Jump to content

Μπορεί ένα PNA να χρησιμοποιηθεί ως PDA;


exelix
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν ρωτάω κάτι χαζό ούτε μπόρεσα να βρω με την αναζήτηση κάποια ανάλογη ερώτηση.

 

Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε ένα PNA ως PDA αν του περάσουμε το ανάλογο λειτουργικό; Έχουν κάποια κατασκευαστική διαφορά; Γιατί έχω τα Windows Mobile 5.0 SDK for Smartphone αυθεντικά (ή αν αυτά είναι μόνο για κινητά να βρω μια άλλη έκδοση) και αν μπορώ να έχω PDA στην τιμή του PNA δε θα ήταν καθόλου άσχημο! Και αν γίνεται είναι κάτι το πολύ δύσκολο ή ένα απλό setup;

Link to comment
Share on other sites

Ισως μπορεί να γίνει με κάποια "μαγειρεμένη" rom.Αλλά θα θέλει πολύ ψάξιμο και το αποτέλεσμα δε θα είναι εγγυημένο.Τα pna έχουν τον πυρήνα των 2003wm,χωρίς τις επιπλέον βιβλιοθήκες.Τώρα αν εσύ απλά θέλεις να τρέξεις ένα πρόγραμμα από pda σε pna,γίνεται ανάλογα το πρόγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ισως μπορεί να γίνει με κάποια "μαγειρεμένη" rom.Αλλά θα θέλει πολύ ψάξιμο και το αποτέλεσμα δε θα είναι εγγυημένο.Τα pna έχουν τον πυρήνα των 2003wm,χωρίς τις επιπλέον βιβλιοθήκες.Τώρα αν εσύ απλά θέλεις να τρέξεις ένα πρόγραμμα από pda σε pna,γίνεται ανάλογα το πρόγραμμα.[/quote

θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις αν γινετε να δουλεψει το SurveyArea3 ειναι ενα προγραμα τοπογραφικο για pda αν γινετε να δουλεψει σε vector 380 pna η αν υπαρχει αλλη εκδοση για pna

ευχαριστω πολυ!!!

καλες γιορτες σε ολους

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...