Jump to content

All about Mitsubishi Motors


Ploiarxos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιαυτο δεν θα επερνα ποτε ενα εβο Χ αλλα μια CLK
sorry.Αλλα εγω δεν θα αφηνα το EVO για μια CLK.για ενα αμαξι που κατασκευαζετε στην Τουρκια.και θεωρω πολυ πιο ομορφο το EVO απο την CLK.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sorry.Αλλα εγω δεν θα αφηνα το EVO για μια CLK.για ενα αμαξι που κατασκευαζετε στην Τουρκια.και θεωρω πολυ πιο ομορφο το EVO απο την CLK.

 

Τελειως διαφορετικα αυτοκινητα για τελειως διαφορετικα γουστα.Ουτε εγω θα αφηνα το Evo για μια Mercedes.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest Zinettus_Menios
Μακαρι η Mitsubishi να εφερνε και καμια αμαξαρα στην Ελλαδα. Περα απο αυτο, Οι μαγκες ξερουν να φτιαχνουν αυτοκινητα
Link to comment
Share on other sites

Και αντε η MItsubishi δεν τα εφερε,να μπορουσαμε εστω να τα φερουμε απο εξωτερικο καλα θα ηταν.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

που να το φερεις???σε περιμενουν να σου πιουν το αιμα με το καλαμακι...

αν εκτελωνιζεται κιολας τωρα πια λογω παλαιοτητας..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι ακουσα οτι Σαρακακης τερμα...Ηδη ψυνεται Σφακιανακης...! Δεν ξερω αν αληθευει (σιγουρα ομως αυτα που φερνει ο Σαρακακης ειναι απο Βελγιο, η μαμα τον εχει κλασει εδω και καιρο, οπως του κανε και η Volvo κλπ)
Link to comment
Share on other sites

τα κρατανε για τη παρτη τους ομως....εγω γουσταρω τρελα το gto...:love:
εγω γουσταρω 3000gt.ενα αμαξι φτιαγμενο για γκαζια και βελτιωση:respect:.πολυ μαρεσει.αχχχχχχ:love::love:
Link to comment
Share on other sites

τα κρατανε για τη παρτη τους ομως....εγω γουσταρω τρελα το gto...:love:

 

εγω γουσταρω 3000gt.ενα αμαξι φτιαγμενο για γκαζια και βελτιωση:respect:.πολυ μαρεσει.αχχχχχχ:love::love:

 

ntinos δεν ξερω αν το ξερεις αλλα ειναι το ιδιο αμαξι!στην ιαπωνια λεγοταν gto&στις περισσοτερες αλλες χωρες 3000gt:)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_GTO

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

ntinos δεν ξερω αν το ξερεις αλλα ειναι το ιδιο αμαξι!στην ιαπωνια λεγοταν gto&στις περισσοτερες αλλες χωρες 3000gt:)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_GTO

ναι σωστα!εγω μπερδευτηκα με το FTO.σωστα εχεις δικιο!αλλα και ενα FTO δεν με χαλουσε καθολου..!:)
Link to comment
Share on other sites

ναι σωστα!εγω μπερδευτηκα με το FTO.σωστα εχεις δικιο!αλλα και ενα FTO δεν με χαλουσε καθολου..!:)

 

Χμμμ κατι δεν μου καθεται καλα σε αυτο το αυτοκινητο!αλλα ουτε εμενα θα με χαλουσε:p

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ κατι δεν μου καθεται καλα σε αυτο το αυτοκινητο!αλλα ουτε εμενα θα με χαλουσε:p
δλδ τι δεν σου καθετε καλα;;:O:shifty:
Link to comment
Share on other sites

δλδ τι δεν σου καθετε καλα;;:O:shifty:

 

το πισω μερος:D

http://img516.imageshack.us/img516/4705/mitsubishieclipse14pv1.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει τρελαααα!!:love::love:.ειναι ομορφο.αλλα εδω ελλαδα ουτε δειγμα δεν ειδαμε γαμοτο....:(
Link to comment
Share on other sites

Γεμιζουν γρατζουνιες τα πλαστικα στο εσωτερικο του επειδη ειναι σκληρα? Και ξερει κανεις τα Watt του καθε ηχειου και του sub που εχει μαμα μεσα?
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω εγω που το χω. Ισως αν κατι γινει που δεν το προσεξεις πανω στο ταμπλω μπροστα...Ξερω οτι τα ηχεια ειναι 9 μαζι με sub και 650W. Ακουστικοτητα,πραγματικα εξαιρετικη εφοσον το ρυθμισεις εκει που θες! Ειδικα στα mp3 παρατηρω μεγαλη διαφορα στην ακουστικοτητα αναλογα της δειγματοληψιας (π.χ τα 128kbs δεν εχουν σχεση με τα 320kbs!)
Link to comment
Share on other sites

"...Το Mitsubishi Colt είναι ο μεγάλος νικητής στην έρευνα αξιοπιστίας του οργανισμού ADAC..."

 

"...Στην έρευνα αξιοπιστίας του ADAC, που γιορτάζει φέτος την 30ή του επέτειο, η Mitsubishi Motors βρίσκεται στην πέμπτη θέση γενικής κατάταξης μεταξύ όλων των εταιρειών αυτοκινήτου, σύμφωνα με τα στατιστικά στοιχεία που καταγράφονται τα τελευταία 30 χρόνια. "

 

http://www.cityauto.gr/article.cityauto.gr?aid=2602

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

fnwokke ωραια τα videos.

 

ωρες ωρες σκεφτομαι γιατι να ειναι τοσο ομορφα τα lancer evolution?απο το πρωτο μεχρι και το τελευταιο!

επισης σκεφτομαι οτι οσο τα λατρevo τα evo δεν προκειται να αποκτησω ποτε....

ας μου κανει καποιος ενα δωρο βρε παιδια!

sorry για το παραλληρημα......

Link to comment
Share on other sites

Και για να γελασουμε και λιγο:

 

Παντως εδω δεν ειναι φανταστικα τα κοκκινα?

 

 

αυτα τα δυο ειναι κορυφαια.:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγες μερες αυτα, καθως και αλλα ενδιαφεροντα σχετικα με το νεο Lancer στο http://www.lancerclub.gr. Λιγο υπομονη....θελει λιγη δουλιτσα ακομη...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...