Jump to content

Best music comebacks για το 2007;


Demis_CY
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια πιστεύετε είναι τα καλύτερα music comebacks για το 2007?

Ενοόντας ότι είχαν καιρό να βγάλουν κάτι και επέστρεψαν μέσα στο 2007..Στο νού, μου έρχεται η Robyn και η Allana Myles..

 

έχετε κανέναν/καμιά υπόψη? (μη πεί κανείς Britney....)

 

:p :rolleyes:

 

Μήπως τελικά να την βάλουμε και την Britney στη λίστα;

Σε σχέση με το χάλι που είχε (έχει) φτάσει να εμφανίζεται στην τηλεόραση, τα περιοδικά και τα videos στο youtube, και παρά την τραγική εμφάνιση στα MTV Awards και το αποτυχημένο video clip του Gimme More, το Blackout τα κατάφερε καλά.

Γενικά για Britney (που άλλωστε ποτέ δεν προσποιήθηκε ότι είναι κάτι διαφορετικό από pop μουσική), νομίζω ότι το album είναι μια χαρά.

Αν ήταν και η ίδια στα σύγκαλά της τον τελευταίο καιρό, και είχε κάνει μια πιο σωστή προώθηση, ίσως θα μπορούσαμε να μιλάμε για ολοκληρωμένο comeback... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ποια πιστεύετε είναι τα καλύτερα music comebacks για το 2007?

Ενοόντας ότι είχαν καιρό να βγάλουν κάτι και επέστρεψαν μέσα στο 2007..Στο νού, μου έρχεται η Robyn και η Allana Myles..

 

έχετε κανέναν/καμιά υπόψη? (μη πεί κανείς Britney....)

 

Aλήθεια? Και γιατί? Προσωπικά δεν περίμενα να μου αρέσει καθόλου και ξαφνικά βρίσκω τον εαυτό μου να το ακούω συνέχεια στο σπίτι, στο αμάξι, στο ipod απο τότε που κυκλοφόρησε. Και δεν είμαι και άτομο που του αρέσει αυτού του είδους η μουσική, είμαι καθαρά r&b και hip hop και το ξέρεις και εσύ. Αλλά ειλικρινά το album αυτό είναι καθαρά album διασκέδασης και club και εντελώς χορευτικό. Δεν είμαι fan της αλλά το album αυτό για μένα είναι σίγουρα πάρα μα πάρα πολύ καλό. Δεν με νοιάζει αν είναι σούργελο στην ζωή της, δεν με νοιάζει που ήταν χάλια στα VMAs, δεν με νοιάζει που τρέχει στα δικαστήρια και εμφανίζεται χωρίς κυλότα και και και...

εγώ την μουσική της ακούω και μαρέσει.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το CD της Winehouse (αν και τυπικά κυκλοφόρησε τέλη 2006) ήρθε σχεδόν 3-4 χρόνια μετά το πρώτο της album, οπότε δεν ξέρω αν θεωρείται ακριβώς comeback.

 

Φοβερό comeback μπορεί όντως να μην υπήρχε, αλλά υπήρξαν αρκετοί καλλιτέχνες που έβγαλαν CD μετά από 3-4 χρόνια και είχαν καλά τραγούδια. Πχ Travis, Joss Stone, Kosheen, Maroon 5, ή από άλλο ρεπερτόριο ο David Guetta, η Sophie Ellis-Bextor...

 

Δυστιχώς όμως γι'

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...