Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και πως ρυθμιζεται ο ψεκασμος? Επισης ο εγκεφαλος δουλευει σε οικονομικη λειτουργεια και οχι σε raicing... Θα υπαρχει διαφορα στην αποδοση του κιτ... Δεν θα αποδιδει οπως πρεπει...

 

λογικα και τωρα το ιδιο κανει δηλδη δουλευει οικονομικα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποσα χιλιοστα να ειναι αραγε το πιστονι 58? Φανταστειτε να βγαλουν και εγκεφαλο και κανουρια μπεκ ψεκασμου και εκεντροφορο ποσο θα ανεβει σε κυβικα και τελικες. Με ολα αυτα το κοβω καπου στα 135 με 140 χιλιομετρα τελικη.
Link to comment
Share on other sites

ριθμιζετε ο ψεκασμος! το εχω δει και εγω!

ναι ρε...αερας κ βενζινη,εμενα μ το ειχε ρυθμισει ο μαστορας

λογικα και τωρα το ιδιο κανει δηλδη δουλευει οικονομικα

ισως...αλλα για φαντασου να σ κοβει 10κμ...την πατησαμε

Ποσα χιλιοστα να ειναι αραγε το πιστονι 58? Φανταστειτε να βγαλουν και εγκεφαλο και κανουρια μπεκ ψεκασμου και εκεντροφορο ποσο θα ανεβει σε κυβικα και τελικες. Με ολα αυτα το κοβω καπου στα 135 με 140 χιλιομετρα τελικη.

 

58-58,5........μπεκ δν νομιζω να χρειαζεται,αν κανεις ομως 4 πραγματα θα κατεβαζει το κοντερ(σε κατηφορα)με μεγαλη ευκολια,1.κιτ,2.εκκε,3.εγκεφαλο,4.ροικη εξελιξη και μετα ελατε να το πιασετε το address

εχω ασχημα νεα με εφαγε ενα innova i :cry:

Link to comment
Share on other sites

:(οχι ρε ***. στα 400 μετρα και με εξατμιση? και ναι επιτελους αρχισαν να βγαινουν πραγματα για το address αντε και ης ανωτερα
Link to comment
Share on other sites

:(οχι ρε που$τ. στα 400 μετρα και με εξατμιση? και ναι επιτελους αρχισαν να βγαινουν πραγματα για το address αντε και ης ανωτερα
βγηκε protech για το address 110 ευρω με θεση για τον ρυθμηστηρα. Και carbon νομιζω οτι εχει
Link to comment
Share on other sites

:)εαν φοραει καποιος την εξατμιση ας ανεβασει φοτο εγω εχω ρωτησει και τη βρισκω 110 ευρω και ενα αλλο παιδι απο ενα αλλο χωριο που εχει address ρωτησε για yoshi και του ειπαν 280 ευρω και πηγε πειρε protech και αμα βγαλεις τον σιγαστηρα το μηχανακι θα πυροβολαει απο γραναζια αυτος αλλαξε 14 ειχε μπροστα εβαλε 15 και πισω απο 34 εβαλε 36 απο shogun ταιριαζαν ακριβος και με την εξατμιση παει 128 καλα ειναι τα γραναζια? Αν τον βρω θα τραβηξω φοτο σιγουρα εγω θα την παρω γιατι κατα την γνωμη μου δεν αξειζη να δωσω 280 ευρω για yoshi. δισκοπλακα θα ταιριαζει απο shogun?
Link to comment
Share on other sites

βγηκε protech για το address 110 ευρω με θεση για τον ρυθμηστηρα. Και carbon νομιζω οτι εχει

μπα carbon δν νομιζω να εχει,ρυθμιστιρας?αν κανει 110 ισως και να την παρω κ εγω γτ 280 για yoshi δν ειναι κ ευκολο να βρεθουν

 

:)εαν φοραει καποιος την εξατμιση ας ανεβασει φοτο εγω εχω ρωτησει και τη βρισκω 110 ευρω και ενα αλλο παιδι απο ενα αλλο χωριο που εχει address ρωτησε για yoshi και του ειπαν 280 ευρω και πηγε πειρε protech και αμα βγαλεις τον σιγαστηρα το μηχανακι θα πυροβολαει απο γραναζια αυτος αλλαξε 14 ειχε μπροστα εβαλε 15 και πισω απο 34 εβαλε 36 απο shogun ταιριαζαν ακριβος και με την εξατμιση παει 128 καλα ειναι τα γραναζια? Αν τον βρω θα τραβηξω φοτο σιγουρα εγω θα την παρω γιατι κατα την γνωμη μου δεν αξειζη να δωσω 280 ευρω για yoshi. δισκοπλακα θα ταιριαζει απο shogun?

να σ πω 36-15 δν σ κοβει τελικη?(κ μ φαινεται πως κοβει κ αρκετη τελικη)στην ευθεια ποσα κμ παει?

 

 

34 φοραει πισω.....:blink::blink:

ναι 34-14

Link to comment
Share on other sites

αν φοραει 14-34 κ εχει 15-36 τοτε ειναι σχεδον στα ιδια.. 34/14=2.43τ.μετ. & 36/15=2.4.. καμια η διαφορα δλδ..σαν να αλλαζε το 34 με 33...:) η προτεκ δεν βγαινει με καρμπον κ ειναι ιδια σχεδον με αυτη π βγαινει για το Χ 135,μοιαζει με την gpr,120-130ε

 

μπα carbon δν νομιζω να εχει,ρυθμιστιρας?αν κανει 110 ισως και να την παρω κ εγω γτ 280 για yoshi δν ειναι κ ευκολο να βρεθουν

 

 

να σ πω 36-15 δν σ κοβει τελικη?(κ μ φαινεται πως κοβει κ αρκετη τελικη)στην ευθεια ποσα κμ παει?

 

 

 

ναι 34-14

 

εννοει τον σιγαστηρα,π εχει κ η προτεκ και η γιοσι!

Link to comment
Share on other sites

μπα carbon δν νομιζω να εχει,ρυθμιστιρας?αν κανει 110 ισως και να την παρω κ εγω γτ 280 για yoshi δν ειναι κ ευκολο να βρεθουν

 

 

να σ πω 36-15 δν σ κοβει τελικη?(κ μ φαινεται πως κοβει κ αρκετη τελικη)στην ευθεια ποσα κμ παει?

 

 

 

ναι 34-14

 

τελικη σε ισιο δρομο χωρις κατηφορες με γραναζια 15-36 και protech 128χμ:D

αν πατησετε το χ με protech θα την δειτε ειναι ιδια με αυτη για το address

Link to comment
Share on other sites

τελικη σε ισιο δρομο χωρις κατηφορες με γραναζια 15-36 και protech 128χμ:D

 

βαλε βιντεο.....130κμ σε ευθεια?????:wacko::wacko:

 

ρε παιδια εχετε facebook?????

Link to comment
Share on other sites

ier giannis το facebook μου παιδια εχω την εντυπωση οτι φοραει 35-15 αλλα δεν ειμαι σιγουρος! ααα ερωτιση τον τελεφτεο καιρο κανει πολλα σκασιματα η εξατμιση μου λετε να θελουν ριθμισμα οι βαλβιδες?
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

τελικη σε ισιο δρομο χωρις κατηφορες με γραναζια 15-36 και protech 128χμ:D

αν πατησετε το χ με protech θα την δειτε ειναι ιδια με αυτη για το address

κατσε σε κατηφορα δλδ ποσα παει ρε συ?

 

βαλε βιντεο.....130κμ σε ευθεια?????:wacko::wacko:

 

ρε παιδια εχετε facebook?????

και εγω εχω πατα apostolis gaitanis και θα δεις εχω το μηχανακι μ για φοντο

ier giannis το facebook μου παιδια εχω την εντυπωση οτι φοραει 35-15 αλλα δεν ειμαι σιγουρος! ααα ερωτιση τον τελεφτεο καιρο κανει πολλα σκασιματα η εξατμιση μου λετε να θελουν ριθμισμα οι βαλβιδες?

ισως να ειναι κ αυτο,ισως και να εχει ξεβιδωθει η εξατμιση

Link to comment
Share on other sites

κατσε σε κατηφορα δλδ ποσα παει ρε συ?

 

 

και εγω εχω πατα apostolis gaitanis και θα δεις εχω το μηχανακι μ για φοντο

 

ισως να ειναι κ αυτο,ισως και να εχει ξεβιδωθει η εξατμιση

 

και που να το βρω το βιντεο το μηχανακι δεν ειναι δικο μου!:X αλλα οντος παει 128χμ χωρις ***

Link to comment
Share on other sites

και που να το βρω το βιντεο το μηχανακι δεν ειναι δικο μου!:X αλλα οντος παει 128χμ χωρις μ@λ@κιε$

βρειτε μου εναν τροπο για να τραβηξω βιντεακι...και μην μου πειτε με το ενα χερι να κραταω το κινητο και με το αλλο να βαραω κοφτες! :P θα φαω τα μουτρα μου...

Link to comment
Share on other sites

μην μασας,το χω κανει πολλες φορες,δεν ειναι τπτ.. απλα να ξερεις τον δρομο μην εχει καμια λακουβα-χαραδρα:)
Link to comment
Share on other sites

δυσκολα αλλιως.. μετα μονο 2καβαλο και να τραβαει ο πισω,η να κρεμασεις το κινητο στον λαιμο σου με το κορδονι αλλα δεν θα φαινεται τιποτα :)
Link to comment
Share on other sites

πειτε μου πως να βγαλω τον σιγαστηρα απο την yoshimura γιατι θα το σπασω το παπι...εχω κοψει το πριτσινι και εχει μεινει το υπολοιπο που κραταει τον σιγαστηρα και δεν βγαινει...για πειτε πως το βγαζω

 

 

http://www.imageshack.gr/files/gaycyre3f5m2dg7f0h26.jpg

Link to comment
Share on other sites

kavatzofido7 με ενα τρυπανακι δεν μπορεις να τρυπησεις μονο το πριτσινι??;)

και οσο για το βιντεο εσυ μαλλον θες κατι σαν αυτο>>> http://mototrade.gr/osCommerce/product_info.php?products_id=1186 :p

Link to comment
Share on other sites

honda 100 thanks το εβγαλα αλλα οχι ετσι οπως μου ειπες...πολυ γαματος ηχος χωρις σιγαστηρα!! θα ανεβασω βιντεακι...καποια στιγμη..............:P:P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...