Jump to content

CECT P168


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φίλε vagelis_drama ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση!

έχεις ψάξει καθόλου για το SAR level και αν είναι validated EMF protection device?

μπορεις να μου πεις τον αριθμό FCC της συσκευείς?

μάλλον θα το πάρω γιατί το γουστάρω και είναι και τσάμπα!!

T28s - S700 - P910i - HTC HD - P1i - xperia Neo V
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 272
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φίλε vagelis_drama ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση!

έχεις ψάξει καθόλου για το SAR level και αν είναι validated EMF protection device?

μπορεις να μου πεις τον αριθμό FCC της συσκευείς?

μάλλον θα το πάρω γιατί το γουστάρω και είναι και τσάμπα!!

 

συγνώμη φίλε αλλά με έχεις πιάσει παντελώς αδιάβαστο :) δεν ξέρω τι είναι αυτά που με ρωτάς, sorry...

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου πειτε αν μπορει να συνδεθει με το pc ?

προσπαθησα με το καλωδιο απο την usb και δεν μπορεσα να μεταφερω αρχεια.

εχω το 168

Link to comment
Share on other sites

sorry τα είπα κάπως περίεργα... απλά :

ξέρεις αν είναι ασφαλή συσκευή και αν η ακτινοβολία που εκπέμπη (SAR) είναι σε επιτρεπτόμενα όρια?

το επιτρεπτό όριο κατά FCC στην Ευρώπη είναι 2 W/Kg, Αμερική 1.6W/Kg.

λένε οτι τα κινέζικα κινητά δεν έχουν όριο ακτινοβολίας και μπορεί να είναι επιβλαβή.

παράδειγμα το P910i έχει 0.88 W/Kg

T28s - S700 - P910i - HTC HD - P1i - xperia Neo V
Link to comment
Share on other sites

sorry τα είπα κάπως περίεργα... απλά :

ξέρεις αν είναι ασφαλή συσκευή και αν η ακτινοβολία που εκπέμπη (SAR) είναι σε επιτρεπτόμενα όρια?

το επιτρεπτό όριο κατά FCC στην Ευρώπη είναι 2 W/Kg, Αμερική 1.6W/Kg.

λένε οτι τα κινέζικα κινητά δεν έχουν όριο ακτινοβολίας και μπορεί να είναι επιβλαβή.

παράδειγμα το P910i έχει 0.88 W/Kg

 

δεν το γνωρίζω αυτό. σου έστειλα με pm. ένα forum με άτομα τα οποιά ασχολούνται από ότι είδα αρκετα με το 599. κανε σε αυτούς την ερώτηση μπορεί να γνωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να παρω και εγω αυτο το κινητο....τον κλονο :D διαβασα καλα λογια... τελικα μετα απο χρηση που το εχετε κανει..ειναι καλο απο θεμα υλικων? οι μπαταριες ποσο κρατανε κανωντας τηλεφωνα? η οθονη που ειναι τοuchscreen λειτουργει καλα ή πατας να ανοιξει το μενου και δεν ανταποκρινεται γρηγορα? τελικα εαν σου στειλει ενας μηνυμα στα ελληνικα το διαβαζεις? απο θεμα καιρεας πως παει? εχει καλο σημα? και τελος με την ακτινοβολια τι παιζει με ενδιαφερει πολυ...sorry για τις πολλες ερωτησεις αλλα επειδη το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να το παρω για αυτο και ρωταω ετσι....ευχαρηστω εκ των προτερων παιδες......

 

ΥΣ γνωριζω οτι καποιες ερωτησεις μου εχουνε ηδη γινει αλλα εαν γινεται ας απαντηθουν για αλλη μια φορα να ειμαστε σιγουροι :D

Vespa
Link to comment
Share on other sites

kai nai....skeftomai na to parw kai ego.....times?site paragelias?????????????:)

 

στο e-bay, αλλα με προσοχή από που θα το πάρεις. μπορω εάν θέλεις να σου φέρω με 160 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

το dual sim του τηλεφωνου εχετε δοκιμασει να δειτε αν δουλευει με 2 καρτες vodafone???.........

 

θα με ενδιεφερε το τηλεφωνο αυτο αν μπορει να δεχτει 2 καρτες (καρτοκινητο/συμβολαιο) vodafone!

 

και ακομα καλυτερα αν καποιος εχει δοκιμασει με simmax/vodafone!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σας ενδοιαφερομαι και εγω να παρω κατι απο αυτους τους κλονους...απλα θα ηθελα να μαθω τι διαφορα εχει ο 168 με τον 599 και αν αξιζουν?και κατι ακομα σε ενα site βρηκα και αλλα κινητα οπως το Ν95 με τα 8GB αλλα και τα CECT με 8GB τι παιζει με αυτα γιατι μου φαινονται πολυ καλες οι τιμες τους και αν ειναι ιδια με τα κανονικα να παρω κανενα?εχετε εμπειρια απο αυτο το καταστημα το ξερετε?και κατι ακομα τα clone iphone εχουν κανονικα τα 8gb και το wi-fi ή οχι?ευχαριστω πολυ...!παρακατω παραθετω τα site...!

 

1.Brand New 2008 UnlockedTriband similar 8GB apple iphone MP3 MP4 bluetooth

2.Newest NOKIA N95 style TWO-SIDES slide bluetooth. + 2G memory card

3.FREE SHIPPING+2008 BRAND NEW FACTORY 8GB APPLE iPHONE FAST

4.2008 New BRAND NEW APPLE iPHONE 8GB Free SHIPPING

5.Free shipping+Quad-band A988+ Function:Bluetooth,2.0 Mega Pixels,MP3/MP4-ενα πολυ καλο pda απο οτι φαινεται!

6.FREE SHIPPING + Newest NOKIA N95 TWO-SIDES slide bluetooth + 2G memory card as gift(similar 8GB)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σας ενδοιαφερομαι και εγω να παρω κατι απο αυτους τους κλονους...απλα θα ηθελα να μαθω τι διαφορα εχει ο 168 με τον 599 και αν αξιζουν?και κατι ακομα σε ενα site βρηκα και αλλα κινητα οπως το Ν95 με τα 8GB αλλα και τα CECT με 8GB τι παιζει με αυτα γιατι μου φαινονται πολυ καλες οι τιμες τους και αν ειναι ιδια με τα κανονικα να παρω κανενα?εχετε εμπειρια απο αυτο το καταστημα το ξερετε?και κατι ακομα τα clone iphone εχουν κανονικα τα 8gb και το wi-fi ή οχι?ευχαριστω πολυ...!παρακατω παραθετω τα site...!

 

1.Brand New 2008 UnlockedTriband similar 8GB apple iphone MP3 MP4 bluetooth

2.Newest NOKIA N95 style TWO-SIDES slide bluetooth. + 2G memory card

3.FREE SHIPPING+2008 BRAND NEW FACTORY 8GB APPLE iPHONE FAST

4.2008 New BRAND NEW APPLE iPHONE 8GB Free SHIPPING

5.Free shipping+Quad-band A988+ Function:Bluetooth,2.0 Mega Pixels,MP3/MP4-ενα πολυ καλο pda απο οτι φαινεται!

6.FREE SHIPPING + Newest NOKIA N95 TWO-SIDES slide bluetooth + 2G memory card as gift(similar 8GB)

 

με μια ματια στο ebay αυτο που καταλαβα ειναι οτι ολα αυτα τα τηλεφωνα ειναι κλωνοι και απομιμησεις..........που ΔΕΝ εχουν gps και wifi!!!!

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ........

 

 

επισεις τα Ν95, Ν81 κτλ..........και αυτα ειναι κλωνοι χωρις GPS και WIFI και εχουν καμερες με λιγοτερα μεγαπιξελ!

 

παντως καπου ειδα οτι θα υπαρξει καποιος κλωνος ονοματι DAXIAN 999 η T32 που εχει GPS και WIFI!

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το site είναι στην Latvia ...http://www.specialphones.eu/en...

Ανήκουν στην Ευρωπα'ι'κή Ένωση και θεωρητικά δεν περνάνε τελωνείο τα δέματα..

Έχω ζητήσει πληροφορίες και περιμένω....

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερουσα η σελιδα που εδωσες, αναμενουμε πληροφοριες! :D

 

απ'οτι βλεπω εχει πολλους κλωνους του iphone εκει με διαφορες τιμες.

 

off topic

το crystal blue που εχει εκει ειναι πανεμορφο :!:

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση ήρθε και λέει ......

Dear customer,

We ship our orders from China, but we can mark to shipping papers, that the items inside are samples and their value is under 100 USD, to

avoid custom taxes.

 

Πονηροί οι Λιθουανοί και νομίσαμε ότι είχαμε τα πρωτεία....: wink:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν θες να παρεις οτιδηποτε απο κινα να ξερεις οτι μονο με ems δεν πληρωνεις τελωνειο,μεχρι και δυο κομματια συνηθως δεν πληρωνεις.οποια αλλη εταιρεια και να στο φερει θα πληρωσεις
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν θες να παρεις οτιδηποτε απο κινα να ξερεις οτι μονο με ems δεν πληρωνεις τελωνειο,μεχρι και δυο κομματια συνηθως δεν πληρωνεις.οποια αλλη εταιρεια και να στο φερει θα πληρωσεις

 

Το ems τί είναι ????

Link to comment
Share on other sites

πηρα ενα cect p168 απο το ebay και εχει εγκατεστημενα ξενα δικτυα για internet (κινεζικα δικτυα). Ξερει κανεις πως μπορω να εγκαταστήσω

δικτυα και συγκεκριμένα της cosmote???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...