Jump to content

Σε ποιο Φροντιστήριο πηγαίνατε-πάτε ?


Blakomon
 Κοινοποίηση

Πείτε μας που κάνατε φροντιστήριο?  

37 members have voted

  1. 1. Πείτε μας που κάνατε φροντιστήριο?

    • Στην γειτονιά σας
      14
    • Σε άλλη γειτονιά
      5
    • Στο κέντρο
      11
    • Ιδιαίτερα
      7


Recommended Posts

Δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο και είπα να φτιάξω αυτό το θέμα να δούμε που πήγαινε ο καθένας και να συγκρίνουμε!

 

Εγώ πήγαινα στο Σύγχρονο στή Κάνιγγος και στο Θετικό πάλι στο ίδιο μέρος

 

Εσείς?

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω δοκιμασει και φροντηστηριο και ιδιαιτερα σε συμβουλευω να προτιμισεις το δευτερο(αν και ειναι πιο ακριβη λυση).στο φροντηστηριο δεν ξερεις σε τι τμημα θα πεσεις και φυσικα δεν επιλεγεις εσυ τους καθηγητες οι οποιοι σε πολλες περιπτωσεις ειναι αδιαφοροι.ασε που στο φροντιστηριο γινεται σε πολλες περιπτωσεις πολυ χαβαλες και λιγο μαθημα.βεβαια μπορι να πεσεις και σε καλη περιπτωση δεν ξερω,αλλα σου συνιστω να το αποφυγεις

μια αλλη καλη λυση ειναι να συννενοειθεις με κανα δυο φιλους σου που ειναι σαν μαθητες στο ιδιο επιπεδο με σενα και να κανετε ενα γκρουπακι.κατι ενδιαμεσω δηλαδη μεταξυ φροντιστηριου και ιδιαιτερου

και φυσικα πολυ πιο οικονομικο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για 2 χρονιες ιδιαιτερα σε 2 μαθηματα,ευτυχως στα αλλα ημουν καλος.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σε φροντιστήριο στη γειτονιά μου, Κατσιλιέρης, στην Καλαμάτα. Πολύ έμπειρος, εξαιρετικός καθηγητής και κυρίως σπουδαία προσωπικότητα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω πηγαινα στην πουλοπουλου παλια αλλα παντα εμενα καθως κοιταζα τα καλλη της κατα κοινης ομολογιας ΘΕΑΣ καθηγητριας (22 ηταν τοτε:p)
Link to comment
Share on other sites

περισυ πηγαινα μαθηματικα/φυσικη/χημεια στο αξιωμα(δεν νομιζω να το ξερετε) το καλυτερο φροντιστηριο για θετικες επιστημες.

 

φετος συνεχιζω εκει, θετικη κατευθυνση και μας λιωνουν κυριολεκτικα! το σαββατο ειχα 10-2! 10-11 αλγεβρα 11-12 φυσικη κατ 12-1 φυσικη κατ 1-2φυσικη γενικης!

 

Α!εβαλα και εκθεση ιδιαιτερα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πήγαινα Ρόδο..στο χωριό Κρεμαστή,στο Μεθοδικό..πολύ καλό κλίμα και καθηγητες:p
Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

ιδιαιτερα εκανα τα τελευταια χρονια στα μαθηματα σχολειου κ ξενων γλωσσων !φροντιστηριο πηγαινα μικρος για αγγλικα(τις πρωτες χρονιες) και γερμανικα..
Link to comment
Share on other sites

για ξενες γλωσσες στον κιρμελιδη,για τις πανελληνιες πηγα μονο την τελευταια χρονια(3η λυκειου) στο "εισαγωγη"
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

περισυ πηγαινα μαθηματικα/φυσικη/χημεια στο αξιωμα(δεν νομιζω να το ξερετε) το καλυτερο φροντιστηριο για θετικες επιστημες.

 

φετος συνεχιζω εκει, θετικη κατευθυνση και μας λιωνουν κυριολεκτικα! το σαββατο ειχα 10-2! 10-11 αλγεβρα 11-12 φυσικη κατ 12-1 φυσικη κατ 1-2φυσικη γενικης!

 

Α!εβαλα και εκθεση ιδιαιτερα!

 

Αφού είναι το καλύτερο γιατί δεν το ξέρουμε?:worry:

 

Εγώ πήγαινα σε φροντιστήριο της γειτονιάς.Νομίζω ότι δεν θα μπορούσα να τύχω σε καλύτερος καθηγητές.Ο ένας καλύτερος από τον άλλον..μορφές!

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγαινα απ'τη 2α Λυκείου σε ένα στη γειτονιά μου,που είχε πολύ καλό όνομα,αλλά φέτος δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη...:mad:

Κι επειδή θα ξαναδώσω γράφτηκα σε ένα στο κέντρο το οποίο δεν είναι ακριβώς φροντ,είναι ένα γκρουπ καθηγητών το οποίο κάνει κλειστά τμήματα..:shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...