Jump to content

[Οδηγός] Μετατροπή K800i σε K810i


vb1000sws
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι αλλά απότι κατάλαβα θέλει κάποια διαδικασία ή απλά βγάζεις τη πρόσοψη και βάζεις του κ810????άντε γιατί δεν έχουμε και πολύ χρήμα για τέτοιες αλλάγες!;)

 

Ka8os 8a to topo8eteis 8a deis pou dn ka8ete kala kai 8a to kopseis(tropos tou legein)!!!:!:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 75
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ka8os 8a to topo8eteis 8a deis pou dn ka8ete kala kai 8a to kopseis(tropos tou legein)!!!:!:

 

καλά κάντο και πες μου αποτελέσματα!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

καλά κάντο και πες μου αποτελέσματα!;)

 

Ok an prolavw protou me sfaxei i fili(@$#@)mou!!!

 

:lol::whistle::w00t:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

γιατί τι της έκανες????:shifty:

 

Ti 8a tis kanw einai to 8ema!!!

To k810 se k800i i :whistle:anw twn 17 :lol:XAXAXAXAX:shifty:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Ti 8a tis kanw einai to 8ema!!!

To k810 se k800i i :whistle:anw twn 17 :lol:XAXAXAXAX:shifty:

 

μήπως εννοείς το κ800 σε κ810 γιατί το κ810 σε κ800 για πιο λόγο???:wacko:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

μήπως εννοείς το κ800 σε κ810 γιατί το κ810 σε κ800 για πιο λόγο???:wacko:

 

Etsi gia tin plaka mou!!!:lol:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Etsi gia tin plaka mou!!!:lol:

 

α καλά μιλάμε είσαι ότι ναναι!!!αλλά έχει πλάκα!!!!!!!!!:lol::lol::lol:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

α καλά μιλάμε είσαι ότι ναναι!!!αλλά έχει πλάκα!!!!!!!!!:lol::lol::lol:

 

omg an einai egw oti na ne esu ti eisai!!!!

Eisai eleeinos!!!Olo oi alloi perimeneis na dokimasoun prwtoim moddes???:?:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

omg an einai egw oti na ne esu ti eisai!!!!

Eisai eleeinos!!!Olo oi alloi perimeneis na dokimasoun prwtoim moddes???:?:

 

εννοήτε είμαι λίγο τσιγκούνης βασικά οπότε αν δε τα καταφέρει κάποιος δε το πολυδιακυνδηνεύω!έτσι και αλλιώς θέλω να αγοράσω το p1 και είναι λίγο ακριβό :X οπότε δε λέει να δίνω λεφτά σε μια πρόσοψη που μπορεί να μην κάνει!!!!;):Oεννοήτε πως δε παρεξηγήθηκες ε?πάντα με τι καλή εννοια γράφω ότι γράφω!!!:ninja:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

εννοήτε είμαι λίγο τσιγκούνης βασικά οπότε αν δε τα καταφέρει κάποιος δε το πολυδιακυνδηνεύω!έτσι και αλλιώς θέλω να αγοράσω το p1 και είναι λίγο ακριβό :X οπότε δε λέει να δίνω λεφτά σε μια πρόσοψη που μπορεί να μην κάνει!!!!;):O

 

 

Egw 8a to exw aurio mesimeri!!!An 8es sto dinw sfragismeno me 400!!!:O

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Egw 8a to exw aurio mesimeri!!!An 8es sto dinw sfragismeno me 400!!!:O

 

σε ευχαριστώ πάρα πολύ φιλε μου μακάρι να μπορούσα αλλά έχω μόλις 280ευρώ:(και σφραγισμένο μέσα!!!!???!!!!το θέλω:cry::cry::cry:μαμαααααααάααααααααααα:cry:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πάρα πολύ φιλε μου μακάρι να μπορούσα αλλά έχω μόλις 280ευρώ:(και σφραγισμένο μέσα!!!!???!!!!το θέλω:cry::cry::cry:μαμαααααααάααααααααααα:cry:

 

τελικά 1:έκανες το κ810 κ800 και αν ναι πόσα σπασμένα κόκκαλα έχεις??:p:lol:

2:τι πρόσοψη την άλλαξες και αν ναι κάνει καλή εφαρμογή??:O

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
α οκ τι γλύτωσες τότε!!!

 

esu to flashares telika k810i etsi dn einai???

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

esu to flashares telika k810i etsi dn einai???

 

κοίτα εσωτερικά κ810 είναι εξωτερικά κ800 δε ξέρω ούτε από που να πάρω φθηνά πρόσοψη (δεν έχω πιστοτική για παραγγελία μέσω internet) ούτε πως θα τη τοποθετήσω!!!:(

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω ένα Κ800 περίπου ενα χρόνο και το έχω σκιλοβαρεθεί. Σκέφτομαι να πάρω άλλο κινητό επειδή βαρέθικα εμφανισιακά το Κ800 αλλά δεν βρίσκω ένα με τέτοιες δυνατότητες κινητό. Αν κάποιος μου πει ψιλοαναλητικά τι πρέπει να κάνω για να βάλω πρόσοψη Κ810 θα του είμαι ΕΥΓΝΩΜΩΝ!!! Μετα θα κάνω και αναβάθμιση λογισμικού για να βάλλω και το λογισμικό απο το Κ810 και θα είμαι ο πρώτος μάγκας:happy:. Πρώτον θα με γλιτώσει από το έξοδο το λιγότερο 350 ευροπουλακίων για να πάρω άλλο κινητό δεύτερον σε κανενα 2μηνο που έχω αναβάθμιση θα το πουλήσω το υποτιθέμενο Κ810 πολύ πιο πολύ απο οτι θα πουλούσα το Κ800 μου και θα πάρω άλλο!!:lol: Για αυτό plzzzz όποιος ξέρει πως μπορώ να το κάνω αυτο ή το έχει κάνει ας με βοηθήσει!!!!!!!!!!!! Ευχαριστώ προκαταβολικά!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Πηγα να μετατρεψω το Κ800 σε κ810 μα τον τροπο που λεει ο μιστερ στο http://www.teithes.com/forum/index.php?showtopic=4514&st=0&p=79944&&do=findComment&comment=79944

και δεν δουλεψε!!

Εκανα ολα τα βηματα σωστα και τωρα οταν ανοιγω το τηλεφωνο αναβοσβηνει συνεχως η οθονη..

Καμια ιδεα?

Το backup δεχνει να μην δουλευει...

 

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια SOS!!!!!!!

Αλλαξα το κινητο ενος φιλου μου σε Κ810 και εχει κατι μικροπροβληματα..

Θελω να το κανω παλι Κ800 αλλα ειδα οτι αλλαξε και το ΙΜΕΙ!!!

Πως γινεται να το γυρισω στην αρικη του κατασταση με το αρχικο ΙΜΕΙ του???

Οποιος ξερει ας στειλει ενα ΡΜ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

egw pali to ekana kanonika to k800 k810 kai allaksa tis prosopseis kanena provlima den eixa. pareiggeila apo http://cnn.cn/shop/ gia prosopseis kai irthan ola teleia. exw omws ena provlima me to firmware. den mporei na kanei efkola pairing sto bluetooth. exw tin r8ba024 ekdosi cid52. kserei kaneis tipota?
Link to comment
Share on other sites

egw pali to ekana kanonika to k800 k810 kai allaksa tis prosopseis kanena provlima den eixa. pareiggeila apo http://cnn.cn/shop/ gia prosopseis kai irthan ola teleia. exw omws ena provlima me to firmware. den mporei na kanei efkola pairing sto bluetooth. exw tin r8ba024 ekdosi cid52. kserei kaneis tipota?

 

kaneis den kserei?to kinito pote exei bluetooth sima pote oxi. oxi poli dinato pantws. env alla kinita exoun mia xara sima. mipw xalase tpt meta to firmware tin allagi?

Link to comment
Share on other sites

kaneis den kserei?to kinito pote exei bluetooth sima pote oxi. oxi poli dinato pantws. env alla kinita exoun mia xara sima. mipw xalase tpt meta to firmware tin allagi?

 

αλλαξες μονος τις προσοψεις;;στο μπροστινο τμημα της προσοψης ακριβως κατω απο το αστερακι,μηδεν και την διεση στο εσωτερικο εχει ενα διπολο ελασμα.αυτο ειναι η κεραια του blue tooth.η οποια προφανως δεν την εχεις τοποθετησει καθολου η δεν την εχεις βαλει σωστα η δεν παταει καλα στην πλακετα.για κοιταξε το παλι

:)
Link to comment
Share on other sites

αλλαξες μονος τις προσοψεις;;στο μπροστινο τμημα της προσοψης ακριβως κατω απο το αστερακι,μηδεν και την διεση στο εσωτερικο εχει ενα διπολο ελασμα.αυτο ειναι η κεραια του blue tooth.η οποια προφανως δεν την εχεις τοποθετησει καθολου η δεν την εχεις βαλει σωστα η δεν παταει καλα στην πλακετα.για κοιταξε το παλι

 

ok thanks gia tin simvouli sou. tha to tsekarw kai tha sou pw ti egine. kai gw pantws kati tetoio pistevw na ftaiei giati mexri protinos douleve kala alla to anoiksa mia fora gia na to katharisw kai apo tote den pianei kalo sima. thanks anyway :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Οδηγός] Μετατροπή K800i σε K810i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...