Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια πριν λιγο καιρο εκανα μια μακακια,και επλυνα το μηχανακι με ενα σφουγγαρι και υπηρχε ενα στιγμα,και ο μακακας το επλυνα απο την τραχυα μερια και αφησε σημαδι...:(

 

θα πας να παρεις μια καλη αλοιφη για αυτη τη δουλεια;);)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θα πας να παρεις μια καλη αλοιφη για αυτη τη δουλεια;);)

 

θα κανει τπτ ομως η @@?μπορω να την βαλω κ εγω αυτη την αλοιφη?

Link to comment
Share on other sites

θα κανει τπτ ομως η @@?μπορω να την βαλω κ εγω αυτη την αλοιφη?

 

κανει αλλα να παρεις καλη οχι τιποτα του κιλου,, αντε σε μαγαζι που πουλαει τετοια πραγματα για αυτοκινητα;);)

Link to comment
Share on other sites

κανει αλλα να παρεις καλη οχι τιποτα του κιλου,, αντε σε μαγαζι που πουλαει τετοια πραγματα για αυτοκινητα;);)

 

ok thanks :D....

 

λεω στα 4000κμ που ειναι να κανω το service να βαλω μπουζι ιριδιου,τι λετε αξιζει?

Link to comment
Share on other sites

ok thanks :D....

 

λεω στα 4000κμ που ειναι να κανω το service να βαλω μπουζι ιριδιου,τι λετε αξιζει?

 

οτι βαζει κανεις καλο ειναι:p:p

Link to comment
Share on other sites

οτι βαζει κανεις καλο ειναι:p:p

 

ναι αλλα φοβαμαι μηπως αχρηστευτει πιο γρηγορα απο τα κανονικα,κ μεινω στον δρομο καμια μερα

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις βγαλει τον πνιχτη απο το φιλτροκουτι για να παρει παραπανω ροπη το μηχανακι στης 5000+?
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις βγαλει τον πνιχτη απο το φιλτροκουτι για να παρει παραπανω ροπη το μηχανακι στης 5000+?

 

ο πνιχτης ειναι ολο το φιλτροκουτι?αν ναι.μπα θα το γ@μησ....ς το injection

Link to comment
Share on other sites

ο πνιχτης ειναι ολο το φιλτροκουτι?αν ναι.μπα θα το γ@μησ....ς το injection

 

Υπαρχει μεσα στο φιλτροκουτι ενα λαστιχο μεσα σε ενα σωληνα που πηγαινει στο injection αμα το βγαλεις αυτο παιρνεις παραπανω ροπη απο της 5000 στροφες και πανω. Ισωςκαι λιγη τελικη.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει μεσα στο φιλτροκουτι ενα λαστιχο μεσα σε ενα σωληνα που πηγαινει στο injection αμα το βγαλεις αυτο παιρνεις παραπανω ροπη απο της 5000 στροφες και πανω. Ισωςκαι λιγη τελικη.

 

ειναι σιγουρο αυτο η οχι?

Link to comment
Share on other sites

ειναι σιγουρο αυτο η οχι?

 

Ειναι σιγουρο γιατι το εχουν κανει και στο crypton x εκει το διαβασα ρωτησε ενας εαν γινεται στο address και του απαντησε ενας που το εχει κανει.

 

Επισης ρωτα εαν δεχεται και δισκοπλακα απο crypton. Ελεος πλεον..

Link to comment
Share on other sites

Επισης ρωτα εαν δεχεται και δισκοπλακα απο crypton. Ελεος πλεον..

 

μπα δεν περνει,ισως απο shogun η fx ομως..........

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εβγαλα το φιλτρο αερα και το αφησα το μηχανακι ετσι να δω τι θα κανει. Πρωτων δεν μπουκωνει πουθενα δευτερον κανει πολυ θορυβο και μου φαινεται οτι η τριτη πρεπει να πηρε κατι παραπανω. Ομως το κοντερ κολησε στα 110. Μαλλον ηθελε ζεσταμα περισσοτερο. Τωρα για την ροπη ισως πηρε λιγη.. Αλλα το εχω τελειως ανοικτο.

 

Δισκοπλακα απο suzuki fx oversize η οτιδιποτε αλλο σχετικο που θα βρουμε?

Link to comment
Share on other sites

Δισκοπλακα απο suzuki fx oversize η οτιδιποτε αλλο σχετικο που θα βρουμε?

 

Δεν εχουν παρει το ματι μου πουθενα oversize δισκους για fx.Ισως η jt braking να βγαζει:rolleyes:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ,βγηκε αγριος εκκεντροφοροσ για το address
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ,βγηκε αγριος εκκεντροφοροσ για το address

 

Που ειναι??????

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι??????

 

στο e-honda,αλλα λεει οτι θα τον παραλαβει στισ 11/9

Link to comment
Share on other sites

ξερετε ποσο κοστιζει περιπου ο εκκεντροφορος??

 

θα ξερουμε στισ 11-12/9(που θα τον φερει)

Link to comment
Share on other sites

100 ευρω πιστευω........

 

κατι παραπανω απο 100 ευρω

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω πηγα σημερα στον μηχανικο μου και τον ρωτησα για τον εκκεντροφορο και μου ειπε οτι δεν αξιζει να μπει,δεν θα δωσει τιποτα...εφοσον μου λεει δεν μπορει να δωσει περισσοτερο μιγμα στον ψεκασμο, οσο τερμα και να ανοιγουμε το γκαζι, το παπι δεν θα μπορει να δωσει περισσοτερο στα ψηλα...μου λεει οτι περιμενει ενα προγραμμα (κατι σαν χαρτογραφηση, δεν θυμαμαι πως μου το ειπε ακριβως)το οποιο ρυθμιζεται απο Lapotp και σε αυτο πανω θα μπορεις να βαλεις οτι θελεις.....αμα υπαρχει αυτο και μετα βαλουμε εκκεντροφορους κλπ κλπ κλπ τοτε θα δουλευει σωστα...
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω πηγα σημερα στον μηχανικο μου και τον ρωτησα για τον εκκεντροφορο και μου ειπε οτι δεν αξιζει να μπει,δεν θα δωσει τιποτα...εφοσον μου λεει δεν μπορει να δωσει περισσοτερο μιγμα στον ψεκασμο, οσο τερμα και να ανοιγουμε το γκαζι, το παπι δεν θα μπορει να δωσει περισσοτερο στα ψηλα...μου λεει οτι περιμενει ενα προγραμμα (κατι σαν χαρτογραφηση, δεν θυμαμαι πως μου το ειπε ακριβως)το οποιο ρυθμιζεται απο Lapotp και σε αυτο πανω θα μπορεις να βαλεις οτι θελεις.....αμα υπαρχει αυτο και μετα βαλουμε εκκεντροφορους κλπ κλπ κλπ τοτε θα δουλευει σωστα...

 

ενας φιλος μου εχει βαλει στο ιnnova i του εκεντροφορο,η διαφορα απο τα αλλα innova ειναι αισθητη....οσο για τον εγκεφαλο....αξιζει να μπει αν του ανεβασεις mm....(αλλα το κιτ των 150cc ειναι υπερβολη γιατι μετα δεν θα ειναι για βολτες αλλα μονο για κοντρες)εγω αυτο που σκεφτομαι να κανω ειναι μια ροικη εξελιξη, εναν εκεντροφορο,εξατμιση,γραναζι(που ισως να μπει αυτη την εβδομαδα)και ισως αργοτερα αν βγει κανα κυλινδροπιστονο(π.χ 55-56)

Link to comment
Share on other sites

εγω αντιθετος καθος το εχω και 2 χρονια το μηχανακη θα βαλω το κιτ τον 150 cc θα αλαχτουν γραναζια αναλογα με το κιτ εκηνισεις η τελικες αναλογα που χανει θα μπουν ζαντες θα βαφτει περλατο μοβ με αλλες αναρτησεις! κ μετα χαλαρα για να παρω αυτοκινητο :P
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...