Jump to content

Gamepad


stalitsa87
 Κοινοποίηση

GAMEPAD  

11 members have voted

  1. 1. GAMEPAD

    • GAMEPAD THRUSTMASTER DUAL TRIGGER WIRELESS RECH
      7
    • GAMEPAD THRUSTMASTER DUAL TRIGGER WIRELESS
      4


Recommended Posts

μακρυα απο το δευτερο! το εχω κ εγω κ δεν βολευει με τπτ ο χειρισμος! εχει δυο κουμπια-μπλαμουτσες(οι λεγομενες σκανδαλες) στο πισω μερος και δεν μπορεις με τπτ να το στιρηξεις στα χερια σου! τουλαχιστον εγω.....:worry:

 

Εγώ εχω αυτό και ειμαι ευχαριστημένη μιας κ κανει τη δουλειά του.

 

http://www.eml.gr/default.asp?pid=17&la=1&itm=4653&ct=355

 

αλλά με καλώδιο.

 

Διαπιστώνω ότι οι απόψεις είναι τελείως υποκειμενικές...........

speed_fire08 , το μόνο πρόβλημα που αντιμετοπίζεις, είναι οι σκανδάλες?? κατά τα άλλα??

Πιστεύεις κ το πρώτο μοντέλο που παραθέτω να έχει το ίδιο πρόβλημα εφόσον είναι της ίδιας εταιρίας??

Οι σκανδάλες, χρειάζονται σε πολλά παιχνίδια??(όπως??)

Link to comment
Share on other sites

stalitsa87 σε μια βδομαδα θα εχω converter για να συνδεσω το χειριστιριο του ps2 στον υπολογιστη.Θα σου πω εντυπωσεις ,για συμβατοτητα κυριως.Εσυ εχεις ps2???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

stalitsa87 σε μια βδομαδα θα εχω converter για να συνδεσω το χειριστιριο του ps2 στον υπολογιστη.Θα σου πω εντυπωσεις ,για συμβατοτητα κυριως.Εσυ εχεις ps2???

 

Όχι, δεν έχω. Βασικά για pc το θέλω...........

Ωραία!!! Να μου πεις και που σου είναι ποιο ευχάριστα να παίζεις.......Στο pc ή στο ps2??

Από που θα το πάρεις?? Από το megamarket.gr που μου είχες προτείνει?

Την trusmaster σαν μάρκα, την ξέρεις ή σου είναι παντελώς άγνωστη?? (μου την είχανε προττείνει για πολύ καλή, δεν ξέρω τι να πω...). Αλλά ομολογώ από φωτο που βλέπω, το πρώτο χειρηστήριο που έχω βάλει στην δημοσκόπηση, ότι μου αρέσει.....είναι ασύρματο....επαναφορτιζόμενο........και επιπλέον έχει φωτισμό στο σκοτάδι(το τελευταίο με τον φωτισμό πρέπει να ναι πολύ ωραίο). Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό και βολικό....

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν έχω. Βασικά για pc το θέλω...........

Ωραία!!! Να μου πεις και που σου είναι ποιο ευχάριστα να παίζεις.......Στο pc ή στο ps2??

Από που θα το πάρεις?? Από το megamarket.gr που μου είχες προτείνει?

Την trusmaster σαν μάρκα, την ξέρεις ή σου είναι παντελώς άγνωστη?? (μου την είχανε προττείνει για πολύ καλή, δεν ξέρω τι να πω...). Αλλά ομολογώ από φωτο που βλέπω, το πρώτο χειρηστήριο που έχω βάλει στην δημοσκόπηση, ότι μου αρέσει.....είναι ασύρματο....επαναφορτιζόμενο........και επιπλέον έχει φωτισμό στο σκοτάδι(το τελευταίο με τον φωτισμό πρέπει να ναι πολύ ωραίο). Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό και βολικό....

 

Ναι το converter θα το παρω απο κει που σου ειπα.Οσο για την Thrustmaster στο πακετο ps2 που ειχαν παρει τα αδερφια μου ειχε μια τιμονιερα(την οποια φυσικα τους τη βουτιξα για να παιζω στο δικο μου ps2:p:p:p)και ενα χειριστηριο.Το τιμονι καλο και το χειριστηριο παρα τις πολλες βουτες και κλοτσιες που εχει φαει απο τα τρελοκομια λειτουργει(το μονο που δεν λειτουργει ειναι το αριστερο βελακι το οποιο το εφτιαξα αλλα το ξανασπασαν).Σε αυτα τα λεφτα εγω προσωπικα θα επαιρνα logitech αλλα και η trustmaster καλη μαρκα ειναι αλλα για το αν ειναι βολικο δεν μπορω να ξερω.Το πιο βολικο κατα τη γνωμη μου ειναι του ps2 γι αυτο και σε ρωτησα αν εχεις γιατι αν ειχες με το μετατροπεα θα ξεμπερδευες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πιο βολικο κατα τη γνωμη μου ειναι του ps2 γι αυτο και σε ρωτησα αν εχεις γιατι αν ειχες με το μετατροπεα θα ξεμπερδευες.

 

Για το ps2, ποιο έχεις?? Μπορείς να βάλεις κάποιο λινκ να καταλάβω το μοντέλο?? (μια εικόνα = 1000 λέξεις)

Link to comment
Share on other sites

Για το ps2, ποιο έχεις?? Μπορείς να βάλεις κάποιο λινκ να καταλάβω το μοντέλο?? (μια εικόνα = 1000 λέξεις)

 

το μαυρο dualshock 2 που δινεται με το ps2 σαν κι αυτο http://www.megamarket.gr/sonydualshock2gamepad-p-20235.html

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...