Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

νομίζω ότι τώρα που πήρα στα χέρια μου το 'δελτίο μαθητή' αρχίζω να συνειδητοποιώ ότι δίνω πανελλήνιες :lol:

 

Eνας φιλος μου εχει ηδη 2 στα χερια του και πηρε το τριτο σημερα..:X

Κανει συλλογη:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eνας φιλος μου εχει ηδη 2 στα χερια του και πηρε το τριτο σημερα..:X

Κανει συλλογη:p

 

αυτός έχει συνειδητοποιήσει ότι δίνει πανελλήνιες....εδώ και 3 χρόνια:lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αυτός έχει συνειδητοποιήσει ότι δίνει πανελλήνιες....εδώ και 3 χρόνια:lol:

 

Παντως χωρις πλακα,,αν δεν εχουμε αγχος θα τα παμε παρα πολυ καλυτερα,,,

απλα να παμε να γραψουμε σα να προσπαθησουμε να λυσουμε τις ασκησεις και να γραψουμε γενικα τι ξερουμε αλλα για μας, δηλαδη να δουμε τις δυνατοτητες μας και να ξεχασουμε τα μορια και σχολες και ολα αυτα...:)

 

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!!!:D

σε 5 μερες απο σημερα ξεκιναμε,,,αντε να ξεμπερδευουμε:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Mα καλα ο μονος αναισθητος ειμαι γω??Θυμαμαι οταν εδινα που μας λεγαν να μην εχουμε αγχος και τετοια αλλα εγω στα @@ μου.Ουτε μορια υπολογιζα ουτε προσπαθουσα να προβλεψω βασεις,ουτε τιποτα.Χαλαρα τελειως.

Και μερικες συμβουλες.ΜΗΝ παρετε βιβλιο πριν πατε να γραψετε.Το βιβλιο θα κλεισει το προηγουμενο βραδυ το πολυ μεχρι τις 11.00.Οτι διαβασατε,διαβασατε αν το παρετε μαζι σας θα ξεχασετε και αυτα που ξερατε.Εκτος βεβαια αν το θελετε για σκονακι:p.Και κυριως τα αγορια μην εχετε επαφες με τις συμμαθητριες σας(εννοω να μην μιλατε μαζι τους στο προαυλιο),το μονο πραγμα που θα κανουν ειναι να μιλαν για το μαθημα,να κανει η καθεμια στην αλλη ερωτησεις που αφορουν το μαθημα,να ανακαλυπτουν ελειψεις και συνεχεια να λεν:Aχ τι θα γραψω,αχ θα βαλουν δυσκολα θεματα και το ενα και το αλλο.Ειναι πραγματικοι φορεις αγχους.Προς θεου κοριτσια δεν το λεω απο κακια αλλα ετσι ειστε οι περισσοτερες(υπαρχουν και εξαιρεσεις βεβαια).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eνας φιλος μου εχει ηδη 2 στα χερια του και πηρε το τριτο σημερα..:X

Κανει συλλογη:p

 

Πέραν των δύο φορών καταντά συνήθεια:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά , βρήκα κάτι πολυ ενδιαφέρον στην εφημερίδα "ΤΑ ΝΕΑ"

Μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ.

 

Δίνει χρήσιμες συμβουλές διατροφής και πολλά άλλα.

 

Ανάμεσα στα υπόλοιπα , κάνει λόγο για ΑΠΟΧΗ από Τηλεόραση , ίντερνετ , αλκόολ , πολλούς καφέδες , ξενύχτια , έντονη αθλητική δραστηριότητα και fast food.

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αυτό που βρήκες από τα νέα αλλα θα έπιανε αν κάποιος ρο έκανε καιρό μεσα σε δυο βδομαδες δε θα εχει και τόσο αποτέλεσμα.Αν αποβάλλετε το ανγχος θα δείτε τα πράγματα με πιο θετικό μάτι.!!!!ΟΙ ΧΥΜΟΙ όμως είναι απαραίτητοι ειδικά το πρωί όταν ξυπνατε:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!καταρχήν καλή επιτυχία σε όσους ξεκινούν τις πανελλήνιες τη τρίτη!επειδή από οτι είδα επικρατεί αγχος μεγάλο έχω να σας Πω κάτι που ίσως σας καλμάρει λίγο.Έχω τελειώσει το σχολείο εδώ και 7 χρόνια και αποφάσισα να δώσω πανελλήνιες ξανά φέτος .Όπως καταλαβαίνεται είναι πολύ δύσκολο αυτό και προυποθέτει ένα μεγάλο αγώνα.Όταν έχεις αφήσει το σχολείο τόσο καιρό δύσκολα ξαναμπαίνεις σε αυτή τη διαδικασία.Οι εξετάσεις αυτές δε θέλουν αγχος γιατί μπορεί να σας αποβεί μοιραίο.Και να μην γνωρίζετε κάτι εκείνη την ώρα αν ηρεμίσετε όλο και κάτι θα σας έρθει.Προς θεού δε πάμε αδιάβαστοι αλλά όταν είμαστε ήρεμοι προσεγγίζουμε τα θέματα καλύτερα.Και μια συμβουλή.Δε κρίνεστε για κάτι ,κάνετε κάτι για τον εαυτό σας και δώστε τα όλα.Η ζωή είναι μπροστά και η φοιτητική ζωή είναι ένα όνειρο! Να είστε σίγουροι:)

 

πολύς κόσμος αποφασίζει να δώσει πανελλήνιες αρκετά χρόνια μετά το λύκειο και πετυχαίνει... το διαπίστωσα κ εγώ...καλή επιτυχία!!! σε όλους!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω ενα θα πω..πηγαινετε να γραψετε οτι ξερετε&μην σκεφτεστε βαθμους,αν θα περασετε&αλλες τετοιες μ@-λ@-κιες!οτι εμαθες,εμαθες,οτι ξερεις θα γραψεις..ΤΕΛΟΣ:D!απολαυστε την ζωη:happy::dance:!καλη επιτυχια σε ολους&σε ολες...:):tease::p
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Για να λέμε την αλήθεια , όταν θα σας πουν "Παιδιά ήρθαν τα θέματα" θα σας κοπούν το πόδια!

Αλλά μέτα όλα ΟΚ:)

Link to comment
Share on other sites

Για να λέμε την αλήθεια , όταν θα σας πουν "Παιδιά ήρθαν τα θέματα" θα σας κοπούν το πόδια!

Αλλά μέτα όλα ΟΚ:)

 

Τότε οι επιτηρητές σας λένε να καθίσετε στις θέσεις σας και μετά επικρατεί νεκρική σιγή...:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network member

a.k.a. TWMN community

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγω πως γινεται να μην εχω καθολου αγχος?? Μηπως γιατι ξερω οτι δεν θα περασω πουθενα!!
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγω πως γινεται να μην εχω καθολου αγχος?? Μηπως γιατι ξερω οτι δεν θα περασω πουθενα!!

Μην ανησυχείς.Ούτε και εγώ έχω άγχος.όχι επειδή πιστεύω ότι δε θα πάω καλά αλλά ούτε και γιατί πιστεύω ότι θα πάω τέλεια.Απλώς δεν έχω:O

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς.Ούτε και εγώ έχω άγχος.όχι επειδή πιστεύω ότι δε θα πάω καλά αλλά ούτε και γιατί πιστεύω ότι θα πάω τέλεια.Απλώς δεν έχω:O

 

Επίσης. Κουράστηκα να αγχώνομαι και να σκίζομαι στο διάβασμα. Διαβάζω με μέτρο και βλέπω ότι τα ξέρω. Όχι τέλεια αλλά τα ξέρω. Κάτι θα κάνουμε, μην ανησυχείτε. Ίσα ίσα αν είμαστε ψύχραιμοι τα αντιμετωπίζουμε καλύτερα τα θέματα και απο κει που δεν ξέρουμε τίποτα γράφουμε μια χαρά.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να βρείτε θα θέματα της ΟΕΦΕ 2008 εδώ και της ΟΕΦΕ παλαιότερων ετών εδώ

 

Καλή επιτυχία παιδιά. Ο Θεός να σας δίνει δύναμη και καθαρό μυαλό για να πετύχετε το καλύτερο :).

Του Θεού να γίνεται :!: e-Κιμωλία...εργαλείο εκπαίδευσης
Link to comment
Share on other sites

ή είσαι αναίσθητος λολ

 

Η' απλως δεν τρελενομαι τοσο πολυ. Ξερω οτι δεν θα περασω και δεν με ενοχλει καθολου. Ολοι επιστημονες δλδ θα γινουν σ' αυτη τη χωρα?? Δεν το χω καταλαβει ποτε αυτο που συμβαινει..

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φιλε,πολυ χρησιμη σελιδα...αν και τωρα που ειδα τα θεματα αγχωθηκα παλι...ουφ...αντε 4 'βδομαδες εμειναν!!!

Γιατί 4?Βάζεις και τις ενδοσχολικές?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...