λενε οτι δουλευουν.ελληνικο καινουργιο δε βρηκα ακομα.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...