Jump to content

Μαύρα Mεσάνυχτα (Mega)


jim19
 Κοινοποίηση

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας χαρακτηρας?  

244 members have voted

  1. 1. Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας χαρακτηρας?

    • Θρασος
      47
    • Σιλβη
      34
    • Λενα
      5
    • Αγγελα
      1
    • Πενυ
      30
    • Βασιλης
      6
    • Τζια
      41
    • Ματσουλας
      5
    • Ζαν-Κλοντ
      56
    • Λαζαρος
      19


Recommended Posts

το χα διαβασει και εγω ..Αλλα δεν το εγραψα γιατι καποιοι μπορει να προτιμουσαν να το δουν στα προσεχως..η σβηστο η βαλε σποιλερς νομιζω.εΕιχε αγωνια ετσι οπωςς ολοι ψαχνονταν τι εγινε με την Λενα..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 712
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μολις τωρα ανακαλυψα οτι ο λαζαρος ειναι και ο σεναριογραφος :wacko:καλα ειμαι τοσο πισω? :p

 

τωρα το εγραψα σωστα γιατι πριν πηγα σε λαθος θεμα

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια να σας πω την αληθεια πιστευω οτι τον αποστολη τον σκοτωσε η λενα.δεν ξερω το λογο,αλλα να δειτε οτι εχει βαλει το χερακι της στο φονο του.μπορει να τον σκοτωσε αυτη ή μπορει να εβαλε καποιον αλλον να το κανει.επισης πιστευω οτι υπαρχει το ενδεχομενο να ειναι ζωντανος.who knows...

παντως σεναριο-σκηνοθεσια ΑΨΟΓΑ...

ο συνδυασμος κοκκινοπουλου με ρισβα-σακκαλη ειναι φοβερος.αλλα και οι ηθοποιοι ειναι κατι παραπανω απο ταιριαστοι και ταλαντουχοι.

αγαπω τη συλβη.την θεωρω κατα βαθος ψυχουλα.απλα εχει μαθει να προστατευει τον εαυτο της.

παντως το εκπληκτικο για μενα σε αυτη τη σειρα ειναι η μεταλλαξη των χαρακτηρων,η οποια συμβαδιζει απολυτα με τη ροη των γεγονοτων.

π.χ. βλεπουμε τον θρασο να μεταμορφωνεται απο ενα αθωο,τιμιο και συνηθισμενο ανθρωπακι,σε εναν πολυμηχανο και καχυποπτο νονο της νυχτας.το ιδιο και η συλβη που απο γλυκια και απονηρευτη αργυρω εγινε "αντρακι" του στυλ "η νυχτα μου ανηκει γι αυτο καντε στη μπαντα ολοι σας!" που δεν δισταζει να τα βαλει με ολους και με ολα.η λενα,η πενη,ο βασιλακης,η αγγελα.γενικα η σειρα απεικονιζει τελεια την γενικοτερη αλλαγη μιας οικογενειας απο την εισοδο του ξαφνικου πλουτου στη ζωη τους.

ισως ειναι μια απο τις καλυτερες ελληνικες σειρες που εχουμε δει στην ελληνικη τηλεοραση.μπορει να μην εχει τα ρεκορ τηλεθεασης του παρα πεντε,αλλα για μενα ειναι στην κορυφη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειδατε το τρειλερ την ειχε φιλησει την λενα ο αποστολης α!α!α!α!α!α! :O
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο κάθε επεισόδιο η σειρά μου αρέσει όλο και πιο πολύ!!! Τα σπάει!
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Δαν Κλωντ θεός! :lol::lol: και Λάζαρος ("Φίλλυς" :p)επίσης!:respect:

 

Εκει που δεν αφήνουν τη Τζία να μιλήσει είναι ίδιο με το ανέκδοτο που είναι κατι τυποι που μενουν στον 120ό όροφο και έχει χαλάσει το ασανσέρ και αποφασίζουν στη διαδρομή στις σκάλες να λένε ιστορίες για να περνάει η ώρα κι όλο πετάγεται ο ένας και λέει "παιδιά να πω κάτι" και του λενε "σκασε περιμενε τη σειρά σου" και όλο λέει "μα ειναι σημαντικο" και όταν φτάνουν στον 119ό όροφο και ερχεται επιτέλους η σειρά του λέει "ξεχάσαμε τα κλειδιά στο αυτοκίνητο":lol::lol::lol: Έτσι και η Τζία κατι θα χει να πει για το Σερέτη και τα διαμάντια που θα αποδειχτεί ότι όλη τη φασαρία την κάνουν τζάμπα...;)

 

Επιτέλους χρησίμευσε και το μπατσόνι στην πλοκή...λέτε να τη φάει και μετά η άλλη να ξαναγίνει μαυροφορεμένη αλλα με αιτία αυτή τη φορά?? (μακαρι- καλύτερα μου άρεσε ως γκοθου):p

 

Ρεεεε....έσκασε μύτη και η γκαβή του Φώσκολου! χρόνια και ζαμάνια!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κάποιος να μου κάνει μια μικρή περίληψη στα πιο σημαντικά σημεία του έργου, γιατί το έχασα την Δευτέρα; Εκτός αν το έχει κάποια ημέρα επανάληψη που τότε πείτε μου απλά την ημέρα.

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η γκαβη του φωσκολου?

 

αυτη που εκανε την γυναικα του λαζαρου

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η γκαβη του φωσκολου?

 

:lol::lol::p:D:happy:

 

ρε παιδιά δεν ήταν γκαβή πάντα η γυναίκα στα έργα του Φώσκολου.

Νομίζω, από ότι θυμάμαι είχε παίξει κ στο Καλημέρα Ζωή και στη Λάμψη! ( σύνηθες φαινόμενο για φώσκολο...μεταφορές ηθοποιών έκανε... και μετά μπέρδευες τουσ ρόλους και άστα να πάνε... :):p

 

Πάντως από μελαχρινή που ήταν στο Φώσκολο, εδώ είναι πολύ πιο όμορφη με το καστανό! ;)

Αμάν, και αυτή, έπαιρνε το μαγνητοφωνάκι κάθε βράδυ και ηχογραφούσε πριν να κοιμηθεί? τι χόμπυ και αυτό... :)

 

Αχ, μου έχει λήψει η Λάμψηηηη!!!!!!!!! Ναι, το ομολογώ, ακόμη και στις δραματικές σκηνές, έβγαζε πολύ γέλιο! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο Ζαν Κλοντ τον είχε ξαναδεί τον Νικόλα; Ήξερε ποιος ήταν; Όχι ε; Τότε γιατί μπήκε στη μέση; :worry:
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

αλλωστε την δευτερα δεν εχει ουτε καινουργιο επεισοδιο ουτε επαναληψη.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο Ζαν Κλοντ τον είχε ξαναδεί τον Νικόλα; Ήξερε ποιος ήταν; Όχι ε; Τότε γιατί μπήκε στη μέση; :worry:

 

Ίσως τότε που την έπιασε στο αυτοκίνητο.

...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εξαιρετικό το χθεσινό επεισόδιο - για μια ακόμα φορά! :p

 

Χάρηκα εξαιρετικά:

 

- το ξεμαλλιασμα Λένας & Σιλβή

- την αποκάλυψη της σχέσης μεταξύ Ζαν Κλωντ & μπάτσου (ελπίζω να χρησιμοποιηθεί στη συνέχεια για να μπει και ο μπάτσος στο παιχνίδι)

- το ότι ο Θράσος έχει αρχίσει να διαφθείρεται και να αλλάζει

 

Ελπίζω την επόμενη εβδομάδα να έχουμε καινούριο επεισόδιο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Childe Roland to the Dark Tower came...

Link to comment
Share on other sites

:up:Τέλειο το χθεσινό

Το ξεμάλλιασμα Σιλβή-Λένας όλα τα λεφτά!

Αλλά με την Τζία τα 'χω δει όλα!!! Τι κουκλάρα!

Λάζαρος-Ζαν Κλωντ τέλειοι!

Θράσος εξαιρετικός!

Αγγέλα απίστευτη!

Ήταν όλοι τους...απίθανοι!!!

Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα το ειδα το επεισοδιο.πολυ καλο...

παντως ρε παιδια τι πιο sexy απο την εκρηκτικη σιλβη να τσακωνεται με τη λενα??ααααχ.αυτα ειναι...:p

αυτη η τζια μου την εσπασε λιγο που δεν μιλαγε τοση ωρα.δηλαδη την εκαναν περα οι αλλοι την ωρα που πηγαινε να μιλησει,αλλα και παλι θα μπορουσε να δειξει το dvd.τι να κανουμε??οι σεναριογραφοι θελουν να μας κρατανε σε αγωνια.

και αυτα τα διαμαντια ρε θρασο!δωστα στο σερετη να ηρεμησουμε ολοι μας.αλλα απ οτι φαινεται η τζια τον κραταει απο τα τετοια τον σερετη με το dvd.οποτε εχει ψωμι η υποθεση...

νομιζω εχουν μεινει 3 επεισοδια ακομη για να τελειωσει ο πρωτος κυκλος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε ότι το 'ροζ' dvd είχε και χρώμα ροζ!

 

λετε να ειναι η Τζια με τον μπατσο??:confused::confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...