Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τοέχει φέρει κάποιο κατάστημα ή ακόμη το περιμένουμε????

ΘΑ ήθελα να το δω από κοντα για να διαπιστώσω ιδίοις όμασι το μέγεθος!!!!!!!

Πιο πάνω είπε ο mythos6910 πως από Δευτέρα θα το έχει ένα Οτεshop. Άρα λογικά θα το φέρουν και άλλοι...

Το μέγεθος είναι το ίδιο με το απλό, οι διαφορές είναι αμελητέες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια χαρα ειναι το μεγεθος και του απλου απλα τωρα θα φαινεται πιο κομψο λογο blacκ!δεν πιστευω να προβληματισει κανενα,ετσι και αλλιως δεν ειναι fashion phone.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το προστατευτικό οθόνης, σας έχει χρειαστεί ποτέ; Σ'εμένα προσωπικά όχι. Εξάλλου, είτε διαθέτει προστατευτικό μια οθόνη είτε όχι, θα την επισκευάσω σίγουρα σε περίπτωση που ραγίσει ή σπάσει.
Link to comment
Share on other sites

για σπασιμο η ραγισμα δεν το συζηταμε καθολου συμφωνω μαζι σου ,ειναι ομως κριμα για μερικες γρατζουνιες φυσιολογικης φθορας να αλλαζεις οθονη αντι να αλλαζεις ενα καπακι(εαν γινεται και δεν εχει απλα ενισχυμενη επιφανεια) και να γινεται καινουργιο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το προστατευτικό οθόνης, σας έχει χρειαστεί ποτέ; Σ'εμένα προσωπικά όχι. Εξάλλου, είτε διαθέτει προστατευτικό μια οθόνη είτε όχι, θα την επισκευάσω σίγουρα σε περίπτωση που ραγίσει ή σπάσει.

 

Δεν μου εχει χρειαστει γιατι προσεχω,

Αλλο να σπασει ομως ή να ραγισει (βαλε και γρατζουνιες)το προστατευτικο (αν εχει η συσκευη) και αλλο η οθονη ..

Πες μου ποιο αλλαζεται οικονομικοτερα ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να καταλαβω γιατι κωλυεστε τοσο με το καλυμμα. ποσες φορες εχει τυχει να χαλασετε τον φακο; εγω καμια, ουτε το εχω δει ποτε σε κινητο :worry:
Link to comment
Share on other sites

Den mporo na to vlepo xoris kalima fakou!:wacko: ti lalakies einai aytes...5MP sto vregmeno trapezi tis kafeterias:(:(:(

 

Καλά ντε, δεν θα έχεις και καμία DSLR "απιθωμένη" στο τραπέζι :p

Θέμα επιλογών και προτεραιοτήτων είναι όλα.

 

Φιλικά :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τιμη αμερικης 779$ αρα μαγκες κι'εδω το βλεπω 779ευρω,ξερετε πως παει στην ελλαδα 1$=1ευρω και ετσι ηταν οταν κυκλοφορησε το απλο 95 αμερικη 736$ ελλαδα 736ευρω!!!
Link to comment
Share on other sites

Τιμη αμερικης 779$ αρα μαγκες κι'εδω το βλεπω 779ευρω,ξερετε πως παει στην ελλαδα 1$=1ευρω και ετσι ηταν οταν κυκλοφορησε το απλο 95 αμερικη 736$ ελλαδα 736ευρω!!!

 

αφου η nokia ανακοινωσε οτι θα κοστιζει 735Ε.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι το μεγεθος και του απλου απλα τωρα θα φαινεται πιο κομψο λογο blacκ!δεν πιστευω να προβληματισει κανενα,ετσι και αλλιως δεν ειναι fashion phone.

 

Ρε παιδια , γιατί στις εικόνες φαίνεται το 8GB να είναι μεγαλύτερο???

Υπάρχει καμία συγκριτική φωτό??? ποιά είναι τα ακριβή μεγέθη των 2 συσκευών???

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια , γιατί στις εικόνες φαίνεται το 8GB να είναι μεγαλύτερο???

Υπάρχει καμία συγκριτική φωτό??? ποιά είναι τα ακριβή μεγέθη των 2 συσκευών???

Nokia N95: 99 x 53 x 21 mm

Nokia N95 8GB: 99 x 53 x 21 mm

 

Από το Nokia forum!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία συγκριτική φωτό??? ποιά είναι τα ακριβή μεγέθη των 2 συσκευών???

αυτο θα σε καλυψει!!:)forums.mobileburn.com/showthread.php?t=23476

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Nokia N95: 99 x 53 x 21 mm

Nokia N95 8GB: 99 x 53 x 21 mm

 

Από το Nokia forum!

 

Όντως!!! Τα μεγέθη είναι ίδια!

 

αυτο θα σε καλυψει!!:)forums.mobileburn.com/showthread.php?t=23476

 

Πολύ καλό!! Ευχαριστώ πολύ!

Ιδιο μέγεθος!! (αλλά το Ν95 είναι λίγο πιο όμορφο λόγω μικρότερης οθόνης και πλαισίου!) Υποκειμενικό είναι όμως αυτό!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και μου αρέσει πολύ το μαύρο, θα προτιμούσε να υπήρχε διχρωμία στο νέο Ν95, όπως και στο παλιό. Γενικά ένα μόνο χρώμα κάνει οποιαδήποτε συσκευή να φαίνεται ογκώδη (όπως και το P990 μου). Φυσικά οι ήδη λεπτές συσκευές (πχ Razr) δεν έχουν πρόβλημα, και , δεν θα πάρει κάποιος το N95 για την εμφάνιση του!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αν και μου αρέσει πολύ το μαύρο, θα προτιμούσε να υπήρχε διχρωμία στο νέο Ν95, όπως και στο παλιό. Γενικά ένα μόνο χρώμα κάνει οποιαδήποτε συσκευή να φαίνεται ογκώδη (όπως και το P990 μου). Φυσικά οι ήδη λεπτές συσκευές (πχ Razr) δεν έχουν πρόβλημα, και , δεν θα πάρει κάποιος το N95 για την εμφάνιση του!

 

Ακριβως το αντιθετο συμβαινει φιλε μου, η διχρωμια ειναι που κανει κατι να φαινεται πιο ογκωδες ενω αν ειναι μονοχρωμο και ειδικα μαυρο, τοτε δειχνει μικροκτερο. Το Ν95 8gb για μενα ειναι πολυ ομορφο μου αρεσει που εχει τοσο μεγαλη οθονη ενω δειχνει τοσο μικρο (οταν ειναι κλειστο) και που εχουν εκμεταλευτει αξια και το τελευταιο εκατοστο της επιφανειας του. Τωρα για την ελειψη καλυματος του φακου δεν με νοιαζει ισα ισα που ειναι πιο μαζεμενο ετσι και ουτως ή αλλως και με καλυμα παλι δεν θα το αφηνα στα νερα!

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

ναι κ αν δεν εχει αυτο το ΤΡΟΜΕΡΟ εργο θα σκασω..Εκτος απ τ οτι ηταν χαλια αυτό το έργο σ όποιν αρεσε μπορει να το περασει για πλακα στο κινητο..μην κανει κανεις την βλακεια κα πει "περιμενς την εκδοση με τον αραχναθρωπο"..που δεν το νομιζς!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...