Jump to content

Μαύρα Mεσάνυχτα (Mega)


jim19
 Κοινοποίηση

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας χαρακτηρας?  

244 members have voted

  1. 1. Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας χαρακτηρας?

    • Θρασος
      47
    • Σιλβη
      34
    • Λενα
      5
    • Αγγελα
      1
    • Πενυ
      30
    • Βασιλης
      6
    • Τζια
      41
    • Ματσουλας
      5
    • Ζαν-Κλοντ
      56
    • Λαζαρος
      19


Recommended Posts

DesertSMisSRaiN σε ευχαριστώ πάρα πολύ !!!

τώρα θα δω το χθεσινό πιο άνετα ...

Melvin Udall: Judging from your eyes, I'd say you were fifty.

Carol: Judging from your eyes, I'd say you were kind.

 

-->"As Good As It Gets"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 712
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά εγώ επειδή δεν το πρόλαβα από την αρχή μπορεί να μου πει κάποιος τι έγινε μέχρι το σημείο που έλεγε η Τζία στο τηλέφωνο: "Μή πειράξεις το Βασίλη!";

 

nai,nai k se poion to elege auto giati kati exasa.. :O

k sto telos ti egine?meta to teleutaio dialeimma?an mporei kapoios na pei! :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ απ ότι κατάλαβα η Τζία συνεργάζεται με κάποιον εχθρό του Αποστόλη, ο οποίος κυρίως ψάχνει τα διαμάντια που είναι στο σπίτι (και η Αγγέλα τα χει κάνει κοσμήματα:p) και ο οποίος - μετά από τις πληροφορίες της Τζίας - τους κάρφωσε στους μπάτσους για το πτώμα στο πορτ μπαγκαζ. Επίσης είναι μάλλον ο ίδιος που τους έχει κάνει ζημιά στην "επιχείρηση" με τα στοιχήματα.

Για όσους ρωτάνε τι έγινε πριν το τηλεφώνημα, το βασικό που θυμάμαι είναι ότι ο Θράσος, με το που κατάλαβε οτι είχε σκοτώσει τον τύπο τα παιξε τελείως και ήθελε να παραδωθεί στην αστυνομία και έβαλε τους μπράβους του να ψάξουν για την οικογένεια του νεκρου για να την βοηθήσουν. Η Συλβί πήγε να κάνει την εξυπνάδα να βουτήξει το όπλο του εγκλήματος (που ειχε τα αποτυπώματα του Θράσου) ωστε να τον "κρατάει στο χέρι" αλλα ο Λαζαρος την κατάλαβε κ της το πήρε.

Α! και ξεκινάει με μια ψαρωτική σκηνη (που έπαιζε και στο τρέιλερ) που δείχνει και καλά την κηδεία του Θράσου, με τις δύο γυναίκες (Συλβι-Λενα) να είναι έτοιμες να μαλλιοτραβηχτούν αλλα όλο αυτό είναι τελικά όνειρο του Θράσου (όση ώρα ήταν αναισθητος μετά τον πυροβολισμο) :)

Link to comment
Share on other sites

τελικα η γυναικα του θρασου πηγαινε και με τον αποστολη????

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

βασικα ετσι εκλεισε το προηγουμενο επεισοδιο

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Eλα μωρε,κακιες της Σιλβης ..Μπορει η Λενα να ηθελε να ηταν γυναικα ενος τοσο ισχυρου αντρα..Και να διεκδικουσε καποια φιλια και επηρροη πανω του.Αλλα κυριως οικογενειακη και φιλικη σχεση ειχαν.Πρωτα απο ολα η Λενα ηταν χαλια,ο Αποστολης ουτε θα γυριζε να την κοιταξει..Η Λενα δεν νομιζω να ειναι τετοιο ατομο .Και ο αποστολης αγαπουσε τον αδερφο του..Δεν νομιζω να βγει τιποτα τετοιο..Γενικα οταν εν ατομο ειναι μοχθηρο νομιζει οτι ετσι λειτουργουν και οι αλλοι.Το οτι το σκεφτηκε η Σιλβη δεν λεει και τιποτα,,Η Λενα πλυν πολλων ελλατωματων δειχνει να ενδιαφερεται για τον απλοικο αντρα της και να φοβαται μην τιν χασει..Και ειναι μια υπερπρστατευτικη μανα που αγαπαει τα παιδια της..Και νοιαζεται.

 

Τα μετωπα για μενα ειναι 2 ..Η Λενα με την βοηθεια της της Τζια και η Συλβη με την βοηθεια του δικηγορου.Και στην μεση ο Θρασος..Και θα δουμε ποι θα διαλεξει.Η Συλβη προσπαθει να τον καταστρεψει η Λενα να τον προστατευσει απο την Συλβη.Μπαινει και η Λενα στην ιστορια πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Eλα μωρε,κακιες της Σιλβης ..Μπορει η Λενα να ηθελε να ηταν γυναικα ενος τοσο ισχυρου αντρα..Και να διεκδικουσε καποια φιλια και επηρροη πανω του.Αλλα κυριως οικογενειακη και φιλικη σχεση ειχαν.Πρωτα απο ολα η Λενα ηταν χαλια,ο Αποστολης ουτε θα γυριζε να την κοιταξει..Η Λενα δεν νομιζω να ειναι τετοιο ατομο .Και ο αποστολης αγαπουσε τον αδερφο του..Δεν νομιζω να βγει τιποτα τετοιο..Γενικα οταν εν ατομο ειναι μοχθηρο νομιζει οτι ετσι λειτουργουν και οι αλλοι.Το οτι το σκεφτηκε η Σιλβη δεν λεει και τιποτα,,Η Λενα πλυν πολλων ελλατωματων δειχνει να ενδιαφερεται για τον απλοικο αντρα της και να φοβαται μην τιν χασει..Και ειναι μια υπερπρστατευτικη μανα που αγαπαει τα παιδια της..Και νοιαζεται.

 

Το οτι η Λενα ηταν "χαλια" η το οτι νοιαζεται για την οικογενεια της κ τον αντρα της δεν αναιρει την πιθανοτητα να ειχε κατι με τον Αποστολη!Κ αλλοι αγαπουν κ διεκδικουν τους/τις συζυγους τους αλλα αυτο δεν τους εμποδιζει να τους απατησουν.

Ομως θα συμφωνησω κυριως στο οτι ο Αποστολης αγαπουσε τον αδερφο του κ δεν θα εκανε κατι τετοιο.Για μενα το πιθανοτερο για τη Λενα ειναι να της αρεσε ο Αποστολης κ για αυτο να εχει κοντρα με τη Σιλβη αλλα μεχρι εκει.Θα δουμε...:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω δεν την εχω για τετοιο ατομο..Κυριως το στυλακι της νοικοκυρας που παραμελει την εμφανιση και τον εαυτο της τελειως μου κανει..Νοιαζεται μονο για την οικογενεια της αλλα καταληγει να τους ενοχλει.Αρχισε να φροντιζει τον εαυτο της μολις υπηρξε οικονομικη ανελιξη και δεν ηξερε κι πως να το κανει..Μια απλοικη ιστερικη νοικοκυρα ειναι η Λενα κατα την γνωμη μου.Νομιζω οτι απλα η Σιλβη προσπαθει να δηλητηριασει τη σχεση του Θρασου με την Λενα για ν χωθει μεσα..Η Λενα απλα ειναι ενα ευαισθητο ατομο με αρκετα ψυχολογικα και μια υστερια που την διεπει..Μπορει να της αρεσε ο Αποστολης αλλα δεν την εχω ικανη για κατι τετοιο.Αφηστε που ο Αποστολης θα απατουσε την κουκλα σιλβη με την Λενα που δεν βλεπνταν;Πολυ ανωμαλια..Η Λενα για μενα δεν ειναι τοσο κακια οσο φαινεται..Απλα τα τοσα προβληματα και η αδυναμια να τα αντιμετωπισει την εχουν κανει λιγο στρυφνη..Δεν ξερω τα κακα ατομα στην ιστορια ειναι η Συλβη για μενα και ο δικηγορος ,αντε και καποια ατομα απο το μαγαζι..Η Τζια δεν εχω καταλαβει που ειναι μπλεγμενη ακομη αλλα θελει να προστευσει τον Βασιλη..Για τον αστυνομικο κραταω μι πισινη μην μας βγει τιποτα το περιεργο..Και κατι τρεχει και με τον Αποστολη νομιζω..Κατι δεν παει καλα..
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μου κανε τεραστια εντυπωση αυτο με το πτωμα.Που δεν αναγνωριζοταν απο την πρωτη οψη ουτε με σφαιρες..Δεν ξερω μεγαλη συμπτωση..Θα δειξει η συνεχεια..Ασε που ετσι οπως εγινε το ατυχημα..Δεν ειδε κανεις τι εγινε..Λες και θελαν να το κρυψουν.Και ο Αποστολης ειχε ετοιμο μερχι και βιντεακι για να δουν οι σωματοφυλακες με οδηγιες στη περιπτωση που πεθανει..Πολλη οργανωση λες και ηξερε..Γενικ υπαρχει καποια ιστορια στο θεμα..
Link to comment
Share on other sites

οντως..

επειδη εχω χασει καποια πραγματα,πως υποτιθεται οτι σκοτωθηκε ο Αποστολης?

 

Πήγαινε να συναντήσει κάποιον για να ξεκαθαρίσουν κάτι "λογαριασμούς" το αυτοκίνητο είχε βόμβα και ανατινάχτηκε.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Why so serious?

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε να συναντήσει κάποιον για να ξεκαθαρίσουν κάτι "λογαριασμούς" το αυτοκίνητο είχε βόμβα και ανατινάχτηκε.

 

ευχαριστω!λετε να ζει?η μηπως ειναι κολπο της σειρας για να νομιζουμε οτι ζει? :p

Link to comment
Share on other sites

καλο το σημερινο,

ειχε πολλες εξελιξεις και απροοπτα.

ολα να τα περιμενεις απο αυτη την σειρα.

ποιος ξερει μπορει να δουμε καποια μερα και τον

Αποστολη.:confused::confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τώρα βλέπω το πρώτο επεισόδιο κι έχω να κάνω 2 σχόλια προς το παρον:

1) Πόσο άθλιος μπορεί να είναι ο Ασλάνης!?!

2) Η νεκροψία έδειξε ανακοπή... :rolleyes: Άρα είναι πολύ πιθανό να ζει ο Αποστόλης εκτός κι αν είναι "κόλπο" όπως είπε και η Katy για να μας κάνει να πιστέψουμε κάτι τέτοιο.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

τελικα τι παιζει με την λενα? δεν της το εχω να τα εφτιχνε με τον κουνιαδο της

τι λετε?

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε, αλλά μόλις της είπε η Σιλβή ότι τα είχε με τον Αποστόλη, κατέβασε την φωτογραφία του στο γραφείο του Θράσου. ;) Άσε που μετά ήταν φουλ σοκαρισμένη για ώρα, μέχρι και στο σπίτι. ;)

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι το χθεσινο επεισόδιο ειναι κομβικο για την μετεπειτα δραστηριότητα του Θράσου.Κάτι σαν να ξύπνησε μέσα του μετα που φόρεσε το δαχτυλίδι...για να δούμε!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε, αλλά μόλις της είπε η Σιλβή ότι τα είχε με τον Αποστόλη, κατέβασε την φωτογραφία του στο γραφείο του Θράσου. ;) Άσε που μετά ήταν φουλ σοκαρισμένη για ώρα, μέχρι και στο σπίτι. ;)

 

Κι εγώ πιστεύω ότι μάλλον είναι αλήθεια. Επίσης κατευθείαν προσπάθησε να καλυφτεί λέγοντας στο Θράσο ότι η Συλβή μπορεί να φτάσει μέχρι και στο σημείο να την συκοφαντήσει...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

παιδια απ το 2 επισοδειο μπορουσες ευκολα να υποθεσεις και οτι ο αποστολης ζει και οτι τα ειχε με τη λενα,μη σας πω οτι και τα παιδια ειναι του αποστολη...
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει να ΜΗΝ τα είχανε/έχουνε η Λένα και ο Αποστόλης.

Αν όντως δεν ήθελαν να δείξουν πως τα είχανε, τότε η σκηνή με τη Συλβή και τη Λένα ήταν εντελώς άκυρη και κακοπαιγμένη.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

παιδια απ το 2 επισοδειο μπορουσες ευκολα να υποθεσεις και οτι ο αποστολης ζει και οτι τα ειχε με τη λενα,μη σας πω οτι και τα παιδια ειναι του αποστολη...
Και δεν μου φαινόταν για τόσο πονηρή και ύπουλη η Λένα... Την είχα για πολύ πιο αθώα...!Αν παίζει να ισχύει αυτό το ενδεχόμενο, τότε η σειρά θα έχει τρομερή εξέλιξη...Ο καημένος ο Θράσος θα τα βρει μαύρα...!:lol:
Και τα βρίσκω τόσο χαρούμενα, μα και τόσο θλιμμένα... Τα όνειρα, στα οποία πεθαίνω, είναι τα καλύτερα που είχα ποτέ...
Link to comment
Share on other sites

Ο Αποστόλης ζει 100%....

α) αν ήταν νεκρός, δεν υπήρχε λόγος να φιγουράρει το "Γεράσιμος Σκιαδαρέσης" μέχρι τώρα ανάμεσα στα πρωταγωνιστιικά ονόματα των τίτλων αρχής και :p

β) ο Κοκκινόπουλος μας συνηθίζει σε (μεγάλες) ανατροπές, ειδικά όταν γυρίζει μαύρες κωμωδίες (αναφέρομαι σε επεισόδια της 10ης εντολής τύπου "XXsmall", όπου παρεπιμπτόντως παίζει με αβανταδόρικο ρόλο ο δικηγόρος της Σιλβή ή στο "Να τα πούμε;" και "Απαγωγή").

 

Όποιος έχει δει προηγούμενες δουλειές του Κοκκινόπουλου, θα έπρεπε να ήταν υποψιασμένος - αν όχι βέβαιος - για την συγκεκριμένη "ανατροπή"...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...