Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν βγαίνουν για το παπί σου.Πρέπει να ψάξεις να βρεις aftermarket από κανά άλλο μηχανάκι

 

ναι γι'αυτο ρωταω απο ποιο παπι κανει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι γι'αυτο ρωταω απο ποιο παπι κανει

 

Σκούρα τα πράγματα εως μαύρα.Πρέπει να το λύσεις και να πάρεις τα ελατήρια και να τα συγκρίνεις με όλα τα ελατήρια παπιών

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σκούρα τα πράγματα εως μαύρα.Πρέπει να το λύσεις και να πάρεις τα ελατήρια και να τα συγκρίνεις με όλα τα ελατήρια παπιών

 

ο μαστορας μου που ειχε λυσει ενα αλλο address για να του αλλαξει δισκους,μου ειπε πως τα ελατηρια ηταν λιγο πιο χοντρα απο του astrea και λιγο πιο λεπτα απο του innova κατι τετοιο:wacko:

Link to comment
Share on other sites

πανε στον μαστορα σου και πες τον θελω ελατηρια barnet και θα σου βρει υπαρχουν κ **μανε :D
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

αποστολη το μηχανακι δουλευει σωστα με την protech?παει καλα?βγαζει οραιο ηχο?αξιζει 130 eura?

 

ναι δουλευει πολυ καλα,για εμενα αξιζει,γιατι ειναι κορυφη......και κανει και **** τους ηχους....και δυνατο κιολας

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παιζει γιατι μπροστα εχω 2.25 λαστιχο το κοντερ να διχνει περισοτερα χλμ σε σχεση με τα μαμα?(λογικα γιατι σαν συνολο η ροδα ειναι ελαχιστα πιο μικρη και κανει πιο γρηγορα περιστροφη?)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παιζει γιατι μπροστα εχω 2.25 λαστιχο το κοντερ να διχνει περισοτερα χλμ σε σχεση με τα μαμα?(λογικα γιατι σαν συνολο η ροδα ειναι ελαχιστα πιο μικρη και κανει πιο γρηγορα περιστροφη?)

 

Ακριβως οπως το περιγραφεις γινεται.Σαν ακτινα του τροχου ο κατασκευαστης θετει την ακτινα της ζαντας + το ελαστικο.Ομως το 2.75 ελαστικο και οχι το 2.25.;);)

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις μαμα διαστασεις να μας πει ποσο διχνει το κοντερ για να συγρινουμε?

 

εγω εχω 2αρακι μπροστα,και γραφει οσα εγραφε και με τα μαμα

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ημουν διπλα με ενα mazda 6 κοφτες 3η που βγαζει 80 και εγραφε και αυτο 80..:)

 

εγω το εχω μετρησει με bandit 650 ενος φιλου μου,εχει ψηφιακο κοντερ.και το δοκιμασαμε 2-3 φορεσ γιατι δεν μπορουσαμε να το πετυχουμε,οταν εμενα κοφτιζε με 120.... το κοντερ εγραφε 117......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα χθες και ρωτησα ποσο κανουν οι γνησιοι δισκοι του address και μου ειπε 50 ευρω...Ελεος...Φανταστειτε οτι του glx Κανουν 10 ευρω...Αισχροκερδια..!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα χθες και ρωτησα ποσο κανουν οι γνησιοι δισκοι του address και μου ειπε 50 ευρω...Ελεος...Φανταστειτε οτι του glx Κανουν 10 ευρω...Αισχροκερδια..!!

 

ναι ποσα χρονια κυκλοφορει το glx?

Link to comment
Share on other sites

και παλι καλα σου ειπε επειδη εχουμε 4 δισκακια εμενα εδω μου ειπαν 22 ευρω το δισκακι!
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλά αν κάνετε υπομονή μέχρι να βγουν aftermarket ανταλλακτικά στο μηχανάκι σας σωθήκατε.Τα suzuki παπιά μια ζωή το ίδιο φτιάξιμο θα έχουν.Τα fb όπως φτιάχνονταν πριν 10χρόνια φτιάχνονται και τώρα

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το φαναρι το πισω δεν αναβει παντα οταν πεφτω σε καμια λακουβιτσα σβηνει και μετα απο κανενα 10λεπτο ξανααναβει(και μπροστα στην μασκα κανει θορυβο λες και πεταει σπιθες οταν δεν αναβει το φαναρι) παιζει να θελω καμια ασφαλεια τιποτα τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

Πω ρε φίλε πολύ ωραίο βγήκε!Ήρθα σήμερα Ηράκλειο και είδα ωραία μηχανάκια!Και ούτε ένα μπατσικό.

 

Εσύ που το εβαψες?Πόσο σου πήρε?Και την σέλα που την έφτιαξες και πόσο?

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

Πω ρε φίλε πολύ ωραίο βγήκε!Ήρθα σήμερα Ηράκλειο και είδα ωραία μηχανάκια!Και ούτε ένα μπατσικό.

 

Εσύ που το εβαψες?Πόσο σου πήρε?Και την σέλα που την έφτιαξες και πόσο?

Το εβαψα στο ηρακλειο..Μου πηρε 300 ευρω και την σελα την εφτιαξα εκει 30 ευρω..!

Link to comment
Share on other sites

30 ευρω μονο σου πηρε για την σελα?Τι ακριβος της εκανε (αν επιτρεπεται) την "εσκαψε" και περασε ασπρο καλυμα ?

 

 

ΥΓ: Πολυ καλο εγινε παντως :drool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...