Jump to content

[Οδηγός] FAR Manager για όλα τα DB2020 κινητά!


Darky
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kalimera paides

 

Epanil8a polu drimiteros sta moddings!!!

Loipon auti tin fora exw stin katoxi mou ena w880i kseskismeno sta modding kai ena k810i to opoio to xa dwsei stin aderfi mou kai antallaksame me to nokia 5610 pou eixa!!!!(xalia kinito)

Ti moddifes lete twra na kanoume sto k810i?:p:happy:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 683
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγνωμη αλλα λογω χρονου δεν μπορω να διαβασω ολες τις σελιδες.. Μηπως θα μπορουσε καποιος να μου πει με 2 λογια τι κανει αυτο το προγραμμα? Τι πραγματα μπορω να πειραξω?
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα λογω χρονου δεν μπορω να διαβασω ολες τις σελιδες.. Μηπως θα μπορουσε καποιος να μου πει με 2 λογια τι κανει αυτο το προγραμμα? Τι πραγματα μπορω να πειραξω?

 

 

Ta panta mporeis na kaneis ektos apo patcharisma akoma:p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

πες μου μερικα παραδειγματα..

 

accoustics menu camdriver kai arketa alla:lol::p:happy::D

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

μόνο με patch...σε λίγο καιρό θα είναι κι αυτό δυνατόν...περίμενε και θα δεις...
Link to comment
Share on other sites

Αν πειραχτει κατι υπαρχει περιπτωση να μην επαναφερεται μετα? ΦΟβαμαι λιγο να ασχολουμαι με τετοια
Link to comment
Share on other sites

Αν πειραχτει κατι υπαρχει περιπτωση να μην επαναφερεται μετα? ΦΟβαμαι λιγο να ασχολουμαι με τετοια

 

Epanaferetai arkei na exeis ta arxeia.Min peirakseis omws to gdfs opws ekana egw giati to piga gia service.Bebaia ftiaxnotan alla den iksera pws,meta to ematha.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
paidia xairete kali xronia,piga kai gw kai pira to k800...apisteytes foto,eixa synithisei to w810...opote xarika pou vlepw leitourgei o far manager kai gi'ayto to mwro...anyway exete na proteinete kana kalo acoustic gia ypsili entasi klk???thanx ek twn prwterwn...:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia xairete kali xronia,piga kai gw kai pira to k800...apisteytes foto,eixa synithisei to w810...opote xarika pou vlepw leitourgei o far manager kai gi'ayto to mwro...anyway exete na proteinete kana kalo acoustic gia ypsili entasi klk???thanx ek twn prwterwn...:)

σου απάντησα στο επισημασμένο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά΄.

Εχω ένα κ800 και μου έσβησε και δεν ανοίγει (μετά από αλλαγή sim),όταν πατάω το κουμπί για να ανοίξει αναβοσβύνουν οι υπέρυθρες.

Ξέρει κάποιος να μου πεί τι ακριβώς συμβαίνει και πως φτιάχνεται ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά΄.

Εχω ένα κ800 και μου έσβησε και δεν ανοίγει (μετά από αλλαγή sim),όταν πατάω το κουμπί για να ανοίξει αναβοσβύνουν οι υπέρυθρες.

Ξέρει κάποιος να μου πεί τι ακριβώς συμβαίνει και πως φτιάχνεται ?

 

 

ok το έφτιαξα με το kulankendi όλα :)

Link to comment
Share on other sites

ok το έφτιαξα με το kulankendi όλα :)

 

Βοηθα κι εμενα γιατι επαθα το ιδιο σημερα , εμεινα χωρις κινητο τωρα :(

 

Edit: Τελικα το εφτιαξα κι εγω, αλλα δεν καταλαβαινω γιατι πειραχτηκε η EROM

Link to comment
Share on other sites

Βοηθα κι εμενα γιατι επαθα το ιδιο σημερα , εμεινα χωρις κινητο τωρα :(

 

Edit: Τελικα το εφτιαξα κι εγω, αλλα δεν καταλαβαινω γιατι πειραχτηκε η EROM

 

Το παθαίνουν καμιά φορά τα sonyericsson:wacko:

Αλλά αφού το έφτιαξες όλα οκ:)

Link to comment
Share on other sites

Το εχω φλασαρει παρα πολλες φορες αλλα πρωτη φορα γινεται αυτο! Ευτυχως διαβασα απο σενα τη λεξη kulankendi και βρηκα λυση! :D
Link to comment
Share on other sites

kalimera paides...exw 3 prosopsoules gia k810...ephdh edw milame poli gia k800 opios thelei na valei prosopsh apo k810 sto k800 as m steilei ena pm tis dinw poli fthina gt kathontai prws to paron...i mia htan gia mena alla afou pleon dn exw k800 m einai axristi...opws k oi alles 2 ephshs...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα.. Μολις εδω και λιγες μερες ειμαι κατοχος ενος Κ800ι VL και καταφερα να το flash-αρω βγαζοντας το VL και βαζοντας την τελευταια εκδοση (R8BA024). Ωστοσο θα ηθελα αν μπορειται να μου δωσετε καποιες απαντησεις σε ορισμενες αποριες:

1) Υπαρχει τροπος να ξαναβαλω την VL εκδοση σε περιπτωση που παθει κατι το κινητο ετσι ωστε να μην χασω την εγγυηση? Αν ναι, μπορει καποιος να μου πει απο που μπορω να κατεβασω (η να μου στειλει) τα αρχεια για να το κανω αυτο?

2) Παρατηρησα με την τελευταια εκδοση οτι τα κουμπια κλησης (πρασινο) και σταματημα κλησης (κοκκινο) δεν μου βγαζουν το μεν πρωτο το μενου με τις κλησεις κ το δε δευτερο να με γυρναει στην αρχικη οθονη (αδρανειας) οταν ειμαι σε καποια μενου στο τηλεφωνο αλλα το πρασινο προσπαθει να συνδεθει καπου στο internet και το κοκκινο μου βγαζει το μενου εργαλειων. Αυτα υπαρχει τροπος να τα αλλαξω στην Normal επιλογη τους που ειχε αρχικα το κινητο?

3) Καπου ειχε πεσει το ματι μου οτι στο Κ750 μπορουσε να ενεργοποιηθει το Ραδιοφωνο και χωρις το καλωδιο του Handsfree. Αυτο γινεται μηπως και στο Κ800? Αν ναι πως? Μπορει καποιος να μου πει λεπτομερως οδηγιες για να το κανω αυτο?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη για το μεγαλο post..

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

είχα το κ800vf το έκανα με τη βοηθειά σας κ810 σας ευχαριστώ όλους!όμως έχω ένα μικρό πρόβλημα...κάηκε το φλας δε ξέρω το πως αλλά κάηκε!θέλω να το κάνω κ800 για να το στείλω με εγγύηση στη se.Δοκίμασα να του κάνω update από seus αλλά παρέμεινε κ810!πως το κάνω κ800vf?????:worry:plz help χρησιμοποιώ συνέχεια τη φωτογραφική και μου λείπει το xenon φλας μου:Dplz!!!!!!!!!!!!!:cry::cry::cry:
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Φλάσαρε το με τα παλιά αρχεία που είχε.

Πως να το φλασαρει κανεις με τα παλια αρχεια vf οταν δεν τα εχει?

Και κατι ακομη.. τα αρχεια για φλασαρισμα που εχω βρει κι εγω μεχρι στιγμης ναι μεν σου βαζουν το μενου της Vodafone αλλα δεν ειναι οπως το κινητο αρχικα οταν το αγοραζει κανεις με το μενου της vodafone. Δηλαδη στα δυο κυρια πληκτρα (πρασινο κ κοκκινο) ολα καλα, αλλα με τα δυο πληκτρα (παυλες) πανω απο αυτα δεν υπαρχει το μενου (Μενου-Γραμμη Εργαλειων), παρα μονο αριστερα στο πληκτο μια εντολη "Ticker".

Πρεπει να ειναι χαζος ο αλλος στη Vodafone για να μην ξεχωρισει οτι το κινητο που παει για service δεν ειναι πειραγμενο.. (εκτος κ αν ειναι.. τι να πω..)

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Οδηγός] FAR Manager για όλα τα DB2020 κινητά!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...