Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

afou t address st eksoteriko legete shogun tote mporei n tairiazoun t veltiotika t shogun st address.1 ypothesi kanw.

 

to exw skeftei k egw auto...pes oti kanoun.pws 8a ta pareis apo ekei

?k pes ta perneis k an dn kanoun ti 8a kaneis meta?

Link to comment
Share on other sites

http://www.suzuki.com.ph oriste i selida g n deite k oles ts leptomeries.swstes oi apories s file m alla dn kderw t n pw.gt dn dokimazete rektifie k roiki ekseliksi???

 

einai epikindina....ase pou o kulindros einai me hlektroxhmikh epistrwsh..k an ton rektifiaroume pisteuw 8a einai axrhstos,roikh exelixh?gia pes m ligo...

Link to comment
Share on other sites

roikh exelixh?gia pes m ligo...

 

ανοιγμα (μεγαλωνει η διαμετρος)εισαγωγης και εξαγωγης! μεγαλυτερη παροχη μιγματος,μεγαλυτερη απαγωγη καυσαεριων:)

Link to comment
Share on other sites

ανοιγμα (μεγαλωνει η διαμετρος)εισαγωγης και εξαγωγης! μεγαλυτερη παροχη μιγματος,μεγαλυτερη απαγωγη καυσαεριων:)

 

thanks

 

παιδια κοιταξα τα χαρακτηριστικα του shogun κ τα 2 εχουν ιδια διαμετρο κ διαδρομη κ ιδιο τυπο κινητιρα(αλλα το address με ψεκασμο)...οποτε ισως και να κανουν τα βελτιωτικα...

Link to comment
Share on other sites

α επισης κοιταξα και κατι αλλο κ βρηκα 2 διαφορεσ το address φτανει τισ 8.500rpm ενω shogun 8000rpm

το shogun ειναι και ελαφρυτερο

Link to comment
Share on other sites

apostolis15 einai logiko gt t 1 einai psekasto k t allo karpirater.allos programatismos.an mporei n mpei karpirater st address tha einai poly kalytera ap tn psekasmo.dn iksera oti o kylindros t address exei eidiki epistrosi.pantws an t ftanate gyro st 56mm m kalo pistoni(wiseco,wossner) k roiki tha pigaine arketa kalytera.alla xwris ekkentroforo k programma i karpyrater dn tha yparxei terastia diafora.eidika enas ekkentroforos dinei poly.
Link to comment
Share on other sites

apostolis15 einai logiko gt t (1 einai psekasto k t allo karpirater.allos programatismos.an mporei n mpei karpirater st address tha einai poly kalytera ap tn psekasmo.dn iksera oti o kylindros t address exei eidiki epistrosi.pantws an t ftanate gyro st 56mm m kalo pistoni(wiseco,wossner) k roiki tha pigaine arketa kalytera.alla xwris ekkentroforo k programma i karpyrater dn tha yparxei terastia diafora.eidika enas ekkentroforos dinei poly.

 

εγω σκεφτομουν για εκεντροφορο...για να μην ανοιχτει το μοτερ...ελα ομως που δεν υπαρχει,εκτοσ κ αν μπαινει απο το kazer η με πατεντα απο fx(ξερεισ εταιριεσ που εχουν βγαλει εκεντροφορουσ γι αυτα τα μηχανακια)κ πιστονι δν θα ηταν καλο ενα πομπε?(αν ανοιγοταν το μοτερ)

Link to comment
Share on other sites

εγω σκεφτομουν για εκεντροφορο...για να μην ανοιχτει το μοτερ...ελα ομως που δεν υπαρχει,εκτοσ κ αν μπαινει απο το kazer η με πατεντα απο fx(ξερεισ εταιριεσ που εχουν βγαλει εκεντροφορουσ γι αυτα τα μηχανακια)κ πιστονι δν θα ηταν καλο ενα πομπε?(αν ανοιγοταν το μοτερ)

 

απο οσο ξερω για το fx δεν υπαρχει after market εκκεντροφορος αλλα για το kaze r βγαζει 2 η τακε και εναν η fuego;) δεν ξερω αν κανουν στο address αλλα μπορεις να κανεις reprofile στον μαμα;) το θεμα ομως ειναι ο εγκεφαλος:!:

Link to comment
Share on other sites

απο οσο ξερω για το fx δεν υπαρχει after market εκκεντροφορος αλλα για το kaze r βγαζει 2 η τακε και εναν η fuego;) δεν ξερω αν κανουν στο address αλλα μπορεις να κανεις reprofile στον μαμα;) το θεμα ομως ειναι ο εγκεφαλος:!:

 

νομιζω δεν εχει σχεση ο εγκεφαλος,γιατι ενας φιλος μου εβαλε εκεντροφορο στο innova i του και δεν ανακατευτικε με το ρευμα.και ενα αλλο παιδι θα βαλει στο Χ του μολισ τον βαλει(αν τον βαλει)θα μαθω και θα σας πω.παντως αν κανουν οι εκεντροφοροι που εχει βγαλει οι τακε θα αξιζε τον κοπο να παρεις,αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι δεν φερνουν τπτ για το address αφου υπαρχει τοσος κοσμος που θελει να το πειραξει...:X

Link to comment
Share on other sites

νομιζω δεν εχει σχεση ο εγκεφαλος,γιατι ενας φιλος μου εβαλε εκεντροφορο στο innova i του και δεν ανακατευτικε με το ρευμα.και ενα αλλο παιδι θα βαλει στο Χ του μολισ τον βαλει(αν τον βαλει)θα μαθω και θα σας πω.παντως αν κανουν οι εκεντροφοροι που εχει βγαλει οι τακε θα αξιζε τον κοπο να παρεις,αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι δεν φερνουν τπτ για το address αφου υπαρχει τοσος κοσμος που θελει να το πειραξει...:X

 

ο εγκεφαλος που εχει βγει για το x μονο περισσοτερη βενζινη ψεκαζει δεν κανει τιποτα αλλο γι' αυτο ειπα οτι καλο θα ειναι για να δουλεψει καλα και να δεις διαφορα με τον εκκεντροφορο καλο θα ηταν να μπει εγκεφαλος για να ψεκαζει με περισσοτερη βενζινη;) αλλα παιζει να μπορεις να βαλεις προγραμμα στον μαμα εγκεφαλο οπως και στα αυτοκινητα.....:shifty:

Link to comment
Share on other sites

ο εγκεφαλος που εχει βγει για το x μονο περισσοτερη βενζινη ψεκαζει δεν κανει τιποτα αλλο γι' αυτο ειπα οτι καλο θα ειναι για να δουλεψει καλα και να δεις διαφορα με τον εκκεντροφορο καλο θα ηταν να μπει εγκεφαλος για να ψεκαζει με περισσοτερη βενζινη;) αλλα παιζει να μπορεις να βαλεις προγραμμα στον μαμα εγκεφαλο οπως και στα αυτοκινητα.....:shifty:

 

dusthxws dn ginete.k o egefalos tou address einai kati san egefalo megalou an8rwpou an kaneis kamia vlakeia 8a pa8ei egefaliko....to kalutero 8a htan na ebaine to rapid bike tou x...kai na ru8mizes k kausimo k ola...alla dusthxws...

Link to comment
Share on other sites

xilia sorry alla t einai i greeklish???

ο τροπος που γραφεις τωρα! (λατινικοι χαρακτηρες)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα τα M45 της michelin και έχουν πολυυυυυ καλό κράτημα...πολύ καλή επιλογή.

τι μεγεθος?

Link to comment
Share on other sites

τι μεγεθος?

 

Ίδιο μέγεθος με τα μαμήσια...μου φαίνεται οτι βάρεινε λίγο το τιμόνι είναι λογικό??

Link to comment
Share on other sites

Ίδιο μέγεθος με τα μαμήσια...μου φαίνεται οτι βάρεινε λίγο το τιμόνι είναι λογικό??

 

α πολυ μεγαλα δηλαδη(2.50 2.75 υποθετω)νομιζω πως ειναι το λαστιχο εγω οταν ειχα βαλει τα μ45 το τιμονι δν εστριβε καλα αλλα οταν ηταν καινουρια τωρα ειναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Ρε εχω και εγω ενα sutzuki.Πως ανεβαζω φωτογραφιες το εχω ψιλοφτιαξει εξοτερικα:):D

 

πηγαινε στο http://www.imageshack.gr ανεβασε τισ φωτογραφιες σου κ μετα κανε copy-paste το λινκ που θα σ βγαλει

ανυπομονουμε να δουμε την suzukara σου

Link to comment
Share on other sites

παιδια η μανετα βγηκε σε 3 νεα χρωματα κοκκινο,χρυσο νικελ(το νικελ αξιζει ειδικα οταν το address ειναι σε μπλε χρωμα...μπλε+νικελο=κορυφη)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...