Jump to content

[Επίσημο] Nokia N81


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχουν σημασία οι διαστάσεις. Τις προσαρμόζει η συσκευή μόνη της.

 

Εγώ, όταν δεν έχει ο φάκελος του άλμπουμ, φωτο, μπαίνω σε κάποιο site και κατεβάζω το εξώφυλλο.

 

 

Ίσως δεν χρειάζεται να κάνεις επανεκκίνηση κάθε φορά. Μόνο στις περιπτώσεις που έχεις ανοίξει την συσκεκριμένη εφαρμογή και τρέχει στο background. Αν τώρα, η εφαρμογή έχει auto start, τότε δεν γλυτώνεις τις επανεκκινήσεις.

 

Δεν είπες αν έχεις το SD ή το 8GB, γι'αυτό και σου έγραψα και ις 2 λύσεις. ;)

 

ευχαριστω mirror αρα βρισκω φωτογραφια απο το cd του αλμπουμ

και την βαζω χυμα στην καρτα μνημης και μετα ρυθμισεις ετσι?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο αυτους που βγαλανε fotos καμμια εντυπωση???με την καμερα του 3250 εχει καμμμια διαφορα η ποιοτητα η παλι τα ιδια σκ**α??!!!??

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω mirror αρα βρισκω φωτογραφια απο το cd του αλμπουμ

και την βαζω χυμα στην καρτα μνημης και μετα ρυθμισεις ετσι?

Ναι, μετά κάνεις εισαγωγή της εικόνας ως εικόνα άλμπουμ και τη προσαρμόζει μόνο του το κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

απο αυτους που βγαλανε fotos καμμια εντυπωση???με την καμερα του 3250 εχει καμμμια διαφορα η ποιοτητα η παλι τα ιδια σκ**α??!!!??

 

Χειρότερη...οι φωτογραφίες έχουν μια πράσινη απόχρωση.

Αλλά νομίζω οτι το κινητό δεν απευθύνεται σε αυτούς που θέλουν καλές φωτογραφίες αλλά άλλες δυνατότητες όπως games και wifi.

Για καλύτερες φωτογραφίες προτίμησε το N82

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις αν οταν βγαζω μια φωτο και εχω απενεργοποιησει το φλας, να μην αναβει το φως απο μονο του??

Δεν νομίζω πως γίνεται, για να φαίνεται πως τραβάς φωτογραφία.

Προστασία προσωπικών δεδομένων...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

αα μαλιστα και κατι αλλο αλλα ειμαι λιγο ασχετος. πως μπορω να περασω αρχεια κειμενου .txt η .html και να τα βλεπω?? και γενικα οτιδηποτε εκτος εικονας ηχου και βιντεο.
Link to comment
Share on other sites

αα μαλιστα και κατι αλλο αλλα ειμαι λιγο ασχετος. πως μπορω να περασω αρχεια κειμενου .txt η .html και να τα βλεπω?? και γενικα οτιδηποτε εκτος εικονας ηχου και βιντεο.

Όπως και τις εικόνες/βίντεο/ήχους.

Συνδέεις το κινητό με τον υπολογιστή μέσω του καλωδίου και τα περνάς.

Μετά πας μέσω του κινητού στη Διαχείριση αρχείων τα βρίσκεις και τα ανοίγεις.

 

Να σημειώσω πως τα αρχεία *.html μάλλον θα τα ανοίγει ως κείμενο και θα βλέπεις τον κώδικα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

απο μπαταρια ρε παιδια τι λεει?σαν αναμονη και μερικες κλησεις και με χρηση mp3!

κραταει 2 μερες?με μια ταινια 90 λεπτων ποση μπαταρια τρωει?(περιπου απο δικη σας χρηση εναν μεσο ορο θελω)

ευχαριστω!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι τελευαιο και δεν ξαναρωταω(lol) :)

υπαρχει καποιος τροπος να περασω αρχεια σε φακελους(η και μονα τους),και να τα εχω κλειδωσει με κωδικο ωστε να εχω μονο εγω προσβαση??

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι τελευαιο και δεν ξαναρωταω(lol) :)

υπαρχει καποιος τροπος να περασω αρχεια σε φακελους(η και μονα τους),και να τα εχω κλειδωσει με κωδικο ωστε να εχω μονο εγω προσβαση??

Γίνεται μέσω εφαρμογής.

Ψάξε για το Advanced Device Locks.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αν και κάπου πρέπει να έχει ειπωθεί αλλά δεν το βρίσκω, μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να περάσω τις επαφές από το παλιό μου κινητό (nokia 7610) στο καινούριο.

Thanks εκ των προτέρων.:)

Link to comment
Share on other sites

Αν και κάπου πρέπει να έχει ειπωθεί αλλά δεν το βρίσκω, μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να περάσω τις επαφές από το παλιό μου κινητό (nokia 7610) στο καινούριο.

Thanks εκ των προτέρων.:)

Μέσω της εφαρμογής "Μεταφορά" που βρίσκεται στο N81.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Mια ερώτηση.Ο Κεντρικός μοχλός του κινητού είναι μόνο αφής ή υπάρχει η επιλογή για την απλή πλοήγηση με τις 4 κατευθήνσεις?

 

Δουλεύει σαν κλασσικό D pad αλλά είναι και ευαίσθητο στην αφή στις συμβατές εφαρμογές.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται μέσω εφαρμογής.

Ψάξε για το Advanced Device Locks.

 

χμμ απ'οτι εριξα μια ματια το συγκεκριμενο (εκτος οτι δεν ειναι freeware) κλειδωνει μονο μαζικα τα αντεικειμενα που θες. εγω πχ δεν θελω να κλειδωνω ολα τα βιντεο η ολα τα μηνυματα.θα ηθελα αν γινετε να διμιουργω εναν φακελο με οτι θελω να κλειδωσω και να ζηταει κωδικο για να εχεις προσβαση.κατι ας πουμε σαν το winrar αν γινεται.πολλα ζηταω???:worry:

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει σαν κλασσικό D pad αλλά είναι και ευαίσθητο στην αφή στις συμβατές εφαρμογές.

Μπορείς να το ρυθμίσεις με ποιόν απο τους δυο τρόπους θέλεις να λειτουργεί?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το ρυθμίσεις με ποιόν απο τους δυο τρόπους θέλεις να λειτουργεί?

 

Ναι, υπάρχει αυτή η επιλογή στο μενού ρυθμίσεων της συσκευής. Το αναφέρει στο manual. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ναι, υπάρχει αυτή η επιλογή στο μενού ρυθμίσεων της συσκευής. Το αναφέρει στο manual. :)

Το ρωτάω πληροροφιακά γιατι δεν το έχω παρει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

χμμ απ'οτι εριξα μια ματια το συγκεκριμενο (εκτος οτι δεν ειναι freeware) κλειδωνει μονο μαζικα τα αντεικειμενα που θες. εγω πχ δεν θελω να κλειδωνω ολα τα βιντεο η ολα τα μηνυματα.θα ηθελα αν γινετε να διμιουργω εναν φακελο με οτι θελω να κλειδωσω και να ζηταει κωδικο για να εχεις προσβαση.κατι ας πουμε σαν το winrar αν γινεται.

Δοκίμασε το Nova Epoc Systems MediaSafe 2.0.8. Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά υποτίθεται οτι κάνει αυτή την δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το Nova Epoc Systems MediaSafe 2.0.8. Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά υποτίθεται οτι κάνει αυτή την δουλειά.

 

οτι ακριβως εψαχνα! υπερευχαριστω:D

Link to comment
Share on other sites

απο την μπαταρια του ρε παιδια εισαστε ευχαριστημενοι και ποσο σας κραταει?(με τι χρηση?)

 

Ενεργοποιείς save mode και χρονικό όριο τα 5 άντε 10 δεύτερα και η μπαταρία θα σου κρατάει καλά. Σε εμένα με κανονική χρήση (κλήσεις άντε κανένα sms) μου βγάζει κάπου στη βδομάδα. Αν τυχόν και ανοίξεις bluetooth, wlan και αρχίζεις και παίζεις με το gps σου ρουφάνε την μπαταρία σαν τσιγάρο. Με μουσική ακόμα δεν το έχω δοκιμάσει καθώς έχω να πιάσω ποδήλατο από την πρωτοχρονιά:D

Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

pathfinderakias σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση !σκεφτομαι για την αγορα του και το μονο που με προβληματιζει ειναι η μπαταρια του!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...