Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο Nice Alarm οταν επιλεξεις add alarm σου εμφανιζει ενα μενου στο οποιο βαζεις φυσικα την ωρα, την διαρκεια που θα παιζει το τραγουδι και μεταξυ αλλων την επιλογη για το audio file. Ε εκει θα βαλεις οποιο τραγουδι θελεις. Νο tricks :)

 

στην επιλογη alarm tone εχει μονον τους εργοστασιακους και κανεναν αλλον....τι να πω ρε παιδια το ν78 εχω αν παιζει αυτο καποιο ρολο

 

edit : για το cclock για δοκιμαστε να βαλετε τα fonts στα 140 tweaks. εγω εκει το εχω και η μπαταρια ακομα στο 100% ειναι και εχω μιλισει κ αρκετη ωρα σημερα...λεω μπας και....

Never argue with an idiot.

They drag you down to their level and then beat you with experience

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στην επιλογη alarm tone εχει μονον τους εργοστασιακους και κανεναν αλλον....τι να πω ρε παιδια το ν78 εχω αν παιζει αυτο καποιο ρολο

 

edit : για το cclock για δοκιμαστε να βαλετε τα fonts στα 140 tweaks. εγω εκει το εχω και η μπαταρια ακομα στο 100% ειναι και εχω μιλισει κ αρκετη ωρα σημερα...λεω μπας και....

 

Τι να πω, δεν ειναι λογικο να αλλαζει αναλογα το μοντελο. Εγω εχω το Ν95 και μαλιστα οι ηχοι ειναι κατηγοριοποιημενοι, εχει πρωτα τους εργοστασιακους και μετα αυτους που εχω βαλει εγω. Ισως αν το δοκιμαζε και καποιος αλλος φιλος. Εναλλακτικα δοκιμασε την εκδοση 1.6 αν δεν βαριεσαι, καθαρα και μονο για να δεις αν εχεις το προβλημα με ολες τις εκδοσεις του. Η τελευταια εχει διαφορα bugs ομως.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε κάποιο πρόγραμμα για να συμμαζεψω λίγο το τηλεφωνικό κατάλογο. Για λόγους ευκολίας βασικά αν μπορώ να διορθωσω ονόματα κλπ απο τον υπολογιστή. Το κάνει το PC suite?
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω, δεν ειναι λογικο να αλλαζει αναλογα το μοντελο. Εγω εχω το Ν95 και μαλιστα οι ηχοι ειναι κατηγοριοποιημενοι, εχει πρωτα τους εργοστασιακους και μετα αυτους που εχω βαλει εγω. Ισως αν το δοκιμαζε και καποιος αλλος φιλος. Εναλλακτικα δοκιμασε την εκδοση 1.6 αν δεν βαριεσαι, καθαρα και μονο για να δεις αν εχεις το προβλημα με ολες τις εκδοσεις του. Η τελευταια εχει διαφορα bugs ομως.

 

εν αναμονη λοιπον για περισσοτερες αποψεις. παντως σου λεω...ειναι μονον οι ηχοι που τελειωνουν στην καταληξη .aac [ουτε καν δηλαδη ολοι οι εργοστασιακοι γιατι θαρρω αν δεν απατωμαι πως εχει και αλλων ειδων εγκατεστημενους απο το εργ.] κ δεν εχει καμια αλλη επιλογη....:mad:

αλλα και παλι...αυτο μονον για το ξυπνητηρι...για ηχο κλησης....?

:wacko:

 

Παιδιά καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε κάποιο πρόγραμμα για να συμμαζεψω λίγο το τηλεφωνικό κατάλογο. Για λόγους ευκολίας βασικά αν μπορώ να διορθωσω ονόματα κλπ απο τον υπολογιστή. Το κάνει το PC suite?

 

δεν ξερω αλλα γιατι δεν το κοιτας πρωτα, ψαξτο λιγο...νομιζω ΑΝ δεν απατωμαι πως κατι τετοιο γινοταν με το outlook μεσω συγχρονισμου αλλα μπορει να λεω και αρλουμπες

Never argue with an idiot.

They drag you down to their level and then beat you with experience

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε κάποιο πρόγραμμα για να συμμαζεψω λίγο το τηλεφωνικό κατάλογο. Για λόγους ευκολίας βασικά αν μπορώ να διορθωσω ονόματα κλπ απο τον υπολογιστή. Το κάνει το PC suite?

 

Συγχρόνισε τις επαφές σου με το Microsoft Outlook συμμάζεψε τις εκεί και μετά ξαναπέρασε τις με συγχρονισμό στο κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συγχρόνισε τις επαφές σου με το Microsoft Outlook συμμάζεψε τις εκεί και μετά ξαναπέρασε τις με συγχρονισμό στο κινητό.

 

δεν ελεγα καλυτερα 6 νουμερα για λοττο? xexexex:D

Never argue with an idiot.

They drag you down to their level and then beat you with experience

Link to comment
Share on other sites

Το ανακάλυψα πριν λίγο. Είμαι στη φάση που τις μεταφέρω στον υπολογιστή . Ελπίζω αι για το αντίστροφο να μην εχω πρόβλημα. Σ'ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

στην επιλογη alarm tone εχει μονον τους εργοστασιακους και κανεναν αλλον....τι να πω ρε παιδια το ν78 εχω αν παιζει αυτο καποιο ρολο

 

edit : για το cclock για δοκιμαστε να βαλετε τα fonts στα 140 tweaks. εγω εκει το εχω και η μπαταρια ακομα στο 100% ειναι και εχω μιλισει κ αρκετη ωρα σημερα...λεω μπας και....

βασικα παιδια χτες το βραδυ φορτιζω το κινητο

 

παιζω κανα μισαωρο παιχνιδακια και το αφηνω το κινητο ανοιχτο και κοιμαμαι. με το cclock. το οποιο ειναι πολυ ωραιο ε.

 

το πρωι το κινητο ειχε κλεισει απο μπαταρια. αγχωθηκα τρελα

 

ομως σημερα εχω μιλησει ψιλοαρκετα απο το απογευμα που το φορτησα και ακομα ειναι κομπλε.... για να δουμε.

αν το μπακγκραουντ του cclockηταν μαυρο και τα γραμματα γκρι θα ηταν καλυτερα...κανα αλλο παρομοιο υπαρχει ρ επαιδια? θενξ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια. θυμαται κανεις μηπως να μου πει το ονομα της εφαρμογης με την οποια μπορει το κινητο να 'ακουσει' τη μουσικη που παιζεται σε εναν χωρο, να την ψαξει στο διαδικτυο και να την αναγνωρισει?? την ειχα παλια αλλα δεν την βρισκω με τιποτα τωρα στο αρχειο μου! ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Συγχρόνισε τις επαφές σου με το Microsoft Outlook συμμάζεψε τις εκεί και μετά ξαναπέρασε τις με συγχρονισμό στο κινητό.

 

Προσοχή λίγο με το Outlook. Έχω παρατηρήσει ότι υπάρχει το εξής bug: Σε κάποιες καρτέλες που είχα πολλά τηλέφωνα με το Outlook να τους έχει ετικέτα π.χ. Σπίτι, Σπίτι 1, τότε κατά τη μεταφορά στο κινητό το PC Suite έσβηνε το Σπίτι 1 και μου πέρναγε δύο φορές το Σπίτι. Αυτό λογικά δεν θα συμβεί εδώ καθώς θα περαστούν από το κινητό στο Outlook και όχι το ανάποδο αλλά το αναφέρω γενικότερα. Επίσης ίσως οφείλεται στην παλιά έκδοση του Outlook που έχω (2000, ναι ξέρω πρέπει να το αναβαθμίσω κάποια στιγμή).

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια. θυμαται κανεις μηπως να μου πει το ονομα της εφαρμογης με την οποια μπορει το κινητο να 'ακουσει' τη μουσικη που παιζεται σε εναν χωρο, να την ψαξει στο διαδικτυο και να την αναγνωρισει?? την ειχα παλια αλλα δεν την βρισκω με τιποτα τωρα στο αρχειο μου! ευχαριστω.

 

shazam id

 

shazam id[/QUOTΕ

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε ένα ενημερωτικό e-mail από τη Nokia software market όσον αφορά ένα προγραμματάκι που μετατρέπει το κάποια Nokia τρίτης γενιά σε περιβάλλον iphone. Δεν πρόκειται για Theme, απλά ένα πρόγραμμα που το ονομάζουν Μyphone.

Έχει κανένας ιδέα περί τίνος πρόκειται;

Είναι στο παρακάτω link

http://www.softwaremarket.nokia.com/?action=productDetails&pID=5561&pmsid=254&utm_source=newsletter&addVoucher=AUTUMN08APPS&utm_medium=email&utm_campaign=AutumnApps08

 

Δεν πρέπει όμως να υποστηρίζει την ελληνική γλώσσα

Link to comment
Share on other sites

απλα επειδη τα s60, εχω ακουσει πως χρειαζονται antivarius.

τοτε να ρωτησω κατι που ειχα ρωτησει καπου εδω μεσα και δεν πηρα απαντηση.

αν τα διαφορα προγραμματα-themes-games που κατεβαζω για το Ν82, τα τσεκαρω με το antivarius που εχω στο pc μου (NOD32), ειμαι καλυμενος?

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

σαν καινουριο μελος στο γνωστο μαγαζακι της xxxxxxxxx εχω ενα σημαντικο προβλημα σε οτιδηποτε παω να κατεβασω που ειναι attached στα συγκεκριμενα φορουμς να μου βγαζει ενα vBulletin Message

στο οποιο αναφερει οτι δεν εχω "permission to access this page" ενω ειμαι κανονικο μελος.

εχει κανεις καμια ιδεα γιατι μπορει να μου το κανει?

υπογραφες και βλακειες...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ψαχνω ενα θεμα,κατα προτιμηση με λευκο backrοund για να ειναι ευαναγνωστο την ημερα,και απλο σχετικα απλο,να μην τρωει μνημη,κατι τετοιο περιεγραφε και ενας takis στο ipmarτ,αλλα του εβγαλαν το λινκ.κανενα λινκ η ιδεα?
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

στείλε μου με πμ το μαιλ σου να στο στείλω

 

εντιτ: δεν μπορώ να περιμένω όλη μέρα....εάν δεν θες δεν παρακαλάω.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

παιδια πες τ μου κανα καλο site με themes , games και εαφρμογες για Ν82

 

Πλάκα κάνεις..:O

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253361#post2253361

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

σαν καινουριο μελος στο γνωστο μαγαζακι της xxxxxxxxxxx εχω ενα σημαντικο προβλημα σε οτιδηποτε παω να κατεβασω που ειναι attached στα συγκεκριμενα φορουμς να μου βγαζει ενα vBulletin Message

στο οποιο αναφερει οτι δεν εχω "permission to access this page" ενω ειμαι κανονικο μελος.

εχει κανεις καμια ιδεα γιατι μπορει να μου το κανει?

 

φιλε μου και γω το ειχα αυτο. Γραψε στο thread με τα προβληματα οτι θελεις να σου κανουν τον λογαριασμο activated. Τωρα ΔΕΝ εισαι activated. Θα δουν το μηνυμα σου και σε μια μερα θα ενεργοποιηθεις.

TCe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...