Jump to content

Μαύρα Mεσάνυχτα (Mega)


jim19
 Κοινοποίηση

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας χαρακτηρας?  

244 members have voted

  1. 1. Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας χαρακτηρας?

    • Θρασος
      47
    • Σιλβη
      34
    • Λενα
      5
    • Αγγελα
      1
    • Πενυ
      30
    • Βασιλης
      6
    • Τζια
      41
    • Ματσουλας
      5
    • Ζαν-Κλοντ
      56
    • Λαζαρος
      19


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 712
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aυτο ηταν που τον εκανε να ξεχωρισει στην σειρα, το τελος παντως ηταν τελειως ακυρο,ειναι σιγουρο οτι δεν θα συνεχιστει του χρονου????

 

σιγουρα αφου στο τελος

ευχαριστησε ολους οσους

πηρανε μερος.

παντως περιμενα ενα φιλι να σκασει

ο Ζαν-κλοντ στην Σιλβη θα ητανε

ολα τα λεφτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα δεν μπορουσα να συνηθισω τον Ζαν Κλωντ να μιλαει κανονικα.

Παντως περιμενα πως θα εμφανιζοταν και ο Αποστολης στο τελευταιο!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο επεισόδιο αν και εμένα δε μου αρέσουν τα φλου τέλη. Μυρίζει συνέχεια... Όπως έκανε και παλιότερα ο Κοκκινόπουλος με το "Αχ και να 'ξερες" και το "Πεθαίνω για 'σένα". Αν όχι άλλη σειρά τότε κανένα διπλό επεισόδιο κάποια στιγμή αργότερα καλό θα ήταν.
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο ηταν...πολυ εξυπνο φιναλε...

 

Συμφωνω...Εμενα πολυ μου αρεσε το φλου τελος, το πως εξελιχτηκαν και κατεληξαν οι σχεσεις μεταξυ ολων και οι χαρακτηρες τους, ηταν πολυ καλοδουλεμενη σειρα!:)

 

Επισης πολυ μου αρεσε που εν τελει Ζαν Κλωντ και Σιλβι δεν τα φτιαξανε αλλα παρολαυτα υπηρχε ενας ψιλοερωτισμος μεταξυ τους.

 

Απο τα καλυτερα τελευταια επεισοδια ελληνικης σειρας που εχω δει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο επεισόδιο αν και εμένα δε μου αρέσουν τα φλου τέλη. Μυρίζει συνέχεια... Όπως έκανε και παλιότερα ο Κοκκινόπουλος με το "Αχ και να 'ξερες" και το "Πεθαίνω για 'σένα". Αν όχι άλλη σειρά τότε κανένα διπλό επεισόδιο κάποια στιγμή αργότερα καλό θα ήταν.

 

Δυσκολο κατι τετοιο γιατι εδειξε ξεκαθαρα οτι τελειωσε αλλα ολα να τα περιμενουμε.

Εχει ξανασυμβει αλλωστε. Αν θυμαστε τα εγκληματα ηταν να σταματησουν και τελικα τα συνεχισαν.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ θα ήθελα ενα πιο θληβερό τέλος...

 

το συγκεκριμένο ήταν άκυρο, έβλεπες μια ταινιάρα 2 χρόνια τώρα για να πεις: τι αυτό ήταν; τελείωσε;

 

μακάρι να πάμε και σε τρίτο χρόνο :)

Personal Website: http://www.kospol.gr

Android Greek Community: http://www.AndroidGreece.gr

BlogThis.gr http://www.blogthis.gr

 

Kostis_fx2 = Ventrix kata kosmon...

Link to comment
Share on other sites

όντως ψιλοξενέρα το τελευταίο και γω περίμενα πως και πως αλλά...

Καλύτερα να ακουγόταν η έκρηξη και να τελείωνε εκεί άδοξα παρά έτσι άσε που όντως αν δε ξέραμε ότι δε θα χει τρίτο κύκλο όλοι θα ποντάραμε ότι θα χει...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μηπως το κανουν οπως το ''Ευτυχισμενοι Μαζι'' που θα κανουν ενα εξτρα επεισοδιο,να γινει και δω το ιδιο????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως το κανουν οπως το ''Ευτυχισμενοι Μαζι'' που θα κανουν ενα εξτρα επεισοδιο,να γινει και δω το ιδιο????

 

Μπα δεν το βλεπω κατι τετοιο. Η μονη εκκρεμοτητα που εμεινε ηταν μονο αν θα γινει η εκρηξη η οχι.

Μακαρι να γινοταν κατι τετοιο βεβαια δεν θα με χαλουσε..:D

Link to comment
Share on other sites

Aυτο ηταν που τον εκανε να ξεχωρισει στην σειρα, το τελος παντως ηταν τελειως ακυρο,ειναι σιγουρο οτι δεν θα συνεχιστει του χρονου????
του χρονου μαλλον οχι αλλα κανα επεισοδιο,καμια τηλεταινιουλα,παιζει

 

Μηπως το κανουν οπως το ''Ευτυχισμενοι Μαζι'' που θα κανουν ενα εξτρα επεισοδιο,να γινει και δω το ιδιο????
:)

 

Μπα δεν το βλεπω κατι τετοιο. Η μονη εκκρεμοτητα που εμεινε ηταν μονο αν θα γινει η εκρηξη η οχι.

Μακαρι να γινοταν κατι τετοιο βεβαια δεν θα με χαλουσε..:D

ε οχι και η μονη εκκρεμοτητα..

μπορει να σου δειξει πως γλιτωσαν απο την βομβα και εκδικηθηκαν τον "μαμαλακη".μπορει να σου δειξει πως γλιτωσαν ΜΕΡΙΚΟΙ μονο απο την ανατιναξη και πως συνεχισαν την ζωη τους...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ε οχι και η μονη εκκρεμοτητα..

μπορει να σου δειξει πως γλιτωσαν απο την βομβα και εκδικηθηκαν τον "μαμαλακη".μπορει να σου δειξει πως γλιτωσαν ΜΕΡΙΚΟΙ μονο απο την ανατιναξη και πως συνεχισαν την ζωη τους...

 

Αυτο λεω και γω οτι δεν αφησαν πολλοες εκκρεμοτητες για να το συνεχισουν αλλα μια τηλεταινια μπορουν να την κανουν.

Θα φανει στην πορεια!

Link to comment
Share on other sites

για τελευταιο επισοδειο δεν με τρελανε..θα συνεχισει και του χρονου μηπως?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αν και μιλαμε για την ελληνικη πραγματικοτητα, στην Αμερικη οι...Σοπρανος όσοι τους βλεπανε, ηταν σειρα κι αυτη, καπως ετσι αποτομα και κοφτα τελειωσε. Δεν ξερω αν μιλαμε για μετρο συγκρισης (αν και προσωπικα δεν υπαρχει), αλλα το φιναλε ηταν απροβλεπτο. Εγω εκνευριστηκα εκει που η Λενα ΤΑ ΒΡΉΚΕ με τη Σιλβη. :wacko: Τοσα επεισοδια για το τιποτα;; Περα απο αυτο, οκ!!
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ήταν το φινάλε της σειράς χθές.

Ο Ζαν-κλοντ έπρεπε να αρπάξει την Σιλβή και να την φιλήσει.Η καλύτερη σκηνή ήταν όταν η Σιλβη πήγε τις γόβες στον Γλάρο και ο άλλος έμεινε, ο "σκληρός".

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το σκεφτομαι εχουν αφησει μια ανοιχτη εκκρεμοτητα.

Εκεινον τον Αλκετα δεν τον βρηκαν να τον "τακτοποιησουν".

Οντως η σκηνη με τον..Ντιμι ηταν φοβερη!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το τελευταίο!

Μ'άρεσε που ήταν φλου,τι παραπάνω να έδειχνε δηλαδή?

Άντε και το γλίτωσαν το..μπουμ,μετά τι?

Θα τελείωναν τα βάσανα?

Μπλεγμένοι ήταν όλοι κ μπλεγμένοι θα έμεναν,πότε θα τη γλίτωναν κ πότε όχι..

Το ότι κάπως τα βρήκαν μεταξυ τους δεν αλλάζει κάτι!

(πάντως χλωμό να τη γλίτωσαν)

Πολύ έξυπνο τέλος!

 

 

Δε μου άρεσε που δεν εμφανίστηκε ο Αποστόλης..θα ήθελα να τον δω!

Στενοχωρήθηκα αρκετά που ο Θράσος στο τέλος φαινόταν να είναι ο πιο μόνος,αυτός που δεν τον υπολόγιζε κανείς..Δεν ξέρω κάπως μου φάνηκε..:(

Από την άλλη χάρηκα που Λένα-Σιλβή τα βρήκανε κ που τα καταφέρανε κ καλύτερα από τους άντρες!:p

Αυτό που περίμενα ήταν το φιλί Σιλβής-Ζαν Κλοντ αλλά δυστυχώς δεν μας το έδειξαν..Ίσως κ καλύτερα.

Χάρηκα που χώρισε η Πένυ με τον αστυνόμο,ποτέ δεν τον συμπάθησα,ίσως επειδή ήταν αγγούρι.

Επίσης χάρηκα για την Αγγέλα και για το Βασίλη.

Χμμμ αυτά νομίζω..Μ'άρεσε γενικά πολύ! :D

Link to comment
Share on other sites

είχαν πει οτι είναι τελευταία χρονιά μετά την κυλιά που είχε κάνει. Λες στα τελευταία να ξαναπήρε τα πάνω του;

μακάρι :D

Personal Website: http://www.kospol.gr

Android Greek Community: http://www.AndroidGreece.gr

BlogThis.gr http://www.blogthis.gr

 

Kostis_fx2 = Ventrix kata kosmon...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις τελείωσα τον πρώτο κύκλο.Σύντομα θα δω και τον δεύτερο.Είναι και ο δεύτερος τόσο καλός με τον πρώτο;:D:confused:

Όχι,αφού το ξανάπαμε νωρίτερα γιατί ξαναρωτάς?Η σειρά έκανε μια μικρή κοιλιά στο δεύτερο κύκλο αλλά είχε και καλές στιγμές.

Link to comment
Share on other sites

Όχι,αφού το ξανάπαμε νωρίτερα γιατί ξαναρωτάς?Η σειρά έκανε μια μικρή κοιλιά στο δεύτερο κύκλο αλλά είχε και καλές στιγμές.

Για να ξέρω αν θα το δω.Τέλος πάντων.Αφού,έκανε "κοιλιά" τότε θα περιμένω να τα δω από το Mega αν τα βάλουν σε επανάληψη.:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,τελικά άρχισα να βλέπω τον δεύτερο κύκλο.Να ρωτήσω όμως κάτι.Η Σιλβή θα μείνει ως το τέλος αφεντικό ή θα γίνει κάτι και θα μείνει πάλι με το 5%;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,τελικά άρχισα να βλέπω τον δεύτερο κύκλο.Να ρωτήσω όμως κάτι.Η Σιλβή θα μείνει ως το τέλος αφεντικό ή θα γίνει κάτι και θα μείνει πάλι με το 5%;:confused:

Γιατί ρωτάς και δεν κάθεσαι απλά να το δεις?Έχει νόημα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...