Jump to content

[S60 3rd Edition] Next Gen N-Gage games


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Ν95 έχεις? Μήπως εσύ μπορείς επειδή η οθόνη περιστρέφεται όταν ανοίξεις το slide προς τα πλήκτρα multimedia?

Εγώ έχω το Ν82.

 

Κάποιος με Ν82 που να μπόρεσε να δουλέψει τα παιχνίδια του N-Gage σε landscape??? :confused:

 

N95 εχω.και τα παιχνιδια εχουν επιλογη για πλαγια δν χρειαζετε να το κανεις εσυ.παντος το asphalt ειναι απιστευτοοοο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. να ευχαριστησω και εγω τον αριστοτελη

 

εχω μια απορια

 

εχω περασει ολα τα παιχνιδια ngage. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν οταν μου λεει you have earned your first point, do you want to update your profile και με ρωτα αν θελω να μπω ιντερνετ να στειλει στοιχεια, αν το αφησω, θα στειλει και στοιχεια για το αν το παιχνιδι ειναι σπασμενο?

να συνεχισω να του μπλοκαρω το internet access? η δεν υπαρχει φοβος? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει κινδυνος ακομα τουλαχιστον.εγω τα χω κανει update πολλες φορες.βασικα ψαχνω να βρω πως παιζεις multiplayer και το βρισκω.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τα 9 που αναμενοντε δν ειναι και αλλα???

 

Κάποια από τα 9 κυκλοφορούν κανονικά όχι σαν N-Gage platform εδώ και καιρό. Εκτός από το one τα υπόλοιπα δεν είναι και τίποτα σπουδαίο . Φυσικά και θα υπάρξουν και άλλα στο μέλλον όπως το Metal Gear Solid άλλα δύσκολα να βγουν σύντομα. Εδώ αυτά που αναμένονται επίσημα στο site υπάρχουν μήνες σαν coming soon.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια σε vodafone live n95 έχει κάνει κανείς την εγκατάσταση των ngage games?δεν μπορώ με τίποτα να αντιγράψω στον private φακελο το .txt αρχειο.....:(
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

παιδια σε vodafone live n95 έχει κάνει κανείς την εγκατάσταση των ngage games?δεν μπορώ με τίποτα να αντιγράψω στον private φακελο το .txt αρχειο.....:(

 

που θα βρω το .τχτ αρχειο .....??? :mrgreen:

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,υπάρχουν N-Gage Games χωρίς να χρειάζεται να πληρώνεις?

Ναι υπάρχουν σπασμένα. Διάβασε 1-2 σελίδες πριν και δες και στο ιpmart.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

σε ποιο φακελο ειναι τα εικονακια των παιχνιδιων ngage να τα κρυψουμε απο την εκθεση?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

E:\ n-gage

 

Για να μπορεσεις να μπεις σε αυτο το φακελο θα πρεπει πρωτα να κανεις το κολπο που ανοιγεις τους Sys και Private.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

εχω μπερδευτεί με τα παιχνίδια ...κατέβασα το asphalt 3 , και τώρα τί?

δεν μπορώ να το περάσω στο κινητό από το usb γιατι μου ζητάει το ΜetroTRK

υπάρχει κανένα πρόγραμμα που βλέπεις τα αρχεία όπως το fileman που είχα στο 6630?

Link to comment
Share on other sites

E:\ n-gage

 

Για να μπορεσεις να μπεις σε αυτο το φακελο θα πρεπει πρωτα να κανεις το κολπο που ανοιγεις τους Sys και Private.

το κοιταξα αλλα ειναι εντελως κενος..τα περασα με τη γνωστη μεθοδο ΜetroTRK

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει και στα μαγαζακια.. :whistle:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

κανεις me voda live κινητο που να εχει βάλει τα παιχνιδια αυτα και να του παίζουν?
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

 

Yπαρχει και στα μαγαζακια.. :whistle:

Δεν είχα χρόνο να το δοκιμάσω ακόμα. Κανένας που να το τεστάρισε? Συγκρίνεται στα γραφικά με το micro Pool??? :rolleyes:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα χρόνο να το δοκιμάσω ακόμα. Κανένας που να το τεστάρισε? Συγκρίνεται στα γραφικά με το micro Pool??? :rolleyes:

 

Τρισδιάστατο και πιο ομαλού rendering από 3D Java έκδοση του ιδίου παιχνιδιού από την Gameloft,δεν θάλεγα όμως ότι αξίζει να πληρώσει κανείς να το πάρει,είναι ενα ανεκτό καλύτερο 3D απο την Gameloft.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δοκίμασα. Ακόμα και η σκέψη για ένα vs ανάμεσα σε αυτό και στο MicroPool, αφήνει έτη φωτός πίσω σε γραφικά το δημιούργημα της Gameloft. Κατ' εμέ το MicroPool θα πρέπει να περιμένει πολύ ακόμα για να δει αξιόμαχο αντίπαλο. :rolleyes:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...