Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια φορα ξεκλειδωνεις και ειναι για ολους τους χαρτες.ελπιζω να κατεβασες και το allmaps.mlm και να το εβαλες εκει που λεω στον φακελο μου.με αυτο βλεπει οτι χαρτες εχεις οποτε δε χρειαζεται διαφορετικο mlm για καθε χαρτη.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φίλε μου αφού κατεβάσεις αυτά που χρειάζονται διάβασε την πρώτη σελίδα και ακολούθησε τα βήματα της ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ 2. Απο κεί και πέρα ότι πρόβλημα συνταντήσεις συγκεκριμένο εδώ είμαστε! ;)
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

αν μπορει καποιος να μου πει με PM που να βρω χαρτες ιταλιας, ελβετιας και γαλλιας βρε παιδια. εφαγα τον κοσμο αλλα δεν βρηκα τιποτα
ΕΙΤΕ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΒΡΕΧΕΙ ΜΕΝΕΙ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΓΙΑΣΕΜΙ...
Link to comment
Share on other sites

ανεβασα ολα τα τελευταια διαθεσιμα speedcam για τις χωρες της Ευρωπης για το sygic σε ενα αρχειο για να μην τα ψαχνετε.οδηγιες εγκαταστασης μεσα στο αρχειο.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κατέβασα τον χάρτη της Γερμανίας αλλά δε μπορώ να τον επιλέξω γιατί δεν πέρασα κάποιο mlm αρχείο όπως στους άλλους χάρτες. Πως τον επιλέγω?

 

edit: Συγνώμη που ρώτησα κάτι που απαντήθηκε πριν, βρήκα το all maps και δουλεύει μια χαρά ο χάρτης Γερμανίας.. Παρεπιπτόντως είναι 280MB(!) ενώ της Ελλαδίτσας μόλις 15 (χωρίς τις σάλτσες..)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και μεγαλυτερος χαρτης της ελλαδας ψαξε στα γνωστα μαγαζακια :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδιά χίλια συγνώμη αν γίνομαι pain in the *** αλλά μήπως μπορεί κάποιος να με pm λέγοντας μου από που μπορώ να κατεβάσω το sygic και πώς το κάνω sign, ή να με παραπέμψει στα κατάλληλα post? συγνώμη αλλά πραγματικά δεν έχω χρόνο να διαβάσω όλα τα post γιατι πρέπει να ταξιδέψω... :O:O:)
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζετε sign εαν διαβασεις το 1 ποστ θα καταλαβεις για το προγραμμα στειλε pm στον aristotelhs2060[/member] :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζετε sign εαν διαβασεις το 1 ποστ θα καταλαβεις για το προγραμμα στειλε pm στον aristotelhs2060[/member] :)

 

Μα στο πρώτο post (στο "Εγκατάσταση 1") λέει ότι χρειάζεται sign. Το είχα διαβάσει και γι'αυτό ρώτησα... :confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τον χάρτη της Γερμανίας αλλά δε μπορώ να τον επιλέξω γιατί δεν πέρασα κάποιο mlm αρχείο όπως στους άλλους χάρτες. Πως τον επιλέγω?

 

edit: Συγνώμη που ρώτησα κάτι που απαντήθηκε πριν, βρήκα το all maps και δουλεύει μια χαρά ο χάρτης Γερμανίας.. Παρεπιπτόντως είναι 280MB(!) ενώ της Ελλαδίτσας μόλις 15 (χωρίς τις σάλτσες..)

 

κατεβασε τον greece 2008 q1 απο το φακελο μου απλα πρεπει να χεις την εκδοση 7.199.στις μεταγενεστερες δε δουλευει.το αναφερω και στο φακελο.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

ALO!!!

ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΕΝΩ ΟΛΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ????

ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΠΤ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑ!!!

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

$M.C$
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα αρχειακι στο φακελο που λεει οτι με αυτο μπορεις να γραωεις ελληνικα.το δοκιμασες?
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

οταν παρουμε τον licence code,που τον πληκτρολογουμε?

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να αλλάξουμε την έκδοση του sygic για να βάλουμε το νέο χαρτη της Ελλάδας στα 50mb. Έχω την 7.0 η οποία σε N82 δουλεύει άψογα.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε aristotelis είμαι στη γερμανία για το Πάσχα και πέρασα τον χάρτη Γερμανίας που έχεις στα αρχεία σου και με την έκδοση 7κάτι (αυτή που δουλεύει χωρίς προβλήματα), δε συνεργάζεται μάλλον... Ενώ βλέπει το χάρτη μέσω του all maps, όταν πάω να επιλέξω διεύθυνση με πετάει έξω το πρόγραμμα και όταν πιάνει δορυφόρο μου δείχνει απλά το βελάκι. Δε δείχνει δρόμο. Υπάρχει άλλος χάρτης Γερμανίας..?
Link to comment
Share on other sites

οταν παρουμε τον licence code,που τον πληκτρολογουμε?

Eαν ανοιξεις το προγραμμα σε 1 λεπτο θα το εχεις βρει :)

Αξίζει να αλλάξουμε την έκδοση του sygic για να βάλουμε το νέο χαρτη της Ελλάδας στα 50mb. Έχω την 7.0 η οποία σε N82 δουλεύει άψογα.

 

Γιατι να την αλλαξεις με αυτη την version μπορεις να δεις τον μεγαλο ελληνικο χαρτη :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

για οσους εχουν την τελευταια εκδοση ανεβασα τον χαρτη Ελλαδας σε pak format .αυτο το format για οσους δε ξερουν βγηκε με την εκδοση mcgaider χωρις αυτο αν σημαινει οτι οι προηγουμενοι δεν ειναι συμβατοι.αντιθετα πολλοι απο τους προηγουμενους ειναι και πιο αναλυτικοι.αυτο συμβαινει και με την Ελλαδα.αμα καποιος απο τους χαρτες δε δουλευει με την τελευταια εκδοση να το λετε εδω.

 

Φίλε aristotelis είμαι στη γερμανία για το Πάσχα και πέρασα τον χάρτη Γερμανίας που έχεις στα αρχεία σου και με την έκδοση 7κάτι (αυτή που δουλεύει χωρίς προβλήματα), δε συνεργάζεται μάλλον... Ενώ βλέπει το χάρτη μέσω του all maps, όταν πάω να επιλέξω διεύθυνση με πετάει έξω το πρόγραμμα και όταν πιάνει δορυφόρο μου δείχνει απλά το βελάκι. Δε δείχνει δρόμο. Υπάρχει άλλος χάρτης Γερμανίας..?

 

φιλε δε σε ξεχασα.αν δεν εχεις την τελευταια εκδοη απο το φακελο μου βαλτην και θα ανεβασω χαρτη Γερμανιας σιγουρα συμβατο.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα , ποιά είνβαι η τελευταία έκδοση του sygic και ποιός ο τελευταίος χάρτης της ελλάδας και ποιο ενημερωμένος?

ευχαριστω

nMIL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...