Jump to content

Sony Ericsson: Bluetooth ρολόι χειρός MBW-150


theodwroz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παίδες, έψαξα προκαταβολικά σχετικό θέμα μέχρη την 6η σελίδα και δε βρίκα τπτ, υπάρχει κάποιο νέο για το αξεσουάρ του τίτλου? Πότε βγαίνει, τιμή?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα παίδες, μόλις επισκέφτικα το site της se και είδα ότι το mbw-150 ρολόϊ bluetooth "θεωριτικά" έχει κυκλοφορήσει στην ελλάδα αφού η ένδειξη * από δίπλα λείπει. Γνωρίζει κανείς αν κυκλοφόρησε και που?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Ξέρει κανείς αν υπάρχουν διαφορές εκτός των εξωτερικών στα 3 διαφορετικά μοντέλα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

αφου βλεπεις οτι δενεχει απαντησει κανεις σημαινει οτι ειναι κι αγνωστο για κατσε να το ψαξω κι εγω απο τις πηγες μου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Το παρήγγηλα στον γερμανό την τετάρτη κ μ λέει, το παρήγγηλα, ή το σάββατο ή την τρίτη θα είναι εδώ. Πάω λοιπόν σήμερα από το μαγαζί και μου λέει ότι δεν υπάρχει το προιόν και 1 σωρό μλκίες... Έλεος δλδ πως περιμένει να ψωνήσω από αυτόν? Θα το παραγγήλω μάλον αύριο από το expansis στα 265... Ξέρει κανείς αν παίζει κάπου καλύτερη τιμή?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

Τελικώς παιδιά το ΕΛΕΟΣ συνεχίζεται. Από το Σάββατο ήμουν Θεσ/νίκη και σήμερα που βρήκα χρόνο, κατέβηκα στα μαγαζιά να ψάξω για το εν λόγω κινητό. Πήγα λοιπόν σε 2 καταστήματα Γερμανός και ιδού τα νέα, στο 1 μου είπαν ότι όντως δεν έχει κυκλοφορήσει το ρολόι και στο άλλο ( το οποίο είναι 200 μέτρα πιο πέρα στον ίδιο δρόμο ), το είχαν ετοιμοπαράδωτο.... Είχε όμως την clasik edition ενώ εγώ ενδιαφέρομαι για την music edition. Μ είπαν λοιπόν ότι με μικρή προκαταβολή φέρνουν σε 2 μέρες ΣΙΓΟΥΡΑ το music edition. Σήμερα λοιπόν επέστρεψα καρδίτσα και από βδομάδα θα πάω για 3-4 μέρες να το πάρω κ όλας. Φόρεσα το clasik edition και προβληματίστηκα, δε θα κρατήσει περισσότερο από το music edition μιας και έχει δερμάτιονο και όχι καοτσουκένιο λουράκι? Εσείς τι λέτε?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

Allo παιδιά, έχω καταλήξει ανάμεσα σε αυτά τα 2 ρολόγια και θα ήθελα την γνώμη σας. Η δική μου είναι ότι το clasic edition είναι πιο γερό αλλά το music edition πιο όμορφο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε theodwroz, δεν είναι ανάγκη να κάνεις συνεχόμενα post όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι, απλά στο υπάρχον μήνυμα σου πάτα το κουμπί "Τροποποίηση" και πρόσθεσε το κείμενο ή κάνε την αλλαγή που θέλεις.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Φίλε theodwroz, δεν είναι ανάγκη να κάνεις συνεχόμενα post όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι, απλά στο υπάρχον μήνυμα σου πάτα το κουμπί "Τροποποίηση" και πρόσθεσε το κείμενο ή κάνε την αλλαγή που θέλεις.

 

Ναι αυτό το ξέρω, αλλά αν είναι η μια απάντηση στις 10/01/08 π.χ. και η άλλη στις 20/01/08, πάλι με τροποποίηση να προσθέτω κάτι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...