Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
μπα!!!αμα θελεις να πηγενει λιγο πιο γρηγορα μπορεις να κανεις τα εξης>εξατμηση και 100 βενζινη:mad:αρε suzuki βγαλε τπτ να χαρουμε και εμεις!
Link to comment
Share on other sites

τα εχω και τα 2 και μπορω να πω οτι τα εχω συνηθισει πλεον μετα απο τοσο καιρο. απ'το βλεπω σε λιγο καιρο θα διαλεξω μαλλον την λυση πιο μεγαλης μηχανης αφου απο οκτοβρη-νοεμβρη γυρναω το διπλωμα του παπιου σε ανεξαρτητο!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βγαινουν 2 νεα address σε χρωματα μαυρο και γαλαζιο με ασπρο...!!!

 

Υπαρχει κανενα σαιτ ποθ δειχνει φωτο? θα θελα να τα δω τα νεα χρωματα, καμια αλη αλαγη εκτως του χρωματος θα εχουν τα καινουρια μοντελα?

Link to comment
Share on other sites

ειναι τα αντρεσσ που βγεναν γερμανια!

 

ναι τα εφεραν και εδω και κοστιζουν 1950 ευρωπουλα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια η τριτη ταχυτυτα αμα χαλασει θα μου την καλυψει η εγγυηση?εχουν περασει 2 χρονια που αγοραστικε...:worry:
Link to comment
Share on other sites

εληξε η εγγυηση:(δεν ξερω τι να κανω εχω ακουσει οτι κανει 500 ευρο(αν και ειναι υπερβολικα πολλα λεφτα για σασμαν,απλησιαστα)τωρα να το δοσω τι να παρω?
Link to comment
Share on other sites

Μου εσπασε και εμενα προσφατα το σασμαν και το ειχα ψαξει...το κοστος παει 150Ε η δουλεια,δηλαδη το λυσιμο του μοτερ κτλ και οτι παει το ανταλλακτικο.το δικο μου σασμαν εκανε 40Ε οποτε συνολο 190.προτιμησα να παρω καινουργιο μοτερ με 260...τωρα τα 500 που σου ζητανε μου φαινονται παρα πολλα.καινουργιο μοτερ παιρνεις και εσυ με τοσα.
Link to comment
Share on other sites

Σου ειπα δεν το εφτιαξα αλλα ρωτησα...εγω καινουργιο μοτερ πηρα!αλλα γενικα το σασμαν κανα 50αρι να πηγαινει και τα υπολοιπα η δουλεια.πηγαινε ρωτα σε συνεργειο ποσο θα σου παρουν για να σου αλλαξουν το σασμαν.ρωτα και στην αντιπροσωπεια να δεις...
Link to comment
Share on other sites

Σου ειπα δεν το εφτιαξα αλλα ρωτησα...εγω καινουργιο μοτερ πηρα!αλλα γενικα το σασμαν κανα 50αρι να πηγαινει και τα υπολοιπα η δουλεια.πηγαινε ρωτα σε συνεργειο ποσο θα σου παρουν για να σου αλλαξουν το σασμαν.ρωτα και στην αντιπροσωπεια να δεις...

 

Η Suzuki είναι ακριβή...πολύ ακριβή!

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

Τοτε παει σε συνεργειο...πανω απο 150 για τα εργατικα δεν του παιρνουν.ε και τα υπολοιπα το σασμαν!και παλι 500 δεν βγαινει με την καμια.
Link to comment
Share on other sites

Τοτε παει σε συνεργειο...πανω απο 150 για τα εργατικα δεν του παιρνουν.ε και τα υπολοιπα το σασμαν!και παλι 500 δεν βγαινει με την καμια.

Όχι και 500€ για ενα σασμάν παπιού.Όπως και να έχει το θέμα για suzuki ένα 200άρι στάνταρ και κάτι.

αποκλειετε να πηρεσ καινουργιο μοτερ με τοσα λεφτα.

 

Δεν πήρε του adress το μοτέρ ο _Dante_ αν λές για αυτό;)

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

και τοτε για τι μοτερ μηλαει??

 

Για το 125 μοτέρ της Daytona;)

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυριο βαζω μεσα το παπι για να μου αλλαξουν κατι αλυσιδογραναζα,φλατζες,στροφαλους...κατι τετοια μου ελεγε ο μηχανικος.επειδη μου εβγαζε εναν περιεργο θορυβο η τριτη και η τεταρτη.ευτυχως ειναι μεσα στην εγγυηση και δεν θα πληρωσω φραγκο...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
σημερα πιγα και ρωτησα στην suzuki και μου ειπαν οτι διορθοθικε το προβλημα που ειχαν τα γραναζια του σασμαν(τα εξελιξαν)και οτι κανει 31 ευρω...
Link to comment
Share on other sites

επισης οτι ο εκεντροφορος ειναι πολυ αργος(αποδοτικος)και αμα βαλεις αυτον που βγηκε(αμα ερθει)χωρις προγραμα δεν θα γινει τιποτα,τωρα δεν ξερω για το nitro x fuel που φορουσε ο αποστολης.....:(.βρηκε κανεις προγραμα η επαναπρογραματισμο?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...