Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:lol: α ρε τεο_θρυλε, αυτα λες κι αντε να σου δωσει λιγη σημασια η καθηγητρια (ο θεος να την κανει):wacko:

Οντως, σε καμια περιπτωση δεν την περνας για καθηγητρια...:O

Για μοντελο ποιο λογικο φαινεται...:D

 

 

Υ.Γ.: ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ πλακα εκανα για τη σχολη για να πειραξω τον φιλο μου το Θοδωρη :sorry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωραία ,γιατι δεν τις τρως να δυναμώσεις μηπως σκεφτείς τίποτα καλύτερο ;:p

 

:lol: Δεν μπορω ρε.. εχω αδυναμια στα μεγαλα στηθη και δε μου παει καρδια να τις φαω.. Αν κανουν κανενα μοσχαρακι ισως...

trust me, I 'm an engineer:cool:
Link to comment
Share on other sites

no problem:)

Εσυ αλεξη αν θυμαμαι καλα ειχες περασει ΗΜΜΥ αλλα δεν θυμαμαι αν εισαι στην Πατρα:O μπορεις να πεις κατι για τη σχολη να βοηθησεις και τον Θοδωρη;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

πατρα ειμαι.ενα θα πω οποιος θελει ημμυ ασ το ξανασκεφτει:p

περα απο την πλακα ειναι πολυ απαιτητικη σχολη,αυτο καλο ειναι να το γνωριζετε.Αν καταφερεις παντως και την τελειωσεις εισαι σε πλεονεκτικοτατη θεση οσον αφορα το μετα....

α επισης στο site τις σχολης υπαρχουν αναλυτηκα τα μαθηματα(τι υλη κανεις στο καθενα) και η παρουσιαση των διαφορων τομεων και τι περιλαμβανει ο καθενας.αξιζει να ριξετε μια ματια;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eίμαι φαν των νευροεπιστημων και η μόνη σχολή που κανει είναι το ΜΙΘΕ.

Η σχολή έχει πολύ χαμηλη βαση οπότε και πέρυσι το καλοκαίρι πέρασα ά-ψ-ο-γ-α.:D

 

Εννοείτε οτι έπιανα και πιο υψηλόβαθμες.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, πειτε λιγο κατι... Στις αιτησεις, δεν εβαλα κανενα ειδικο μαθημα, διοτι ηθελα Αστυφυλακων, αλλα τωρα αλλαξα γνωμη (λιγο δυσκολο το κοβω να περασω εκει), και ειπα να δηλοσω Τουριστικες Επιχειρησεις, αλλα εκει θελει ειδικο μαθημα, και η εξεταση γινεται 20 Ιουνιου... Γινεται να προσθεσω ειδικο μαθημα τωρα, η οχι????
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, πειτε λιγο κατι... Στις αιτησεις, δεν εβαλα κανενα ειδικο μαθημα, διοτι ηθελα Αστυφυλακων, αλλα τωρα αλλαξα γνωμη (λιγο δυσκολο το κοβω να περασω εκει), και ειπα να δηλοσω Τουριστικες Επιχειρησεις, αλλα εκει θελει ειδικο μαθημα, και η εξεταση γινεται 20 Ιουνιου... Γινεται να προσθεσω ειδικο μαθημα τωρα, η οχι????

 

Δυστυχώς όχι. Οι ημερομηνίες είναι καταλυτικές … Αρχές Φεβρουάριου μόνο… Τώρα δε γίνεται με τίποτα…

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι το ΜΙΘΕ;

μεθοδολογιας ιστοριας θεωρίας επ. :D απανταω εγω για τον livtylerfun:O

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εχω και το Lower το Cambridge (με Α, οχι το τιποτα αλλο...), μηπως γινεται καπως να κανω κατι???

πηρες τηλ. στο σχολειο σου να το πεις;;;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι κανενας εκει atm, αλλα θα ρωτισω αυριο μετα την τελευταια εξεταση... Ειπα μαλιστα να στειλο mail στο σαιτ της σχολης, μπας και πουν τπτ... Αλλα κανενας εδω δεν το εχει παθει ποτε????
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι κανενας εκει atm, αλλα θα ρωτισω αυριο μετα την τελευταια εξεταση... Ειπα μαλιστα να στειλο mail στο σαιτ της σχολης, μπας και πουν τπτ... Αλλα κανενας εδω δεν το εχει παθει ποτε????
εχεις την τιμη να εισαι η πρωτη που το παθαινει:p

Σορρυ,εχεις δικιο, μπορει να ειναι σοβαρο το θεμα για σενα αλλα επρεπε να το ειχες μελετησει καλυτερα,τωρα απλα μεινε με την αγωνια μεχρι αυριο για να ρωτησεις....

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχας, Ο ΠΡΩΤΟΣ... Και λιγω δυσκολο το κοβω να ειμαι ο πρωτος που το εχει παθει... Ολο και καποιος θα υπηρχε πριν απο εμενα... Και απο την αλλη, πες οτι καποιος δεν δηλωσε ειδικο μαθημα, γιατι ηθελε να παει σε καποια αλλη σχολη... Αλλα μεχρι τις 20 Μαιου που ειναι οι Πανελλαδικες, ποσο δυσκολο ειναι να αλλαξει γνωμη??? Ολο και καποιος τροπος θα υπαρχει να το βαλει.... Ελπιζω....
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχας, Ο ΠΡΩΤΟΣ... Και λιγω δυσκολο το κοβω να ειμαι ο πρωτος που το εχει παθει... Ολο και καποιος θα υπηρχε πριν απο εμενα... Και απο την αλλη, πες οτι καποιος δεν δηλωσε ειδικο μαθημα, γιατι ηθελε να παει σε καποια αλλη σχολη... Αλλα μεχρι τις 20 Μαιου που ειναι οι Πανελλαδικες, ποσο δυσκολο ειναι να αλλαξει γνωμη??? Ολο και καποιος τροπος θα υπαρχει να το βαλει.... Ελπιζω....

Ναι συγνωμη,δεν το προσεξα οτι εισαι αρσενικο:O (απλα απαντουσα σε 2 θεματα ταυτοχρονα και μπερδευτηκα)

 

Εχω την εντυπωση πως ειναι πολυ τυπικα αυτα τα πραγματα, επειδη εχουν να κανουν για εξεταση σε εθνικο επιπεδο και πρεπει να τηρειται το πρωτοκολλο..ελπιζω να κανω λαθος και να σε αφησουν να το δωσεις....

 

 

 

 

Υ.Γ.: παιδια ηθελα να μαθω τι απεγινε ο chrismd

:worry::worry:

ειΝαι ο δημιουργος του θεματος πανελλαδικες 2008 και στο αρχικο μηνυμα του ελεγε οτι ηθελε ιατρικη,,αραγε να πετυχε;;;;;;;:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...